Pašnāvības.

 
Reitings 140
Reģ: 13.10.2014
Es nekad neesmu izpratis, kā cilvēk ir spējigi uz ko tādu. Ja Jūs vēlaties izdarīt pašnāvību, tas nozīmē, ka jums ir vienalga par cilvēkiem kuri jūs mīl, kuriem jūs esat vērtīgs, ja tā ir taisnība, tad jums ir pilnīgi vienalga par visu, neviens par kuru uztraukties. Tātad, kapēc uzreiz jātaisa pašnāvība? Jums ir iespēja sākt jaunu dzīvi, pametiet savu nožēlojamo darbu, savu dzīvesvietu, valsti kurā jūs dzīvojat, dodaties ceļojumā, nav naudas tam? Stopējiet, dzīvojiet pie svešiniekiem, iepazīstiet jaunus cilvēkus. Ja vēlaties, tad dodoties uz kādu latīņamerikas valsti un strādājiet kādā pludmales bārā. DZĪVOJIET. Briesmas? Nāves draudi? Pilnīgi pajāt! Jūs pirmstam bijāt gatavi sevi nogalināt un tagad uztraucaties par briesmām? Atcerieties, pasaule ir jūsu rokās un tikai jūs to spējat mainīt.

Dažreiz es gribētu sākt visu no jauna, paķert motociklu un vienkārši braukt. braukt tālumā, apceļot Eiropu, dzīvot apšaubāmas kvalitātes dzīvokļus un labi pavadīt laiku. Pārcelties uz Argentīnu, atvērt savu bāru, iemācīties spāņu valodu. Iespējams tad es saprastu, cik tomēr pasaule ir skaista. Tikai es pats varu kontrolēt savu dzīvi, ko es gribu darīt un ko nē. Es nedrīkstu ļaut kautkādiem mūsdienu standartiem kontrolēt savu dzīvi.
19.10.2014 01:00 |
 
Reitings 303
Reģ: 04.07.2014
Nu Krievijā, Baltkrievijā interesanti ir tas, ka pa kluso apvāc politiskos konkurentus un pēc tam policijā, kas cieši saistīta ar varu, to noformē kā pašnāvību :D

bet tā tas nav Latvijā, kur 80% izdara vīrieši pašnāvību dēļ neveiksmīgas mīlestības, respektīvi sievietes dēļ.
19.10.2014 02:12 |
 
Reitings 303
Reģ: 04.07.2014
bankrotē vīrietim uzņēmums- dēļ sievietes!) UN vienmēr tikai sievietes var būt vainīgas!


ne vienmēr, bet tur ir loģika

vecim ir uzņēmums, satiek mīlu - visticamāk gold digeri, sāk viņai viskaut ko pirkt, dāvināt, rozā brilles uz acīm, aizmirst par uzņēmuma vadīšanu un tas bankrotē :D pēc tam gold-digere to nabagu pamet un vecim nekas cits vairs neatliek kā pakārties.
19.10.2014 02:16 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Neviens jau nesaka, ka mīlestības dēļ nav tās pašnāvības. Protams, ka tā ir sāpīga un aktuāla tēma.(Vienmēr bijusi un būs) Bet nu, ja šī diskusija ir par pašnāvību, jāsaprot, ka var arī ne tikai dēļ rozā brillēm "aizmirst par vadīšanu un bankrotēt" ,bet ir arī situācijas, kad piem. neveiksmīgas akcijas iegādāties ,vienkārši neveiksme, vai pieredzes trūkums biznesā,citas finansiālas nepatikšanas, kuras neļauj turpmāk ņemt kredītus, problēmas ar kreditoriem, parādā cilvēks gan bankām, gan mazajiem kredītaizdevējiem, gan pretī dzīvojošajam kaimiņam ,gan blakus dzīvojošajam, gan mātei, tēvam un dēlam.
19.10.2014 02:22 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Ja vesels cilvēks tiek pamests, viņš brīdi paraud un tad koncentrējas uz nākotni, tikai cilvēks ar kiš-miš smadzenēs pārtrauks eksistenci, jo lielā mīla izbeidzās.

Zini, TG, tev dzīve iesūkās, jo tu ļoti acīmredzami esi neinteliģenta persona, droši vien arī viens no tiem slinkajiem čīkstuļiem, kas piņņā par golddigerēm. Riktīgi forši iztēloties kā dzīve tevi izdrāzīs un cik tev būs sūdīgi, pats labākais ir tas, ka tu zini, cik tas variants ir reāls. What a fucking weakling. Cheers. :)
19.10.2014 02:23 |
 
Reitings 303
Reģ: 04.07.2014
tikai bankrotējoša uzņēmuma dēļ pašnāvību neviens nedarīs, bankrots pats par sevi nozīmē maksātnespējas process, kas nozīmē ka parādi norakstās

uz papīra būs nabags, bet tāpat atradīs atkal veidu kā sashēmot, nopelnīt

bet ko tu sashēmosi ja lielā mīla pametīs? neko
19.10.2014 02:25 |
 
Reitings 303
Reģ: 04.07.2014
stormshit acīmredzami mēģināja mani aizskart, bet nesanāca

es pavisam noteikti necietīšu no golddigerēm, jo zinu par tādu eksistenci, kā arī esmu skopulis

es nespēju sevi iztēloties sevi bārā tērējot naudai koktelim svešai maukai

es protu skaitīt naudu un nekad netērēju to pa tukšo

kad man būs sieva, bērni un viņa teiks - paņemam kredītu, lai nopirktu māju - es pateikšu - ej tu dirst, netaisos būt kādam parādā un vēl pārmaksāt procentos

paši sakrāsim
19.10.2014 02:30 |
 
Reitings 303
Reģ: 04.07.2014
Mans dzīves moto ir - septiņreiz nomēri pirms griez!
19.10.2014 02:33 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Dažķārt tieši mīļo dēļ cilvēki izvēlas par labu esam to darīt, lai mīļajiem nav jāmokās ilgi un dikti ar nelaimīgo personu, bet vienreiz izraud un pēc kāda laika piedod.19.10.2014 02:11 | nosūdzēt
 | saite

Es par šo esmu daudz domājusi. Parasti cilvēki to nesaprot.


Autora variants ir pilnībā ok cilvēkiem, kam ir dzīves apnikums vnk.
19.10.2014 02:54 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
Tu apgalvo par aizbēgšanu. Protams, ja ir sūdīgs darbs, slikta dzīvesvieta, vēl un vēl ārējie apstākļi, tad uzskatu, ka tiešām pašnāvību nav jēgas taisīt.

Bet kā ir tad, ja tu kā cilvēks sev riebies? Savs ķermenis, izskats? Tu jūtos nenormāli nekomfortabli savā ādā? Un te netiek diskutēts par to, ka ja esi resns notievē, vai mazas krūtis, pārtaisi par lielām...Es runāju par to, ka ādas krāsu, tu nevari izmainīt, pilnīgi citu vizuālo tēlu arī nē... No tievas 1,80cm garas melnmates ar b izmēra krūtīm un tumsnēju ādas toni, tu nespēj kļūt par 1,60cm garu apaļīgu sprogainu blondīni ar bālu ādu. Nu nekādi. Un ja ar to nevar sadzīvot, kāpēc lai cilvēks netaisītu pašnāvību?
19.10.2014 09:46 |
 
Reitings 233
Reģ: 25.09.2014
up
19.10.2014 15:39 |
 
Reitings 138
Reģ: 28.01.2014
Labāk pist prom no Latvijas un drāzt nēģeru milfa Zimbabvē , jo latvietes gultā ir kā dēlis
19.10.2014 15:40 |
 
Reitings 610
Reģ: 01.12.2013
Nožēlojami ir nevis izdarīt pašnāvību, bet gan novest kādu līdz tās izdarīšanai!

Mirklī, kad cilvēks ir pieņēmis šādu lēmumu vai par to domā, viņam prātā ir tikai viens- lai vairs nebūtu jāsaskaras ar kādu noteiktu situāciju vai cilvēku, ne par to, cik ļoti kāds par to pārdzīvos!

Pašnāvībai ir dažādi cēloņi... Jauniešiem- citu attieksme, nespēja atrast savu es, lietu, kam pieķerties, citu cilvēku nesapratne, līdzcilvēku nosodījumi, utt.
Pieaugušajiem- nespēja sevi pierādīt darba jomā, finansiālās problēmas, utt.


Nekādā gadījumā nedrīkst teikt, ka tam cilvēkam ir vienalga par citiem!

Pēc tava teksta, Alex, vien var saprat to, ka ne tev, ne kādam līdzcilvēkam nav bijusi ar to saskarsme!
19.10.2014 15:45 |
 
Reitings 143
Reģ: 14.12.2013
Tā jau nu gan nav, ka pašnāvnieciskas domas skar tikai cilvēkus, kam kiš-miš smadzenēs. Tās var skart jebkuru, jebkurā laikā. Kā arī lielākā daļa cilvēku par to ir aizdomājušies, kaut vai nenopietnā līmenī. Tas nav nekas smieklīgs. Un iemesli ir visdažādākie, ne tikai jūsu nosauktie - finansiālās un mīlestības problēmas ir tikai neliela daļa, vai tikai mazs sastāvs no visa, jo parasta to nedara viena iemesla dēļ, bet vairāku iemeslu kopuma dēļ. Mani šādas domas vēl pagaidām nav skārušas, bet nu, neko dzīvē nevar zināt - kas zina, kas notiks pēc 5, 10 gadiem. Lai gan stipri šaubos, ka būtu gatava uz ko tādu.
19.10.2014 15:47 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
19.10.2014 15:48 |
 
Reitings 143
Reģ: 14.12.2013
Piekrītu Hazel komentāram.
19.10.2014 15:48 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Mirklī, kad cilvēks ir pieņēmis šādu lēmumu vai par to domā, viņam prātā ir tikai viens- lai vairs nebūtu jāsaskaras ar kādu noteiktu situāciju vai cilvēku, ne par to, cik ļoti kāds par to pārdzīvos!


+
Un tiešām, domas par pašnāvibu var ienākt prātā arī pilnīgi veselam cilvēkam, jo neviens no mums nezinās labāk kā jūtas otrs, kā tikai viņš pats. Katram ir savs izturības slieksnis, un viņš var smaidīt ārēji, bet iekšā dvēsele vienkārši mirst, jo neredz gaismu tuneļa galā. Es nemelošu, tādas domas arī man ir ienākušas prātā, jo ir brīži, kad ir tik grūti, kad neredzi izeju un beigas problēmām, un tas ir vienīgais, kas liekas, ka būtu labākā izeja. Jāsāk par to piedomāt tad, kad par to iedomājas jau vismaz reizi dienā. Ir labi, ja ir kāds, ar kuru var izrunāties, kas uzklausa, bet tas jau problēmas neatrisina. Tie brīži ir ļoti smagi, neizsakāmi smagi. Un es neesmu ar putniem galvā un kiš miš smadzenēm, bet šobrīd ir smagi, jo neredzu beigas, dienas vienkāši aiziet autopilotā kustoties.
19.10.2014 15:58 |
 
Reitings 610
Reģ: 01.12.2013
Un tiešām, domas par pašnāvibu var ienākt prātā arī pilnīgi veselam cilvēkam, jo neviens no mums nezinās labāk kā jūtas otrs, kā tikai viņš pats. Katram ir savs izturības slieksnis, un viņš var smaidīt ārēji, bet iekšā dvēsele vienkārši mirst, jo neredz gaismu tuneļa galā. Es nemelošu, tādas domas arī man ir ienākušas prātā, jo ir brīži, kad ir tik grūti, kad neredzi izeju un beigas problēmām, un tas ir vienīgais, kas liekas, ka būtu labākā izeja. Jāsāk par to piedomāt tad, kad par to iedomājas jau vismaz reizi dienā. Ir labi, ja ir kāds, ar kuru var izrunāties, kas uzklausa, bet tas jau problēmas neatrisina. Tie brīži ir ļoti smagi, neizsakāmi smagi. Un es neesmu ar putniem galvā un kiš miš smadzenēm, bet šobrīd ir smagi, jo neredzu beigas, dienas vienkāši aiziet autopilotā kustoties.


Kā ķirsītis uz tortes!

Vēl varu vien pieminēt, ka ir cilvēki, kuri visu patru sevī- emocijas, pārdzivojumus, viedokli, jo vienkārši neredz iespēju kādam uzticēties.
19.10.2014 16:04 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Ja Jūs vēlaties izdarīt pašnāvību, tas nozīmē, ka jums ir vienalga par cilvēkiem kuri jūs mīl, kuriem jūs esat vērtīgs,
Parasti cilvēki līdz pašnāvībām nenonāk, ja ir kāds tuvs cilvēks, kam spēj uzticēties un kas atbalstīs.
19.10.2014 16:19 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
Pirms domā par pašnāvību, apskati briesmīgās bildes, vai arī iemet googlē atslēgvārdu pašnāvība.
19.10.2014 16:24 |
 
Reitings 610
Reģ: 01.12.2013
xzx- tādā mirklī neviens nedomā par to, kā tas izskatīties un ko citi ir darījuši!
19.10.2014 16:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits