Superkončas vienas, parastās attiecībās

 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010
Vienkārši tāds novērojums no manas dzīves, manu draugu, kolēģu, paziņu. Sievietes, kas ir samērā parastas izskatā, pat apaļīgas, ne tik koptas un izsmalcinātas, visas kā viena ir ar vīriem vai vismaz draugiem pie sāniem. Bet tās, kas ir skaistās, modeļu augumiem, izsmalcināto izskatu, bieži vien ir vienas. Un ne jau tāpēc, ka būtu izvēlīgas maitas vai tamlīdzīgi, bet vienkārši nevar dabūt vīrieti. Vakar runāju ar vienu tādu konču, viņa ir fantastiski skaista, bet laimīga nav, jo vīrieša nav. Vai esat ko tādu ievērojušas?
14.10.2014 16:51 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Lieta tāda, ka vīriešiem nereti bail tam super skaistajām tuvoties, bail tikt atraiditam, varbūt šķiet, ka baigā dāma, negribas ņemties utt.
Nu vismaz no vīriešiem tādi skaidrojumi dzirdēti


Trāpīts desmitniekā, jo es arī šādus skaidrojumus esmu dzirdējusi! ;) Tā ka - nepavisam nevar teikt, ka vaina sievietē. Bieži vien vīrieši arī ir pie vainas... ;)
14.10.2014 17:50 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
bieži vien vīriešiem nav arī nopietnu nolūku, nepatīk gudras sievietes.
14.10.2014 17:52 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
bieži vien vīriešiem nav arī nopietnu nolūku, nepatīk gudras sievietes.


Arī fakts.
14.10.2014 17:55 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Neesat aizdomajusas , ka viriesiem tas super koncas nepatik . Ka ta ari var but :D Pieaudzetas skropstas , maksligas krutis , mati ,nagi un blah blah . Viriesi tadas neuztver nopietni manuprat. Viriesiem patik dabigi skaistas sievietes, elegantas , SIEVISKIGAS butibaa - kas musdienas ir arvien retak sastopama paradiba.
14.10.2014 17:56 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Ir man viena paziņa - skaista, gudra sieviete vecumā uz 30. Kamēr man bija cita un mēs vienkārši čomiski runājām - nu viss super! Sakarīga sieviete, cērtama eglīte. Tad man tā cita pazuda un mēģināju šai piebraukt .. pilnīgas auzas .. uzvedas kā princese uz zirņa. Un kur palika tā foršā, atvērtā un čomiskā sieviete, ar kuru es runāju iepriekš? Pilnīgi cits cilvēks.
Es pilnīgi nebrīnos par tām sievietēm, kas ir vienas .. īpaši jau spēcīgā rakstura sievietes. Ieņem kaut kādu sviestu galvā un tagad vīrietim ir jābūt tādam un tādam .. žurnālus un visādu citādu h**ņu lasīt vajag mazāk, mazāk domāt ar galvu un vairāk sekot sirdsbalsij ..
14.10.2014 17:57 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Man šķiet, ka te jau nav runa par uztjunetajam cacam( tā jau pilnīgi cita kategorija) bet vienkārši izteikti skaistām sievietēm. Nu ir tādas.
14.10.2014 18:02 |
 
10 gadi
Reitings 5
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu viedoklim, ka vīrieši visbiežāk baidās būt atraidīti, tāpēc baidās tuvoties u.tml.
Pazīstu vairākas lieliskas sievietes, kuras ir simpātiskas, gudras utt., bet vienas. Tajā skaitā arī es - ngribētu sevi saukt par superkonču šīs tēmas kontekstā, bet gan no sievietēm, gan vīriešiem esmu saņēmusi jautājumus no sērijas "kāpēc tāda sieviete kā tu esi viena"? Gan man, gan draudzenēm ir n-tās iespējas iepazīties ar vīriešiem - ar darbu saistītos pasākumos, tusiņos u.tml., bet vienkārši neveicas. Vīrieši ir pārāk kautrīgi vai vienkārši aprobežojas ar domu, ka tāda sieviete jau noteikti viņu atraidīs, ir jau aizņemta utt. un pat nenāk klāt / nepievērš uzmanību.
Eh, tiešām būtu interesanti dzirdēt vīriešu viedokli šīs tēmas kontekstā.
14.10.2014 18:03 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Nika , tu iemet kādu bildi, uz kuru tipu tava draudzene ir, tad mēs atkodīsim visu :D Kas vienam liekas konča, citam liekas neglīts.
14.10.2014 18:05 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es sevi neuzskatu par a normalako skaistuli, bet man praktiski visi vīrieši ar kuriem esmu iepazinusies, vienmēr teikuši, tu esi tik forša, jautra un draudzīga. Un tas izteiksmes veids tik parsteigts. Tipa n emaz ne iedomiga kā izskaties. Ziniet tracina, nu ko varu darīt, ka mans parastais ģīmis rada tādu iespaidu.
14.10.2014 18:06 |
 
Reitings 309
Reģ: 02.08.2014
Es esmu vīrietis un teikšu savu viedokli šajā jautājumā.
Ar tām ļoti skaistajām ir tā ka viņas liekas iedomīgas, pārāk prasīgas utt.( tas ir tikai mans viedoklis). Un sacīšu godīgi ka man ar tādām liktos nereāli iepazīties, jo man būtu bailes no nicinošana atraidījuma, jo neesmu es nekāds princis baltā zirgā ar sarkanu rozi zobos:D
14.10.2014 18:15 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Tad jau vīrieši LV ir ar zemu pašvērtējumu, ka baidās no skaistām sievietēm. Es gan esmu novērojusi pretējo, ka tieši vīrieši, kas neizskatās ne pēc kā, nevīžīgi un ar alus vēderiem, tikai skatās uz tām perfektajām sievietēm.
14.10.2014 18:17 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Niks1 - man šķiet, ka Tev ir jāmaina savs viedoklis, jo izlasi Beibes.Martas komentāru. Viņa ir forša, jautra un draudzīga, kaut arī apkārtējiem liekas iedomīga. Reāls piemērs, ka skaistās un gudrās meitenes ir pat ļoti pieejamas. :D :)
14.10.2014 18:18 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Kerija, līdz dzīvošanai kopā vēl jānonāk. Te vairāk runa par iepazīšanos, randiņiem, lai vispār to vīrieti dabūtu


Kā jau teicu, man liekas, ka ja ir problēmas, tad tās nav saistītas ar izskatu. Tur vainīgs raksturs. Un tas vai nu uzreiz citām ir pamanāms, citām visādas dīvainības sāk lauzties uz āru brīdī, kad sāk nopietnāk dzīvot kopā. Divi varianti.
14.10.2014 18:21 |
 
10 gadi
Reitings 5
Reģ: 29.01.2009
Vispār man liekas, ka vīriešiem vajadzētu vairāk uzdrīkstēties. No sērijas - man up! Jūs taču esiet vīrieši!
Es arī esmu pirmā izrādījusi iniciatīvu un saņēmusi atraidījumu ar tekstu - man tomēr patīk būt medniekam nevis medījumam. Un kad ir tāda iespēja, tad mednieks ne savu bisi spēj pacelt, ne mēlīti nospiest :D
Un runājot par izvēli - manuprāt, sievietes Latvijā nevar būt īpaši izvēlīgas. Cik tad mums te ir to brīvo vīriešu no kuriem izvēlēties...
14.10.2014 18:22 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Pieaudzetas skropstas , maksligas krutis , mati ,nagi un blah blah . Viriesi tadas neuztver nopietni manuprat.


Vai tu esi viena no tam, kura redz skaistu sievieti, ar skaistu augumu,paielam krutim, un blauj, ka tas jau viss maksligs ? Tas kkada aizsargreakcija, ieksejais komplekss ir,m?
14.10.2014 18:27 |
 
Reitings 309
Reģ: 02.08.2014
Niks1 - man šķiet, ka Tev ir jāmaina savs viedoklis, jo izlasi Beibes.Martas komentāru. Viņa ir forša, jautra un draudzīga, kaut arī apkārtējiem liekas iedomīga. Reāls piemērs, ka skaistās un gudrās meitenes ir pat ļoti pieejamas.

Bet parasti pirms iepazīstās pirmo jau redz izskatu nevis to kāds cilvēks ir patiesībā;)
Vismaz man ir tā kad ja es redzu tādu meiteni/sievieti ''konču'' negribās iet klāt un iepazīties, jo liekas ka būs iedomīga un nemaz negribēs ar kādu no zemāka ''slāņa'' puisi iepazīties.
Tā vismaz man liekas un ir pieredze kur mani vienkārši tāda ''konča'' smagi pasūtija d**st.
Vispār ar mani ir grūti, jo esmu kautrīgs:D dēļ sava izskata, bet tie ir mani dēmoni ar kuriem netieku galā:D:D
14.10.2014 18:29 |
 
Reitings 254
Reģ: 05.09.2014
Kādēļ superkončas ir vienas? Tādēļ, ka Latvijā ir ļoti maz viņām atbilstošu vīriešu, visām jau nepietiks. Tām viduvējām sievietēm der gan viduvēji vīrieši, gan tie no augstā plauktiņa, bet es nespēju īsti iedomāties, ka tāda skaistule ar karjeru tiksies ar parastu čalīti. Nu tas vienkārši neiet kopā. Bet Latvijā gan vīriešu ir mazāk kā sieviešu pēc 30 g.v., gan arī vispār izglītotu vīriešu mazāk kā sieviešu. Secinājums? Visām to labāko nepietiks. Un putni galvā nav pie vainas. Putni galvā ir gandrīz visiem. Es vispār nesaprotu, kā cilvēki spēj viens otru izturēt.
14.10.2014 18:30 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Cik tad mums te ir to brīvo vīriešu no kuriem izvēlēties

arī fakts, bet, kad vēl biju brīva, es tās prasības tomēr nelaidu zemē, un vienkārši nesatikos ar tiem, kas tām neatbilda. Varbūt gados 20 tas nav tik svarīgi, bet tuvojoties 30 tomēr , kad esi jau pieradis pie kaut kāda dzīves līmeņa, un ja vēl esi sieviete, kas daudz sasniegusi, kā te minēts, tad ir tikai normāli, ka gribās ko tādu arī pretī. Ja esi sportiska, tad arī negribās vīrieti ar alus vēderu pie sāniem.
14.10.2014 18:31 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Es vispār nesaprotu, kā cilvēki spēj viens otru izturēt.


21.gadsimta izaicinājums, vai ne? :D

Niks1 - kas vainas Tavam izskatam?
Jā, redz izskatu, bet, kā jau iepriekš Tev rakstīju, atsaucoties uz Beibes.Martas komentāru, izskats var būt maldinošs. Manuprāt, šo patiesību apzinoties, ir vērts pacensties... :)
14.10.2014 18:35 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Ir jānolaižas no saviem augstumiem un tad viss notiks.
+ nafig kārtējo reizi jājauc iekšā apaļīgas sievietes? Kā man saka viena pazīstamā - tu jau nezini, kas viņai zem brunčiem, moš šķērsām vai pat 2 caurumi :D
14.10.2014 18:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits