Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

"Balts, iekaisis kakls"

 
Reitings 57
Reģ: 27.04.2014
Sveikas! Man ir tāda problēma, ka ir "balts" kakls. Nedēļu mēģināju izlīdzēties ar Decatilen, bet nepalīdzēja, aizgāju pie ārsta, ārsts man izrakstīja antibiotikas uz nedēļu, tagad dzeru jau 5 dienu, bet uz kakla VĒLJOPROJĀM ir balti aplikmi. Domāju, ka daudzām ir bijis "balts" kakls, varbūt kāda varētu dalīties pieredzē, ka pat lietojot antibiotikas BAKTĒRIJAS PILNĪBĀ NEIZNĪKST!!!!
02.11.2014 14:40 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Man arī tā bija... pie ārsta tā arī neaizgāju tiku galā pati :D aptiekāre gan bija šokā, kāpēc man anv temperatūra pāri 38, kas esot tipiski strutainajai angīnai.

Balto aplikumu ņēmu nost ar jodu, pūtu visādus pūšamos, bet beigās aptiekāre ieteica Hexoral, jo tas ir plašāka spektra pūšamais, viņš nobeidz arī baktērijas utt. un tas arī palīdzēja.. divās dienās viss strauji uzlabojās un pārgāja.
02.11.2014 14:42 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
Skalo bieži ar sālsūdeni un būs rezultāts.
02.11.2014 14:46 |
 
Reitings 57
Reģ: 27.04.2014
Hexoral, jo tas ir plašāka spektra pūšamais, viņš nobeidz arī baktērijas utt. un tas arī palīdzēja.. divās dienās viss strauji uzlabojās un pārgāja.


Man arī ārsts izrakstīja Hexoral,ieteica pūst ik pēc 4h, BET uz paciņas rakstīts, ka drīkst pūst tikai 2 reizes dienā...pūšu tikai 2xdienā...nu itkā jau uz labo pusi iet...BET nu tikuntā esmu pārbijusies, jo lietoju ANTIBIOTIKAS + IBOPROFEN+HEXORAL.. :oo
02.11.2014 14:49 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Sālsūdens vietā labāk ņemt kliņģerīšu tinktūru. Aptiekā gan jau pateiks cik pilieni uz cik mL ūdens.

Nevajag baidīties,ja reiz vari ienākt cosmo,tad izveseļosies. :)
02.11.2014 14:51 |
 
Reitings 57
Reģ: 27.04.2014
Nevajag baidīties,ja reiz vari ienākt cosmo,tad izveseļosies.


Paldies, ļoti mīļi no tavas puses! ;) /pēdējā laikā ir bijušas šādas tādas veselības problēmas, ka jau ir "izbesījis" slimot.

P.S.Kāpēc sālsūdens vietā labāk klinģerīšu tinktūru?! Lai gan, kad skaloju ar sāli, kakls mazliet pat sāka kļūt jūtīgs(dīvaini)..
02.11.2014 14:59 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Kad slimnīcā gulēju ar šito, dzēru antibiotikas, sūkāju sūkājamās, skaloju ar furasol un ārsts ieteica ēst maižu garoziņas, lai no mandelēm nāktu nost tie strutu bumbuļi. Nu, ēst abrazīvus ēdamos :)
02.11.2014 15:03 |
 
10 gadi
Reitings 5181
Reģ: 29.01.2009
Lai gan, kad skaloju ar sāli, kakls mazliet pat sāka kļūt jūtīgs(dīvaini)..


Nu nevajag jau arī pārpūlēt kaklu ar n-tiem skalošanas līdzekļiem un reizēm. Ar to prātīgi. Tiem skalošanas līdzekļiem ir arī savi "stiprumi" - citiem sāls koncentrāts ir lielāks, citiem mazāks. Parasti es kaklam un degunam pērku Soft - tie ir nedaudz maigāki.
02.11.2014 15:04 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Sālsūdens vairāk sausinās kakla gļotādu,kas var palīdzēt infekcijai izplatīties tālāk.
02.11.2014 15:09 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Kaklu skalo ar Furasol.
Palīdz.
Hexoral met malā.
Izdzer antibiotiku kursu un tad pēti kaklu.

Un nekur netiek minēts, ko papildus dari? Tējas dzer? Karstas? Aukstas? Remdenas? Medus?

Uzreiz atbildēšu - medus kairina kaklu (tikko, tikko ar aplikumu kaklā slimoju 2,5 nedēļas), zāļu ējas jādzer kā zāles - 3 reizes dienā neliela krūze remdenas tējas.
Beigās ēdu saldējumu, jo apnika medikamenti. :D
02.11.2014 15:28 |
 
Reitings 107
Reģ: 05.09.2014
Man nesen bija tieši tas pats, tikai + bija nenormālas sāpes! Lietoju antibiotikas, nelīdzēja, beigās nācās likt sistēmu, un tad palika labāk! Biju iedzīvojusies strutojošajā anglīnā un Epšteina Bara vīrusā :D :)
02.11.2014 15:34 |
 
Reitings 57
Reģ: 27.04.2014
medus kairina kaklu


Papildus dzeru mājās gatavotas upeņu zaptes dzērienu(remdenu), ēdu medu - ~2tējkarotes pa dienu apēd, manliekas, ka medus palīdz, jo viņš jau kņudina to kaklu(dzen ārā baktērijas?!) Mēģināju arī veikt kumelīšu inhalāciju, bet kautkā aizmirsās katru vakaru to darīt...turklāt aptieku kumelītes ir DRAUSMĪGAS salīdzinājumā ar pļavā noplūktajām, kuras man MISTISKI pazuda...vēl smērēju kaklu pirms gulētiešanas ar "Eviju".

Kad tev bija tas baltais kakls, gāji savās dienas gaitās, vai sēdēji visu laiku mājas!?
02.11.2014 15:35 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Elīna,
man ārsts (LOR) aizliedza medu :)
Par cik man papildus bija arī aizsmakusi balss un klepus, tad sēdēju mājās.
Bet es jebkurā gadījumā ar "baltu" kaklu sēdētu mājās. Es jau pirms dažiem gadiem pastaigāju ar angīnu (bez temperatūras gan) un pēc mēneša biju slimnīcā (ne ar kaklu saistīts, bet citām lietām, kas bija sekas "uz kājām izstaigātai angīnai".).
02.11.2014 15:41 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Ja dzer ab, nezinu, vai būtu jāforsē ar citām zālēm, neskaitāmām inhalācijām un smērēm. Dzēru daudz, daudz šķidrumu (kaut vai pliku ūdeni) sūkāju tabletes un antibiotikas.

Vispār ar angīnām ir ļoti jāuzmanās - uz sirdi krīt. Pašai nav ieteicams izstaigāt, jādodas pie ārsta. Mani slimnīcā jau pirmajā dienā uz kardiogrammu aizsūtīja.
02.11.2014 15:47 |
 
Reitings 53
Reģ: 14.03.2014
Man ir hroniska angina, 3 menesos vismaz 1 reizi pielip, sobrid ari ir, balti aplikumi abas puses...temperaturas nav, kakls minimali sap, par to es ari brinos, jo 1 reizi kad ar anginu saslimu man bija 40 T un guleju infektologijas nodala, jo nespeju muti atvert, man strutas bija izaugusas naga lieluma, liels kunkulis...pagaidam pusu Bioparox un skaloju kaklu ar furasol pulveriti.
03.11.2014 13:26 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Pirmkārt, ja tev nav temperatūra un nav arī sāpes kaklā jāvērš ārsta LORA uzmanība uz to, ka esi daudz slimojusi pēdējā laikā. Otrkārt, jāskatās kādas zāles esi lietojusi pie šīs slimošanas.

Tātad, ja nav ne temperatūra, ne sāpes kaklā un mute nav jutiga, tāpat nav citu noviržu no normas - vājums, apetītes trūkums, sāpes sprandā utt, tad jādomā, kā tā nav angīna. Ja iepriekš esi lietojusi AB, tad tev ir novājinājusies imunitāte. Vai pie zāļu lietošanas dzēri labvēlīgās Lakto baktērijas? Ja nē, tad visticamāk tas ir vienkārši apnikums. Respektīvi, mandeles kā limfu sistēmas orgāns izmet nedzīvās šūnas un paralēli tam, veidojas pārtikas aplikums. Tas nozīmē, ka mandeles ir "nogurušas" un nefunkcionē pēc pilnas programmas. Tās nespēj apkarot dažādas lietas, kuras ikdienā tās spēj.

Ej pie LORA uz jaunu konsultāciju.
Viņa tevi apskatīs, izskatos kaklu ar šļircīti un būs labāk. Dzer tas labas bakteorijas un izvairies no smagas pārtikas kādu brīdi. Tāpat vari dzert ingvera tējas utt, lai veicinātu imunitātes stiprināšanu un uzlabotu vispārējo veselības stāvokli.
Veiksmi.
03.11.2014 13:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)