Bērnu seksuālā izglītošana

 
Reitings 41
Reģ: 13.01.2013
http://www.musuberni.lv/documents/eiropas-seksualas-izglitibas-standarti/

Ko jūs par to domājat?

Manuprāt, tas ir vienkārši briesmīgi, jo uzskatu, ka tā ir mazu bērnu samaitāšana bērnu dārza vecumā. Protams, bērni ir jāizglīto par seksu, bet ne jau tik agrā vecumā un tādā veidā. Es vienkārši nesaprotu, kāpēc vajag tādu smarazmu ieviest? Var jau nojaust, kam tas ir izdevīgi. Šo redzot, vienkārši domāju, kas notiek ar šo pasauli??

Būs jāiet parakstīties PRET šo visu.
08.11.2014 13:44 |
 
Reitings 73
Reģ: 08.10.2014
Kur var parakstīties pret? Negribu lai manu bērnu samaitā tik agrā vecumā. Domāju ka 5.klase ir īstais laiks kad to skaidrot nevis bērnudārzs.
08.11.2014 16:57 |
 
Reitings 325
Reģ: 27.10.2014
Šajā forumā nostrādā teiciens : " cik cilvēku, tik viedokļu" ;)
08.11.2014 16:58 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Lieta tāda, ka daudzi bērni jau pavisam agrā vecumā neapzināti vai apzināti sāk pētīt savu ķermeni. Ir bijuši pietiekami daudz raksti, kur vecāki šausmās lūdz palīdzību, jo, lūk, viņu trīsgadnieks masturbē. Domāju, ka ja šādas lietas civilizēti un saprotami izskaidros jaunā vecumā, tad vecākiem arī tiks aiztaupīti nervi. Nedaudz ir jāpārkāpj tam stereotipam, ka pašapmierināšanās ir grēks un no tā sāk pūžņot rokas

Nu, es arī būtu šokā, kad atklātu, ka mans trīsgadnieks masturbē. Sava veida šoks arī, ja dēls kādu dienu pārrastos mājās ar "mammu, es esmu gejs". Ne jau tāpēc mazāk mīlētu, bet sirsniņa iesāpētos. Katrs jau vēlētu savam bērnam to labāko - laimīgu, stabilu ģimeni ar bērniem. Bet tas jau tāds vecāku sapnis, kurš kā smilšu pils tiek sagrauts uz sitiena.

Piekrītu, ka bērnus vajag izglītot, jo cik nav nācies lasīt pusaudži domas, ka 1. reizē vai, ja nav bijis orgasma, nevar palikt stāvoklī, bērni rodas no orālā un, ja nav prezis, var izlīdzēties ar plastmasas maisu vai izskalot vagīnu ar citrona sulu pēc seksa... Bet, visu izsaka vecums KAD par to runāt manierē, kā rakstīts augstāk minētajā linkā.
08.11.2014 17:00 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Lai tikai kāds pamēģina manam bērnam tuvākajā nākotnē ko tādu stāstīt, dabūs miesas bojājumus!Mums pietiek jau tā mediju masu psihoze par visām šīm tēmām!!
08.11.2014 17:01 |
 
Reitings 41
Reģ: 13.01.2013
Izskatās, ka šī "mācību programma" ir pirmais solis uz kaut ko tādu-

http://www.diena.lv/blogi/ia-norvegija-pedofilu-zeme-14001345

Tas arī ir normāli??!
08.11.2014 17:03 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Lai tikai kāds pamēģina manam bērnam tuvākajā nākotnē ko tādu stāstīt, dabūs miesas bojājumus!Mums pietiek jau tā mediju masu psihoze par visām šīm tēmām!!

Jaa, labaak, lai tas ''beerns'' prezervatiiva vietaa izsargaajoties lieto maisinju vai meegjina izsaukt abortu ar klinjgjeriishu tinktuuru. Paarspiileeju, protams, bet neizgliitotiibas deelj shajos jautaajumos arii taadi gadiijumi notiek. Sekss ir un buus visur. Tad labaak, lai cilveeks zin, kas, ko un kaa, nevis vinja mamma vinju tur iesleegtu 4 sienaas, un beidzot tiekot briiviibaa, sadara lielas muljkjiibas aiz nezinaashanas.
08.11.2014 17:08 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Jā, mūs turēja rāmjos un nu jau 25 gadus nezinām, ko ar savu brīvību darīt, labākais veids - bērnudārzniekiem mācīt masturbēt! Lieliski!
08.11.2014 17:10 |
 
Reitings 22
Reģ: 04.11.2014
Kas tur ko izglītot?
Iedod internetu un pats visu atradīs.
Draudzenes mazais brālis, kad neviens neredz, stilpē sev virsū viņas drēbes, arī apakšveļu. Viņa par to zin, bet neko nesaka.
08.11.2014 17:12 |
 
Reitings 41
Reģ: 13.01.2013
laura29-

Jūsu parakstu var apliecināt IKVIENS Latvijas notārs. Iepriekš piezvanot un piesakoies uz paraksta apstiprināšanu! http://www.notary.lv/lv/notary/profiles/ Jūs atradīsiet pilnu notāru sarakstu ar to adresēm un darbalaiku.

2. Ierodoties pie notāra, Jums līdzi jāņem PASE un DIVI eiro ASTOŅDESMIT ČETRI eirocenti (Eur 2,84) - tā ir paraksta apliecināšanas cena. Grozījumu tekstu līdzi jāņem nav, jo tas jau ir pie notāra.

3. Jums jāzina, par ko Jūs parakstāties un tas jāpaziņo notāram. Jūs parakstāties par GROZĪJUMU VEIKŠANU BĒRNU TIESĪBU AIZSARDZĪBAS LIKUMĀ.
08.11.2014 17:13 |
 
Reitings 22
Reģ: 04.11.2014
25 gadus nezinām, ko ar savu brīvību darīt, labākais veids - bērnudārzniekiem mācīt masturbēt! Lieliski!

un pēc tam, veiks apraizīšanu, lai nevar masturbēt. kaut ko jau ir jāizdomā, lai šejienes čalīšiem būtu apgraizīts, citādi atšķirsies no lielākā vairuma.
08.11.2014 17:15 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Izskatās, ka šī "mācību programma" ir pirmais solis uz kaut ko tādu-

http://www.diena.lv/blogi/ia-norvegija-pedofilu-zeme-14001345

Tas arī ir normāli??!

Sāc filtrēt informāciju, ko tu lasi. Tevis dotais raksts diskusijas sākumā ir rakstīts uzbrūkošā, agresīvā manierē, kas speciāli izceļ visu it kā negatīvo izglītības programmā, akcentē homoseksuālismu utt.

Šo rakstu es pat necentos izlasīt tālāk par pieteikumu un avotiem. Autors - Ivars P. Kas viņš ir? Sorry, nepazīstu, man tā nav autoritāte. Intervija ar I.B. (tu viņu pazīsti?), kura ir nevienam nezināma žurnāliste, kuru piemeklēja nelaime ar dzīvesbiedru pedofilu. Vai mums pašiem Latvijā trūkst pedofilu, pie kam heteroseksuāļu? Paskaties iepriekš, es tur ieliku linku no vakardienas ziņām. Tātad atgriežoties pie I.B. un avotiem, tālāk tiek doti avoti uz krievu filmu. Mēs visi labi zinām, kā tiek veidoti krievu sižeti, ir pilns internets ar pierādījumiem, kā visas bildes, informāciju safabricē, kaut palasi neseno "vācu zinātnieku Krievijas medijos" stāstu. Tālāk avotos ir ziņas par latviešu ģimenēm atņemtajiem bērniem, jo bērni tiek sisti, bet vecāki noliedz. Kāpēc man būtu jātic varmākam? Tu esi redzējusi daudz varmākas, kuras atzīstas savos pāridarījumos? Tālāk avotos ir agresīvi raksti par homoseksuāļiem kā slimību.

Tu principā lasi propogandu un no propogandas smelies "zināšanas" par homoseksuāļiem, Norvēģiju utt.

Būtu jāievieš arī kaut kāds loģiskās domāšanas priekšmets no bērnudārza.
08.11.2014 17:18 |
 
Reitings 22
Reģ: 04.11.2014
https://www.youtube.com/watch?v=QVCaa8G3feI
2. Ierodoties pie notāra, Jums līdzi jāņem PASE un DIVI eiro ASTOŅDESMIT ČETRI eirocenti (Eur 2,84) - tā ir paraksta apliecināšanas cena. Grozījumu tekstu līdzi jāņem nav, jo tas jau ir pie notāra.


kāpēc par to ir jāmaksā, ja mums ir tiesības grozīt un ierosināt?
noskatāmies video, tur par to tiek diskutēts.
08.11.2014 17:18 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Turklāt.. tajos norvēģu stāstos ir vēl viens fakts.. Nafigam braukt precēties no savas Krievijas, Latvijas u.c. medusvalstīm uz Norvēģiju un pēc tam sūdzēties par atņemtajiem bērniem un vēl sazin ko? Pieraduši pie tā, ka Latvijā bērnus var klapēt uz nebēdu, bet norvēģiem pietiek ar mazā teikto un vēl pāris pierādījumiem un nevajag vecāku drošsirdīgo atzīšanos? Es te, protams, pārspīlēju, bet cerams, ka doma ir skaidra. Paši aizbrauc uz svešām mājām un tad nopel svešu kultūru, tradīcijas un tiesu sistēmu. Tak sēžiet mājās tad.
08.11.2014 17:24 |
 
Reitings 41
Reģ: 13.01.2013
ninasskapis- Man ir savs viedoklis par homoseksuālismu. Es to neatbalstu, bet tajā pat laikā nevienu neienīstu vien tāpēc, ka viņš vai viņa ir gejs vai lezbiete. Vienīgais, kas mani patiešām tracina, ir tas, kā viņi cenšas izmantot mazus bērnus, lai vairotu "savu sugu". Ok, būsim toleranti un iecietīgi pret viņiem, kamēr sapratīsim, ka minoritāte būsim mēs parastie heteroseksuāļi.

Pat ja Tu pati nepazīsti šos žurnālistus, Tev tas neliek aizdomāties? Kāpēc tad tāds raksts vispār ir tapis?
08.11.2014 17:40 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Milziigs pluss becky komentaariem! Manas domas ir stipri liidziigas shajaa jautaajumaa. Un pilniigi piekriitu fraazei, ka idiotu sabiedriibaa taapeec vien, ka beernudaarzaa pasniegs sexa stundas, nekljuus mazaak. Ja reiz cilveeks nespeej uztvert informaaciju un saprast, kas ir kas, tad to nespees arii tad, ja vinjam no dzimshanas tiks skaidrots un staastiits. Skolai un beernudaarzam nevajadzeetu nodarboties ar lietaam, kas neskar shiis ietaades. Nevajag ne religjiju pasniegt, ne sexuaalaa rakstura teemas maaciit, ne maaciit kaa jaamiil vai propogandeet abortus un homoseksuaalismu vai politisku. Skola ir vieta, kur apguut vispaariigas zinaashnas un speejas rakstiit, lasiit, analizeet, spriest, iegaumeet. Vecaaku atbildiiba ir iemaaciit visu paareejo. Un lieki ir nosodiit vecaakus, ja vinji to dara "pa savam".

Es nekad nemaaciishu savam beernam, ka buut par homoseksuaali ir normaali. Noteikti tas nav nosodaami vai nicinaami, bet arii ne normaali vai dabiski. Tas ir mans personiskais viedoklis un es neveelos, lai skola iejaucas shajaa jautaajumaa manaas sarunaas ar beernu. Ja beerns buus homoseksualis, nu tad taa ir vinja izveele, toties vinjam buus skaidrs, ka mazaak miiljsh man vinjsh nekljuus, bet par normu es to arii neuzskatu. Taapat arii par abortu - neuzskatu, ka taa ir jaabuut norma un tas nav nekas slikts. Tachu pastaav situaacijas, kuraas tas varbuut pat ir nepiecieshms. Bet es neveelos, lai manam beernam ieboreetu smadzenees, ka aborts ir ok jebkuraa situaacijaa un liels "fuj" tiem, kuri ir pret abortiem.

Zinot izgliitiibas sisteemu un to, ka pasniedzeeji ir dazhaadi un ne visi dara savu darbu tieshaam labi (es pat teiktu, ka labs pasniedzeejs ir reta paraadiiba), tad no shii visa var sanaakt liela putra, jo galvenais kljuus informaacijas izspljaushana, nevis sekoshana tam, kaa to sagremo beerni un vai informaacija ir pietiekoshi korekta. Rezultaataa, labaak, lai beerni savaa starpaa izspriezh visaadas muljkjiibas un veelaak, kad pieaug, saprot jau kas ir kas vai uzzina visu korekti no miiloshiem vecaakiem, nekaa muljkjiibas saklausaas no kaada slinka un netalantiiga pasniedzeeja, kuru vispaar interesee tikai samaksa par papildus pienaakumiem...
08.11.2014 17:44 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Tev tas neliek aizdomāties? Kāpēc tad tāds raksts vispār ir tapis?

Propoganda, lai ievirzītu sabiedrības domāšanu sev vajadzīgā gultnē. Krievija (pieminu Krieviju, jo I.B. ir krieviete) ir homofobu valsts.

Tieši tāpat kā Krievijas mediji izdomā vācu zinātnieka tēlu, kurš atbalsta Krievijas izdarības (pēc šī vispār būtu jāpārbauda, vai maz tāda I.B. reāli pastāv :D); tieši tāpat, kā Krievijas medijos tiek neapšaubāmi pierādīta citplanētiešu eksistence; tāpat, kā latviešu Tvnet un krievu Tvnet raksta pretējus viedokļus/faktus par vienām un tām pašām lietām utt.
08.11.2014 17:46 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Ja beerns buus homoseksualis, nu tad taa ir vinja izveele,


Ne jau cilvēks pats izdomā, kas viņam patiks - sievietes vai vīrieši
08.11.2014 17:50 |
 
Reitings 22
Reģ: 04.11.2014
Ja beerns buus homoseksualis, nu tad taa ir vinja izveele,


Ne jau cilvēks pats izdomā, kas viņam patiks - sievietes vai vīrieši


Bet varbūt ir jāpalīdz, jāizglīto un jāparāda, kas jādara, ja nesanāk ar meitenēm vai uz tām nevelk?
08.11.2014 17:53 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Ja kāds cilvēks/valsts aizstāv tradicionālās vērtības, tā ir uzreiz homofobija? Jā, Krievija daudz ko dara ne tā, ne tā kā citiem patīk, ne tā kā citiem ērti, bet viņiem ir pieņemts likums, kas aizsargā bērnus no seksuālās un homoseksuālās propagandas un tam nav itin nekāda sakara ar fizioloģijas skaidrošanu attiecīgajās stundās ATTIECĪGAJĀ vecumā.
08.11.2014 17:53 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ne jau cilvēks pats izdomā, kas viņam patiks - sievietes vai vīrieši
+
08.11.2014 17:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits