Kā rīkotos Jūs?

 
Reitings 413
Reģ: 11.05.2012
Sveikas, daiļās dāmās!

Pēdējā laikā mani, varētu teikt, nomoka situācija par piedāvāto darbu draugam... Darba devējs piedāvā viņam iesaistīties paralēli vēl esošajam darbam vēl vienā- fotografēt bildes sieviešu veļas katalogam un gada kalendārām.. Jo jauna firma un iesākumā nevēlas pārāk daudz cilvēku no malas iesaistīt, tram taram.. Kad pirmo reizi izdzirdēju par šo, tiešām nezināju kā reaģēt, noslēpu mulsumu un devos darīt mājas darbus tā arī neko lāgā neatbildējusi.. Tagad ir tā, ka es pilnīgi jūtu, ka draugs gaida manu atbildi tam, bet es vienkārši nezinu kā rīkoties! :D

Ar fotografēšanu aizraujas neprofesionāli, tā teikt savam priekam, un tā būtu lieliska iespēja pastrādāt un apgūt kaut ko jaunu, turklāt summa, ko maksā par tiem simts nepieciešamajiem kadriem arī nav maza, bet no otras puses- iedomājos, ka esmu piekritusi un viņš tur sāk strādāt, uzreiz ir sajūta, ka tas vairs nav "mans" draugs.. Vienkārši nespēju to savienot kopā. Negribās, lai manis dēļ, viņš pazaudē lielisku iespēju pilnveidoties un apgūt kaut ko jaunu.

Kā jūs reaģētu un rīkotos šādā situācijā? Varbūt jūsu atbildes palīdzēs arī man izlemt, ko darīt tālāk.. :D

Jauku visām vakaru!
10.11.2014 16:11 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tātad, uzticēties vīrietim un ļaut viņam pilnveidoties lietā, kas viņu saista, ir grūšana svešas sievietes rokās?

Vai tad es konkreeti taa uzrakstiiju?.. Es uzrakstiiju vispaarinaati, ka nevajag lieku reizi pamudinaat labpraatiigi viirieti uz kraapshanu, ja to var nedariit. Ne tieshi par sho konkreeto situaaciju. Par to jau izteicos, ka es atljautu, bet noveerotu attiistiibu.
Ar kādām tiesībām tu otram cilvēkam vari kaut ko aizliegt? Kas tevi padara par kaut kādu augstāku personu, lai tu varētu kaut ko aizliegt un lemt, ko otrs drīkstēs un ko nedrīkstēs darīt?

Satusee divi cilveeki un izveido attieciibas, par kuraam abi ir atbildiigi vienliidziigi. Ja es nedriikstu paust savu nostaaju attieciibaa uz muusu attieciibaam, tad kaada jeega vispaar ir buut kopaa? Mees esam sveshi taadaa gadiijumaa, kuriem nav nekaadas atbildiibas viens otra priekshaa un katrs var dariit ko veelas un kaa veelas. Tomeer taa tachu nav attieciibaas! Mees runaajam un mekleejam kompromisus, lai mums abiem buutu labi muusu attieciibaas. Man ir visas tiesiibas kaut ko pieprasiit, luugt vai aizliegt cilveekam, ar kuru esmu izveeleejusies kaut ko veidot, jo tas var ietekmeet muusu attieciibas.
10.11.2014 21:33 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Fotograafa darbs, ar ko nopelniit naudu, buutu taa iegruushana citas sievietes rokaas? Zeme, atveries :D Daargaas daamas, no taadaam slimi greizsirdiigajaam kaa juus viirieshi visbiezhaak aiziet, jo paranoiski murgi nav izturami.

Taatad, ja nabaga viirietis pieveershas jaunam hobijam - saak tetoveet, gleznot vai fotogefeet, shis ir jaapiekjeedee pie radiatora.

Atkaartoshos veelreiz - kaapeec juus, daargaas daamas, domaajat, ka juusu viirieshi ir Apolloni? Apgaismojiet mani! Varu dereet, ka vairums tos potenciaalos modelju tik daudz neizdzertu (atvainojos par rupjiibu), lai ar juusu Apolloniem liktos gultaa. Nevajag savaa paranojaa iedomaaties, ka juusu viirietis ir pasaules naba un visas kljuust slapjas, paluukojoties vinja virzienaa.

Ja juusu Apolloniem ir slimiiga tieksme baazties virsuu jebkurai simpaatiskai meitenei, tad nevainojiet ne darbu, ne draudzenes, ne tusinjus un njemiet veeraa, ka nekaadi aizliegumi taadu viirieti nemainiis.
10.11.2014 21:37 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
DieKleineHexe, tu vispaar lasi tekstu vai tikai iecikleejies uz savaam domaam?... Citee, luudzu, preciizi manu tekstu, kur es buutu rakstiijusi, ka "Fotograafa darbs, ar ko nopelniit naudu, buutu taa iegruushana citas sievietes rokaas."
10.11.2014 21:40 |
 
10 gadi
Reitings 3059
Reģ: 09.10.2009
Neon,

Āmen!
10.11.2014 21:46 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Viirietis var straadaat pavisam citu darbu , smuki noskuupstiit savu sievu ,pirms iesanas uz darbu,kas ir loti taalu no aarsta,fotograafa darba, un tikpat smuki ,iedot riita skuupstu savai sekretaarei...Ja ir "kraapeeja tipa" cilveeks -tad ir,un ja nav -tad nav.


+++
10.11.2014 23:07 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Tam komentāram par Apollonu : cik nopietna firma un profesionālas modeles var būt firmā, kur par fotogrāfu strādās neprofesionālis (nav izglītības, darba pieredzes)? Par modelēm savāks tādas pašas wanna be modeles, kurām nevajadzēs megaskaistuli, lai liktos gultā.
10.11.2014 23:19 |
 
Reitings 247
Reģ: 17.01.2013
Domāju, ka neiebilstu, jo...ja es sirgtu ar tādu vēlmi kontrolēt un uzmanīt katru lietu, ko vīrietis dara, tad tiešām nevarētu uzturēt attiecības, jo es attiecībās vēlos mieru. Nevis stresu un kaut kādu audzināšanu kā mazam bērnam('' nē, tu tur neiesi un to nedarīsi, jo es tev aizliedzu''). Tāda veida komentāri, kādi dažām te ir, rada iespaidu, it kā vīrietis būtu kāds bezsmadzeņu radījums, kas nav spējīgs pats domāt ar galvu(nevis krānu), nav spējīgs izjust cieņu pret savu esošo draudzeni un ģimeni, nav spējīgs sargāt attiecības un par to vien domā - kā nokrāpt un iedirst dvēselē esošajai sievietei. Nav grūti būt tādās attiecībās, kurās otrs ir tik ļoti jāuzmana un jāskatās līdzi?

Iespējams, es pārāk uzticos sava vīrieša spējai domāt ar galvu un viņa mīlestībai pret mani vai arī vienkārši esmu akla, bet es uz katra stūra un katrā sievietē neredzu potenciālu kājas paslīdēšanu un potenciālu mīļāko.
10.11.2014 23:58 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Jaa, ja meitene nav skaistule, tad shii leks virsuu katram pretimnaaceejam, fotograafs vispaar noteikti tiks sasiets un izvarots. Pat ja taas "wanna be" modeles buus pavieglas uzvediibas, vinjas savus plikumus un visu paareejo sniegs kaadam, kas par to maksaa, nevis kaut kaadam fotograafam, kursh nav speejiigs maksaat neko, ja jau aizejam tik taalu fantaazijaa. Bet iespeejams, ka es kljuudos, visi fotograafi ir Apolloni un visas "wanna be" modeles nimfomaanes.

Ja runaajam nopietni, nesaprotu, kaa ar tik paranoiskiem uzskatiem var dziivot, te jau uzreiz ir jaaiet un jaapakaras, lai veel peec dazhiem gadiem nebeigtu kaa paranojas apseesti sargsunji, protams, ja blakus veel buus kaads, ko sargaat.

Ja viirietis ir taa jaasargaa, tad taads viirietis vispaar nav vajadziigs.
11.11.2014 10:07 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
mees izveelamies ar ko veidot attieciibas. Ja tavs viirietis ir ginekologs, fitnesa treneris, fotograafs Sokolovs vai tml. pirms veel bijaat kopaa, tad nevajag chiiksteet, jo pati vien taadu izveeleejies.
++++
Tas ir līdzīgi, kā gribēt par mīļoto aktieri, bet tādu, kurš izrādēs nebučosies ar aktrisēm :D

Katra profesija tomēr ir ar savu specifiku, kas 2.pusītei jāpieņem.
11.11.2014 10:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits