Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Varbūt ir kāda cerība?

 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Šāda tēma noteikti nekad nav bijusi, bet lūgšu uztvert nopietni.

Tātad, ~ kopš 12 gadiem esmu jutusies neglīta. Man ir vizuāli vairākas nepilnības. Latvijā biju dzirdējusi, ka bērniem par brīvu tiek veiktas tikai ausu korekcijas. Bet šī problēma man nav. Ir citas. Es nevēlos sīki aprakstīt vizuālos defektus, kādi man piemīt. Bet tik tiešām problēma ir reāla. Skatos uz sevi spogulī kā uz lietu, kurai šur un tur vajadzētu ko pielabot, lai izskatītos labi, lai justos normāli! Bet diemžēl Latvijā plastiskās operācijas katram, kurš ticis apsmiets vai izkatās savādāks netiek piešķirtas bez maksas. Šodien tikai uzzināju, ka ASV bērniem, kuri cieš no apsmiešanas un jūtas ik dienas nomākti dēļ nepilnībām izskatā ir iespēja pieteikties kosmētiski-ķirurģiskām pārvērtībām.
Links uz mājaslapu: http://www.thepsf.org/caring-for-kids/about.htm
Ja bērns piesakās kampaņai, gadījums no PSF organizācijas ekspertiem tiek atzīts par labojamu ar operāciju palīdzību un ir gana nopietns, viņiem ir iespēja arī reāli tikt uzaicinātiem uz vizuālajām pārmaiņām!

Kāpēc es to visu stāstu? Varbūt kāda, kura labāk saprot oficiālo US angļu valodu var pateikt, vai man būtu iespēja pieteikties viņu projektam, kaut esmu no Latvijas un man jau ir nedaudz pāri 18? Nezinu, man vienkārši uzradās kaut kāda cerība, ka varbūt tomēr ir atrisinājums manai gadiem ilgajai sāpei? Protams, vislabāk es gribētu pati nopelnīt tik daudz naudas, lai sev nosponsorētu šādas pārmaiņas, bet cik tas ir reāli? Latvijā šaubos vai būtu sponsori, kuri atbalstītu ko šādu. Varbūt kādi ieteikumi?
Paldies!
29.10.2014 22:44 |
 
Reitings 177
Reģ: 18.11.2013
Tā uz ātro es neatradu, kur vispār var pieteikties uz operācijām tajā mājas lapā. Atradu tikai pieteikšanos tiem, kas vēlas mācīties to darīt.

Taču ja nu nekā nesanāk, es apsvērtu arī variantu taisīt operāciju, maksājot pa daļām vai ņemot kredītu. Ir klīnikas, kas piedāvā maksāšanu pa daļām. Manuprāt, labāks variants kā sevi dzīt kompleksos daudzu gadu garumā.
29.10.2014 23:02 |
 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Up.

Saprotiet, esmu krustcelēs. No vienas puses es negribu taisīt pašnāvību, es gribu piedzīvot, ko iespējams nākotne var sniegt, ko labāku, vēlos vienkārši justies brīvi cilvēkos. Bet regulāri, kad esmu uz ielas vai veikalos, cilvēki dīvaini uz mani skatās, kad uzrunāju cilvēkus viņi neskatās acīs, bet uz manām nepilnībām vai arī vispār runā neskatoties uz mani. Tas ir ļoti sāpīgi. Neņemot vērā to, ja vēl kādreiz pasaka ko negatīvu. Tad ir tik šausmīga sajūta, ka es tiešām nevēlos dzīvot. Bet par spīti visam negatīvajam es gribu izcīnīt savu uzvaru un reiz zināt, ka tā visa ir negatīvā pagātne!Tikai nezinu ko lai daru? Kā?
29.10.2014 23:05 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Bet tu vismaz aptuveni zini savu iecereeto operaaciju izmaksas? Varbuut taa summa nemaz nav astronomiska? Piem., zinu, ka ausu korekcija bija kaadi 400Ls savulaik... Taa nemaz nav tik nereaala summa. Pie tam, ASV plastiksaas operaaciju izmaksas ir kosmiskas saliidzinot ar Latviju, liidz ar to nebriinos, ka tur pastaav shaada programma...
29.10.2014 23:07 |
 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Dreamgirl
Man pašlaik nav darba. Darba pieredze tik pat kā nav. Un lai uzlabotu manu seju pilnībā, lai būtu apmierināta, pieļauju, ka vajadzētu 6-8 tūkstošus. Turklāt es šobrīd maksāju par studijām, no naudas kura tika sakrāta, krājkonts,kurā radinieki ieskaitīja naudu un pilngadību sasniedzot tas tika atvērts. Es būtu labprāt sakrāto naudu iztērējusi vismaz vienai operācijai, kas jau iespējams iespaidīgi uzlabotu manu dzīvi, bet nevarēju pievilt radiniekus, kuri gadiem bija krājuši tieši mācībām. Vecāki neatbalsta to, ka man vajadzētu vispār domāt par plastisko ķirurģiju.
29.10.2014 23:14 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Domāju, ka vasaras brīvlaikā aizbraucot uz ārzemēm padarīt kādu nekvalificēto darbu tu tai operācijai nopelnītu.
29.10.2014 23:14 |
 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Neons ausu operācijas ir salīdzinoši lētas. Ja tā būtu problēma, sen to būtu atrisinājusi.
Ok, varbūt es skatījos Latvijā dārgākās pieejamās operācijas. Ja izvēlētos citu klīniku, varbūt visas operāciju summa, kuras būtu jāveic varētu noslīdēt līdz, piemēram 5 tūkstošiem kopā. Tomēr tā arī ir milzīga summa priekš manis!
29.10.2014 23:18 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Jābrauc uz Bangkoku - tur plastiskās operācijas ir tiešām pa lēto un ļooti augstā līmenī :)
29.10.2014 23:20 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu iesaakumam aizej uz konsultaaciju pie pastiskaa kjirurga (tas nemaksaa daargi). Parunaajies, paklausies, ko tev saka un iesaka, uzzini cik maksaas, kaadas ir apmaksas iespeejas u.t.t. Citreiz tu izteelojies kaut ko vienu, bet aarsts, kuram ir pieredze, varbuut spees mainiit kaadu siiku detalju, kas rezultaataa buus labaakais variants kopskataa un nebuus nemaz tik daargi.

Lai nu kaa - iemaacies lietot kosmeetiku, nosleepjot nepilniibas un izceljot to, kas ir labs, maini matu skakaartojumu, griezumu, kraasu, briillju raami (ja neesaa brilles), stilu kopumaa un vari panaakt jau ljoti labu kopskatu bez plastiskaas operaacijas, vismaz liidz tam laikam, kameer nedabuusi normaalu darbu un nespeesi iekraat naudu operaacijai.
Galu galaa - liidz ASV veel tev buus jaatiek un biljete arii nav leets prieks + veel dziivoshanas izmaksas. Kopsumaa - pat, ja opraacija buus par velti, taapat sanaaks papraava naudas summa, kuru tikpat veiksmiigi vareetu izteereet Latvijaa plastiskajaa operaacijaa.
29.10.2014 23:22 |
 
Reitings 831
Reģ: 29.01.2009
Spriežot pēc pašas teiktā esi pavisam jauna- domāju, ka nevajag pieņemt pārsteidzīgus lēmumus, jo cilvēkus skaistus padara tieši tas, ka esam neatkārtojami un katrs orģināli- nevajadzētu izmainīt savu izskatu tikai, lai pielidzinātos kādiem sabiedrības noteiktiem standartiem. :)
29.10.2014 23:25 |
 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
kādu nekvalificēto darbu tu tai operācijai nopelnītu.

Kādā amatā piemēram? Tiešām domā, ka varētu sakrāt, nu kaut vai 2 tūkstošus pa vasaru, ja man nav darba pieredzes? Darbs ārzemēs vienmēr licies riskants.


Jābrauc uz Bangkoku - tur plastiskās operācijas ir tiešām pa lēto un ļooti augstā līmenī


Tad jau tik pat, vai pat dārgāk nekā LV sanāktu, jo ceļam jau arī naudu vajag.
29.10.2014 23:25 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Un tomeer, kas konkreeti ir tas, ko veelies mainiit? Zobi? Deguns? Acu plakstinji? Man deguns izmaksaaja 2200Ls pirmo reizi (ar vienu reizi diemzheel bija par maz), otrai operaacijas izmaksai bija jaabuut tikai tik daudz, cik anesteziologam jaasamaksaa par darbu (nezinu cik tas vareetu buut, bet domaaju, ne vairaak kaa 500Ls).
29.10.2014 23:26 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Galu galaa - liidz ASV veel tev buus jaatiek un biljete arii nav leets prieks + veel dziivoshanas izmaksas. Kopsumaa - pat, ja opraacija buus par velti, taapat sanaaks papraava naudas summa, kuru tikpat veiksmiigi vareetu izteereet Latvijaa plastiskajaa operaacijaa.


daudz plusi neonam, pietsm, tu jau esi pilngadíga, domáju asv ta programma visdrízák vispár lídz 16 gadiem, un kápéc lai vinji sponsorétu LV meiteni? domáju né...

patiesíbá, varbút nemaz tik daudz ko labot nevajag? varbút tikai iedomas? bet jebkurá gadíjumá, - sáksi pelnít, tad arí domá, ko darít- par savu naudu

un já, asv operácijas dárgas, zinu meitenes kas no turienes brauc uz lv taisít plastiku. tur pelna, bet plastiku taisa lv
29.10.2014 23:29 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Man ir 28 gadi un izskatā ir defekts, kura korekcija izmaksātu pattreiz 4000eur, protams, ka koriģēt vēlos, bet nav šādas liekas finanses. Bērnībā un jaunībā bija kompleksi, tagad nav, jo citas jomas kompensē manu mīnusu.
29.10.2014 23:35 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Izskats nav iemesls pašnāvībai un tādu domu iesaku atmest.
29.10.2014 23:36 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Anna, jā, tikpat un dārgāk arī sanāktu, ja taisīsi vienu operāciju. Bet, ja ir "kaudzīte sakrājusies", tad ir izdevīgi vienā reizē to visu paveikt.
Vienas nopietnas procedūras cena ir līdzvērtīga LV veiktajai, taču tur cenā plus mīnus ir iekļauta lidmašīna un dzīvošana 5* palātā, kur tevi aptekelē visas dienas garumā :D Amerikāņi lido uz Taizemi operēties un sanāk gan savu izskatu uzlabot, gan atpūsties citā zemē. Es arī tā gribu :D
29.10.2014 23:36 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Coldlady, nu jau, nu jau.. Tu melo par to savu defektu..
29.10.2014 23:39 |
 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Coldlady
Vai Tu zini, kā tas ir, ka uz Tevi uz ielas atskatās ar izplestām acīm? Vai veikalā liekot iepirkumus somā, pēkšņi pamani, ka cilvēks Tev blakus Tevi cītīgi ar izbrīnu vēro ar nesapratni un pārsteigumu acīs? Kā lai to izskaidro? Es gadiem esmu centusies ar to samierināties, bet visu laiku tas sēž man prātā. Cilvēku skatieni par to vienmēr atgādina. Cenšos neskatīties uz bildēm, kurās sev nepatīku, bet ja svešu cilvēku albumos ieraugu tādas bildes manī viss sabrūk, tas ko redzu mani tik ļoti sāpina, ka es fiziski sāku slikti justies. Sametas slikti ap dūšu, gribas pilnā balsī raudāt par savu bezspēcību ko mainīt, vai pat padarīt sev galu.
29.10.2014 23:54 |
 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Paldies meitenes par vēstulēm! :) Priecājos, ka nav tukši ieteikumi, bet tiešām cenšaties palīdzēt un saprast kā varat.
30.10.2014 00:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits