GEJS!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
Reitings 302
Reģ: 18.08.2014
06.11.2014 21:43 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Izrādās ka dzīvoju valstī kur vara pieder kam? Gejiem? Nu tad vajadzētu status quo nostiprināt Satversmē, ne? Būsim pirmā un progresīvākā valsts pasaulē :-D :-D :-D Ninasskapis un pārējās varēs vēl skaļāk plaukstiņas sist :-D :-D :-D. Par uzdrīkstēšānos :-D :-D :-D. Satvesmes ... pants: "Vara Latvijas Republikā pieder gejiem un lesbietēm." Skan lepni, ne, ninasskapis?
08.11.2014 19:11 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Zigfrīds,
tu man lietotāja Melns veidolā šķiti sakarīgāks. :( Varēji noturēt diskusiju par, piemēram, islamu, ar faktiem, nevis stulbiem murgojumiem kā tagad par armiju; par varas piederēšanu utt.
08.11.2014 19:14 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Zigfrīds,
tu man lietotāja Melns veidolā šķiti sakarīgāks. Varēji noturēt diskusiju par, piemēram, islamu, ar faktiem, nevis stulbiem murgojumiem kā tagad par armiju; par varas piederēšanu utt.

Nu ja sākas. Teikt ta vairs nav ko. Tagad sāk mani melnā krāsot :-D :-D :-D.
08.11.2014 19:16 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Uz ko tieši man atbildēt? Ja tu uzrakstīsi kaut ko normālu un gaidīsi manu atbildi, tad ar prieku atbildēšu, kā jau var redzēt, man patīk izteikties par šo tēmu.
Pašlaik man nav uz ko atbildēt, jo tu sāc vienkārši izņirgāties un, ja vien es nevēlos tevi apvainot personiski, man tur rakstīt nav ko, jo nav nekādu jautājumu utt. Tā kā man joprojām ir saglabājusies zināma cieņa pret tevi aiz tiem laikiem, kad biji Melns, tad gluži nodiršanas formā diskutēt ar tevi man nav interesanti. :)
08.11.2014 19:18 |
 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
Pretīgie homofobi,kauns pat lasīt. Pazīstu vairākus gejus un lesbietes,tādi paši cilvēki,ne ar ko sliktāki vai labāki par citiem. Būtu jums zināšana,cik patiesībā viņi ir daudz mums visriņķī,te daļa savā smalkumā un pareizumā uz vietas novemtu sev bikšupriekšu. Aizstaigājiet uz geju&lesbiešu klubiem,pačekojiet,varbūt sastapsiet tur kādu no saviem kolēģiem,radiem vai draugiem mīcoties ar citu sava dzimuma pārstāvi?! Jums nāk vēmiens no tā,ka Rinkevičam redz,ir bijis diņķis mutē,bet man nāk vēmiens no tā,ka kādam tas liekas kaut kas tik anormāls un apspriešanas vērts!!!
08.11.2014 19:20 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Uz ko tieši man atbildēt? Ja tu uzrakstīsi kaut ko normālu un gaidīsi manu atbildi, tad ar prieku atbildēšu, kā jau var redzēt, man patīk izteikties par šo tēmu.
Pašlaik man nav uz ko atbildēt, jo tu sāc vienkārši izņirgāties un, ja vien es nevēlos tevi apvainot personiski, man tur rakstīt nav ko, jo nav nekādu jautājumu utt. Tā kā man joprojām ir saglabājusies zināma cieņa pret tevi aiz tiem laikiem, kad biji Melns, tad gluži nodiršanas formā diskutēt ar tevi man nav interesanti.

Jā tagad esmu gaišzils :-D. Latentais. :-D :-D :-D.
08.11.2014 19:21 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Aizstaigājiet uz geju&lesbiešu klubiem,pačekojiet,varbūt sastapsiet tur kādu no saviem kolēģiem,radiem vai draugiem mīcoties ar citu sava dzimuma pārstāvi?!

Nē paldies. Labāk jūs - pie mums ciemos :-D :-D :-D. Ja nu vienīgi ar beisbola nūju.
08.11.2014 19:23 |
 
Reitings 254
Reģ: 05.09.2014
Tiešām abi, Zigi un Neon, esat ne īpaši gudri.

The phrase "tyranny of the majority" (or "tyranny of the masses"), used in discussing systems of democracy and majority rule, involves the scenario in which decisions made by a majority place its interests above those of an individual or minority group, constituting active oppression comparable to that of tyrants and despots


Liberālā demkorātijā tiesības ir tam, kura pusē ir argumenti, nevis tam, kurš pulcē vairāk cilvēku. Kādreiz Vācijā vairākums nobalsoja, ka grib ebrejus uz koncentrācijas nometnēm sūtīt. Nenormāli, vairākumam uzticēties nedrīkst, un mūsdienās to arī nedara. Vairākums par mazākumu var spriest vien tik ilgi, kamēr neierobežo viņu tiesības, un tas ir viss. Punkts.
08.11.2014 19:30 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es te pri chom vispaar? :D Ne man probleemas ar sarkasma uztveri, bet tev, un ne vienaa vien diskusijaa to jau esmu pamaniijusi...! :D
08.11.2014 19:37 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Pretīgie homofobi,kauns pat lasīt. Pazīstu vairākus gejus un lesbietes,tādi paši cilvēki,ne ar ko sliktāki vai labāki par citiem. Būtu jums zināšana,cik patiesībā viņi ir daudz mums visriņķ
+


Sen piemeram ārsti pierādijuāši ka trakie fomofobi kas ar agresiju pret gejiem, paši ir lartentie geji. Tieši tāpēc tas temats viniemn tik traki sāpīgs. Tacū visdpar esmu par l;aimigiem cilfvekie, gejiem,lezbietēm,frīkiem. Pret vardarbīgiem pārpareiziem esmu:)
09.11.2014 13:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits