Ko jūs darītu?

 
Reitings 1832
Reģ: 20.01.2012
Uzsāku strādāt jaunā darbā. Pirmais mēnesis oficiāli šajā vietā. Negaidīti sanāca uzkāpt uz zilās lapas. Tagad iet otrā nedēļa.

Visi tik zvanās un prasa--kad būšu darbā. Es nesaprotu - ko visi trako,jo zilo lapu taču dod uz 2 nedēļām. Ja vajag, pagarina vēl.
Ok,vienīgi stulbi,ka drīz vien sanāca šo lapu paņemt.

Tagad nu darbā šums par šito visu - uzsākusi strādāt, jau zilā lapa utt. Es pat dažbrīd sāku domāt-vai maz tur atgriezties,ja jau šāda attieksme.

Ko jūs darītu - visu laistu gar ausi un atgriestos, vai ņemtu papīrus ārā un meklētu ko citu?
20.10.2014 17:22 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Nu bet tas taču ir normāli, ka interesējas - ja jau Tevi pieņēma darbā, tātad bija darbs un vajadzīgs cilvēks, kas to dara. Tagad cilvēka nav. Es piekrītu, ka veselība svarīgāka, bet no kolēģu puses - viņiem tagad vairāk darba, tāpēc arī interesējas, kad viņiem darbs ieies normālajās sliedēs.
Ja man saslimst asistents, es arī visu laiku cenšos noskaidrot, kad būs atpakaļ, jo man 2x vairāk darbs tad. Jā, tā ir bijis, ka strādāju divas slodzes, jo kolēģis saslimis, bet neviens cits no kolēģiem nebija brīvs. Un tas nav patīkami.

Jūs tiešām varat slimot, cik gribat, un ne darbs kolēģiem paliek vairāk, ne pašām pēc slimības jāsarauj iekavētais? Ja tā, tad gribu teikt, ka jūsu darbs nav īpaši vērtīgs un es darba devējam ieteiktu samazināt štatus. ;)
20.10.2014 22:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits