Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

biju pie zīlnieces

 
Reitings 34
Reģ: 10.11.2014
Śodien biju pie zīlnieces, it kā pareizi visu pateica, bet nezinu, mamma majas saka, ka iista zilnieces neprasa konkretu naudas summu, bet es biju oie vienas, teica, ka jaanak uz seansiem un pateica precizu summu, kas nav maza.... maac šaubas.
12.11.2014 23:02 |
 
Reitings 196
Reģ: 19.07.2009
Eju pie dziednieces un viņa konkrētu summu neprasa-jo NEDRĪKST!Cilvēki katrs atstāj tik cik var atļauties ,es arī katru reizi atstāju atšķirīgas summas jo arī viņai tomēr ir jāiztiek no kkā. Un es tavā vietā aizietu vēl pie dziednieces lai pārliecinātos ka lāsts tiešām ir. Nevis akli ietu uz kkādiem mistiskiem sensiem.
18.11.2014 13:39 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014

Vinjai uzreiz peec seansa sakas attirishanaas. Nu matus pie poda netureju, bet redzeju, kaads cilveks palika, to nevar noteelot...



Un kā vēl var notēlot. Notēlo 2 minūtes pēc seansa un klientam paziņo, ka nedēļu vēmi.

JA tai sievietei tiešām bija spējas, ja tiešām tika noņemts lāsts, tad kāpēc gan tā nevarētu būt taisnība par vemšanu?
Man nav nekādu spēju, bet es pēc, piemēram, tuva cilvēka sirds izkratīšanas, parasti "attīros" ar asarām, jo uzņemu viņa negatīvismu, pārdzīvoju līdzi utt. Tad ja lāsta noņemšana tiešām notika pa īstam, tad iedomājies, kāda negatīvisma deva tā ir! Domāju, ka tur mierīgi var arī ilgi vemt..

Bet, protams, nevar zināt, vai tai sievietei tiešām bija spējas. Es uzskatu, ka cilvēki, kuriem ir spējas, sevi baigi nereklamēs un konkrētu samaksu neņems.
14.11.2014 13:14 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
raspektiivi visaam taa bija ka pirmie viiri aizgaaja

Laulības izjūk ārprātīgi bieži, tas nav nekas īpašs. Ja vēl sievietes ģimenē tādas neciešamas, tad tas atkārtosies atkal un atkal, aizies arī otrie un trešie vīri.

Vinjai uzreiz peec seansa sakas attirishanaas. Nu matus pie poda netureju, bet redzeju, kaads cilveks palika, to nevar noteelot...


Un kā vēl var notēlot. Notēlo 2 minūtes pēc seansa un klientam paziņo, ka nedēļu vēmi.

pie kuras tu domā iet, es biju pie Natalijas, dzīvo Sarkandaugavā, internetā atradu tikai vienu rakstu.... kur bija teikts, ka labas atsauksmes.


Točno zini, ka Natālija pati neuzrakstīja to rakstu?
13.11.2014 15:59 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Tas nav lasts , bet gan programma ko visas Tavas paaudzes sievietes atkarto. To varetu pielidzinat geniem, lai Tu varetu saprast. Tapec netere naudinu ara kam tadam ko Tu vari pati izlabot. Vienigais par ko Tu vel varetu maksat butu kads kurss kura Tev so pastastitu sikak un tad jau Tu varetu izmainit savu dzivi.
13.11.2014 15:56 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Atļaušos pacelt ar savu jautājumu.
13.11.2014 15:47 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Es iespraukšos - varbūt kāda var privāti iedot kādas labas zīlnieces kontaktus? Ļoti gribētos parunāt.
13.11.2014 15:20 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Par tarifiem nemāku teikt, bet to, ka plikām rokām nākt nedrīkst, zinu droši. Ja ne naudā, tad graudā.
13.11.2014 15:14 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Tas, ka pirmie vīri aiziet prom no jau n-tās paaudzes sievietes ģimenē, manuprāt, nozīmē to, ka audzināšanā ir problēma nevis lāstā..

Piekrītu!
Visdrīzāk, tava mamma atkārto savas mātes modeli attiecībās ar vīriešiem, un tā tālāk. Pavēro, ko viņas, iespējams, dara nepareizi, izvairies atkārtot viņu kļūdas un nekādas zīlnieces nevajadzēs. Neko tev zīlniece nepadarīs, ja pati nemitīgi pieļausi smagas kļūdas attiecībās un kaut ko darīsi aplam.
13.11.2014 15:12 |
 
Reitings 281
Reģ: 29.01.2009
cik zinu zīlnieces prasa gan noteiktu summu, tie kas neprasa noteiktu samaksu ir gaišreģi. Es piemēram neuzticos nekādām zīlniecēm.
Bet zinu vienu cilvēku,kam tiešām ir spējas, un viņš nekad neko pretī neprasa, vari atstāt kautvai zaptesburku par palīdzību. Bet nu ir jau jāsaprot, ka viņi arī ir tikai cilvēki, jāed ir, rēķini jāmaksā. Man liekas tikai normāli par palīdzību samaksāt naudā.
Un lāstu noņemt, cik zinu ne katrs var. Es tavā vietā šaubītos.
13.11.2014 15:02 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nekorekti izteicos... Ne tikai sieviete ragana, bet arii viirietis ar atbilstoshaam speejaam.

Un veel gribu piebilst, ka neveiksmiigu attieciibu lasts vispaar, manupraat, ir fufelis. Saprotu, ja, teiksim, visi viirieshi rdos mirst kaa mushas viens peec otra, tad veel vareetu domaat par laastu... Bet, ja juuk attieciibas, tad vienkaarshi sievietes nemaak shiis attieciibas veidot.
13.11.2014 01:46 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Uzskatu, ka laasts kaada dziivee ir sastopams ljoti, ljoti, ljoti reti. Un to speej uzlikt noteikti tikai kaada ragana (sieviete ar atbilstoshaam speejaam un zinaashanaam), kura personiigi paziist sho laasta sanjeemeeju, nevis da jebkursh, kam iegribas, vai, kursh aiziet pie tantinjas un samaksaa naudinju ar tekstu "man te vajag vienam cilveekam laastu uzlikt...".

Kursh tavai gjimenei tad uzlika sho laastu? Ziilniece teica?
13.11.2014 01:39 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
Tas, ka pirmie vīri aiziet prom no jau n-tās paaudzes sievietes ģimenē, manuprāt, nozīmē to, ka audzināšanā ir problēma nevis lāstā..


+1
Nesaku, ka vispār neticu tādām lietām, bet liela daļa ir arī domu spēkam un rīcībai. Ja esi ieciklējusies, ka tas ir lāsts, tad tā arī šķitīs. Varbūt vienkārši ģimenes sievietes nemāk vīriešus izvēlēties..

Kāda ir tā "lielā summa"?
13.11.2014 01:13 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Tas, ka pirmie vīri aiziet prom no jau n-tās paaudzes sievietes ģimenē, manuprāt, nozīmē to, ka audzināšanā ir problēma nevis lāstā..
Liekas, ka iepriekšējās sievietes nodevušas to vilšanos nākamajām un nekas jau labs nevar sanākt, ja jau sākumā sagaidi neveiksmi :)
13.11.2014 00:57 |
 
Reitings 413
Reģ: 12.04.2010
Pirms kāda laika sanāca apciemot vienu zīlnieci, sieviete ap 80, un, protams, ka nekādu konkrētu naudas summu neprasīja. Aptuveni tā, cik Tu vēlies tik dod.. Es atstāju aploksnē, manuprāt, tam seansam atbilstošu summu.
Bet nu var just vai Tu esi tiešām pie tāda īstā vai arī tas tikai par tādu uzdodas. Vispār interesanti atcerēties..
13.11.2014 00:17 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
Tas ir normāli, ka cilvēks par savu darbu prasa konkrētu samaksu. Noteikumi skaidri visiem - ja gribi, tad piekrīti, ja negribi, tad meklē citu, kas prasīs mazāk vai neprasīs vispār :)

Bet visas tās lāstu noņemšanas? Nav jau problēmu cilvēkam sastāstīt par 100 lāstiem, ko noņemt var tikai tad, ja viņš nāks uz seansu reizi nedēļā, katru reizi par to maksājot 100 eiro. Un, protams, ka ar vienu mēnesi nepietiks :D Un pēc tam vēl pastāstīt par visādām vemšanām un ko tik vēl nē :)) Tāpēc tiklīdz sākas sarunas par lāstiem un to ilglaicīgu noņemšanu par samaksu, jāieslēdz sarkanā trauksme un visi savi sensori. Vēlams arī kājas, lai fiksāk var iziet pa durvīm ārā :D
13.11.2014 00:00 |
 
Reitings 34
Reģ: 10.11.2014
pie kuras tu domā iet, es biju pie Natalijas, dzīvo Sarkandaugavā, internetā atradu tikai vienu rakstu.... kur bija teikts, ka labas atsauksmes.
12.11.2014 23:41 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Story, tu biji klāt, kad viņa vēma jeb tev tikai tā teica?

Vinjai uzreiz peec seansa sakas attirishanaas. Nu matus pie poda netureju, bet redzeju, kaads cilveks palika, to nevar noteelot...
12.11.2014 23:40 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Story, tu biji klāt, kad viņa vēma jeb tev tikai tā teica?

Man vispār šis zīlnieču jautājums šobrīd aktuāls. Zinu vienu sievieti par kuru dzirdētas vienkārši fantastiskas lietas no man tuviem cilvēkiem, kuriem nebūtu vajadzības kaut ko piepušķot vai piedomāt.
Tomēr raustos.. kaut kā labi esmu iztikusi līdz šim, bet, nu, gribās aiziet, paskatīties ko man varētu pastāstīt tā no zila gaisa svešs cilvēks. Ehh.
Kā jūs domājat? Ir vai nav forši iet pie tādām sievietēm?
(par tēmu - zinu, ka šī sieviete arī ņem konkrētu naudas summu)
No vienas puses it kā saka, ka cilvēki, kuriem šīs spējas piemīt neprasa konkrētu naudas summu.
Bet, ja tā padomā, tad tomēr ir jau 21.gadsimts un kāpēc cilvēks nevarētu sev nodrošināt iztiku ar savām spējām? Tas taču tāpat kā cits algots darbs paņem no šī cilvēka lielu daļu enerģijas un laika!
12.11.2014 23:38 |
 
Reitings 160
Reģ: 17.07.2010
Zīlnieces vienkārši piesien lāstus, lai viņām maksātu naudu par tiem seansiem, dooh

nevajag par tādām lietām domāt nemaz.
12.11.2014 23:36 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Kādam noņem, bet citai to attiecīgi uzliek.... Nekur jau tas lāsts tā gaisā nepazūd.
12.11.2014 23:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits