Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai man kas jāmaina tikai tādēļ, ka no sabiedrības viedokļa esmu dīvaine?

 
Reitings 3
Reģ: 28.10.2014
Nezinu, vai šī ir īstā vieta, kur visu manu sakāmo ievietot, bet īsumā - nupat te piereģistrējos un principā vēlējos dzirdēt citu meiteņu viedokļus par manu dzīvi, jo man reāli ir sajūta, ka atšķiros no lielākās daļas sieviešu. Man pašreiz ir 23 gadi, esmu studente. Man nekad nav bijušas romantiskas attiecības ar kādu cilvēku un es tās arī nevēlos. Nekad neesmu vēlējusies sev puisi. Homoseksuāla neesmu, to zinu noteikti, bet arī vīrieši mani neinteresē. Es spēju novērtēt simpātiskus un nesimpātiskus vīriešus, bet tā ir vienīgi tāda estētiska novērtēšana. Piemēram, ja kādu ieraugu, nodomāju "jā, viņš ir glīts", bet tas arī viss, nav nekādas vēlmes uzzināt par viņu ko vairāk vai iepazīties tuvāk. Uzmetu skatienu un aizmirstu. Šajā pašā sakarā jāpiebilst arī, ka man nepatīk, ja man pievērš uzmanību. Neesmu no tām glītākajām meitenēm un tādēļ puiši mani īpaši neievēro, bet ja kāds sāk to darīt, izturos pieklājīgi, bet galvā ir tikai viena doma "liec man svētu mieru", jūtos nepatīkami, neveikli un izmantoju jebkādu izdevību, lai no viņa aizšmauktu.

Reizēm domāju, ka varbūt vienkārši neesmu radīta attiecībām. Pēc rakstura esmu liels vientulis un noslēgts cilvēks un ja pavisam godīgi, tad arī diezgan egoistiska un ne pārāk labs cilvēks. Vislabāk jūtos vienatnē un sadzīvot ar mani ir grūti. Mana dzīve rit mājas-universitāte-mājas aplī, bet mani tas apmierina. Draudzenes brīnās un bola acis un ik pa laikam cenšas mani izvilkt te uz klubiem, te mājas ballītēm, bet man tādas vietas un tādi pasākumi nepatīk. Tad nu nesen saņēmu tekstu, ka ja nevēlos sev attiecības, tad man jāārstējas.

Mans jautājums jums ir - vai mana dzīve nav normāla? Vai man būtu kaut kas jāmaina tikai tāpēc, ka mana vecuma meitenes ir aktīvas ballētājas un ar puišiem pie sāniem? Vai man jāmainās pat tad, ja ar savu dzīvi esmu apmierināta?

Un paldies, ka izlasījāt:)
29.10.2014 00:09 |
 
Reitings 924
Reģ: 02.09.2014
vai mana dzīve nav normāla? Vai man būtu kaut kas jāmaina tikai tāpēc, ka mana vecuma meitenes ir aktīvas ballētājas un ar puišiem pie sāniem? Vai man jāmainās pat tad, ja ar savu dzīvi esmu apmierināta?


manuprāt, Tev nekas sevī nav jāmaina, tikai tāpēc, ka citiem tas nešķiet pieņemami, jo Tu dzīvo savu dzīvi, nevis kāds cits.
uzskatu, ka cilvēkam ir jāmainās pašam no brīvas gribas, nevis tāpēc, ka to kāds uzspiež.
un viens no mērķiem, uz ko cilvēks savā dzīvē tiecas ir - būt harmonijā ar sevi, tā kā Tu esi to sasniegusi, pie tā arī paliec. :)
29.10.2014 00:14 |
 
Reitings 421
Reģ: 29.01.2009
Neizlasīju lūdz galam, piedod! Bet, ja Tu neko negribi mainīt, tad nekas nav jāmaina!
29.10.2014 00:19 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
Neļaujies apkārtējo spiedienam un esi Tu pati. Tikai Tu pati zini, kas Tev ir nepieciešams, kas interesē, patīk vai nepatīk. Neeksistē tādas ''normas'', manuprāt un pat ja eksistē, esi unikāla sev un neseko tām normām, ja tās nepatīk. Protams, apkārt vienmēr atradīsies kāds, kuram patiks uzriet par to, bet tas nenozīmē, ka tas jāņem pierē. Lielākā daļa cilvēku vienmēr baksta tos, kas atšķiras. Paskaties, es vispār esmu totāls ekstrēmists un būdams vīrietis, pusnaktī pavadu laiku sieviešu forumā. Vai man interesē, ka te kāds mani uzskatīs par ''ne-vīrieti'' vai ko citu? Noup. Tas tā, ar humoru. :)

29.10.2014 00:21 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
nekas tev nav jaamaina. Ta jauvienmer ir tava izveele ja negribi tikties ar viriesiem un but vienatnee tas nav nekas slikts. Kaadu dienugna jau kaads iekritiis sirdii un viss mainisies. :)


ir daudz cilveeku kas labaakjuutaas vienatnee taa kaa neuztraucies. Un tev ir 23 nevis 45.
29.10.2014 00:22 |
 
Reitings 3
Reģ: 28.10.2014
Paldies, ka atbildējāt, sajutos labāk. Reizēm gribas, lai kāds apstiprina, ka neesi galīgi kukū:)
29.10.2014 00:23 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
Vai man jāmainās pat tad, ja ar savu dzīvi esmu apmierināta?
Noteikti, nē, ja tā tiešām ir taisnība un necenties melot pati sev.
Man nekad nav bijušas romantiskas attiecības ar kādu cilvēku un es tās arī nevēlos.
Kāpēc nevēlies? Un, ja nevēlies, kapēc par šo problēmu (?) vispār satraucies?
Neesmu no tām glītākajām meitenēm un tādēļ puiši mani īpaši neievēro, bet ja kāds sāk to darīt, izturos pieklājīgi, bet galvā ir tikai viena doma "liec man svētu mieru"
Varbūt nevēlies, jo esi ieņēmusi prātā, ka neesi pietiekami glīta (esmu pārliecināta, ka esi glīta, tikai pati to nenovērtē un nespēj saskatīt), lai būtu ar kādu attiecībās, un tie puiši, kas Tev pievērš uzmanību, pašai vienkārši nepatīk. Bet, ja Tavā dzīvē parādītos kāds puisis, kas pašai iepatīkas, varbūt tad Tavi uzskati mainītos, kā Tev liekas?
29.10.2014 00:25 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
visticamaak nav istais laiks, bet kukuu neesi. :)
29.10.2014 00:26 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
Neko neuzspiežu, vienkārši interese :)
29.10.2014 00:26 |
 
Reitings 3
Reģ: 28.10.2014
Varbūt nevēlies, jo esi ieņēmusi prātā, ka neesi pietiekami glīta (esmu pārliecināta, ka esi glīta, tikai pati to nenovērtē un nespēj saskatīt), lai būtu ar kādu attiecībās, un tie puiši, kas Tev pievērš uzmanību, pašai vienkārši nepatīk. Bet, ja Tavā dzīvē parādītos kāds puisis, kas pašai iepatīkas, varbūt tad Tavi uzskati mainītos, kā Tev liekas?


Par to, kā būtu, ja būtu es nespriedīšu, jo dzīve ir dzīve, un protams, ka nākotne var nest dažādas izmaiņas, tās es nevaru prognozēt, bet pašlaik vēlos no tā visa vēlos turēties pa gabalu un tā kā tā dēļ esmu nosaukta par nenormālu, vēlējos vienkārši uzzināt, kādas ir citu domas šajā sakarā. Priecājos redzēt, ka citi tomēr tā nedomā:)
29.10.2014 00:32 |
 
Reitings 924
Reģ: 02.09.2014
esmu nosaukta par nenormālu


atsevišķiem indivīdiem mēdz būt tendence visu, kas ir atšķirīgs no normas norakstīt, tāpēc par to neuztraucies.
29.10.2014 00:40 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
jau kādu laiku man patīk un interesē tādi cilvēki. atšķirīgie, interesantie. un es noņemu cepuri viņu priekšā, ka viņi ir tādi un nebaidās dzīvot ārpus it kā "pareizajām normām", kas no visiem no bērnības jau uzliktas. visvairāk tas attiecas uz seksuālo orientāciju. cienu, ka uzliek mīksto sabiedrībai ar "pareizajiem uzskatiem". bet ļoti kaitina tie, kas piedalās praidos, savu pozīciju ļoti akcentē, pats sevi nodala no citiem. tad gan liekas, ka būtība tiek atstāta otršķirīga un priekšplānā izvirzās kaut kādas sevis eksponēšanas.
dažādība ir tik cooooool.
ar vārdu normas es gribētu izprast likumus un lietas, kas traucē citiem, ar to domāju, patiešām traucē (smakas, netīrība, pāridarījumi, cita tiesību aizskaršana), bet katra seksuālā orientācija, stils, dzīves plāni lai paliek tikai paša ziņā.
ne cik sen neesmu tos uzskatus mainījusi, arī manī ir pietiekami ilgi auguši "pareizie uzskati", un automātiski tiek dažās lietas pēc tiem jau novērtētas. diemžēl. jo ikdienā nav tik daudz laika par to domāt, lai izanalizētu, kāpēc veidoju savu spriedumu (vai tā ir manis subjektīvā estētiskā izjūta vai laužas ārā ieaudzinātās pareizās normas) un liktu sev domāt pretēji.
29.10.2014 00:44 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
Nenormāla Tu galīgi neesi ;) Mēs katrs esam ar savām dīvainībām (ja kādam to tā labpatīk saukt), taču nepieņemt citus, dalīt cilvēkus kategorijās, izdomātās normās un standartos... tas ir diezgan nenormāli.
29.10.2014 00:59 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Varbūt draudzenes jāmaina? ;)

Ja pašai kādreiz sāk likties, ka tomēr iemesls kāpēc esi viena, jo nejūties komfortabli savā ādā un jūties "ne gana laba" jebkam labam, tad varbūt psihoterapeita palīdzība?
Bet ja tik tiešām, tā padomā un saproti, ka esi laimīga ar savu esošo statusu un tas tiešām dara Tevi laimīgu, un tā nav sevis mānīšana, bet Tava harmonijas un laimes izpratne- noteikti nekas nav jāmaina! :)

atsevišķiem indivīdiem mēdz būt tendence visu, kas ir atšķirīgs no normas norakstīt, tāpēc par to neuztraucies.

Man liekas, ka reāli ļoti daudz tādu cilvēku ik dienas nākas sastapt ar tādu domāšanas veidu, bet to nevajag ņemt galvā, vienkārši! Problēmas ir viņiem- viņi nevis bauda dzīvi, bet to "rāmē pa rāmīšiem" ;)
29.10.2014 01:03 |
 
10 gadi
Reitings 418
Reģ: 07.08.2010
Es izlasīju un man radās sajūta, ka es pati to esmu rakstījusi.
The same here, the same here...
29.10.2014 01:29 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es atkal iisti nezinu,ko noziimee taads jeedziens "normaals".Laikam tas buutu tas cilveeks,kurs ir taads kaa daudzi,taads kas domaa liidziigi kaa citi,dara daudzas lietas taa un ne citaadi,jo tas ir pienemts utt
Mees tiesi vakar ar viiru runaajaam par so -normaals-nenormaals(tik biezi iznaak dzirdeet so vaardu tomeer).
Varu teikt vienu-cilveeks ,kurs ir citaads ,noteikti ir interesants!
29.10.2014 02:53 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Vislabāk jūtos vienatnē un sadzīvot ar mani ir grūti.

Kapēc tāda tēma uzcepta? Baidies, ka kāds tavu laimi noskaudīs vai iekšāji tomēr vēlies mainīties?
29.10.2014 03:09 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Ja tu jūties pilnīgā mierā un labi ar šādām izvēlēm, dzīvi, tad nē, protams, ka nav nekas jāmaina.

Bet slīpēt raksturu gan nekad nav par vēlu, noderēs ne tikai saskarsmē ar vīriešiem - romantiskā plaknē, bet arī darbā. Nu tas tā - neliela skice par sadaļu-

"Pēc rakstura esmu liels vientulis un noslēgts cilvēks un ja pavisam godīgi, tad arī diezgan egoistiska un ne pārāk labs cilvēks. Vislabāk jūtos vienatnē un sadzīvot ar mani ir grūti. "

Bet nu tu esi jauna meitene, man jāsaka kā ir, laikam tiešām no bērna kājas manī ir tādi uzskati, bet man šķiet dīvaini, ka cilvēks absolūti nevēlas nekādu socializāciju ārpus skolas sola - tu saki par ballītēm, ok, tas viss saprotams, bet tas nav vienīgais veids kā iziet. Paliek pēcgarša, ka tavs interešu loks beidzas pie Universtiātes. Kas varbūt nav slikti - urb dziļumā, tā teikt.

"Šajā pašā sakarā jāpiebilst arī, ka man nepatīk, ja man pievērš uzmanību. Neesmu no tām glītākajām meitenēm un tādēļ puiši mani īpaši neievēro, bet ja kāds sāk to darīt, izturos pieklājīgi, bet galvā ir tikai viena doma "liec man svētu mieru", jūtos nepatīkami, neveikli un izmantoju jebkādu izdevību, lai no viņa aizšmauktu."

Es tiešām nezinu, kas tev dvēselē notiek, bet pēc pirmajām sajūtām vairāk šķiet, ka tu esi ļoti nepārliecināta un tādēļ cel sev tādu barjeru, izsaki apgavojumus, ka neesi attiecību cilvēks un tml. Es tomēr palieku pie tā, ka cilvēks ir ļoti sociāla būtne un kaut kādā formā gribēs realziēt arī romantisko šķautni agri vai vēlu.

Bet kā jau sākumā minēju - ja tevi viss 100% apmierina, tad par ko gan satraukums? :)
29.10.2014 08:11 |
 
Reitings 2
Reģ: 28.10.2014
Tava dzīve ir savādāka nekā daudziem taviem vienaudžiem, bet tāpēc tā nav sliktāka. Tev nevienam nav nekas jāpierāda un gultas partneru statistika nav nekāds laimes kritērijs.

No otras puses, izklausās ka tev ir ļoti spēcīga komforta zona no kuras tu baidies izkāpt. Pamodelē 20 gadus uz priekšu - vai tevi apmierinās tāda dzīve, vai nenožēlosi neizdarīto, vai varēsi sasniegt savus mērķus un nejutīsies tukši kad sāksies aplis darbs - mājas - darbs?

Ak jā, atrodi sev citas draudzenes.
29.10.2014 08:30 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Neizlasīju lūdz galam, piedod! Bet, ja Tu neko negribi mainīt, tad nekas nav jāmaina!

++
29.10.2014 08:31 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
Mana dzīve rit mājas-universitāte-mājas aplī, bet mani tas apmierina.
L

Ja Tevi tas apmierina, tad tik turpini tādā garā.
Man tas neliekas īsti normāli.
29.10.2014 08:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits