Superkončas vienas, parastās attiecībās

 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010
Vienkārši tāds novērojums no manas dzīves, manu draugu, kolēģu, paziņu. Sievietes, kas ir samērā parastas izskatā, pat apaļīgas, ne tik koptas un izsmalcinātas, visas kā viena ir ar vīriem vai vismaz draugiem pie sāniem. Bet tās, kas ir skaistās, modeļu augumiem, izsmalcināto izskatu, bieži vien ir vienas. Un ne jau tāpēc, ka būtu izvēlīgas maitas vai tamlīdzīgi, bet vienkārši nevar dabūt vīrieti. Vakar runāju ar vienu tādu konču, viņa ir fantastiski skaista, bet laimīga nav, jo vīrieša nav. Vai esat ko tādu ievērojušas?
14.10.2014 16:51 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Bijusī klasesbiedrene bija viena, kura jau drīzāk resna, ne apaļīga bija. Daudzas meitenes bieži brīnījās, kā viņai puiši mainījās. :D Viņa vienu nedēļu draudzējās ar vienu, pēc mēneša jau opā! cits uzradies :D


Kā tā? Pieļauju,jo 1) Viņa nebija izvēlīga attiecībā uz puišiem 2)Bija ļoti komunikabla un raksturā jauka 3)Tajā vidusskolas vecumā puišiem nereti vienkārši gribas seksu un varbūt arī īsti nepatīk objekts, bet paseksot tas netraucē 4)!svarīgākais punkts! Viņai bija svarīgi, lai čalis ir pie sāniem. Un...kas meklē, tas atrod!
15.10.2014 19:08 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Mhmm.. dīvains novērojums... es gan skatoties uz savu paziņu loku nevaru tā kategoriski iedalīt un pateikt, ka tā tiešām ir.... ir gan resnas vienas, gan smukas precētas un otrādi.. nevaru apstiprināt novērojumu...
15.10.2014 19:09 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Nav man tādas statistikas, tomēr drīzāk sliecos domāt, ka iemesls varētu būt jau apspriestais subjektīvisms - kas man liekas skaists, citam nepavisam nē. Un nav runa par sieviešu-vīriešu atšķirīgo uztveri - tepat cosmo pilns ar tēmām, kurās viedoklis par to, kas ir skaists (tetovējumi, permanentais meikaps, augums) krietni atšķiras. Autore joprojām nav ielikusi orientējošu piemēru konkrētajai situācijai, lai gan tas varētu palīdzēt dot padomu (ja tāds vispār tiek gaidīts).
15.10.2014 19:39 |
 
Reitings 478
Reģ: 24.01.2014
tās, kas ir gan skaistas, gan gudras un foršas - ir arī izvēlīgas


varētu padomāt, ka visām tām resnajām, pelēkajām pelēm ir izdzimteņi blakus, ļoti daudz smukus un sportiskus vīriešus viņas ir aizņēmušas


uzskatu, ka daudzi vīrieši ir stulbi, jo tiešām spriež tikai pēc ārienes. kopta, spilgta, veiksmīga sieviete = caca, tukša, viņai vajag manu naudu. bet spriest pēc izskata = var smagi kļūdīties. vismaz jāparunā, jāiepazīst, ir skaistules ar salmiem galvā un ir skaistas, veiksmīgas un gudras sievietes.

otrs kāpēc skaistām sievietēm grūti atrast - ir vīriešu kategorija, kas uzlūko viņas kā 1 night stand trofejas (jo atkal - ilgtermiņā domā, ka būs jāuztur, ka viņai pievērsīs uzmanību arī citi veči)


normāliem vīriešiem bieži ir kompleksi, zems pašvērtējums. paņems labāk vidusmēra vai pat apalīti (kaut gan vienmēr noskatīsies uz skaistām sievietēm), bet jutīsies mierīgāk jo ''tā jau visticamāk nepiekrāps, kurš tad man viņu nocels, kur tad viņa liksies'' utt


man nācies daudz saskarties ar to visu. tāpēc esmu atradusi tam risinājumu - ja mani kāds vīrietis interesē, es pati speru pirmo soli. un tad ir visi teksti- tu izskaties iedomīga, nekad neuzdrošinātos pieiet, likās ka esi dāmīte, staigā pa klubiem, meklē bagātu veci utt un nekas no tā nav patiesība,man ir tik vien kā uzmālēts ģīmis, bet iekšā bezgala vienkārša, mīļa, uzticama meitene, māju cilvēks. tā aŗī es atradu savu vīrieti, ir teicis, ka pats nekad nebūtu pirmais uzdrošinājies :D
15.10.2014 20:09 |
 
Reitings 482
Reģ: 25.07.2010
Nihonto snobe. Es gan domāju, ka inteliģents cilvēks redz pāri profesijām.

un dadz taadus inteligentus muurniekus satiki? neapshaubaami labs cilveeks var buut arii muurnieks un kasieris visu muuzhu,bet taas intereses un iespeejas ir gauzham atshkirigas. Tas nav gluzhi snobisms,taa ir pamatota realitaate.
15.10.2014 20:17 |
 
Reitings 376
Reģ: 25.03.2012
nepiekrītu.
es esmu superkonča, taču man ir attiecības.
15.10.2014 20:28 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.08.2013
Tik daudz komentāru, ka arī man jāizsaka savs viedoklis..

Vispirms jāsaprot, kas tieši līdz galam domāts ar "superkonča", jo par abstrakcijām runāt šovakar nevedās. Pilnvērtīgam un sevis pārliecinātam cilvēkam izteikta vajadzība pēc nepārtrauktas sevis spodrināšanas nav vajadzīga, viņi (neatkarīgi no dzimuma) jūtās ērti savā ādā; ar šādām "superkončām", kas ir dabiski izskatīgas, nekādu problēmu sadzīvot nav.

Temats gan visdrīzāk iet par otru grupu jeb tām, kam raksturīgi uzmanības trūkuma kompleksi. Neiedziļinoties psiholoģijā, viss, sākot ar dārgiem saloniem un beidzot ar vēlmi meklēt sev blakus tikai "turīgā slāņa" vīrieti, var tikt traktēts kā apliecinājumu trūkums, diemžēl pataloģisks. Šādas sievietes (un arī vīriešus) nevar kontrolēt, jo tām nepieciešama citu atzinība, skatieni, spēja saglabāt savu sievišķīgumu un tas viss noved pie ārēja, greizsirdību veicinoša flirta. Šāda sieviete nevienam nekad nepiederēs un kā viens slavens autors reiz teica (apzināti neminu, uzmeklējiet pašas), kādēļ censties un atdot sevi dēļ kāda vai kaut kā, kas nekad nebūs Tavs?
15.10.2014 20:48 |
 
10 gadi
Reitings 630
Reģ: 31.03.2012
nuu, visu var pagrizt arii otraadi, iedomaasimies, super iekaarojamu(kaads nu kurai vinsh ir), perfektu,intelegentu, nodroshinaatu utt. chali , vai (ja buutu briiva) ljoti gribeetu iepaziities? manupraat liela dalja sastopot sho savu sapni realitaatee, vienkaarshi nobiitos.. padomaatu, ko tad nu es taadam? taads jau uz mani neskatiisies? es vinjam nevareetu tureet liidzi utt.
Tiem cilveekiem kas grib sasniegt perfekcionismu jebkuraa dziives jomaa jaareekinaas, ka Virsotnees ir vientulji..
15.10.2014 21:22 |
 
Reitings 24
Reģ: 07.10.2014
ievietes, kas ir samērā parastas izskatā, pat apaļīgas, ne tik koptas un izsmalcinātas, visas kā viena ir ar vīriem vai vismaz draugiem pie sāniem.


varbut tev tik tā liekas, cik es skatos rīgā skaistas meitenes staigā ar puisiem apkārt pie sāniem :) .. un puiši jau neskatās tikai izskatu un figūru, bet seja jau arī ir būtiska, raksturs utt..;O
16.10.2014 09:51 |
 
10 gadi
Reitings 1648
Reģ: 29.01.2009
Leduskaralienes tronī nevienam nepatīk.
Un vēl - ja vīrietis saprot, ka jūtas zemāks par šo sievieti, tad arī netuvojas, jo vīrietim jābūt par pakāpīti augstākam. :-)
16.10.2014 10:20 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Kādas končas? Gotiņas? :D
16.10.2014 12:32 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Tā meitene man tā arī pateica, ka to skaistumu novērtē, sajūsminās, izsaka komplimentus pārvarā sievietes. Vīrieši netuvojas. Līdz ar ko tas skaistums ne reizi nav nospēlējis kā trumpis attiecībās.

Sieviete sievieti vērtē citādāk, kā vīrietis vērtē sievieti. Tāds izskats, kādu sievietes apbrīno un vēlas iegūt, vīriešus bieži vien atstāj vienaldzīgus. Uz modeļu tipu nemaz tik daudzi nepavelkas.
16.10.2014 12:45 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
par tiem celtniekiem nepiekritīšu, nu nevar visus bāzt vienā maisiņā. jā arī es esmu satikusi celtniekus, kam nekas cits neinteresē kā vien uzsvilpt garām ejošai meitenei, vai izteikt kādas stulbas piezīmes. taču ir arī tādi, kas strādā šo darbu, tas ir tikai darbs, pēc darba nododas citām lietām. kurš teicis, ka celtnieks nevar būt inteliģents? arī par kasierēm utt. ir taču jāsaprot, ka katrs ir savādāks, kādam patiks lētie tekstiņi kādam nē. tas, ka kāda konkrētā dzīves situācijā ir gadījies saskarties ar nepatīkamāko nenozīmē, ka visur tā ir. tāpat kā mūsu politiķu vidū netrūkst tādi ar vidējo izglītību, kas izsaka lētos komplimentus un krāpj sievas, bet viņi taču to var atļauties, jo ir augstāki vaine? katrā pusē ir gan tādi, gan tādi. pati esmu kādu laiku strādājusi apkalpojošajā sfērā, dažādās vietās, arī nāca tādi, kas piesējās un ja es nepanesos uz viņu jokiem un "komplimentiem" , tad es biju iedomīga utt. mani tas absolūti neuztrauca.

bet vispār par tēmu, piekrītu, ka kaut kas nav raksturā, ja jau tik ilgu laiku viena. vai arī vnk jāgaida savs īstais :)
16.10.2014 13:32 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Kuras ir tās "superkončas"? Man draugu un paziņu lokā ir daudz foršu meiteņu, gan vizuāli foršu, gan iekšķīgi foršu, bet neviena, kas varētu atbilst apzīmējumam "superkonča", nenak prātā. CIK ārkārtīgi skaista, CIK ārkārtīgi veiksmīga un CIK ārkārtīgi izglītota ir sieviete, lai skaitītos "superkonča"?
16.10.2014 15:25 |
 
Reitings 303
Reģ: 04.07.2014
Kuras ir tās "superkončas"?


Superkončas ir 10/10.




16.10.2014 16:04 |
 
Reitings 303
Reģ: 04.07.2014



16.10.2014 16:19 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nu jā, pēdējās ieliktās jau visvairak izskatās pēc izglītotam karjeras sievietēm... es gribēju meiteņu atbildes par tēmu "superkonča", jo nu tas, ka sieviešu un vīriešu viedoklis šaja jautājuma parasti atšķiras, nav noliedzams.
16.10.2014 16:32 |
 
Reitings 303
Reģ: 04.07.2014
Superkonča noteikti nav tieva(ķipa uztur sevi formā :D) , briļļaina, bet ar izmazgātiem matiem, ar grāmatvedes izglītību,karjeriste pie 30 gadiem
16.10.2014 16:34 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Nezinu, tikai viena liekas konča - Nina. Pārējās uzpūstas un mākslīgas.
16.10.2014 16:39 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Aarpraats! Labi, ka neizskatos kaa dazas no TG superkonchaam. Negribeetos, lai nepaziistami cilveeki naaktu klaat sabiedriskaas vietaas un piedaavaatu naudu apmainjaa pret seksuaalas dabas pakalpojumiem. :D
16.10.2014 16:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits