Kā izskatīties sakoptai?

 
Reitings 183
Reģ: 12.09.2014
Sveikas , meičas ! :)
Jau ilgāku laiku nesaprotu kā beidzot izskatīties sakoptai. Nu tas ir tā. Meitenes apkārt staigā tādas skaistas, ar skaistu, vieglu makeup, vienkārši skaistas un sakoptas pēc visa. Neteikšu, ka esmu neglītene, labi , neviena tāda nav , bet nu tomēr uzskatu sevi par diezgan simpātisku , bet kādēļ ikdienā man nesanāk izskatīties sakoptai? Eju uz skolu , sapucējos , aizeju tur , nostaigāju vairākas stundas, pēc brīža paskatos spogulī , tonālais krēms vispār nogājis, dabīgie, sārtie vaigi redzami , tas nemaz nav tik skaisti. Mati vairs nav skaisti, izskatos vienkārši drausmīgi. Ar ko sākt? Kā izskatīties sakoptai visu laiku , ne tikai no rīta pirms eju uz skolu. Citas apkārt tik skaistas, bet es tāda spēju būt tikai no rīta.
03.11.2014 20:05 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
15-18 gadus jaunai meitenei ada var but tik slikta, ka ikdiena tonalais noteikti jalieto?


Tajā vecumā pusaudžiem mēdz būt visbriesmīgākā āda nekā jebkurā citā dzīves posmā


nu, nez. Ne visiem. Man kāda bija, tāda palika. :D apm. kā šis
Var. man jau no bērnības ir slikta āda. Nav runa par pumpām, bet pati āda pelēcīga, plāna, ar asinsvadiem. To nemaina nekāds veselīgs dzīvesveids un vēl nez kas, viņa tāda vnk ir.

04.11.2014 02:11 |
 
10 gadi
Reitings 3052
Reģ: 13.11.2011
man parasti paliek spīdīga seja, nekādus tonālos nelietoju. nezinu kā, lai ar to cīnos.
04.11.2014 07:40 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Kopjot sevi!
04.11.2014 08:28 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
Laba kosmētika. Labāk nopērc vienu, bet kvalitatīvu produktu, piemēram, kompaktpūderi. Jaunai ādai Shiseido zilā sērija ļoti labi der, vaigu sārtumu un kādu tušu. Mana mīļākā - Sensai. Tas pats attiecībā uz matiem - kop tos. Ja prof.šampūnus pirkt ir par dārgu, nopērc prof. serumu galiem un masku.
04.11.2014 08:36 |
 
Reitings 164
Reģ: 16.07.2014
Atceros, ka vidusskolā ļoti labi varēja redzēt/atpazīt, kura meitene lieto tonālos. Manuprāt, šajā vecumā meitenes ne īsti māk atrast īsti toni/piemērotu tonālo, ne īsti var atļauties to.
Ar tonālo nepietiek! Vajag bāzi, pūderi, bronzeri vai sārtumu, ja negribi izskatīties tā itkā nēsātu masku. Man ja, godīgi bija bail sākt lietot tonalo kremu, jo bija izveidojies tik negatīvs priekšstats.
un vairāk kosmētikas nenozīmē sakoptāk.

Es arī domāju, ka jāsāk ar matiem. Nav jāveido nez kādas frizūras, matiem vienkārši ir jābūt tīriem. Starpbrīdī aizej uz tualeti un saķemmē tos. Lieto pūderi, lai seja nespīd. Varbūt uzklāj kādu lūpu spīdumu, kas tev pašai liek justies labi. Sakop rokas, nagus. Sakoptas uzacis arī daudz dod!!
04.11.2014 09:45 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Kā izskatīties sakoptai?


Sakopjoties!!!
04.11.2014 09:56 |
 
10 gadi
Reitings 150
Reģ: 15.05.2013
Kā izskatīties sakoptai?

Tev patiešām skolas laikā nav nekā labāka ko darīt, kā iztaisīties pēc cacas??? :D
04.11.2014 11:06 |
 
Reitings 46
Reģ: 29.01.2009
Nē, nu varētu padomāt, ka ir grēks gribēt izskatīties labi. :D Un kur nu vēl skolas laikā!! Pasarg dies šitādu izlaidību!!!!!

Es ieteiktu - sakop uzacis un atrodi savai matu struktūrai piemērotu sakārtojumu. Nākamais solis - sakopt nagus, iekrāso acis, pati esi vienmēr tīra, drēbes saskaņotas, veselīgs uzturs + fiziskas aktivitātes.

Lieto acu ēnu bāzi (lai ēnas neizsmērējas pat saunā ejot, laba un pieņemamā cenā ir art deco ēnu bāze), sejai - praimeris.
04.11.2014 11:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits