Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

draugu ietekme

 
Reitings 257
Reģ: 29.04.2013
Gribu jūsu viedokli...
manam puisim ir draugi..kā jau visiem , bet viņu kopīgie pasākumi pārsvarā ir kopīga iedzeršan un bezjēdzīgas sarunas, cik saprotu no draugu teiktā ka es esot negatīva, ragana..es īpašī nedzeru un arī nesmēķēju.. es neredzu jēgu piedalīties šajos kopīgi bezjēdzīgajos pasākumos, ja nu vienīgi man no tā neatlec kāds labums.. bet jūtos šausmīgi , jo mans draugs dod priekšroku brīvdienas pavadīt ar tādiem, bet ne ar mani.. man atliek izklaidēties pa savam..reāļi tas ļoti sāpina un man točna drīz jau vērsies ciet..
04.11.2014 21:18 |
 
Reitings 246
Reģ: 19.08.2013
Arī manam draugam ir daži tādi paziņas, kas man nepatīk. Bet ar to ir jāsamierinās, kamēr nav pavisam traki, piemēram, viņš sāktu ietekmēties no viņu vienokļiem.
Kādreiz pamēģini patusēt ar viņiem, varbūt nav nemaz tik traki. :)
04.11.2014 21:20 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Nu ir tas vecais, labais teiciens: "Parādi man, kas ir tavi draugi, un es pateikšu, kas esi tu." Ar to varēji rēķināties jau uzsākot attiecības, tikko viņš Tevi iepazīstināja ar saviem draugiem. Tu taču no sākuma necerēji, ka viņa draugi ir tādi, dara to un to, bet Tavs puisis pilnīgi citādāks kā viņi?
04.11.2014 21:21 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Es arī agrāk biju ļooti negatīvi noskaņota pret vīrieša draugiem (neteikšu, ka tagad esmu pilnībā mainījusi viedokli, bet tas ir kļuvis pozitīvāks). Pāris reizes esmu pievienojusies draugam, tāpat dažreiz svinam svētkus kopā ar viņa draugiem. Jā, viņi iedzer, varbūt runā muļķības un smejas par saviem vecajiem notikumiem. Bet es esmu klāt, esmu kopā ar draugu un nav jau tā, ka es tur sēžu un neviens man nepievērš uzmanību. Tāpat aprunājos ar viņa draugiem, pasmejamies, jokojam. Es zinu, ka draugam ir svarīgi būt kopā ar saviem čomiem, tāpat kā man ir svarīgi satikt savas draudzenes. Dažreiz var piekāpties, pārkāpt sev pāri un vismaz mēģināt iepazīt kompāniju un uzturēt neitrāli draudzīgas attiecības.
04.11.2014 21:24 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Mhmm.... dīvaini.. mums visi draugi ir kopēji... arī tie kuri ir vairāk viņa draugi, ir sakarīgi cilvēki un man pieņemami.... Bieži pavadām laiku ar draugiem.

Nu ja nedzīvotu kopā un tās ned. nogales būtu vienīgie brīži kad ir iespēja pabūt kopā, tad iespējams apvainotos vienalga kādi tie draugi, par faktu kā tādu, ka katru ned. nogali izvēlas pavadīt laiku ar viņiem ne mani... Bet vienīgi pie nosacīgjuma, ka KATRU ned nogali.
04.11.2014 21:30 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Sievietes nāk un iet, draugi paliek.
04.11.2014 21:35 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Man šķiet dīvaini, ka vīrietis atļauj Tevi saukt par raganu un vēl nez ko.. Kad iepazinos ar bijušo, viens viņam ļoti tuvs draugs mums aiz muguras stāstīja citiem kāda es esot kuce un vēl nez kas.. Un mans draugs nešauboties ne mirkli bija manā pusē, viņš nevienam neatļāva mani aizskart vai pazemot. Otra lieta, par ko ir vērts padomāt, ir tas, kāpēc viņš dod viņiem priekšroku. Vai Jūs dzīvojat kopā un reāli brīvdienas pa lielam ir vienīgais laiks, kad viņi var tikties?
Un varbūt pamēģini kādreiz aizbraukt draugam līdzi, varbūt tie draugi nemaz nav tik stulbi, kā Tev šķiet.
04.11.2014 21:44 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
Arī draugiem ir 'derīguma termiņš'. Es piekrītu tai meitenei,kas pieminēja izteicienu no sērijas - 'kādi ir tavi draugi-tāds pats esi'. Dzīvē pārbaudīts.
04.11.2014 21:45 |
 
Reitings 257
Reģ: 29.04.2013
Sievietes nāk un iet, draugi paliek.

nepiekritu, draugi aprecaas , ir berni, viss.. tiem čomiem vēlāk baigi vajadzēs ja būsi viens jo nespēju noturēt savu meiteni bet gan devi priekšroku kautkādiem čomiem kas tikai degradējas..?
man nav interesanti ar viņiem,es saprastu ja varētu darīt arī kautko citu, iet pārgājienos, iet uz kino, kopīgi, kaut vai kartis spēlet utt...
04.11.2014 22:32 |
 
Reitings 257
Reģ: 29.04.2013
un jā viņi arī ietekmē manu čali, sakot ka es tikai smadzenes pūderēju...bet piedodiet man, ka pienāk piektdiena, sestdiena ta viņs ir tālēs zilajās, tā vietā lai mes beidzot kautko kopīgi darīt.. un ja arī daram, tad max 1 h un tad jau prom...kautkur
04.11.2014 22:33 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
"Parādi man, kas ir tavi draugi, un es pateikšu, kas esi tu." +


ja gribi labu nākotni maini draugu! ne vīrs, pat kopīgu bernu nav.Kur problēma?
04.11.2014 22:34 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es nezinu, vai man būtu ar tādu puisi pa ceļam, kas, attiecībās būdams, priekšroku dod dzerstiņiem...
04.11.2014 22:36 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Manuprāt, tāpēc cilvēkam ir dota mēle un balss. Ja jūs esat pāris, tad jums būtu jāspēj izrunāties un katram izteikt to, kas nepatīk. Bez komunikācijas attiecības jau no sākta gala ir nolemtas neveiksmei.
04.11.2014 22:36 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Es nepiekrītu, ka draugiem ir derīguma termiņš. Ja vien tie nav tā arī tikai ballīšu biedri, bet ir īsti draugi, tad...jā, ir tā, ka sievietes nāk un iet, bet draugi paliek.
Vismaz es no saviem draugiem neviena vīrieša dēļ neatteiktos.
04.11.2014 22:40 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Manuprāt, tāpēc cilvēkam ir dota mēle un balss. Ja jūs esat pāris, tad jums būtu jāspēj izrunāties un katram izteikt to, kas nepatīk. Bez komunikācijas attiecības jau no sākta gala ir nolemtas neveiksmei.

++ Kur problēma izrunāties ar draugu? Ja neklausās, ej prom. Acīmredzot, attiecībām viņš nav gatavs, ja visu brīvo laiku vēlas pavadīt tikai draugu lokā, aizmirstot par to, ka viņam ir arī draudzene.
04.11.2014 22:54 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Sievietes nāk un iet, draugi paliek.


Nevaru piekrist. Varbūt vienīgi tad, ja draudzenes maina kā zeķes un par ģimenes veidošanu vispār nav aizdomājies.

Ferre, puisis izklausās visnotaļ nenobriedis un varbūt arī nav gatavs tādām attiecībām, kādas gribi tu. Es negribu bāzties virsū ar Cosmo universālo padomu "pamet viņu", bet ir ļoti grūti sadzīvot, ja esat, tā teikt, dažādās attīstības stadijās. Varbūt viņš ar laiku pārvērtēs savas prioritātes, bet varbūt arī nē. Es arī tavā vietā nejustos labi.

Uz šo situāciju var paskatīties no dažādām perspektīvām. No vienas puses, draugi ir svarīgi un par viņiem nevar aizmirst. No otras, kas tie par draugiem, kam interesē tikai kopīgi degradēties? Man ballīšu periodā tādi cilvēki bija, atbrīvojos no viņiem un ne brīdi nenožēloju.
04.11.2014 23:04 |
 
Reitings 257
Reģ: 29.04.2013
es neesmu pret puiša draugiem, BET tas atkarīgs kādas ir viņu kopīgās intereses, es neko nesaku ja draugi ir aktīvi, dodas sportiskos pasākumos, intereše arī kādi festivāli, utt, retu reizi tur paballēties , bet tas arī ja aicina savu meiteni līdzi un iesaista.. ja es beidzot vēlētos pavadīt laiku ar savu puisi nedēļas nogalēs , es pilnvērtīgi gribētu to darīt... bet sasprotu ka es viņu neinteresēju , tas nozīmē vai nu man ar to samierināties vai meklēt citu..
04.11.2014 23:34 |
 
Reitings 305
Reģ: 29.01.2009
Ferre tač parunājies ar viņu pašu!
Ja viņam Tu neesi svarīga, ja draugu priekšā Tevi neaizstāv vai ja viņa draugi ir tādi, kas tā izsakās - tad tie nav īsti draugi.
Tad atliek tik tas kā pati izteicies:
bet sasprotu ka es viņu neinteresēju , tas nozīmē vai nu man ar to samierināties vai meklēt citu..
kāda samierināšanās, ja viņš ir tāds un tādi ir viņa draugi!
05.11.2014 01:17 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Man liekas, ka autore šeit ir sarakstījusi tik daudz "lieka", ka tas velns tiek mālēts melnāks nekā ir. Ko nozīmē "bezjēdzīgas sarunas"? Par ko tik bezjēdzīgu draugi runā? Smejas, joko, apspriež pagātni? Loģiski, draugi ar to var nodarboties mēnešiem. Ne tikai stundām. Tādēļ viņi ir draugi.
Tu nedzer, tad pieņemu, ka arī 0,5l aliņš ir tempšanas maratons, ja tas notiek katru piektdienu.
Viņa draugi tevi nesaprot, arī es nesaprotu.

Tātad, ieskicēsim situāciju - pienāk piektdiena. Draugs paņem mantas un aiziet. Saskaņā ar tevis teikto viņš pārrodas tikai pirmdienā. Visas brīvdienas viņi vienkārši sēž un kodē. Un neko nedara. Bezjēdzīgi runa par baložiem uz jumta kores.

Tātad, ta vai citādi - Tava rīcībā nav loģiska.
Vai nu Tu esi pārāk privātīpašnieciska, vai vienkārši muļķe (piedod). :D
Man vairāk liekas, ka pirmais variants. Spriežot pēc agresijas kādu met puiša virzienā, stāsta ticamības momenta trūkuma un tā, cik ļoti spēcīgas ir iedomības vibrācijas no Tavas puses. :D
05.11.2014 01:54 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
No vienas puses, draugi ir svarīgi un par viņiem nevar aizmirst. No otras, kas tie par draugiem, kam interesē tikai kopīgi degradēties? Man ballīšu periodā tādi cilvēki bija, atbrīvojos no viņiem un ne brīdi nenožēloju.


Pēc pieredzes, pievienojos šim.
Un jā, pēc lasītā puisis šķiet nenobriedis un nav gatavs nopietnām attiecībām. Drīkst jautāt, cik jums abiem gadu?
05.11.2014 04:33 |
 
Reitings 257
Reģ: 29.04.2013
stellaglmr.. nezinu tavu dzīves stilu un uztveri par lietām, par to ko runā, viņi apspriež savus pagatnes notikumus, kā tu justos? un ja situāciju apgrieztu un es savam draugam teiktu nāc ar manējiem draugiem, redzēsim cik tev būs interesanti un tā katru nogali..?

"Tātad, ieskicēsim situāciju - pienāk piektdiena. Draugs paņem mantas un aiziet. Saskaņā ar tevis teikto viņš pārrodas tikai pirmdienā. Visas brīvdienas viņi vienkārši sēž un kodē. Un neko nedara. Bezjēdzīgi runa par baložiem uz jumta kores."

pārspīlē ļoti, bet par tiem baložiem piekrītu.
05.11.2014 11:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!