Banku augstskola

 
Reitings 27
Reģ: 26.09.2013
Sveiki ;)
Esmu izlēmusi stāties BA. Šeit noteikti ir kāds/kāda , kas studē šajā augstskolā :)
Vēlos no Jums Jūsu domas un atsauksmes par BA. Tīri intereses un ziņkārības dēļ, jo ļoti ilgi un dikti tiku lēmusi par BA un to studiju programmām.
Lai izdevusies diena! :)
05.11.2014 11:03 |
 
Reitings 368
Reģ: 12.04.2011
Francessca, arī skatos uz to pašu 2.5 gadīgo programmu, jo neesmu pārliecināta, ka pavilkšu. Drošāk tomēr jūtos, ja iemēģināšu 1. līmeņa, jo vienreiz jau aizgāju bakalauros un nebij īsti tas, kas man patika(ne BA).
05.11.2014 18:59 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
Man zināmā BA absolvente devās uz Angljiu, jo LV darbu nevarēja atrast. Tas gan bija gadus 3 atpakaļ. Mans priekšnieks ir BA absolvents un savā salīdzinoši nelielajā vecumā vada lielu uzņēmumu. Divi piemēri, kas lieliski pierāda,ka viss atkarīgs no cilvēka.
05.11.2014 19:08 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Es pašlaik studēju BA, bet programmā, kas ir vairāk vai mazāk pati par sevi. Mums tur ir diezgan nesakārtots viss, bet nedomāju, ka pārējās programmās ir tik traki. Pasniedzēji ir ļoti labi!

Nezinu, kā ir 1.līmeņa programmām, bet manējā var pieteikties kā klausītājs - apmeklēt lekcijas ar pārējiem studentiem, lai saprastu, vai viss apmierina. Mums bija divas meitenes, kas tā arī darīja. Viena aizgāja prom, bet otra palika un mācās joprojām.
05.11.2014 19:10 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Esmu pabeigusi finanšu programmu. Jau studiju laikā gandrīz visi mani kursabiedri strādāja.
Attieksme loti nopietna un mācīties ir ojojoi cik u daudz, bet..ja nekavē , tad viss ir ļoti labi.
Nu nezinu, pabeidzu ar Sarkano diplomu (piedevām 3. un 4.kursā paralēli studijām strādāju), bet man liekas, ka mācīties ir reāli viegli - ļoti maz jāmācās. Bibliotēkā normāli pasēdēju tikai nedēļu - rakstot bakalaura darbu. Pirms tam nekādas grāmatas nelasīju. Protams, neviens jau neliedz kādam pašam sēdēt un lasīt, bet būsim reāli - cik daudzi studiju laikos paši mācās, ja to neliek?
Šis ir arī iemesls, kāpēc neaizgāju BA studēt maģistrus - tā jau varētu, jo būtu viegli, bet maksāt par to, ka zināšanu ieguvums ir tuvu nullei? Nē, paldies.
05.11.2014 20:02 |
 
Reitings 131
Reģ: 03.06.2011
Piekrītu Cerise, tikai ar angļu valodu varētu rasties problēmas, jo ir stingras un prasīgas pasniedzējas (izņemot Gavares kundzi).
05.11.2014 22:39 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Akvelīna, jā, pareizi par angļu valodu aizmirsu. Tur patiešām bija jāmācās uz teju katru nodarbību diezgan daudz. Paldies angļu valodas pasniedzējai, ka es, kura pat vidusskolas CE kārtoja vācu valodā, tagad bez problēmām strādāju darba vietā, kur viss notiek angliski.
05.11.2014 22:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits