Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iepirkšanās internetā

 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Sveikas, meitenes!
Esmu nolēmusi sākt iepirkties internetā, pasūtīt drēbes. Bet tā kā esmu jauniņā, ir lietas, ko nesaprotu, varbūt jūs, kas esat jau pieredzējušas šajā lietā varēs man pastāstīt.
Kādās lapās jūs pārsvarā iepērkaties? Kā ir ar maksu par sūtījumu, aptuveni kādās cenās tā ir? Kā notiek apmaksa parasti? Caur Paypal vai ir arī kādi savādāki veidi?
Un vispār, pastāstat, lūdzu, ja ir kas tāds, ko vajadzētu zināt cilvēkam, kurš nekad nav neko pasūtījis internetā :)
Ā jā, un vai ir iespēja aizsūtīt drēbes atpakaļ? Tādā gadījumā par sūtīšanu pašai ir jāmaksā?
02.11.2014 14:55 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Kādās lapās jūs pārsvarā iepērkaties?

Aliexpress
Kā ir ar maksu par sūtījumu, aptuveni kādās cenās tā ir?
Tas būs norādīts katrā mājaslapā. Piemēram, ali daudz kas ir ar bezmaksas piegādi.
Caur Paypal vai ir arī kādi savādāki veidi?
Var ar PayPal vai no kredītkartes. Gan jau ir arī citi veidi, kurus nekad neesmu izmantojusi.
Un vispār, pastāstat, lūdzu, ja ir kas tāds, ko vajadzētu zināt cilvēkam, kurš nekad nav neko pasūtījis internetā
Vienmēr apskati atsevišķi katra pārdevēja piedāvātās izmēru tabulas. Tās mēdz atšķirties.
Ā jā, un vai ir iespēja aizsūtīt drēbes atpakaļ? Tādā gadījumā par sūtīšanu pašai ir jāmaksā?
Ja noiet greizi, ir daudz variantu, kā visam beigties. Ja tu sūtīsi atpakaļ, tev pašai būs jāsedz sūtīšanas izdevumi. Mēdz būt tā, ka var sarunāt ar pārdevēju naudas daļēju vai pilnīgu atgriešanu vai arī jaunas preces izsūtīšanu, ja atsūtītā ir bojāta pārdevēja vainas dēļ. Man tā bija, sūtīju bildes pārdevējam, viņš piedāvāja atsūtīt jaunu preci vietā. Piekritu, bet īsti neticēju, ka atsūtīs, bet atsūtīja :)
02.11.2014 15:04 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Paldies! :) Bet, ja prece vnk neder, ja par mazu izmērs, tad var dabūt vietā citu izmēru? Bet, ja vnk uzvelk, un saprot, ka neder, un nederēs arī cits izmērs, ko tad?
02.11.2014 15:16 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Esmu par slinku lai kalkulētu visādi savus izmērus, bailes ka atnāks pa lielu/mazu :D
02.11.2014 15:16 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Ka atsauksmes ir tām, ka sūta no ebay? Es paskatījos, ka Aliexpress ir dārgākas cenas.
02.11.2014 15:41 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.07.2014
Kādās lapās jūs pārsvarā iepērkaties?

Pāršķirstu daudzas, bet pirkusi kaut ko esmu tikai asos un urban outfitters.

Kā ir ar maksu par sūtījumu, aptuveni kādās cenās tā ir?

Bezmaksas. Bet skatoties, kur tu dzīvo. Tas viss katrā mājaslapā rakstīts.

Kā notiek apmaksa parasti? Caur Paypal vai ir arī kādi savādāki veidi?

Vienkārši ievadu bankas kartes datus.

Un vispār, pastāstat, lūdzu, ja ir kas tāds, ko vajadzētu zināt cilvēkam, kurš nekad nav neko pasūtījis internetā

Labi jāzina, kas tev piestāv. Kādi griezumi, kādas krāsas. Labi ir zināt arī kaut ko par audumiem, citādi var būt pārsteigums, preci saņemot.

Ā jā, un vai ir iespēja aizsūtīt drēbes atpakaļ? Tādā gadījumā par sūtīšanu pašai ir jāmaksā?

Kā kur. Lielākajai daļai var sūtīt atpakaļ, bet ir arī tādi, kas negrib atpakaļ neko, ja vien prece nav ar defektiem.
02.11.2014 15:54 |
 
10 gadi
Reitings 6501
Reģ: 29.01.2009
Katrā mājaslapā diezgan labi viss aprakstīts, cik dienās tiek piegādātas preces, cik maksā, utt.
Ebayā ir miljoniem pārdevēju un preču no visas pasaules, tāpēc shipping izmaksas katrai precei atšķirsies. Un ne visi pieņem atpakaļ preci un ļauj samainīt.
Vispār ja pārzin angļu valodu, tad nevajadzētu būt nekādām problēmām ar pasūtīšanu no ārzemju saitiem!
02.11.2014 15:54 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Mani nekad līdz galam nav apmierinājis neviens eBay nopirktais apģērba gabals, tāpēc ar tādām lietām neaizraujos. Man patīk asos.com, kur var atrast pa kādai interesantai lietai, kādu uz vietas laikam nenopirkt. Var atrast drēbes par ļoti labām cenām, Es parasti pirmo izpētu Sale sadaļu.

Nesen gan ļoti vīlos Boohoo.com kleitiņās :(
02.11.2014 15:55 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Nieciņiem der ebays, labākas kvalitātes drēbes iegādājos sportsdirectā, kur piegāde arī ir ātrāka
02.11.2014 17:03 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Biezhi kko pasuutu no amazon, asos,feelunique .patiik.
02.11.2014 17:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits