Superkončas vienas, parastās attiecībās

 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010
Vienkārši tāds novērojums no manas dzīves, manu draugu, kolēģu, paziņu. Sievietes, kas ir samērā parastas izskatā, pat apaļīgas, ne tik koptas un izsmalcinātas, visas kā viena ir ar vīriem vai vismaz draugiem pie sāniem. Bet tās, kas ir skaistās, modeļu augumiem, izsmalcināto izskatu, bieži vien ir vienas. Un ne jau tāpēc, ka būtu izvēlīgas maitas vai tamlīdzīgi, bet vienkārši nevar dabūt vīrieti. Vakar runāju ar vienu tādu konču, viņa ir fantastiski skaista, bet laimīga nav, jo vīrieša nav. Vai esat ko tādu ievērojušas?
14.10.2014 16:51 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Un ja tu mani - veikala formā, bez meikapa, pie kases sēdošu un klientam pasakošu tikai ''Ladbien'' vai ''Kā varu palīdzēt?'' uz ko man atbild ar pilnīgi neadekvātiem komentāriem, vari nosaukt par lētu šmaru, kas izaicina vīriešus, tad tu manās acīs esi vēl zemāka par to kretīnu, kurš bildēja sievu seksa laikā un rādīja bildes visiem veikalā strādājošajiem vīriešiem.



par maximu nezinu, es tur p[at neieperkos. Bet nekad neesmu stradajusi tatads vietas kur šitādi apgrozās. Nekad!!!!!! Ta ka viss ar tevi skaidrs madām:D
14.10.2014 21:07 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nihonto man ļoti atgadina S80, tas pats pilnīgs IQ trūkums nu nulle..rupjība, neudzinātība un prastums pa visām vīlēm spiežas laukā.


Kubiete Nebūs :D
14.10.2014 21:05 |
 
Reitings 254
Reģ: 05.09.2014
Nihonto, tu kāda normālā vietā arī esi strādājusi? jeb tikai ar celtniekiem un urlām kaut kādiem?

''Nenormālās vietās'', t.i., lielveikalos ''ar urlām'', kā tu pati tagad izsakies, es piestrādāju studiju gados. Pēc tam gadiem ilgi esmu strādājusi vienīgi labos ofisos, un tādēļ arī saku, ka atšķirība starp zemajiem amatiem un vidējiem, nemaz nerunāsim par augstajiem, ir milzīga.

Un ja tu mani - veikala formā, bez meikapa, pie kases sēdošu un klientam pasakošu tikai ''Ladbien'' vai ''Kā varu palīdzēt?'' uz ko man atbild ar pilnīgi neadekvātiem komentāriem, vari nosaukt par lētu šmaru, kas izaicina vīriešus, tad tu manās acīs esi vēl zemāka par to kretīnu, kurš bildēja sievu seksa laikā un rādīja bildes visiem veikalā strādājošajiem vīriešiem.
14.10.2014 21:04 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Nihonto man ļoti atgadina S80, tas pats pilnīgs IQ trūkums nu nulle..rupjība, neudzinātība un prastums pa visām vīlēm spiežas laukā.
14.10.2014 21:01 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man jau liekas ka vīrietim svarīgāks ir rakasturs, izskats ir tikai bonus.
Ja ir sievietes kurām ilgstoši neveicas ar vīriešiem lai gan izskatā nav problēmas, tad visdrīzāk problēmas ir raksturā, jo tās labās ātri izķer, un pat tās apaļās ar labiem raksturiem ātri izķer, paliek vienas lielākoties tās kurām ir sava veida problēmas ar rakstutru.
14.10.2014 20:56 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Nihonto, tu kāda normālā vietā arī esi strādājusi? jeb tikai ar celtniekiem un urlām kaut kādiem? :D
14.10.2014 20:55 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Atbilde autorei. Kā reiz teica Miks haknells - tām kurām vīriešu uzmanības vienmēr ir pārpārem nerodas nepieciešamība būt gudrām.
14.10.2014 20:53 |
 
Reitings 254
Reģ: 05.09.2014
Kubiete, tad kāpēc man nekad normāli vīrieši nav neko nepiedienīgu teikuši? Vienīgi dažādi veikalu idioti un celtnieki klientu vidū, neviens cits nekur visā dzīvē neko nepiedienīgu nav teicis. Kā tu vispār vari būt tik neaptēsta? IQ zemāks kā manam sunim.

Bet savā ziņā jau tev taisnība - zemo amatu ieņēmēji pret visiem citiem zemos amatos izturas vienādi, jo visi ir viena kaluma ļaudis un jūtas kā ģimene. Tiem ''augstāko slāņu'' ļaudīm gan klanās, cik var, vai vismaz muti valda. Ja man šķita nenormāli, ka vīrietis ar sievu un bērnu mani 3-4 mēnešus katru piektdienu aicina uz bāriem, tad kolēģes man teica, ka tas ir pavisam normāli, divas bija ar viņu arī gulējušas. Un arī dāvanas no klientiem viņas ņēma, un jēlas piezīmes sauca par ''komplimentiem,'' plikšķināja acis un stāstīja visām, jo tas esot tik jauki. Tā šie zemās šķiras ļaudis arī dzīvo un sadzīvo viens ar otru, un viņiem tas šķiet normāli un pat skaisti. Un daudzām te arī tas šķiet normāli un skaisti. Nu ko, tad apsveicu. Nav vairs laika ar jums te runāt, arrivederci.
14.10.2014 20:52 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
kādai šmarai ire jābūt lai veči šādi izturētos


Normāls vīrietis ne pret vienu tā neizturēsies.

Nihonto savi viedokli pauž visai histēriski un uzbrūkoši, bet pa lielam piekrītu. Tas, protams, nav attiecināms uz visiem un jebkurā situācijā, bet atšķirības ir manāmas. Ja tās neredz, tad cilvēks droši vien ir visu mūžu pavadījis vienā no pusēm un otro īsti pat nav redzējis.
14.10.2014 20:47 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Nihonto, man tā negadās. Pret mani arī šāda tipa vīrieši izturas ar cieņu, tāpēc nevaru sekot tavam ieteikumam.

++++++++
Patiesībā es piekrītu, ka pret sievieti izturas tā, kā viņa sevi pasniedz.
Ja uzvedība ir izaicinoša un vulgāra, tad arī attieksme tāda būs.

rauj viņam bikšupriekšu vaļā un ņem mutē

Ļoti inteliģenta sieviete. Brīnās, par piedauzīgiem piedāvājumiem, no vīriešu puses.
14.10.2014 20:46 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Suns ir manā profila bildē redzams, reti skaista, bet daudziem bail

Pilnīgā netēmā, bet Coldlady - tev ļoti skaists suns!
14.10.2014 20:36 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Nihonto, man tā negadās. Pret mani arī šāda tipa vīrieši izturas ar cieņu, tāpēc nevaru sekot tavam ieteikumam.+

kādai šmarai ire jābūt lai veči šādi izturētos. Un pilnigi vienalga celtnieks vai bomnzis vai Dombrivskis.
14.10.2014 20:36 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Nihonto, man tā negadās. Pret mani arī šāda tipa vīrieši izturas ar cieņu, tāpēc nevaru sekot tavam ieteikumam.
14.10.2014 20:34 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Nerea, rauj viņam bikšupriekšu vaļā un ņem mutē. Sapņu vīrietis taču, ne? K
Nu re, tāda valoda var būt tikai lēta čakielas meitenei:D Tāpec tie veči tik lēti pret tevi izturējās:D
14.10.2014 20:31 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
ka milzīga daļa veikalos strādājošo vīriešu izteica ļoti nepiedienīgas piezīmes, nemaz nerunājot par to, ko viņi darīja, un ka lielākā daļa tur strādāj
Zināji ka nepiedienīgi iztyars tikai pret tādām kas pa gabalu lētu dvako. Nu skaidri redzam ka lēta padauza. pret feinu sievieti ta pat kretīni neatļauajs izturēties. Pati paradi te savu lētumu:D
14.10.2014 20:29 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Nerea, rauj viņam bikšupriekšu vaļā un ņem mutē. Sapņu vīrietis taču, ne? Karmai un Kubietei noteikti būtu. Viņām jau visi vienādi.

:D :D :D
14.10.2014 20:26 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Nelasīju visu diskusiju, tāpēc nezinu vai kāda jau minēja šo, iespējams, atkārtošos..
Manuprāt, ir ļoti daudzas ne tikai skaistas, bet arī veiksmīgas, spēcīgas sievietes, kuras apzinās, ko vēlas sasniegt, kādu dzīvi vēlas nodzīvot un daudziem vīriešiem ir bail no viņām, jo domā, ka, pat ja sieviete būs ar vīrieti kopā, agrāk vai vēlāk sāks zāģēt, ja viņš nebūs tikpat mērķtiecīgs, varbūt pašam sāksies mazvērtības kompleksi.
14.10.2014 20:23 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Varbūt končas ir končas jo ar vizuālo tēlu nomaskē garīgās bagātības iztrūkumu un savus kompleksus. Un nekas nevar būt antiseksigāks, kā kompleksaina sieviete.

Arī ļoti piekrītu, ja par končām sauc tās, kuras regulāri apmeklē solāriju, visu pielīmē mākslīgo, iešpricē sev visur visu mākslīgo utt. Tie ir slēptie kompleksi.
14.10.2014 20:23 |
 
Reitings 254
Reģ: 05.09.2014
Ahahaha :D Izrādās esmu snobe, jo man nepatika, ka milzīga daļa veikalos strādājošo vīriešu izteica ļoti nepiedienīgas piezīmes, nemaz nerunājot par to, ko viņi darīja, un ka lielākā daļa tur strādājošo sieviešu teica ''bet tas ir normāli, visi vīrieši ir tādi'' un vienīgā tēma, par ko ar viņām varēja parunāt, bija kādi vīrieši man patīk un ko es domāju par to kuci vai to kazu vai to stulbeni utt. Jā, jābūt pilnīgam snobam, lai uzskatītu, ka šie cilvēki ir muļķi. Un ja tev nepazīstams tēviņš pāri letei pasaka ''es gribu tavu gaļu'' vai uz jautājumu, kā vari palīdzēt, blenž un saka ''ja vien tu zinātu, kā'' - neesi snobe, Nerea, rauj viņam bikšupriekšu vaļā un ņem mutē. Sapņu vīrietis taču, ne? Karmai un Kubietei noteikti būtu. Viņām jau visi vienādi, un tāds nogribējies krāvējs piemēram ir pat labāks un cilvēcīgāks par katru premjeru, operas direktoru, zinātnieku, vai vēl nezin ko.
14.10.2014 20:22 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Pazīstu vienu ārēji superkonču - ļoti skaista, gudra utt. Bet puisis viņu pameta, attiecību nav, tikai vienas nakts sakari. Kāpēc? Jo raksturs ļoti sarežģīts negatīvā nozīmē un tas atklājas tikai attiecībā pret vīriešiem. Kaprīza, neuzticīga, prasīga, skandaloza utt. attiecībās, bet kontaktējoties ar viņu "no malas" to nepateiksi.
Pēc šī un citiem līdzīgiem gadījumiem izveidojās uzskats, ka superkonču vaina ir raksturā un attieksmē.
14.10.2014 20:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits