Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

dzirdu balsi. atkal... tas pats par sevi nepaaries?

 
Reitings 14
Reģ: 09.10.2014
lieta taada,
gadu atpakalj saaku fantazeet savaa praataa ,ka esmu neaarsteejami slima, maz laika, un liidziigs murgs! biju uz to briidi attieciibaas 6 gadus, no kuriem 2 jau dziivojaam kopaa( uzzinot,ka taas bija manas fantaazijas vins vienkaarsi nosauca mani par slimu un pameta, lai gan vienmeer domaaju,ka taadu cilveeku noveeleetu katram,apbriinoju vinju un vina miilestiibu! tacu luuk...
saaku dzirdeet balsi, taaa atkaartoja,ka es neesmu nekam vajadziiga, ka no manis nav jeegas un plus es esmu slima, no manis nekas nesanaaks, visiem buus labaak, lai atbriivoju sevi un visus no tik slikta cilveeka!! sarijos tabletes...
mani ievietoja psihiaatriskajaa slimniicaa, 2 meenesus aarsteejos, teicu dien dienaa,ka loti nozeeloju un man kluust labaak,lai aatraak tiktu maajaas,lai gan taa nebija..
diagnooze bija psihotiskaa depresija..
izgaaju...
atradu darbu,atsaaku maaciibas augstskolaa, jauni draugi, jauna vide, sports, jaunas intereses,neizsakams atbalsts no gimenes un satriecoss cilveeks blakus.
atbraucu maajaas, nesaju6i satiku savu miilestiibu taa saucamo)) viena tikshanaas,otra...bija tik patiikami,kaa agraak..un kad pajautaaju vai veel ir juutas ,kaut nedaudz... atbilde bija -sen nav un nekad vairs nebuus! a seks jaaa,seksu var ,kamer vins neatradiis meiteni,taa...pakaveet vinam laiku)))
nu un visss...man atkal viss tieshi tas pats. taa balss...apgalvo to pashu.. es neesmu ciiniitaajs, zuud speeks... ((
baidos ,ka griezoties pie psihiatra ,atkal nonaaksu ...jaa(
09.10.2014 07:20 |
 
Reitings 14
Reģ: 09.10.2014
ak..... :-(
09.10.2014 07:36 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ja, varbūt atkal nonāksi. Bet vai tu tiesām domā, ka neārstējoties situācija uzlabosies? Ja sarīsies atkal tabletes, domā būs labāk?

Un vispār, nakamreiz, pirms rīt tabletes, vajag domāt nevis par seksa kāro "lielo mīlu", bet gan par saviem vecakiem, draugiem, tiem cilvēkiem, kam tu ESI vajadzīga, un viņiem noteikti NEBŪS tā labāk.
09.10.2014 07:36 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Tas gan būs ļoti skarbi teikts, bet nu arī teikšu: pati samelojies, ka esi slima, pati arī vainīga. Tiešām vesels cilvēks ko tādu pat neiedomātos, nekas prātā neienāktu. Ar kādu mērķi Tu kaut ko tādu izdomāji?
Iesaku Tev griezties pie psihologa vai kāda psihoterapeita. Ar slimību ir jācīnās nevis jāļauj tai attīstīties.
09.10.2014 07:40 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Izklausās pēc sižeta no filmas, kas tāds dzīvē arī notiek? Un tepat Latvijā? Esmu mazliet šokā.
09.10.2014 07:50 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Arī Latvijā ir cilvēki, kam ir psihiskas saslimšanas. Tie mani draugi, kam līdzīgas problēmas ir/ir bijušas, veiksmīgi ārstējas, veido gimenes, taisa karjeru, utt. Jā, tas viens posms, reizēm pat gadi, kad ir riktīgi s**īgi, ir ļoooti grūti, bet, ja ārstējas, var dzīvot normālu, labu dzīvi.
09.10.2014 07:53 |
 
Reitings 14
Reģ: 09.10.2014
jaa,LAtvijaa,te pat.
es ari domaaju,ka kas taads filmaas notiek..tachu nee...))

runaajos par meloshanu, LaLaLa... )) es pati nesapratu kaapeec,jo man visssssss bija, aarsts uzstaadiija diagnozi- psihotiskaa depresija) bet takaa es visu noliedzu un teicu,ka man ar katru dienu labaaak, laikam vins uzskatiija,ka kluudijaas)))
un es atvainojos, 57days, bet seksa kaaraa lielaa miila? pff. nevajag tagad te savu aizvainojumu uz pasauli izgaazt... )
09.10.2014 08:02 |
 
Reitings 14
Reģ: 09.10.2014
un vispaar, gribeetu redzeet,kaa Tu,cien. 57days, dmaatu par gimeni un veel jo vairaak par kkaadiem draugiem taadaa situaacijaa)
09.10.2014 08:04 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
veel ir juutas ,kaut nedaudz... atbilde bija -sen nav un nekad vairs nebuus! a seks jaaa,seksu var ,kamer vins neatradiis meiteni,taa...pakaveet vinam laiku)))


Es tikai tevi pašu pārfrāzēju :) mani tiešām kaitina, ka meitenes sevi tiktāl noved dēļ cilvēka, kurš viņas nemīl. Esmu to redzējusi iepriekš.
09.10.2014 08:05 |
 
Reitings 14
Reģ: 09.10.2014
es atvainojos, bet ir arii loti emocionaali cilveeki, personiigi es... 6 gadu garumaaa biju tik loti pieradusi pie cilveeka,ka likaas dalja no manis jau)
lai gan es to nekad neizraadiiju, bet ieksaa sevi nobeidzu, es arii neizraadiiju saapec peec tam ,ne arii tagad.... man nevajag nekaadas sarunas ar tuviem cilveekiem, nevaru un negribu viniem atklaaties... lidz ar to pati,viena pati, sezu un juukstu praataa...)
09.10.2014 08:11 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ar ārstu ir vieglāk izrunāties, neka ģimeni, jo nu, nav nekāds brīnums, ka ģimene nesaprot - kā lai viņi saprastu? Un, no otras puses, labi, ka nesaprot, tas tikai nozīmē, ka viņiem sādas problēmas nav bijušas.

Ir arsti kas dvēselē nelīdīs, vienkārši meklēs piemērotus antidepresantus.
09.10.2014 08:14 |
 
Reitings 14
Reģ: 09.10.2014
man bija psihologs un psihiatrs,ka neliida nekur, vienkaarshi mekleeja antidepresantus , meeginot visdazaadaakos,daudzus no tiem mans organisms nepieneema un arii man bija probleemas ar o lietoshanu, jo peec taa,kaa sarijos zaales ,par redzeet biju loti gruuti, joprojaam ir.
un tikai psihoterapeits raknaajaas neizsakaami dzili..itkaa staastiiju kas nomaac un kaapeec, bet liidz galam es to nespeeju. man vieglaak bija izlikties,ka man viss ir ok. vienmeer taa ir bijis,,,
09.10.2014 08:20 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Cien. autore - kamēr tu melosi pati sev un spēlēsi teātri, ka tev viss ir kārtībā, neviens cits tev palīdzēt nespēs un tu pati sevi iekšēji sagrausi. Varbūt tiešām meklē sev nepazīstamu cilvēku, kam spēsi uzticēties un atklāt sevi pilnībā. Tad tev nebūs jāsatraucas par tuvu cilvēku neizpratni, nosodījumu un sāpēm. Ja nespēj uzticēties ārstam, varbūt pamēģini meklēt uzticības personu citur, piemēram, baznīcā. Taču, kamēr tu neļausies sev palīdzēt, tikmer nekas uz labo pusi nemainīsies.
09.10.2014 10:28 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Pārstāj baidīties. Vispirms - no sevis. Nemelo sev (un ārstiem), ka tev ir labāk. Vienkārši ļauj visam būt tā, kā ir. Sākumā pieņem to, ka nu nav tev labāk. Tad - nākamais solis - kad būsi pieņēmusi, vienkārši atļaujies kādam līdz galam visu izstāstīt. Visas sajūtas, bailes, visu, visu, kas notiek tevī iekšā. Jā, varbūt liksies, ka tas ir tikai kārtējais svešais cilvēks, kas tevi uzklausa, bet tev vismaz kaut ko ieteiks. Zāles vai kaut ko citu, to gan nezinu. Bet palīdzību vismaz centīsies sniegt. Nebēdz no sevis un vienkārši netēlo vismaz savā priekšā. Ir jāsaprot, ka vienmēr nemaz nevar būt perfekti. Jāzina, ka viss var atkārtoties (balsis utt), bet vēl jo vairāk ir jāsaprot, ka tā ir pamatā cīņa ar sevi pašu, ne balsīm vai cilvēkiem apkārt. Un, tiklīdz piefiksē, ka jūties labāk, vienmēr to paturi prātā, arī pašos grūtākajos brīžos atceries, ka, ja ir JAU bijis labāk, tad VAR atkal kļūt tikpat labi.
09.10.2014 11:03 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Tu neesi Sudrabai radiniece? Ar viņu arī runā kaijas
09.10.2014 11:33 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Tu neesi Sudrabai radiniece? Ar viņu arī runā kaijas


Es aizrijos ar kafiju :D
09.10.2014 11:36 |
 
Reitings 1109
Reģ: 17.10.2009
Caffe latte :D

Man vienīgajai šķiet, ka autore tā kā lepojas ar savu stāvokli un problēmām?
09.10.2014 11:41 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
jā, vienīgajai
09.10.2014 11:45 |
 
Reitings 900
Reģ: 02.03.2014
Tas nekad nepāries, ja pati nesapratīsi ka ir no tā jāatbrīvojas... jātiek vaļā....

Un lai tiktu vaļā - pirmkārt ir jābūt aklātai pret SEVĪM... ir jāapzinās, kas ir tās vājās vietas Tevī, kas ir tas - kas Tevi nomoka un liek balsīm atkal un atkal atgriezties... ja Tu esi stiprs cilvēks to var izdarīt vienatnē, bez citu palīdzības... Bet tiešām ir jāgrib un ir jāsaņēmās, un jānostājas pašai pret sevi aci pret aci... Darbs pašai ar sevi ir grūts, bet nav neiespējams...

Bet ja domā iet pie speciālista - Tev ir jāsaprot ka to dari, lai palīdzētu sev... Tad Tev ir jābūt gatavai - atklāties.... izstāstīt visu.... ļaut izrakņāt speciālistam Tava prāta visdziļākos nostūrus.... Reizēm tas var būt ļoti grūti izdarāms... var pārņemt milzu dusmas, nedrošība, sevis nosodīšana - ka esi vāja, ka vajag palīdzību... Lai gan tā nav - ja cilvēks to dara, meklē palīdzību viņš ir stiprs un nav sevi jānomoka tad.... Un ja seansos jūti nedrošību vai dusmas, neturi sevī - laid visu uz āru, nedomājot, ko par Tevīm padomās utt... darbs ir grūts... jo ir jāielaiž sevī speciālists pilnībā... jāatklāj viss.... tā arī ir grūtākā daļa... arī palaist vaļā - to kas nomoka ir sasodīti grūti... Bet ar laiku to tukšo vietu aizpildīs citas, labākas lietas un paliks vieglāk....

Anyway - veiksmi Tev.... Un arī ar visām zālēm neiesaku aizrauties.... Tās Tev nav vajadzīgas lai pārvarētu dēmonus kas ir Tavā galvā
09.10.2014 11:48 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Realitātē, jā, arī LV, notiek tādi un vēl trakāki stāsti, ja kāds netic - aizejat uz psihoneiroloģisko slimnīcu ciemos.

Autore - lūdzu, ej steidzami pie ārsta! Nonākšana slimnīcā ir tiešām nieks.
Gribu pabrīdināt, ka šajā forumā sastapsies ar neiejūtīgiem cilvēkiem, neuztver viņus pārāk nopietni, vairums no viņiem pat nav sastapušies ar šādām un līdzīgām problēmām. Es esmu, tāpēc ja gribi parunāt - vari rakstīt man privāti.
09.10.2014 12:01 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Melošana ārstiem, izlikšanās, ka ir labi, nav tavās interesēs.. Tev jāļauj sev palīdzēt un tikai tad kaut kas mainīsies.
09.10.2014 12:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!