GEJS!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
Reitings 302
Reģ: 18.08.2014
06.11.2014 21:43 |
 
Reitings 138
Reģ: 28.01.2014
un ar to ir jālielas?
06.11.2014 23:36 |
 
10 gadi
Reitings 154
Reģ: 31.01.2010
Izlasot tvītu, neteikšu, ka bija liels pārsteigums. Manu cieņu pret viņu kā politiķi un ministru tas nav mainījis :) Katrs savu dzīvi dzīvo tā, kā pats vēlas. Mani uzskati šajā jautājumā varbūt ir konservatīvi, bet cieņa viņam par to, ka vismaz neapprecēja kādu sievieti tikai sabiedrības viedokļa dēļ un ar šo paziņojumu sagrautu ierasto dzīvi.
06.11.2014 23:37 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
nu nez.. Vai tad jālepojas ar to? Protams, ir jāpieņem dažādi cilvēki, bet kādēļ vajadzēja izpaust, ka lepojas ar to? Tā jebkurā gadījumā ir novirze no normas..
07.11.2014 00:12 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
un ar to ir jālielas?


Zini, heteroseksuāļi nepārtraukti netiešā veidā pauž savu seksuālo orientāciju. Sākot ar frāzi "mans vīrs/sieva", beidzot ar sabučošanos vai vai sadošanos rokās, ejot pa ielu. Tad tas nav nekas. Kā to pašu izdara homoseksuāls pāris, tā uzreiz tā ir lielīšanās, propaganda un kas vēl ne... Divkosība, tev tā nešķiet?
07.11.2014 00:24 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
Nepatīk šie teksti, kāpēc tad neviens heteroseksuāli neslavēs par savu orientāciju. Tas tomēr nav viens un tas pats. Zinot to, kādu spiedienu izdara cilvēki uz nepareizi orientētajiem, tajā skaitā atklāti paužot naidu, es nebrīnos, ka cilvēkam ir jāsaņemās, lai to varētu pateikt skaļi. Un es neredzu neko tur tik šausmīgu, gultā viņš jums nelīdīs un ar saviem tarakāniem neaplipinās. Dzīvojiet vien mierīgi tālāk un ļaujiet to darīt arī tiem, kas neatbilst sabiedrības normām, kamēr vien viņi neapdraud sevi vai citus.


++++

neredzu no viņa puses nekādu dižo lielīšanos. Vienkārši pateica kā ir. Cilvēks ir ar sevi mierā un viss. Tikai citi to nespēj pieņemt.

Problēma tajā, ka sagribējuši apgānīt reliģiju, tradīcijas un visu to, kam ir paliekošas vērtības ar saviem untumiem.


un kas tas būtu? Laulība - a cik 'normālo' pāru tā arī neapprecas? Reliģija - cik daudzi vispār izvēlas sekot un to ievēro?
Nesaprotu kāds gabals nokritīs no tā, ka apprecēsies geju/lezbiešu pāris? kāpēc viņi nevarētu izbaudīt to pašu (kāzas, officiālu savienību u.taml) ko citi pāri?
07.11.2014 00:27 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nesaprotu kāds gabals nokritīs no tā, ka apprecēsies geju/lezbiešu pāris? kāpēc viņi nevarētu izbaudīt to pašu (kāzas, officiālu savienību u.taml) ko citi pāri?

Gabals nenokritīs, bet, lai ieviestu attiecīgos grozījumus, būs tam nepieciešams finansējums. Tādējādi citas jomas pārdales gadījumā ciestu..
07.11.2014 00:36 |
 
10 gadi
Reitings 3176
Reģ: 29.01.2009
Paziņoja.. UN?

Manu viedokli kā par politisku personu (profesionālā ziņā), tas nemainīs. Ja balsotu par Vienotību, anyway vilktu plusiņu. Tas, ar ko viņš guļ, mani neinteresē un neuztrauc.

Un par to priekšzīmi sabiedrībai un tradīcijām, reliģijām, mani vairāk uztrauc politiķi, kas:
*pat nezina, cik īsti viņiem ir bērnu un no kā;
*guļ ar visām savām padotajām, kaut gan esot "laimīgā laulībā";
*pamet sievu stāvoklī, lai aizietu pie citas;
*oficiāli atzīst, ka ir vairākas sievas, kaut gan Latvijā vairāk-sievība nav atļauta (še tev tradīcijas!).

Kopumā, manuprāt, slikti izvēlēts laiks- tieši pēc vēlēšanām. Tajā pat laikā, tagad mūsu konservatīvā sabiedrība varēs cepties un sprēgāt visos iespējamos veidos, par 'šausmīgo" Rinkēviču geju. Bet tikmēr Āboltiņa mierīgi ir ielīdusi Saeimā, Citadele tiks pārdota par vēl "pāris desmitiem miljonu" lētāk nekā iepriekš teikts, Krievija uzsāks karu Ukrainā nu jau vairs neslēpjoties utt.
07.11.2014 00:50 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Geji ir bijuši visos laikos, tā nav kaut kāda mūsdienu modes lieta. Seksuālo orientāciju cilvēks neizvēlās, ne velti daudzi ar to sabiedrības negāciju dēļ nav spējīgi sadzīvot un izdara pašnāvības. Nesaprotu, kā cilvēki 21.gs var būt tik stulbi un cepties par citu seksuālo orientāciju.
07.11.2014 01:12 |
 
10 gadi
Reitings 505
Reģ: 26.08.2013
Man arī šķiet, ka homoseksualitāte ir bijusi visos laikos, vienkārši pie mūsdienu kulturālo valstu tolereances līmeņa viņi vairs nebaidās no atklātības. Pie tiem pašiem mūsu austrumu kaimiņiem homoseksuāļu noteikti nav mazāk, tikai pie tur pastāvošās iekārtas un aizspriedumiem viņi īpaši nereklamējas. Nākamais līmenis ir to pieņemt kā faktu un netaisīt par to baigās sensācijas un "krusta karus" un pieņemt, ka pieņemsim viens no simts cilvēkiem var gadīties ir ar netradicionālu seksuālo orientāciju.
07.11.2014 01:33 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Man ir liels prieks. Mēs esam soli tuvāk vienlīdzīgiem likumiem! Smīdina tikai tas, ka vienotība ir par tradicionālu ģimeni un še ku reku, viņiem partijā gejs. Varētu derēt, ka viņu izsviedīs no turienes un 99% vienotības noteikti jau ķērusi sirdstrieka :D:D
07.11.2014 07:49 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Izskatās, ka šī būs TOP tēma vēl pāris dienas vismaz :D
Neapskaužu Rinkēviču, jo tādu informāciju padarīt publisku Latvijā, ir teju bīstami - agresīvu idiotu ir pārāk daudz. Runājot par idiotiem..

Problēma tajā, ka sagribējuši apgānīt reliģiju, tradīcijas un visu to, kam ir paliekošas vērtības ar saviem untumiem. Kāda vella pēc visai pasaulei jāpaziņo ar ko tu guli? Un vēl ar savu piemēru jāmaitā bērnu prāts pieprasot adopciju.

1) Reliģija sevi jau sen ir apgānījusi pati. Ja neesi pamanījusi, tad katoļu baznīcas priesteri visā pasaulē ir seksuāli izmantojuši tūkstošiem mazu bērnu. Vai arī, tas neskaitās, jo tie pedofili ir reliģiozi? :D Imho, pedofilija ir stipri lielāks drauds sabiedrībai un bērniem (!), nekā homoseksuāļi.
2) Tradīcijas un paliekošas vērtības? Tas ir domāts ar laulību starp vīrieti un sievieti? Ha, Tu paskaties uz šķiršanās procentu, vardarbības līmeni it kā normālajās, heteroseksuālajās ģimenēs, alimentu nemaksātāju bariem un tiem, kuri regulāri maina sievas pret jaunākiem, seksīgākiem modeļiem. Tādas ir tās dižās tradīcijas? Zirgam jāsmejas. Turklāt, laulības pamatjēga ir sakārtot mantiskās attiecības, nevis mistiskās "tradīcijas".
3) Redz, man kaimiņos dzīvojošā heteroseksuālā ģimene to vien dara, kā demonstrē pasaulei, ar ko viņa guļ - precējušies, staigā rociņās, saskūpstās.. Viņiem pat bērni ir, no kā izriet, ka viņi pavisam noteikti nodarbojas ar seksu, kāds ārprāts. Vai nav absurdi, ka heteroseksuāļi var mierīgi maigoties uz katra stūra, bet homoseksuālajiem ir jāizliekas, ka viņu dzīvē sekss neeksistē vispār?
4) Lūk, bērnu prāta maitāšana ar adopciju homoseksuālā ģimenē mani sajūsmina visvairāk. Vai kaut viens no tiem, kuri pļurkst par samaitātajiem, nelaimīgajiem homīšu bērniem, vispār ir bijuši bērnu namā? Tuvāk par kilometru? Jūs esat redzējuši, kas tā ir par dzīvi un kādi pēc pilngadības sasniegšanas ir tie bērni, cik derīgi dzīvei? Aizbrauciet, paskatieties. Esmu tur ciemojusies vairākas reizes, mana krustmāte daudzus gadus bērnu namā nostrādāja un ļoooti daudz ko varēja pastāstīt - ticiet man, pie homoseksuāla pāra tiem bērniem klāsies simtkārt labāk, nekā bērnu namā.

Esmu heteroseksuāla un precējusies, bet homoseksuāļu laulības vai adopcija mani neskar ne vismazākajā mērā. Mūsdienās būtu normāli, ja nevajadzētu slēpties "skapī" tikai tāpēc, ka cilvēks neatbilst sabiedrības iesīkstējušajiem priekšstatiem par vārdu "normāls". Mēs visi esam dažādi un visus ir radījusi daba. Ja kādam šis vārds tuvāks, tad - Dievs. Es no sirds priecātos, ja cilvēki tikpat kaislīgi cīnītos pret reālām nejēdzībām, kuras skar visus, nevis tērētu visu enerģiju cīņai pret gejiem. Mūsu valstī ir tik daudz problēmu, bet visus nez kāpēc satrauc tieši geju vēlme noformēt attiecības - varbūt vaina nemaz nav gejos, ko?
07.11.2014 08:22 |
 
10 gadi
Reitings 3059
Reģ: 09.10.2009
Nu, gan atradis ar ko lielīties - hromosomu iztrūkumu/ "slimību". :D

Bet principā - man ir pilnīgi vienalga. Tik lai pie tā arī paliek - nav vajadzības to katru dienu atkārot, daudzināt un slavināt!
07.11.2014 08:25 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Hahaha, esmu nosmejusies lika, par daudzu aprobezhotibu :D zhel to bernu, kuri piedzims homoseksuali gjimene, kur to uzskata par greeku un slimibu. Metisiet miskastes? :D
Riita anekdotes. Eh, un tad brinas, kpc tik daudzi brauc prom. Shada slimiga aprobezhotiba ir viens no iemesliem. Kauns, ka sabiedriba vel ir tik tupi cilveki, kas atsakas izlist no savam kastiiteem. Eh, labi, uzredzeshanos :D
07.11.2014 08:40 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
2) Tradīcijas un paliekošas vērtības? Tas ir domāts ar laulību starp vīrieti un sievieti? Ha, Tu paskaties uz šķiršanās procentu, vardarbības līmeni it kā normālajās, heteroseksuālajās ģimenēs, alimentu nemaksātāju bariem un tiem, kuri regulāri maina sievas pret jaunākiem, seksīgākiem modeļiem. Tādas ir tās dižās tradīcijas? Zirgam jāsmejas. Turklāt, laulības pamatjēga ir sakārtot mantiskās attiecības, nevis mistiskās "tradīcijas".

Šķiršanās procents? Da ja liela daļa jaunu sieviešu nebūtu ar vistas smadzenēm (kā to šī diskusija uzskatāmi parāda) tad tiem izlaistajiem večiem nekādu cerību nebūtu. Varētu padomāt ka zilie un vi'ņu skaita pieaugums šīs problēmas atrisinās :-D :-D :-D. Gudrīte - saasinās vēl vairāk. Ieslēdz smadzeni beidzot! Kā jau te teica - jums sievietēm ar laiku paliks tikai kretīni. :-D. Vai - citas sievietes.
07.11.2014 08:41 |
 
Reitings 274
Reģ: 30.10.2014
homīši nav drauds bet pedofili ir drauds ? :D sasmējos

mūsdienās bērni jau sākot iet skolā grib seksu un zina par to un kas tur nosodāms tad ja tāds Imantas čalis sniedz viņiem to prieku? :D

jūs varat man pateikt ar ko atšķiras pedofils no homīša? es personīgi nevaru, nu labi pedofils vismaz pretēja dzimuma pārstāves piš
07.11.2014 08:47 |
 
Reitings 274
Reģ: 30.10.2014
izskatās, ka man nekas cits neatliks kā atsākt likt geju hardcore gifus, jums tak tie veči patīk
07.11.2014 08:49 |
 
Reitings 349
Reģ: 14.02.2012
Ceru, ka viņam nav bērni. Ja ir, tad droši vien viņiem tagad skolā un citur ir ļoti grūti. Es domāju, ka ar savu orientāciju, nevajadzēja lielīties.
07.11.2014 09:01 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Super!! Esmu sajūsmā par viņa drosmi un priecīga par to, ko tas varētu dot citiem homoseksuāļiem.
07.11.2014 09:05 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Nu diskusija uzskatāmi parāda kāpēc vislielākā dzimstība ir zemēs kur sievietēm ierāda viņu patieso vietu.
07.11.2014 09:08 |
 
Reitings 274
Reģ: 30.10.2014
vēl pirms 15 gadiem pat Amerikā izsmēja gejus :D seriālos kā draugi normāli izņirgājās un nievājoši izteicās

tagad seriālu politika mainījās mainoties valsts politikai un saka ka Krievijā ir propaganda
07.11.2014 09:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits