Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko Tu šodien labi izdarīji?

 
Reitings 2338
Reģ: 28.06.2012
Bez negatīvā šijā diskusijā :)

Ko Tu šodien labu esi izdarījusi? Vienalga, vai kādam sirsnīgi uzsmaidīji, pateici sirsnīgu paldies....vienalga, kaut ko jauku :)

sākšu es :)

Veikalā, priekšā stāvošai sievietei ieplīsa jogurts un lentes, nabadzīte sasmērēja rokas, un citus produktus....nezināja, kur rokas likt. Automātiski sāku meklēt salvetes priekš viņas :) bija jauki redzēt sievietes patīkamo smaidu un sirsnīgo paldies :) uzreiz diena gaišāka likās :)
06.11.2014 17:58 |
 
Reitings 2338
Reģ: 28.06.2012
virsrakstā kļūda - LABU
06.11.2014 17:58 |
 
Reitings 103
Reģ: 31.10.2014
Spēlējām tautas bumbu, trāpīju meitenei pa degunu.. neko 20min turēju kompresi, lai visas asinis neiztek...

Nekā negatīva.. :)
06.11.2014 17:59 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Uztaisīju vīram brokastis (es neesmu rīta cilvēks, tāpēc no manas puses tā bija baigā laipnība un pretimnākšana).
06.11.2014 18:00 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Sabiedriskajā transportā palaidu apsēsties vienu no vairākām pensionārēm, kamēr citas jaunkundzes sēdēja kā vecas bekas. Kundzes "paldies" uzlaboja garastāvokli :)
06.11.2014 18:01 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Salocīju tīros drauga T-kreklus. No manas puses tas labs darbs skaitās - parasti lokām katrs pats savējās. :D
06.11.2014 18:08 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Maximā priekšā rindā stāvēja veca tantīte ar nūju. Uz lentes viņai bija tikai pāris pirkumi - maize, milti un vēl pāris lietas. Rokā viņa ņurcīja 5 eur. Summa kopā 6.80 eur. Tantuks ar trīcošām rokām izkrata no maciņa sīknaudu. Es nepacietīgi skatījos pulkstenī, jo kavēju zobārstu, man bija palikušas tikai 5min. Kasiere saskaita un pasaka, ka nepietiek. Tantīte saminstinājās, apmulsa un sāka jau skatīties, ko noņemt nost no pirkumiem. Es nepacietīgi izņēmu no maka 1Eur un piemaksāju par tantītes pirkumu. Ātri samaksāju par savu pirkumu, bet tajā laikā sirmā kundze apmulsusi nebeidza pateikties. Viņas acu skatiens mani vienkārši sagrāva. Pie zobārsta skrēju ar asarām acīs. Sajutu kaunu, jo es izpalīdzēju tikai domājot par sevi, jo gribēju pasteidzināt kasieres darbu. Tantītei tā varbūt ir pēdējā iztika līdz pensijai. Kāpēc man pie kases neienāca prātā samaksāt par visu tantiņas pirkumu? Es nabagāka nebūtu palikusi, toties labs darbs būtu izdarīts. Atceros, ka FB kādu laiku atpakaļ ceļoja kas līdzīgs spaiņa akcijai, bet tur jaunieši sekoja lielveikalā trūcīgiem pensionāriem vai citiem, kuriem izskatās, ka nepieciešama palīdzība, novēroja, ko cilvēki pērk un tad vai nu pie kases samaksāja par tā cilvēka pirkumu vai arī paši piepirka pilnu maisu un pie veikala izejas to uzdāvināja tam cilvēkam. Pēc tam izaicināja 3 citus cilvēkus šādai palīdzības akcijai. Ideja tiešām laba.
06.11.2014 18:25 |
 
Reitings 103
Reģ: 31.10.2014
Lollipop, es vizualizēju tavu izklāstu un pašai nedaudz asaras sariesās, man dažreiz tiešam ir žēl vecos cilvēkus, jo katram tā pensija ir kā ir..piemēram, ja manam omcim nebūtu atbalsts no mūsu puses zāles viņa nevarētu atļauties
06.11.2014 18:28 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Noorganizēju pieklīdušam izbadinātam kaķītim siltas un mīļas mājas :)
Meitenes - malaces.
Lollipop, saki, vai šis apraksts personīgi tavējais? Jo vnk ir lasīts kas līdzīgs :)
06.11.2014 18:29 |
 
Reitings 207
Reģ: 12.03.2014
Es šodien savos laukos sanesu malku :D
atkal sajust lauku smaržu ir tik patīkami,pēc pilsētas darbiem :)
06.11.2014 18:35 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Tas nebija šodien, bet man bija līdzīgs stāsts kā Lollipop. Toreiz gan nesteidzos, bet vienkārši iedevu sievietei trūkstošo naudas summu, jo nu arī pirkumu saraksts bija tāds "par pēdējiem santīmiem" - kefīrs, maize, prastākā desa.. Toreiz sieviete klanījās pie kases, teicu, lai beidz un dodas mājās, man prieks palīdzēt. Bet viņa nelikās mierā, gaidīja ārā pie veikala durvīm un teica, lai pasaku adresi, ka pēc nedēļas viņai būs naudiņa un viņa atnāks un atdos parādu... Ilgi nācās viņai skaidrot, ka nav nepieciešams neko atdot un ka man palīdzēšana radīja prieku.
Ik pa laikam šādi redzot ka tantēm pietrūkst santīmiņi pielieku viņām. Žēl to pensionāru, patiesi žēl.

Šodienas labais darbs - hmm - šodien gandrīz neko neesmu darījusi. Vai pacelts nokritušais mētelis skaitās? Bērnu poliklīnikā, mammīte bija tā nokrāvusies ar brēcošu bebi un mantām, ka pat nemanija izkritušo mēteli.
06.11.2014 18:40 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Atceros, ka FB kādu laiku atpakaļ ceļoja kas līdzīgs spaiņa akcijai, bet tur jaunieši sekoja lielveikalā trūcīgiem pensionāriem vai citiem, kuriem izskatās, ka nepieciešama palīdzība, novēroja, ko cilvēki pērk un tad vai nu pie kases samaksāja par tā cilvēka pirkumu vai arī paši piepirka pilnu maisu un pie veikala izejas to uzdāvināja tam cilvēkam. Pēc tam izaicināja 3 citus cilvēkus šādai palīdzības akcijai. Ideja tiešām laba.


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=783276225069111&set=a.585255208204548.1073741834.100001602217897&type=1&pnref=story


Jā, kad šo te FB lasīju toreiz, tiešām apraudājās. Es arī labprāt šādi palīdzētu, jo ne vien žēl tos vecos cilvēkus, kam naudiņas nepietiek, bet arī pašai sirdī prieks, ka palīdzēju.

