Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

DIY Ziemassvētku laikam

 
Reitings 649
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, meitenes.
Padalāmies ar bildēm, iedvesmām un idejām, ko pašas šogad plānojat (vai varbūt iepriekšējos gados jau paveicāt) pagatavot šim skaistajam, un svētīgajam laikam. Da jebko..
- Apsveikumus mīļajiem
- Adventes vainagus
- Dekorācijas
- Dāvaniņas
- Saldumus
utt..
varbūt tev tas šķiet pašsaprotami, bet kādai citai otrā Latvijas malā tas noderēs iedvesmai uz urrā! :-)
13.11.2014 21:03 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010

Vēl varētu sunim interesantas bildes uztaisīt :D Un pirmo reizi pamēģināt uztaisīt suņu cepumus.

Daudzas apsveikumu kartiņas ir saglabātas datorā, bet 90% realizēt nevarēšu, jo zīmēt nemāku un nezinu, kur LV par normālām cenām var nopirkt tos zīmogus vai kaut ko līdzīgu.
Ja kādam dāvināšu pudeli, noteikti pamēģināšu kādu no šiem iesaiņošanas variantiem :)
13.11.2014 22:20 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Es arī gribu pamēģināt tās mājiņas uz krūzītēm. Man liekas, ka redzēju arī eglītes tādas, bet vairs nevaru atrast bildi :(
Vel gribētu kkādu šādu kompozīciju izveidot:


Ļoti iepatikās šitās kūciņas, bet nezinu recepti, tāpēc nezinu, vai varēšu uztaisīt un vai man vispār sanāktu, ja mēģinātu, bet vnk baigi patīk:

Iesaiņojumiem idejas vēl meklēju, bet šis tas jau ir:
13.11.2014 22:29 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Heartkiller - man tā izskatās pēc parastās siera kūkas uz šokolādes biskvīta pamata :)
13.11.2014 22:31 |
 
Reitings 649
Reģ: 29.01.2009
Heartkiller, tā kā šajā gadījumā uzsvars tiek likts uz vizuālo, tad vari izvēlēties jebkuru sev mīļāko kobināciju: kakao biskvīts vai šokolādes smilšu mīkla un augšpusē klasiskā siera kūka, biezpienmaize vai ricottas pīrāgs.. kas nu pašai labāk garšo :-)

Ideju par piparkūkām uz krūzes pat redzējusi nebiju, noderēs, paldies :-)
Starpcitu, pinterest ir mana šī mēneša mazais atklājums. Iepriekš nekad nebiju ielūkojusies, bet vienudien smēlos idejas un sapratu, ka ir ko tur darīt :-)
13.11.2014 23:09 |
 
Reitings 649
Reģ: 29.01.2009
Šādu līdzinieku varētu uzmeistarot un pie durvīm pielikt, vismaz nebūtu gaužas asaras jālej ja kāds to iekārotu līdzņemšanai


Vai šādu, protams, manā, žagatas gadījumā, papildinot ar spīguļiem un pērlēm :-D
13.11.2014 23:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits