Iepazīsimies?

 
Reitings 46
Reģ: 08.11.2014

Pirms šī teksta rakstīšanas, man bija gara diskusija pašam ar sevi, vai maz to vajag? Rezultātu redzat pašas.

Kā jau vēsta tēmas virsraksts, tad šī diskusija ir par iepazīšanos. Tā gan nav domāta pat kā diskusija, bet vienkārš sludinājums. Zinu, ka te būs daudz pozitīvu komentāru utml., bet kas neriskē, tas nedzer šampanieti, ne? Kas zin, varbūt, dzersim to kopā?

Lai bilde (kuru publiski nerādīšu) būtu skaidrāka, nedaudz iepazīstināšu ar sevi.

Rīdzinieks, vismaz pēdējos 7 gadus. Augumā, laikam, ap 190-193cm, iespējams, garāks, neesmu sen mērijies. Skals arī neesmu - 90kg miesās.
Strādāju, mācos, lasu grāmatas, apmeklēju spora zāli.
Cilvēki runā, ka man piemīt laba humora izjūta, ļoti atvērts, komunikabls un pozitīvs. Tas, ko cilvēki saka.
Dzīvē virzos pēc principa - esi atklāts. Ko es 95% daru, un augsti novērtēju ja otrs cilvēks dara tieši to pašu. Dots devējam atdodas.
Patriots dvēselē un garā, visu gadu staigāju ar Latvijas lentīti pie drēbēm (tas nu tā, by the way)

Patīk pastaigas, garākas, īsākas. Daudz runāju, protams, atkarīgs no situācijas un blakus esošā cilvēka. Ir sava izpratne par mākslu, bieži redzu to tur, kur citi neredz.
Dievinu dzīvniekus, pašam arī viens animāls mājās ir.

Nepīpēju, nedzeru, Vecrīgu apmeklēju, bet ļoti reti. Pēdējo reizi biju pusgadu atpakaļ, laikam.
Un tas ir nejau dēļ tā, ka nevaru atļauties vai kā, bet uzskatu, to par bezjēdzīgu laika pavadīšanu, pietam, nākamā diena ir wasted. Jā, var arī atpūsties bez alko, bet ja reto reizi dodos ballet, tad uz visiem 100.

Vienīgā lieta, no kā esmu atkarīgs ir mūzika, bez tās nekur.
Ak, jā. Esmu 23 gadus vecs vai jauns, kā Jums ērtāk.

Neesmu nekāda Fake personība un gribētos domāt, ka neesmu arī tik neaptēsts kā daži cosmo lietotāji. Esmu te otro dienu, bet esmu manījis pāris dīvainas diskusijas, kurās tiek pausti vel dīvaināki viedokļi un domas.

Ja nu kāda grib iepazīties, droši vari uzrakstīt. Ja nevēlies iepazīties, bet gribi parunāties, esmu tikpat atvērts.

Plašāku informāciju par mani var gūt - pie manis..

Zinu, ka šis nav iepazīšanās portāls, atvainojos.
Uz tizliem, provocējošiem komentāriem neatbildēsu. Saku domāt, ka vispār uz komentāriem neatbildēšu.
09.11.2014 19:38 |
 
Reitings 45
Reģ: 09.11.2014
...un viss sākās tik skaisti


a kas tev? :D tu tak esi ķipa precējuesies, meklē mīļāko?
10.11.2014 01:12 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Puika, mani mīļākie nav tava darīšana.
10.11.2014 01:15 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
mariya, a kaada tev dala? mazaak skaties uz citiem :D
10.11.2014 01:16 |
 
Reitings 45
Reģ: 09.11.2014
Ir mana darīšana.
10.11.2014 01:18 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
kaada zinaa tava dariisana?
10.11.2014 01:21 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
http://www.youtube.com/watch?v=29t98r7Vy_E


mariyaaa390 veltiijums tev :D
10.11.2014 01:22 |
 
Reitings 45
Reģ: 09.11.2014
Neko sīkāk nestāstīšu par manu un 57days sakaru.
10.11.2014 01:23 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Pareizi, īsts džentelmenis par tādām lietām klusē :D
10.11.2014 01:25 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Sveicinātas Cosmo dāmas. Vel dažas varētu nosaukt par raganām un kā citādāk, bet iztiksim.
Šodien bija tāds interesants atgadījums, kuram Jūs bijāt liecinieces. (Vel daži troļļi un Ruu).
Biju/esmu izveidojis FAKE profilu - Mr.Fabulous, lai ieliktu šajā portālā sludinājumu ar velmi iepazīties (Kas tā arī ir).
Kāpēc fake profils?
Ļoti vienkārši, vismaz manuprāt. Esmu šeit reģistrējies gandrīz kā gadu un mani kinda jau šeit pazīst. (Tagad ļoti labi pazīst). Tas bija par iemeslu. Gribēju te palikt tajā pašā statusā kāds biju. Tāpēc tik veidots konts, ar kuru iepazītos. Šķita, ka būs lielāka piekrišana, nevis, ja to darītu caur savu - šo profilu. Laikam ejot, sludinājums bija izveidots un iegūts daudz pozitīvu atsauksmju. Tajā brīdī nodomāju WTF? Kāpēc neliku caur savu? Pamatā bija neziņa kāda būs cosmiešu reakcija. So darbojās plāns ar viltus profilu.
Meli?
Savai aizstāvībai cosmo vidē varu teikt, ka melu tur nebija. Vienīgā vieta kur es, vabūt, samelojos bija tas, ka Vecrīgā biju pus.g atpakaļ. Nop, es biju nesen savā dz.d tur. Tas arī viss. Ja viens alus, vai 50gr viskija skaitās kā dzeršana, tad sauciet mani par alkoholiķi. Okey, un tā vieta, kur saku, ka esmu otro dienu. Atvainojos ;)
Pārējās minētās lietas tur ir 1:1.
Kā jau mineju, man nav ko slēpt un to arī parādīju šajā diskusijā. Ievietotas manas bildes utml.
Arī caur Unknown profilu esmu diezgan viegli "atkožams", pie profila links ar instagram profilu, no kura var meirīgi tikt uz manu blogu un tad jau FB tepat vien ir.
Un, šī atklātība nav bijusi nejauša. Neesmu slēpies. Okšķeri tāpat atrastu.
Īpašs paldies
cormeum - Forša, gudra, simpātiska sieviete. Uzturam kontaktus jau praktiski kopš vasaras sākuma, ne? Padies Tev par atbalstīšanu, pat nejautājot pēc tās.
ddelirium - visa posta laikā, arī pēc tam, kad atklājās mana šmuce saglabāja pozitīvismu pret mani. Tiešām liels paldies. Jauki, ka šādi cilvēki ir te. ;)
MADasaHatter - Heitere, kā es viņu visu laiku saucu. Šoreiz neheito mani. Arī pēc šmuces. Paldies Tev;)
MoonLady Sākums bija pozitīvs, pēc ķibeles palika gan neitrāla. Nemaina faktu, ka esi pelnījusi pateicību :)
KristīnA! Visu laiku bij ar mani, lai gan īsti nepazīstu Tevi, bet liels paldies. Tu šķieti vareni sakarīgs cilvēks. :)
Protams, vel ir dažas personības, bet Jūs meitenes var visvairāk izcelt :)
Nevaru nepateikt paldies arī tām meitenēm, kuras rakstīja privāti un apvaicājās, kā man pēc šīs šaizītes iet. Piebilstot, lai nepametu šo portālu dēļ tā sīkuma ;)
Paldies Jums.
Viena no tām ir labameitene, tāds viņai niks. Pilnīgi atbilst personībai. Otra ir illusion
Liels paldies Jums. Šiem cilvēkiem arī privāti pateikšu paldies, ja nu palaidīs garām šo ziņu.

Zinu, ka visu sačākarēju. Vis vairāk sačakarēju Jūsu uzticību sev.
Gribēju tikai teikt to, ka viss, kas sludinājumā ir teikts ir patiess, neskaitot augstāk minētās lietas. Protams, Jūsu ticamības moments ir 0.

Iespējams, šī ir mana attaisnošanās runa, bet tomēr gribēju nedaudz paskaidrot.

Vēlētos, lai šis raksts ir pēdējais šājā diskusijā. Lai visi redz.
Šo rakstu arī ielikšu abos Profilos - Unknown un Mr.Fab.
10.11.2014 01:29 |
 
Reitings 45
Reģ: 09.11.2014
Vecais tev nav dzīves :D kuru krata kaut kāds anonīms profils izveidots. Ja draugos būtu izveidojis feiku ar savu bildi, bet citu vārdu tad varētu runāt.
10.11.2014 01:32 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
unknown, ir jau labi :)
paldies par jaukajiem vaardiem.:)
10.11.2014 01:35 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
unknown, apskatiju tavu blogu. Man fotograafijas patiik:)
10.11.2014 01:39 |
 
Reitings 65
Reģ: 29.01.2009
Skatoties uz jūsu iemestajām bildēm selfijos dažreiz ir vnk wtf!?

Ja jau tik briesmigi - kapec tad te padomu prasiji? :D
10.11.2014 01:55 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Heitere - Man blogā maz bilžu, visas Instagramtā un FB :) Bet paldies :)
10.11.2014 02:01 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
Neķer kreņķi. Viss ir ok. Tik gribēju, lai viss ir godīgi, sevišķi, ja gribi nopietni iepazīties, ne meitenes tikai tupām izklaidēm meklēt. Atklātībai jābūt abpusējai.
10.11.2014 02:01 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Kreņķi neesmu ķēris līdz šim brīdim :) Viss ok ;) No manas puses :)
10.11.2014 02:03 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
nu jaa instrgramaa skatiijos:)


ruu, a kamdeel domaa ja meklee tikai one night stand? ir ari cilveki kas meklee nopietnam attiecibam? un citreiz internetaa ari taa sanaak.

katrs ir pelnijis otro iespeeju taa sakot atjaunot pats sevi., cilveeks ari pa gadu var izmainities. paradas citas prioritaates.:)
10.11.2014 02:07 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
un pavisam atklaati ruu, vai pats neesi jebkad velejies atstaat labaaku iespaidu par sevi?
10.11.2014 02:10 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
MADasaHatter Meitene mīļā, nekur neminēju, ka viņš vienas nakts sakarus meklē. Izlasi prātīgāk to, ko rakstīju. Minēju tikai to, cik godīgums ir svarīgs, sevišķi nopietniem nolūkiem.

Kas attiecas uz iespaidu - es te esmu tāds, kāds esmu. Mans foto, liela daļa cilvēciņu šeit zina, kas es esmu, no kurienes un ko daru. Nav jēgas vilkt nekādas maskas, lai izskatītos vai izklausītos labāk, jo tā mānītu, galvenokārt, jau pats sevi.
10.11.2014 02:14 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
ruu, es tikai saku ka cilveki ari var mainities kaut ari nekad neko sliktu unknown tekstos neesmu manijusi.


nav tomeer kaa citi uzcepj tonnam diskusijas melodami par savu vecumu, berniem, naakamajaa diskusijaa uzdodaas par biseksuaali un peec tam veel raksta ka grib iepazities bij tads kaarumnieks viens.



unknown ir normaaals un nekaadaa gadiijumaa nav trollis. vienkarsi veeleejas labaaku iespaidu par sevi atstaat tas ari viss.
10.11.2014 02:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits