GEJS!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
Reitings 302
Reģ: 18.08.2014
06.11.2014 21:43 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Dabā ir homoseksuālisms starp citiem sugas pārstāvjiem,bet cilvēks gejs/lesbiete iet pret dabas likumiem

Nu jā, tas tiesa. Bet, arī dabā tā ir novirze. Ja tā nebūtu, pēc dabas likumiem arī viendzimuma attircībās varētu radīt bērnus.
08.11.2014 10:45 |
 
Reitings 1979
Reģ: 24.10.2013
Dabā ir homoseksuālisms starp citiem sugas pārstāvjiem,bet cilvēks gejs/lesbiete iet pret dabas likumiem

-------
Bet "homo sapiens" vienīgajiem ir homofobija pret citādiem.
08.11.2014 11:02 |
 
Reitings 81
Reģ: 09.10.2014
Bet "homo sapiens" vienīgajiem ir homofobija pret citādiem.

Bet tas ir dabiski. Ja ir kaut cik smadzenes un nav viss vienalga.
08.11.2014 11:28 |
 
Reitings 460
Reģ: 18.09.2014
Bet "homo sapiens" vienīgajiem ir homofobija pret citādiem.

Nu nu ja dirš, tad vismaz iemācies dirst :D

Dabā likumi ir vēl neželīgāki un dzīvnieki vājākos un savādākos, slimos izstumj no bara,
08.11.2014 11:30 |
 
Reitings 1979
Reģ: 24.10.2013
Ko nozīmē- "nav viss vienalga"? Mans uzskats- citāda orientācija nav slimība, bet tikai novirze. Līdzīgi kā "baltie zvirbuļi" vai "zaļās vārnas". Dažiem cilvekiem ir lietas iegrozītas citādi, viņiem ir dots nevis ģimenes veidot- bet darīt citas lietas šajā pasaulē.
08.11.2014 11:35 |
 
Reitings 460
Reģ: 18.09.2014
Dažiem cilvekiem ir lietas iegrozītas citādi, viņiem ir dots nevis ģimenes veidot- bet darīt citas lietas šajā pasaulē.

Lielākā daļa geju ta arī neko nesasniedz un nomirst vienatnē... LOL

Mans uzskats- citāda orientācija nav slimība, bet tikai novirze.

A ko mēs te runājam LOL, to ka homo nav norma,bet novirze...
08.11.2014 11:45 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Ir norma vai nav norma, bet viņi bija ir un būs.
Var teikt ka kreiļi arī nav norma - viņi ir savādāki. Bet arī viņi bija ir un būs. Un neviens viņus nevar izmainīt. Var iemācīties visu darīt ar labo roku, bet viņiem vienalga ērtāk būs ar kreiso.

Tā ir šo cilvēku atšķirība, nevar taču būt visi vienādi.
08.11.2014 11:51 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Es arī uzskatu, ka homoseksuālisms ir novirze, ne slimība.
Jā, kreilis arī tiek uzskatīta savā ziņā par "novirzi no normas", bet tas jau viņam netraucē apaugļot sievieti tikai tāpēc, ka locekli ieliek vagīnā ar kreiso, ne labo roku.


Lai nu kā - man viedoklis politiskajā lauciņā par Rinkēviču nemainīsies tamdēļ vien, ka gejs - patika fakts, ka viņš bija tas ministrs, kurš ierosinājis liegt dažiem Krievijas popkultūras pārstāvjiem ieceļot Latvijā. Bet, ka viendzimuma laulības tiktu legalizētas, gan negribētos.
08.11.2014 16:24 |
 
Reitings 254
Reģ: 05.09.2014
Nu malači, 26 lapas esat aizrakstījuši par vienu pusmūža vīrieti, kurš ietvītoja, ka ir gejs :D Tiešām megahistērija.
08.11.2014 16:40 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
bet tas jau viņam netraucē apaugļot sievieti tikai tāpēc, ka locekli ieliek vagīnā ar kreiso, ne labo roku.

:D :D
08.11.2014 16:44 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Norma - cik skaists vārds. Vai vīrieši un sievietes, kuras ir neauglīgas, ir novirze no normas?
08.11.2014 16:46 |
 
Reitings 254
Reģ: 05.09.2014
Kashmira,

Jā, kreilis arī tiek uzskatīta savā ziņā par "novirzi no normas", bet tas jau viņam netraucē apaugļot sievieti tikai tāpēc, ka locekli ieliek vagīnā ar kreiso, ne labo roku.

dārgā, vai tev arī bija tā kristīgā ģimene, kas bērnībā stāstīja, ka sekss ir tikai starp precētu vīrieti un sievieti, bez prezervatīva, jo kontracepcija ir grēks, un tikai ar vienu nolūku - radīt pēcnācēju? Lūk, ideāls piemērs nepieciešamībai pēc normālas seksuālās izglītības jau agrā vecumā.
08.11.2014 16:48 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Kāds vispār šim visam sakars ar sievietes apaugļošanu? Ticiet vai nē, bet neesiet jūs pasaules nabas un viss nerotē ap jūsu vagīnām.
Ja attiecību jēga ir kāda apaugļošana, tad jau neauglīgiem pāriem arī jāatņem pāris tiesības.

Priecājos par Rinkēviča drosmi, ceru, ka tas ir solis pareizajā virzienā. Pareizais virziens būtu laulības atzīšana homoseksuālu cilvēku starpā, lai viņiem ir tādas pašas tiesības justies legāliem un atstāt mantu mīļotajam kā heteroseksuālajiem cilvēkiem

Arī uzskatu, ka Rinkēviča "iznākšanas" dēļ radusies diskusija ir laba lieta, vismaz kaut kas notiek šajā jautājumā. Ļoti ceru, ka vairak cilvēku nāks ārā, jo man ir skumji, ka Latvijā nepazinu nevienu cilvēku, kas bija atklāti homoseksuāls, kaut gan statistiski ir jābūt. Kādam no maniem paziņām un draugiem vajadzēja slēpties un baidīties par savu drošību. :(
08.11.2014 16:56 |
 
Reitings 673
Reģ: 25.12.2012
Kāds vispār šim visam sakars ar sievietes apaugļošanu? Ticiet vai nē, bet neesiet jūs pasaules nabas un viss nerotē ap jūsu vagīnām.
Ja attiecību jēga ir kāda apaugļošana, tad jau neauglīgiem pāriem arī jāatņem pāris tiesības.

Priecājos par Rinkēviča drosmi, ceru, ka tas ir solis pareizajā virzienā. Pareizais virziens būtu laulības atzīšana homoseksuālu cilvēku starpā, lai viņiem ir tādas pašas tiesības justies legāliem un atstāt mantu mīļotajam kā heteroseksuālajiem cilvēkiem


+
08.11.2014 17:00 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Priecājos par Rinkēviča drosmi, ceru, ka tas ir solis pareizajā virzienā.
Es arii esmu par to ,ka cilveeks pasaka atklaati-skaidri un gaisi.Tas ,ko citi domaa,lai paliek pasu zinaa...
08.11.2014 17:00 |
 
Reitings 254
Reģ: 05.09.2014
Ja attiecību jēga ir kāda apaugļošana, tad jau neauglīgiem pāriem arī jāatņem pāris tiesības.

Un tos, kas apgalvo, ka bērnus negrib - uz psiheni, apskaidrot prātu :D

Vispār man nav skaidra šī diskusija, jo homoseksuāļiem ir bērni. Pati pazīstu vienu lesbiešu pāri, viņām ir veseli trīs. Nedomāju, ka viņas tādas vienīgās Latvijā vai uz šīs planētas. Tas ir tāpat kā diskutēt par to, kādēļ kreiļiem nav kāju, lai gan mēs visi zinām, ka viņiem kājas ir.
08.11.2014 17:03 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Ja attiecību jēga ir kāda apaugļošana, tad jau neauglīgiem pāriem arī jāatņem pāris tiesības.

Jā, tieši uz to arī "gāja" mans jautājums. Ja "normas" atslēgas vārds ir pēcnācēju ražošana, tad metam visus, kas neatbilst zem šī vārda (neauglīgie, sterilizāciju izdarījuši, vienkārši tādi, kas negrib bērnus utt.), aiz borta - neļaujam precēties, adoptēt bērnus utt.

Ja savukārt norma nav pēcnācēju ražošana, kāpēc šis fakts, ka homoseksuāļu savienībā nerodas bērns, tik bieži tiek apspēlēts?

Pats svarīgākais - kas nosaka, kas ir norma? Un ja nu norma nav tas, ko jūsu mazās galviņas spēj izprast? Vai jums biksiņas trīc, jo baidaties, ka pie varas nāks homoseksuāļi un apspiedīs jūs, gluži tāpat kā jūs apspiežat viņus? Varbūt tomēr norma ir būt tolerantiem pret visām seksuālām orientācijām?
08.11.2014 17:04 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Kāds vispār šim visam sakars ar sievietes apaugļošanu? Ticiet vai nē, bet neesiet jūs pasaules nabas un viss nerotē ap jūsu vagīnām.
Ja attiecību jēga ir kāda apaugļošana, tad jau neauglīgiem pāriem arī jāatņem pāris tiesības.

Sakars tāds, ka uzskatu, ka bērniem ir jāaug tradicionālās ģimenēs, nevis jāļauj adoptēt homoseksuāliem pāriem.
Visas Nihonto veidīgās - gribētu redzēt, cik priecīga sejas izteiksme jums būtu, kad jūsu bērns jums paziņotu par savu homoseksualitāti. Sagaidītu ar aplausiem un atvērtu šampanieti.

dārgā, vai tev arī bija tā kristīgā ģimene, kas bērnībā stāstīja, ka sekss ir tikai starp precētu vīrieti un sievieti, bez prezervatīva, jo kontracepcija ir grēks, un tikai ar vienu nolūku - radīt pēcnācēju?

Tur nu tu maldies, dārgā.

Noslēdzot tēmu - man vienalga, kāda ir kura seksuālā orientācija, pēc tā nešķiroju cilvēkus, bet negribu, ka man to bāž acīs -"swag, esmu gejs, yolo," stilā. Es taču nebāžos ar savu orientāciju nevienam virsū.
Bet, lai vēl vairāk pabarotu kašķīgo homoseksuālisma slavinātāju slāni - ja būs tāda iespēja parakstīties PRET viendzimumu laulībām, es būšu viena no viņiem.
08.11.2014 17:16 |
 
Reitings 254
Reģ: 05.09.2014
Visas Nihonto veidīgās - gribētu redzēt, cik priecīga sejas izteiksme jums būtu, kad jūsu bērns jums paziņotu par savu homoseksualitāti. Sagaidītu ar aplausiem un atvērtu šampanieti.

Godīgi sakot, hetero, homo, bi - man būtu vienalga. Protams, žēl, ka viņam/ai visu dzīvi būtu jāklausās tādos vervelējumos, kādus tu un līdzīgās te raksta bez jēgas, bet tā jau ir problēma tevī, nevis manā bērnā.

Es taču nebāžos ar savu orientāciju nevienam virsū.

Ņemot vērā tēmu virsrakstus tavā ''dalība forumā'' lapā secinu, ka savu orientāciju tu regulāri publisko un visiem tā ir plaši zināma kā te, tā arī reālajā dzīvē. Rinkēvičs tagad arī dara kā tu. Par ko tāda sāpe? Kādēļ nečīksti par to, ka Zeltiņa un Madonna un citas slavenības publisko savu gultas dzīvi? Pati gan jau met naudu ārā, lai uzzinātu, ar ko kura slavenība šomēnes guļ.
08.11.2014 17:26 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
gribētu redzēt, cik priecīga sejas izteiksme jums būtu, kad jūsu bērns jums paziņotu par savu homoseksualitāti. Sagaidītu ar aplausiem un atvērtu šampanieti.

Tieši tā arī darītu.
Mūsu stereotipiskajā pasaulē šāda atklātība ir apsveicama. Tiesa, domājams, ka pēc gadiem 10 (man tad dēls būs pusaudzis) visiem homoseksuāļu tēma nebūs tabu.
Es par atklātību. Es par neslēpšanos. Ja esi gejs, tad neslēp to. Un forši, ja cilvēks apzinās savu orientāciju un spēj to pateikt draugiem, vecākiem.
Man grūtāk būtu saprast, kāpēc dēlam ir 25 gadi, bet neviena draudzene nav bijusi. Sēdētu un domātu - gejs? Varbūt. Vnk karjerists? Varbūt. Veselības problēmas? Varbūt.
Nesapratne galina daudz vairāk nost.

Par tēmu, ka mūsu ārlietu ministrs ir šādi atklājies.
Reāli - kāda visam tam nozīme, kas viņa gultā viesojas - vīrietis vai sieviete?
Man viņš patīk un visss. Manis pēc vņš var drāzt kaut nīlzirgus, ja tāpēc viņa sirdij un krānam labāk paliek.
08.11.2014 17:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!