Nez, kur tā akcija apstājās? Nav vairs nekur dzirdēts. Es gribētu vispār šādi īsi pirms Zsv šādi izdarīt. Sniegt kādam mazumiņu prieku pirms svētkiem.
06.11.2014 18:47 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Nenāk prātā nekas īpašs, ko šodien būtu izdarījusi, bet gribēju pateikt, ka tādi šķietami sīkumi tomēr liek manīt, ka cilvēcība, pieklājība un labas manieres nekur nav pazudušas. Pirms kāda laika, ejot uz b/d, pa priekšu iegāja tētis ar meitiņu, kamēr mēs tikām pie durvīm, ko tas tētis atstāja vaļā, uzpūta vējš un durvis aizcirtās. Rīts bija tiešām auksts un nepatīkams. Ja ir daļa cilvēku, kuri pat deguna galā aizcērt durvis, tad patīkami pārsteidza, ka šis tētis atgriezās un atvēra un vēl pieturēja durvis, kamēr mēs līdz tām tikām. Tā teikt - sīkums, bet patīkami. :) Pati arī mēdzu pieturēt durvis, palaist, kaut ko padot, pieturēt, tas šķiet pašsaprotami, tomēr žēl, ka ne visiem...
06.11.2014 18:57 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Lollipop-man arii saskreeja aciis asaras.Loti loti zeel tos loti vecos ,slimos cilveekus,kuri muuza nogalee nevar galus savilkt kopaa!Reizeem aizdomaajos par to,ka kaadreiz atdevusi visu,kas piedereejis-iipasumus piemeeram, saviem jaunajiem ,un tad cer,ka kaads paliidzees varbuut vairaak,bet tas tik aatri aizmirstaas!
Dabuuju savai radiniecei interesantu aadas vesti,tagad gaidu atbildi...varbuut teiks,ka taadu "suu..."nevajag:D
06.11.2014 19:23 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Es arii par paliidziibu vecaakiem,truuciigaakiem laudiim.
Man nav gadijusies shhadi gadiijumi,kad vareetu palidzeet, jeb kaadam nauda pie kases nepietiktu utm.
Es tikai esmu biezi aizdomaajusies, cik patiesi man zheel iipasi vecaaki cilveki kuri knapstinaas.
man kaadreiz ar ienaak prata doma,ka vareetu kadam nopirkt partikas veikala ko cilveeks veelas.. kaut vai dalu. Kaut kaa neerti butu iet klaat un prasiit, tada laikam cilveka daba.
06.11.2014 19:35 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
DaYa - manējais gan. Nav jau nekas oriģināls un es pat ar to nelepojos. Nav jau arī pirmā reize, kad tā palīdzu, bet man kremt, ka šoreiz pie sevis nodomāju, ka nerīkojos labu motīvu dēļ, bet tikai tāpēc, ka steidzos. Varbūt, ja ātrāk būtu izvilkusi karti vai makā būtu vairāk skaidras naudas, būtu arī samaksājusi visu summu. Vienkārši tās tantiņas acis man sapņos rādīsies. :( Pārdevēja gan pabrīnījās it kā pirmo reizi ko tādu redzētu...
06.11.2014 19:36 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Pardeveja briinijas, jo domaaju,ka shadi cilveeki nav daudz.
Dala paietu garam,jeb dusmotos ko tantina tik ilgi chammajas.
Es ar gaidu taadu situaaciju,kad vareshu paliidzeet. es pat gribetu.
06.11.2014 19:39 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Lasot tos veco cilvēku stāstus, atcerējos gadījumu, kas gadījās vēl tad, kad studēju un pati reizēm knapinājos. Ārā bija auksts, bet pie veikala stāvēja večiņa un "pārdeva" kaut kādus nieciņus, lai sapelnītu naudiņu, bet bija redzams, ka nabadzīga. Parasti es neko nedodu un nedevu, bet šoreiz gribējās. Skaidras naudas, ko iedot nebija, tāpēc izdomāju, ka labāk sapirkšu viņai veikalā maisiņu ar ēdienu. Pirku normālas lietas, to, ko pati ēstu, ja gadījumā atteiktos ņemt - maize, siers, augļi, kāds saldums, vēl šis tas, jau vairs neatceros, bet sanāca vesels maisiņš. Kad iedevu kundzītei, viņa apraudājās un vēl iedeva līdzi to lakatu, ko tirgoja, jo citādi viņai bija kauns ņemt. Tas tā palicis atmiņā, vairs nav gadījies.
06.11.2014 19:41 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Lollipop, nešausti sevi! Tu jau izdarīji ļoti labu darbu un tantei nebija jāizvēlas, ko nest uz māju, bet ko veikalā atstāt. Tas, kādi bija motīvi, jau vairs nav svarīgi, galvenais ir rezultāts. :)
06.11.2014 19:44 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Esmu prieciiga,ka izdevaas salabot divas jakas kaadai sievietei-kodes bija izkodusas caurumus kasmira jakaas .
06.11.2014 19:47 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Man atkal bail, ka es sapirkšu maisiņu, bet tas cilvēks atteiksies ņemt. Ko tad es darīšu? Un vispār dzīvoju ar domu, ka labu vajag darīt cauru gadu, ne tikai uz Ziemassvētkiem. Nu šādi gadījumi mani piemeklē reizi pusgadā, ja ne biežāk. Laikam paskats man tāds izpalīdzīgs :D
06.11.2014 19:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits