Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kā cīnīties ar plēkšņainu ādu?

 
Reitings 30
Reģ: 16.09.2014
jau vairākus gadus mocos ar problemātiskas un taukainas ādas kopšanu, ja taukainumu izdodas nokontrolēt un problēmzonas izdodas nomaskēt, tad plēkšņainumu nekādīgi nevaru likvidēt. kārtīgi notīrot seju, uzliekot krēmu un kosmētiku liekas, ka viss ir ok, bet dienas gaitā atkal viss ir pa vecam un paskats ir briesmīgs.

sejas mazgāšanas līdzekļus esmu mēģinājusi visādus, gan drogu variantus, gan aptiekas, šobrīd tīru ar Biodermu.
02.11.2014 14:56 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Kā izpaužas tas plēkšņainums? Sausi pleķi? Varbūt esi pārsausinājusi ādu ar agresīviem līdzekļiem, kas domāti taukainai ādai? Man arī pirms pāris gadiem bija šāda problēma, jo domāju, ka taukainu ādu vajag tīrīt ar baigi agresīviem līdzekļiem un mitrināt tikai minimāli.
02.11.2014 17:38 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Man pavasarī zem acīm pie deguna parādījās sausa āda, kas lobījās kā zvīņas nost. Vizāžiste, kas lika make-up kāzām, prasīja kā es dvielī slauku seju. Izrādās, ka seju ir jānosausina tikai dvieli piespiežot nevis berzējot, kā es to visu mūžu biju darījusi. :D Un tiešām pēc pāris dienām pārgāja sausā āda.
02.11.2014 17:43 |
 
Reitings 30
Reģ: 16.09.2014
sugаr, nezinu, kā īsti aprakstīt. tādas nesmukas plēksnītes, plēksnīšu gabaliņi, lielākoties uz pieres un vaigiem. neliekas, ka Bioderma būtu ļoti agresīva, mitrināšana arī neiztrūkst.
02.11.2014 17:50 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013


Kā jau meitenes ieteica, nevajag pārspīlēt ar pārāk agresīviem līdzekļiem. Es arī kādreiz aizrāvos ar visādām mazgāšanas želejām un minimālu mitrināšanu, bet tas situāciju tikai pasliktināja. Labāk izvēlies kādu maigu attīrošu līdzekli un konjac sūklīti, ja prasās atmirušās ādas šūnas novākt efektīvāk nost, kā arī mitrini ādu no rīta un vakarā.

Attīrot ādu ar agresīviem līdzekļiem, kas noņem no ādas dabīgo tauku kārtiņu, tu dabūsi tikai dehidrētu ādu, bet tauku dziedzeri tikmēr ražos daudzreiz vairāk sebuma, nekā nepieciešams, lai to kompensētu. Pārspīlētā taukošanās lielākoties no tā arī rodas, ka pārāk cītīgi berz ādu.
02.11.2014 17:55 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Starp citu, Bioderma Sebium želeja zilajā pudelē ir gan par agresīvu dehidrētai ādai, kāda, šķiet, tev ir.
02.11.2014 17:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits