Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai jūs esiet mainījušās?

 
Reitings 52
Reģ: 05.06.2014
Vai jūs esiet mainījušās kopš iepazināties ar saviem puišiem/ vīriem. Kādā ziņā viņi jūs izmainīja. Vai pašām tas patīk , vai tomēr jūtiet ka zūd jūsu "es"?
Kopš esmu attiecībās ar savu puisi jūtu, ka esmu mainījusies. Agrāk man bija vienaldzīgi brendi un dārgi zīmoli, taču kopš satiekos ar savu puisi jutu, ka jābūt vienā līmenī, jo vinš ir diezgan švītīgs (Nav latvietis). Protams, nepārspīlēju nevalkāju Channel un Gucci somas, taču pievēršu uzmanību vairāk zīmoliem kā Tommy Hilfiger, Ted Baker, Michael Kors, Hobbs utt. Saprotu, ka ir mazlietiņ smieklīgi izpatikt vīrietim, taču man ir svarīgs viņa viedoklis un attiecību sākumā jutu, ka viņam gribējās, lai mazlietiņ mainu savu stilu un esmu sievišķīgāka, elegantāka.
Esmu sākusi veselīgāk ēst un sportot, agrāk ēdu šokolādes un visādus draņķus, vienalga , ja arī biju tieva. Šobrīd esmu iemācījusies novērtēt ēdienu un fine food. Agrāk man būtu žēl maksāt vairāk par labu steiku vai restorānu, jo tas taču ir tikai ēdiens, bet šobrīd gan esmu mainījusi domas.
Jūtu, ka esmu mainijusies, pati nezinu vai tas ir labi, jo jūtu, ka viņam ir liela ietekme uz mani un es neko nespēju mainīt.
05.11.2014 01:58 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Agrāk man bija vienaldzīgi brendi un dārgi zīmoli, taču kopš satiekos ar savu puisi jutu, ka jābūt vienā līmenī, jo vinš ir diezgan švītīgs

attiecību sākumā jutu, ka viņam gribējās, lai mazlietiņ mainu savu stilu un esmu sievišķīgāka, elegantāka
Agrāk man būtu žēl maksāt vairāk par labu steiku vai restorānu, jo tas taču ir tikai ēdiens, bet šobrīd gan esmu mainījusi domas


Nu šis par mani. Un jā, viņam vienmēr acis iemirdzas, kad uzvelku žaketīti, zīmuļsvārkus, kleitas - saka, ka es ļoti sievišķigi un eleganti izskatos. Jāpiekrīt jau ir, vīriešiem patīk sievišķība un elegance. Bet par tiem brendiem - ne gluži tāpēc, ka viņš švītīgs, bet kaut kā tā ir sanācis, ka esmu iemācījusies novērtēt kvalitāti, nevis kvantitāti. Vai nu sāku pieaugt (kad sākām satikties, biju visai jauniņa), vai arī viņa ietekme, nezinu.

Esmu daudz mainījusies. Tieši dzīves uztveres un atieksmes lietās. Agrāk biju tusētāja, tagad vairāk novērtēju mājas mieru, pat neprasās katras brīvdienas iet ballēties. Esmu palikusi saimnieciskāka. Agrāk necietu ēst gatavošanu, tagad gatavoju bieži, jo patīk - ar viņu atklāju, ka man paīk kulinārijas pasaule. Mainījusies arī uzvedība uz labo pusi. Attiec. sākumā biju visai egocentriska, stūrgalvīga un bieži aizsvilos par sīkumiem. Tā kā pašai nepatika sava uzvedība, laika gaitā iemācījos būt piezemētēka. Utaml. sīkumi. Kopumā mainījos uz labo pusi.
05.11.2014 04:07 |
 
Reitings 52
Reģ: 05.06.2014
Pacelshu.
05.11.2014 14:23 |
 
Reitings 857
Reģ: 08.08.2014
Viņš mainija mani lar visiem100 . Tagad esmu cits cilvēks.
05.11.2014 14:28 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Es mainijos.
Sakot ar zimoliem un citiem uzskatiem... No Chanel un Philipp Plein u.c. zimoliem sodien varu erti justies arii letakos apgerbos. Nav svarigi vairs tas. Jaa, soma un apavi man vienmer bus svarigi, apaviem jabut dargiem un labiem, ne tikai zimola delj, bet komforta delj. Somai ari man vienmer jabut labai, erti jutos un viss.

Mainijos ari tada zinjaa, ka saku pienemt cilvekus kadi vinji ir, nemeginaju parveidot nevienu, iemacijos uzklausit otru un saprast, ka neesmu nekaads pasaules centrs. Veljoprojam sodien maacos, maacos, maacos un macos un mans virietis macas un izmainas. IEmacijos rekinaties ar otru.

Iemacijos, ka dzivee attiecibas nav pats svarigakais, bez taa jabut saviem hobijiem, studijaam.
05.11.2014 14:31 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Esmu, un tikai uz labo pusi.
05.11.2014 14:36 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Stilu nu gan es neesmu mainījusi vīrieša ietekmē. Sīkumos neesmu mainījusies, bet es noteikti esmu labāks, mīlošāks cilvēks. Man šķiet, ka mēs abi esam mainījušies, nevar saprast, vai tas ir laika ietekmē, vai arī esam papildinājuši viens otru.
05.11.2014 14:36 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Protams, esmu mainījusies. Kā nekā ir pagājis laiks, kopš iepazināmies, toreiz man bija 17 gadi, bija cita domāšana, citi uzskati, varbūt ne it visā, bet tomēr. Esmu iemācījusies sadzīvot ar cilvēku kopā visādā ziņā, jo agrāk biju liela brīvības mīlētāja. Šobrīd pritoritāšu augšgalā esmu ierindojusi ģimenes dzīvi, ne tik daudz ballēšanos-kaut arī tā dzīves daļa nav nekur pazudusi, tomēr vairs nav tik svarīga kā padsmitnieces gados. Mācos pieņemt kritiku un pārdomāt, ja draugs saka, ka kaut kas manā uzvedībā vai attieksmē konkrētajās situācijās nav pieņemams. Esot attiecībās, bonusā esmu tikusi arī pie statusa-mamma, kas vispār daudz dzīvē maina, iemācot man kļūt pacietīgākai, saimnieciskākai un katru dienu atgādinot, ko nozīmē vārds-kompromiss.
Tā, ka man draugs pateiktu, kas man jāvelk, kas jāēd, kas jādara utt. vai es pati "pavilktos" viņa gaumei- tādā ziņā gan neesmu mainījusies, ja kas ir mainījies, tad tikai laika gaitā domāšanas ziņā, neatkarīgi no attiecībām.
05.11.2014 14:38 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Es domaaju,ka jebkurshs mainaas,jo tomeer naakas rast kompromisus,pielaagoties, rast risinaajumus utt. Un tas ir super, jo ja cilveeks nemainas- garaa neaug, tad gan ir traki. Mans viirs man ir daudz ko iemaaciijis,tagad esmu daudz kaartiigaaka,praktiskaaka un racionaalaaka,jo vinjhs taads galiigi nav,bet kaadam attieciibaas jaauznjemas shii praktiskaa puse. :) bet dziive ir arii mani mainijusi,peeddeejo gadu notikumi.. To sauc par to pieaugshanu. :) manupraat,cilveeki kljuust labaaki,kad vinjiem ir jaareikjinaas ar veel kaadu un naakas piebremzeet savu ego.
05.11.2014 14:38 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
manuprāt, nav iespējams ilgstoši atrasties attiecībās un ne par gramu nemainīties! Nav teikts, ka šīs izmaiņas nenotiktu arī, ja nebūtu attiecībās. Cilv'rki maināis nepārtraukti- paieug, mainās vērtības, prioritātes u.t.t
05.11.2014 14:43 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Esmu tikai uz labo.
Esot ar viņu, esmu pilnībā izskaudusi savu slimīgo greizsirdību, sapratusi, ka visi nav jāmēra pēc bijušā pretīgās mērauklas un viņš man ir atvēris super laimīgo sevis daļu, par kuras eksistenci līdz viņa satikšanai nemaz nezināju.
05.11.2014 14:52 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Mainījos raksturā. Nācās savu egoismu paslēpt dziļākā skapītī, iemācīties klausīties, saprast un meklēt kompromisus. Runājot par apģērbu, manam vīrietim patīk mani pucēt, tāpēc skaidrs, ka man ir dārgākas drēbes kā vecāku laikos nēsātās.
05.11.2014 14:52 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Stila ziņā jā,esmu mainījusies,un man nepatīk,uz kuru pusi mainos. Es pielāgojos viņam,citādi blakus izskatos vecāka,ja ģērbjos kā man patīk.Viņam ir jauneklīgāks stiliņš un es blakus kleitā izskatos ne visai. Bet pēdējā laikā sācis kreklus vilkt un izskatās solīdāks,tātad man ir cerība izskatīties atbilstoši saviem gadiem :D
05.11.2014 14:55 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Jā, esmu mainījusies uz labo pusi.
Smaidu vairāk (loģiski), bet izmainīja arī manu smaidīšanas manieri. Agrāk bija slēgtais smaids, bet viņš mani pārliecināja, ka atvērtais smaids man ir daudz skaistāks (nav man perfekti zobi, bet viņš saka, ka tas it nemaz netraucē). Tad nu tagad smaidu pārsvarā atvērti. Pašai patīk. :)

Vēl izmainīja attieksmi pret sportu. Esmu pievērsusies ikdienas vinrošanai. kaut vai tās pašas 15 minūtes dienā, bet agrāk vispār nespēju par to iedomāties...

Noteikti ir vēl daudz lietu, bet slinkums rakstīt. :D
05.11.2014 15:02 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Esmu mainījusies, protams, bet nevaru apgalvot, ka tas ir drauga dēļ, iespējams, ka vienkārši pieaugu. Bet nenoliedzu, ka ir lietas, kas ir mainījušās viņa dēļ un tas ir pozitīvi :) jūtu, ka arī viņš ir savādāks nekā bija attiecību sākumā, bet tas jau tikai likumsakarīgi, jo tomēr ilgi esot kopā, nemanot pieslīpējas viens otram...
05.11.2014 15:10 |
 
Reitings 235
Reģ: 20.08.2014
Esmu mainījusies, un mani ir sākušas interesēt lietas, kuras agrāk nelikās īpaši interesantas, līdz ar to arī apvārsnis ir paplašinājies.
05.11.2014 15:13 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Dažās lietās esmu mainījusies, piemēram, agrāk es nekad tā pat vien neskrēju, bet kopš esmu ar savu skrējēju, pavasarī un vasarā pati arī regulāri piekopju vakara skrējienus.
Man šķiet, ka esmu kļuvusi arī pašpārliecinātāka, agrāk mēdzu nosarkt 10x dienā, tagad tas gadās ļoti reti un tiešām apkaunojošās situācijās :D
Agrāk nebija nekāda interese par mašīnām un tiesību iegūšanu, draugs man ir kaut cik iemācījis braukt un izskaidrojis gan tehniskas lietas, gan ceļu satiksmes noteikumus utt un mani tas viss ir ieinteresējis.
05.11.2014 15:15 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Man ''skiet, ka es neesmu mainījusies... drošvien jau esmu, bet pati nejūtu....

Drīzāk viņš ir mainījies.. bija sliktais puisis, tagad kārtīgs :)
05.11.2014 15:21 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Es domāju, ka nē. Jā, esmu pieaugusi, man ir vairāk pieredzes, reaģēju, vismaz cenšos, uz notikumiem, apstākļiem mierīgāk, bet esmu pārliecināta, ka tas butu noticis arī tad, ja nebūtu ar viņu kopā.

Es varbūt zinu daudz vairāk kā man pašai interesētu par lietām, ar ko viņš aizraujas, bet tas mani nemaina kā cilvēku.
05.11.2014 20:09 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Mainijos ari tada zinjaa, ka saku pienemt cilvekus kadi vinji ir, nemeginaju parveidot nevienu, iemacijos uzklausit otru un saprast, ka neesmu nekaads pasaules centrs. Veljoprojam sodien maacos, maacos, maacos un macos un mans virietis macas un izmainas. IEmacijos rekinaties ar otru

Smaidu vairāk (loģiski), bet izmainīja arī manu smaidīšanas manieri. Agrāk bija slēgtais smaids, bet viņš mani pārliecināja, ka atvērtais smaids man ir daudz skaistāks. Tad nu tagad smaidu pārsvarā atvērti. Pašai patīk

Pievienojos.
05.11.2014 20:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits