Iepazīsimies?

 
Reitings 46
Reģ: 08.11.2014

Pirms šī teksta rakstīšanas, man bija gara diskusija pašam ar sevi, vai maz to vajag? Rezultātu redzat pašas.

Kā jau vēsta tēmas virsraksts, tad šī diskusija ir par iepazīšanos. Tā gan nav domāta pat kā diskusija, bet vienkārš sludinājums. Zinu, ka te būs daudz pozitīvu komentāru utml., bet kas neriskē, tas nedzer šampanieti, ne? Kas zin, varbūt, dzersim to kopā?

Lai bilde (kuru publiski nerādīšu) būtu skaidrāka, nedaudz iepazīstināšu ar sevi.

Rīdzinieks, vismaz pēdējos 7 gadus. Augumā, laikam, ap 190-193cm, iespējams, garāks, neesmu sen mērijies. Skals arī neesmu - 90kg miesās.
Strādāju, mācos, lasu grāmatas, apmeklēju spora zāli.
Cilvēki runā, ka man piemīt laba humora izjūta, ļoti atvērts, komunikabls un pozitīvs. Tas, ko cilvēki saka.
Dzīvē virzos pēc principa - esi atklāts. Ko es 95% daru, un augsti novērtēju ja otrs cilvēks dara tieši to pašu. Dots devējam atdodas.
Patriots dvēselē un garā, visu gadu staigāju ar Latvijas lentīti pie drēbēm (tas nu tā, by the way)

Patīk pastaigas, garākas, īsākas. Daudz runāju, protams, atkarīgs no situācijas un blakus esošā cilvēka. Ir sava izpratne par mākslu, bieži redzu to tur, kur citi neredz.
Dievinu dzīvniekus, pašam arī viens animāls mājās ir.

Nepīpēju, nedzeru, Vecrīgu apmeklēju, bet ļoti reti. Pēdējo reizi biju pusgadu atpakaļ, laikam.
Un tas ir nejau dēļ tā, ka nevaru atļauties vai kā, bet uzskatu, to par bezjēdzīgu laika pavadīšanu, pietam, nākamā diena ir wasted. Jā, var arī atpūsties bez alko, bet ja reto reizi dodos ballet, tad uz visiem 100.

Vienīgā lieta, no kā esmu atkarīgs ir mūzika, bez tās nekur.
Ak, jā. Esmu 23 gadus vecs vai jauns, kā Jums ērtāk.

Neesmu nekāda Fake personība un gribētos domāt, ka neesmu arī tik neaptēsts kā daži cosmo lietotāji. Esmu te otro dienu, bet esmu manījis pāris dīvainas diskusijas, kurās tiek pausti vel dīvaināki viedokļi un domas.

Ja nu kāda grib iepazīties, droši vari uzrakstīt. Ja nevēlies iepazīties, bet gribi parunāties, esmu tikpat atvērts.

Plašāku informāciju par mani var gūt - pie manis..

Zinu, ka šis nav iepazīšanās portāls, atvainojos.
Uz tizliem, provocējošiem komentāriem neatbildēsu. Saku domāt, ka vispār uz komentāriem neatbildēšu.
09.11.2014 19:38 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
http://cosmo.lv/forums/topic/172747-mekleju-sievieti/


ieprieks bija kaarumnieks, bet nu idiots par sevi.


sis gan arpus teemata. uz vina profila vel tonnam debiilu diskusiju kas izjauc visu iepazisanas procesu :D


unknown, vismaz nekad taadas preteklibas navrakstijis par iemilesanos apkopeejaa vai ko darit ka paarguleeja un negrib uznemties atbildiibu par pas a beernu.
10.11.2014 02:25 |
 
Reitings 45
Reģ: 09.11.2014
nah tu Kārumnieku apvaino? Normāls vecis un ar humoru.
10.11.2014 02:29 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
kaa tad pat apkopeeejai vins nebija gana labs :D :D

palasi vina komentaarus :D

katraa zinaa es eju guleet, saldus sapnus tiem kas vel nomodaa.;)
10.11.2014 02:31 |
 
Reitings 45
Reģ: 09.11.2014
Nesaproti, ka viņš troļļoja iepriekš un piegāja tai lietai ar humoru.

Sludinājums gan bija īsts.
10.11.2014 02:33 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Viena no retajām diskusijām, kuru izlasīju līdz galam. Interiģējoša visnotaļ.
Unknown tiešām liekas jauks un sakarīgs puisis (pat ar visu šmucīti profilu dēļ). Vienīgi, kas man ne visai, ka mēdz pārāk bieži iespraust pa angļu vārdam teikumos, kaut kā nez...neiederīgi. Jā, ir frāzes, kuras labāk skan oriģinālvalodā, vai teiksim, nu prasās ielikt kontekstā... Tas tā. Piedod, sanāca būt piekasīgai. :)
Tā kā esmu aizņemta, tāpēc sevu sirdi nepiedāvāju, bet kā sarunu biedru gan (ja ir interese). Lai veicas meklējumos! :)
10.11.2014 02:34 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
mariya tacu man pie vienas vietas ko tas idiots karumnieks / generalis trolloja vai tiesaam debils. vina intelektu pec komentariem neizmainit. ja ari g gribeetu iepazities vismaz jaunu profilu izveidotu. nomainit niku ir kas cits, jo vesture saglabajas un taapat atsiferet var.
10.11.2014 02:37 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Pag.. Neko nesprotu. Tad Mr.Fabulous, Unknown un Ģenerālis ir viena un tā pati persona? :D
10.11.2014 02:38 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Mr.Fabulous atkoda algoritmu. Visas maziņās cosmietes slapjas.
10.11.2014 04:48 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Rūū, manuprāt Tu varēji tomēr to uzrakstīt viņam personīgi un painteresēties. Unknown taču nav nekāds trollis. Galu galā nesen atzini,ka esi samērā kautrīgs,iespējams arī viņš tāds ir,tāpēc izmantoja jaunu profilu,lai uzrakstītu sludinājumu. Es arī,piemēram,tāda veida sludinājumus nerakstītu no īstā profila. Varbūt Tu vēlējies aizgaiņāt konkurentu :D , taču tā tomēr bija nekorekta rīcība. :)
10.11.2014 06:56 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
10.11.2014 06:58 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Llapsiņa Ej vienreiz ārstējies. ;)
10.11.2014 07:00 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Miss Joker, tas gifs ir man veltīts? ;)
10.11.2014 07:17 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nazīc

Ne tev konkrēti, drīzāk visām kuras pavelkas ļoti viegli uz vīrieti tikai tāpēc ka viņš uzpušķo skaistu stāstu un parāda bildītes ar sevi. Nevēlējos būt rupja, bet tiešām kaut kā meiteņu uzvedība liekas drusku smieklīga, visas tik jaukas un aizstāv nabaga vīrieti, nez, man tāda čakarēšanās starp diviem profiliem nepatīk, ja gribi no jauna profila rakstīt tad raksti, bet neiesaisti tajā diskusijā veco profilu ar. Un vispār ņemot vērā šo izgājienu + uzpušķoto stāstiņu man atstāj ļoti mazu ticamības iespēju.
10.11.2014 07:25 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 11.03.2010
Mani drošvien arī noraks pēc tā ,ko tagad pateikšu, bet man ir gluži vienalga.
meiteņu uzvedība liekas drusku smieklīga, visas tik jaukas un aizstāv nabaga vīrieti, nez, man tāda čakarēšanās starp diviem profiliem nepatīk, ja gribi no jauna profila rakstīt tad raksti, bet neiesaisti tajā diskusijā veco profilu ar. Un vispār ņemot vērā šo izgājienu + uzpušķoto stāstiņu man atstāj ļoti mazu ticamības iespēju.

Es piekrītu Miss Joker teiktam , gluži manas domas. +
Un vispār, kas tas par vīrieti, kas nevar pats par sevi pastāvēt un aizstāvēt? Kapēc viņam ir jāstāv maliņā, jādzird glaimi , lai citas dūdas viņu aizstāv.
Es netaisos glaimot, pēc tādas čakarēšanas un melošanas. Man riebjas ,ja cilvēks melo un nevar būt atklāts. Viņš paralēli rakstija ar diviem profiliem un ja beigās var pateikt- smuki tas nebija, tad jau jāizdomājas,uz ko cilvēks ir vēl spējīgs, ja nevar būt atklāts pret citiem. Atvainojos, bet ,lai cik kautrīgs cilvēks nebūtu, viņš nespēlēs šādu netīro spēli un netaisnosies kā tas šeit tika parādīts.
Rūū, manuprāt Tu varēji tomēr to uzrakstīt viņam personīgi un painteresēties.

Saucamais sludinājums bija izlikts publiskā telpā, es tā pat kā Rūū atkodu ,kas viņš ir. Neko tādu Rūū arī nepateica kā tas tiek te pasniegts, tikai vārdu un to ,lai beidz čakarēties. Es nenosaucu nevienu detaļu, saistība ar viņu, bet pēc tam caur Mr.Fab man pasaka:
Marbell - Nu, ar kaut ko Tev notekti ir problēmas. No Offense.
:D :D.
Katram cilvēkam ir tiesības izteikt savu viedokli un nostāju. Dažiem varbūt nepatīk, ka citiem ziepē acis ciet un slēpja aiz meliem ( par atklatību/būt pašam).
Vai ,kā Miss Joker minēja -
ja gribi no jauna profila rakstīt tad raksti, bet neiesaisti tajā diskusijā veco profilu ar.

Priekškam šis cirks bija nepieciešams , es nesaprotu.
10.11.2014 08:06 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
Varbūt Tu vēlējies aizgaiņāt konkurentu

Tu nopietni? :D

Veiksmi, vecīt, tikai tiešām - šo visu varēji uzrakstīt nedaudz, nedaudz vēlāk, kad esi ''iesakņojies'' forumā, citādi vakar piereģistrējies un jau šodien stādies priekšā šādā veidā. Tas uzreiz atstāj tādu... nelielu dīvaiņa iespaidu.

Lai nu kā, ceru, ka atradīsi savu.


Šis un vēl viens bija mani komentāri atbalstot sākotnējo ''autoru''. Kāda faking konkurence? Es te kaut kur klaigāju, ka mani iepazīties interesē vai kā?
10.11.2014 08:43 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Velns, es palaidu garām visu teātri :(


Unknown piekrītu, es tavā vietā arī nerakstītu no īstā profila, jo redzi, kas atklājās. Kā uzzina,ka nav jaunas asinis, tā sākas čūsku lietus. Nu stulbi nu. Galvenais, nepavelcies uz tām riebeklībām.

Kāda starpība no kura profila raksta, ja cilvēka būtība nemainās? Ok, piepušķoja puika šur tur, bet kurš mūsdienās nepieliek kādu plusiņu sev, lai labāk izskatītos? - VISI pieliek.
10.11.2014 08:46 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Es pozicionēju to pašu ko Miss Joker un Marbell, tikai mazliet savādākos vārdos(ne tik maigi). Tad kādā sakarā cilvēki var atļauties ņemt mutē tādus vārdus un vērst pret mani? Ja nepiekrīt manam viedoklim, tad lūdzu, nelasi un necenties strīdēties. Tikai teicu to, ka šeit lielākā daļa meitenes izskatās, ka ir ar vīrieša trūkumu organismā, un pat pieļautu ja arī attiecībās izdarītu šādas un lielākas "kļūmītes" kā viņš to raksturo, tad piemiegtu acis, jo galvenais, ka vīrietis blakus. Saprotu, ka čalis ir iesprindzis uz otras pusītes meklēšanu, bet ja jau viņš būtu tik labs, tad viņam arī reālajā dzīvē stāvētu rindā viena pēc otras, un nevajadzētu veidot te kaut kādas ākstības..Bet kaut kā tas tā nav, ir tikai liekuļošana un tad mēģinājums visu glābt ar atkal garu textu, kur viņš cenšas attaisnot savas rīcības. Lielākā daļa meiteņu sāka man brukt virsū par to kāda esmu es pati, bet vismaz es no sevis te netaisu baltu un pūkainu, drīzāk melnāku nekā patiesībā.
Un dažas vēl sāk ko pārmest Ruu, jo redz viņš nav tāds melis kā autors, nu nožēlojami no daudzu meiteņu puses.
Pietiek tikai čalim uzrakstīt skaistus vārdus par sevi, iemest smaidīgas bildītes, un meitenēm saprāts vienkārši kaut kur pazūd..
10.11.2014 08:56 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Par to piepuskosanu.
Neviena no Jums mani nepazīst, lai varētu teikt, ka rakstā esmu kaut ko piepuskojis.
Augstāk ir minētas lietas, kuras tika uzrakstitas nekorekti.

Paldies Teddy;)
10.11.2014 08:56 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Rūū- necenties te daudzas izprast, jo viņam smadzenes strādā pretēji vērstā virzienā.

Es jau nesaku, ka mr.Fab. ir slikts cilvēks, iespējams, ka ļoti labs, tikai ja vecis grib atrast arī neizmisušus un sakarīgus skuķus, tad tas tā nestrādā, jo arī sīki meli ir meli. un ja jau pat par ko tādu ir jāsapušķo, tad nemaz nevēlos zināt, kas būs, kad sāks satikties vai nedod dievs bīdīt attiecības nopietnākā gultnē.
10.11.2014 09:01 |
 
Reitings 131
Reģ: 19.10.2014
piekrītu Teddy, iespējams, neņemu visu tik traki pie sirds, jo esmu jau aizņemta un nebiju uz viņu no otra profila nemaz sacerējusies, bet manas domas par viņu šis viss nemaz nemainīja, pie tam tagad jau zināmām īpašībām, ko esmu pamanījusi neilgajā laikā šeit, vakar uzzināju daudz jauna un iepriecinoša. es arī man liekas nerakstītu no sava profila šajā situācijā.
lai vai kā, ceru, ka arī pēc šī atradīsies tava īstā meitene, varbūt šeit, varbūt kaut kur citur :)
10.11.2014 09:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits