Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

DRAUDZENES MEKLĒJUMI

 
Reitings 7
Reģ: 16.10.2014
Hey.:)
Zinu,ka šādas diskusijas ir bijušas neskaitāmi daudz , bet parasti iesaistās meitenes vecumā virs 20,tāpēc ceru,ka piedalīsies un atsauksies arī gados jaunākas meitenes, jo, cik zinu, foruma lasa dažādu sabiedrības slāņu, vecuma un domāšanas meitenes!

Rakstu šeit,jo vēlos paplašināt savu draugu pulku, atrast domubiedrus un sarunu biedrus.
Man ļoti patīk iepazīt jaunus cilvēkus, iedvest savā dzīvē jaunas vēsmas un izaicinājumus.
Par sevi īsumā varētu pateikt tikai to,ka esmu galējību cilvēks, ar mani vienā brīdī var ielekt pirmajā autobusā un braukt -`nekur sazin kur`, nākamajā doties uz teātra izrādi. Kā jau katrai meitenei patīk arī pucēties un sevi kopt. Mīlu roku ,metālu un alternatīvo mūziku. Neesmu konservatīva, māku skatīties ārpus sabiedrības uzstādītajiem rāmjiem, domāju pārsvarā tikai pozitīvi, jo domas matralizējas!
Man ir 17, bet gadiem nav nozīme, ja kāda ir jaunāka un vēlas iepazīties, droši raksti!
16.10.2014 23:34 |
 
Reitings 7
Reģ: 16.10.2014
Pacelšu.:)
Varbūt vēl kāda meitene meklē domubiedrus!:)
16.10.2014 23:40 |
 
Reitings 49
Reģ: 05.02.2013
Pievienošos, bet jūtama maza aktivitāte,kas i meičas?:(
Esmu daudzpusīga meitene no Valmieras, bet dzīvoju Rīgā, 20 gadi.
Intereses ir ļooti plašas, patiktu gan man klusie vīnu vakari, gan kārtīga balle Vecrīgas sirdī, interesējos un mana dzīves filozofija atbilsts-Budismam.
Nu, cerams, ka forumu lasa kāda valmieriete!:D
17.10.2014 10:39 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
bet parasti iesaistās meitenes vecumā virs 20,tāpēc ceru,ka piedalīsies un atsauksies arī gados jaunākas meitenes,

domāju,ka šis te daudzas kavē. :D
17.10.2014 10:52 |
 
Reitings 48
Reģ: 14.05.2014
Vienkārši meitenes, jāuzrīko pasēdēšanu kaut kur, pie reizes visas uzreiz iepazīsies un jauki pavadīs laiku, tad jau redzēs vai kontakts turpināsies, vai būs tikai patīkama pieredze ko atcerēties! Tāds kā draudzeņu aklais randiņš ! :)
17.10.2014 10:54 |
 
Reitings 21
Reģ: 17.08.2014
domāju,ka šis te daudzas kavē.

Es domāju,ka autore negribēja aizbiedēt meitenes, bet ierosināt viņas vecuma domubiedrus iesaistīties.:D
Bet diemžēl, jā, sanāca kā čupakabra saka.:D
17.10.2014 11:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits