Iepazīstās internetā, kas tālāk?

 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Sveikas! Vai kādai ir tā gadījies, ka iepazināties ar puisi internetā, un dažas reizes satiekoties jau var just, ka viņš vēlas ko nopietnāku. BET es iegāju tajā iepazīšanās portālā un piefiksēju, ka viņš tur iet iekšā katru dienu. Tātad, ko darīt? Pamest uzreiz, vai arī tur vēl KAUT KAS ir glābjams, un puisis var kļūt par uzticīgu draugu?
07.10.2014 17:01 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Jautrākais, kas pēdējā laikā lasīts. :D
07.10.2014 17:30 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
mau5, nu lūk, man ir bail tieši no tā, es viņu iepazīšu vēl vairāk, iemīlēšu un viņš turpinās tādā garā. :) Dažas meitenes to šeit nesaprot, bet ziniet, ļoti ātri var palikt stāvoklī no nepareizā cilvēka, var ļoti ātri ļauties jūtām un iemīlēties... :))

Kerija_ nav svarīgi gadi, jo tādi veči ir gan 25 gan 30 un gan 40 gados, mainās tikai tas, ka šim nav bērnu un precējies arī nav. :)

Gabinja, domā ir vērts? 99% pateiks, protams, ka nopietni nolūki, labi, izdzēsīšos un viss. Bet nav teikts, ka visi godīgi atbild. :)
07.10.2014 17:32 |
 
Reitings 512
Reģ: 08.11.2012
Es kad iepazinos internetā ar savu līgavaini , viņš ar ilgu laiku vel sēdēja tajā saitā, bet kad sapratām,ka ir stipras simpātijas vienam pret otru. Viņš piedāvāja reizē izdzēsties. Tā nu arī izdzēsāmies un kopš tās dienas esam kopā.

1. viņš vel nav Tavs puisis,lai nevarētu sēdēt un čatot ar citām
2. Ja patiešām patiksi viņam, tad viņām vajadzētu pārstāt tur sēdēt
3. Esi pacietīga
4. Veiksmi!
07.10.2014 17:36 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Meitenes... Man tikko prātā iešāvās lieliska doma, kas atvieglotu sieviešu dzīvi. :D

Vajadzētu tā pat kā sudzibas.lv par darba devējiem sūdzības raksta būt lapai babniki.lv :D Saliktu visu to babņiku bildes meitenes ,kuras uzķērušās, uzrakstītu, kādas ir raksturīgākās frāzes katram, BRĪDINĀTU ,lai citas meitenes neuzķerās! :D haha
07.10.2014 17:36 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
ļoti ātri var palikt stāvoklī no nepareizā cilvēka


tāpēc sākumā ir jāizmanto prezervatīvi!
No iemīlēšanās gan nekas nepasargās.
07.10.2014 17:37 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
enij, es ne par to domāju, es par to vai pati neesmu tikusies gadījumā, mazums...
Par to, ka nav sieva un bērni, vai 100% esi pārliecināta? Ja neesi redzējusi un viņš teicis ,ka nav ,tas vienmēr arī nenozīmē, ka nav.
07.10.2014 17:38 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Tumšā blondīne liels paldies!

Atpūtniece, viņi mēdz arī plīst!! :)))
07.10.2014 17:39 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Priekš kam sarežģīt dzīvi. Vai nu mēģini vai ar nemēģini ja negribi un miers, nevis te domāt kā viss vel nākotnē izvērtīsies.
07.10.2014 17:40 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
enija, jā, tieši tā notika ar mani. es pieķēros, sadomājos, ka varētu būt attiecības. nepaspēju iemīlēties, bet jūtas bija un ļoti liela pieķeršanās.... cīnos ar to tagad, bet grūti iet, netieku pāri.

starp citu, es tieši tā arī izdarīju, tikai nevis pati iegāju, bet man draudzene pateica, ka viņš tur sēž, pačekojām, jā regulāri, arī bildes atjauno...
Kapēc visu nevar pateikt tieši, nav ko čakarēt bobi. Uzliec kārtis uz galda, ja reiz tu esi cilvēks, kurš negrib tērēt laiku.


pēc tam kad pajautāju, no viņa puses sekoja bez maz vai uzbrukumi, kas - nevar tur sēdēt, kas viņam esot mājās aiz slēgtām durvīm jāsēž, man griboties lai mani zagsu vedot, vai, uttt. ka viņaprāt tas nēssot nekas slikts, ka sarakstās, ka tur sievietes meklējot arī domubiedrus (!!!) utt, koroče visādas muļķības, kuras neizturēja manu kritiku :)

es tikai pateicu, ka man tas nav pieņemami. viņam ir tiesības dzīvotkā pats vēlas, bet man tāds variants neder...
07.10.2014 17:41 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
un tu domā, ka pēc tās sarunas viņš man skrēja pakaļ un teica, ka dzēsīsies ārā, lai tikai būtu kopā?
neeeeee, kopš tās sarunas pazudis :) pat ne tik daudz pateica, ka paldies par kopā pavadīto laiku... nu, kā ir, tā ir. labāk agrāk atmaskot ķēmu, nekā vēlāk, kad parādās nopietnas jūtas.

un mums kopā tiešām bija labi, pats to ir teicis un es to jutu...tomēr apkart meklētāji nemainās..
07.10.2014 17:45 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
es sev izsecināju tādu lietu, ja intuīcija saka, ka kaut kas nav īsti riktīgi, ir tai jātic.

ja attiecības ir abpusējas, šaubas, nemiers utt meitenei neradīsies, jo abu partneru vēlmes un vajadzības, arī uzmanība būs apmierinātas.. neradīsies tādi jautājumi - kas mēs esam - nekas vai kaut kas?
07.10.2014 17:49 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
mau5, jā, intuīcija nekad nepieviļ! :)
07.10.2014 17:52 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Sievietes tā dara. Tur rez jauki cilvēki(puiši) esot, tikai draugi, izkratīt sirdi... Iepazīšanās saitos tādas daudz, jo "vienkāršās" nāk un pazūd pēc nedēļas, bet šīs takā sērga. Man tajos flirts, otrapuse, oho reāli neinteresanti.
07.10.2014 17:56 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Es arī iepazinos ar savu draugu iepazīšanās portālā, man paveicās, ka viņš bija viens no retajiem normālajiem tur. :D Mums tā uzturēšanās tajā portālā jau beidzās tad, kad izdomājām pāriet uz skypu vai kādu citu saziņu portālu, tas vienkārši notika tā dabiski, jo loģiski, mēs jau bijām atraduši viens otru, mums tur vairs nebija ko darīt.

Es domāju, ka kādi 80% sēž tur tādi babņiki, vai kaut kādi izmantotāji, vai pat tādi, kas ir attiecībās, bet meklējas tālāk. Bija periodi agrāk, kad biju tur, tad izdzēsos, nomainijās matu krāsa, atkal tur piereģistrējos aiz garlaicības, mani vairs neatpazina un rakstija tie paši, kas pirms pus gada bezmazvai... viņiem viens tāds nodrillēts teksts copy-paste, un tik laiž uz riņķi visām :D

Vienmēr iesmēju par tekstiem, ko tik vīrieši neizdomā :D
07.10.2014 18:04 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
armands, bet tas taču ir smieklīgi. pat ja cilvēki tur sēž ar domu, es tikai domubiedrus meklēju, sarakstīties, nu bet kam tas vajadzīgs?? domubiedrus meklē speciālos forumos, par konkrētiem hobijiem..

es domāju, ka tie vīrieši, kuri tikai visām raksta, nekad netiekas, viņiem nav īsti kaut kas kārtībā, vai nu aizņemts, vai galīgi sociāli neadekvāts, vai pilnīgi nav naudas randiņam, vai nesmuks... ar meitenēm līdzīgi. tikai sēdēt un rakstīties visas tās muļķības ciw,kā iet saulit... un tā visu dienu, visu laiku... drausmīgi. nedod dies uz tāda uzķerties..
07.10.2014 18:04 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ja viņš signalizē par nopietnām attiecībām, tad aktīva sēdēšana tādā portālā nekam neder. Es viņu konfrontētu šai jautājumā, bet tā koķeti.
Man, piemēram, ir tā, ka vai nu vīrietis manī uzreiz samīlas un šādas problēmas atkrīt, vai nu es viņu atšuju - visu vai neko!
07.10.2014 19:26 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.07.2013
Ar tagadējo draugu arī iepazinos internetā. Esam trīs gadus kopā, pusi no tā dzīvojam kopā.
Bet tavs gadījums nav nopietns. Man ar gan jau, ka tā ir bijis, bet es tad uzreiz atmetu ar roku, tiktāl neaizdomājos kā tu.
07.10.2014 20:05 |
 
Reitings 460
Reģ: 18.09.2014
Sievietes tā dara. Tur rez jauki cilvēki(puiši) esot, tikai draugi, izkratīt sirdi...

Tas saucās
07.10.2014 21:00 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
abols100 Dažreiz viņām draugu nav. Tākā šī friendzone padarīšana ir tieši tik nožēlojama cik vierietis to pieļavis vai savā prātiņā iedomājies.
07.10.2014 23:21 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Sveikas! Vai kādai ir tā gadījies, ka iepazināties ar puisi internetā, un dažas reizes satiekoties jau var just, ka viņš vēlas ko nopietnāku. BET es iegāju tajā iepazīšanās portālā un piefiksēju, ka viņš tur iet iekšā katru dienu. Tātad, ko darīt? Pamest uzreiz, vai arī tur vēl KAUT KAS ir glābjams, un puisis var kļūt par uzticīgu draugu?

Labvakar!

Pirmkārt, pēc pāris randiņiem, satikšanās reizēm ir jānosprauž robežas.Ja, tiešām vēlas turpināt attiecības.Un saista abpusēji, katram.

Jautājums Tev, pēc kā Tu saprati, ka viņš vēlas ko nopietnāku?

Protams, kāpēc lai viņš tur vairs neietu, neviens jau viņam neliedz to darīt
1) Jau, sapriecājies, ka viena meitene jau " sakoļīta" cik tālu, to Tev pašai labāk zināt!
2) Varbūt, esi tikai, kā pagaidu variants, atrodot, kādu labāku tajā portālā.
3) Varbūt, tur tik tiešām, ko citu paralēlu ir iespējams darīt, jo nav ne jausmas kurā portālā sazinaties!
4)Pajautā savai draudzenei, la uzraksta viņam, kaut ko vienkāršu, vai mazliet provocējošu, paskaties, kā vinš reaģēs!

Kā, Tu vari viņu pamest uzreiz, ja to, kas Jums abiem diviem ir, neko nevar nosaukt.Attiecību sākums vai brīvas attiecības bez.Tāpēc, pajautā, pastāsti , viņam?! Uz ko Tu esi gatava un ko sagaidi no viņa.Lai ir skaidrība!

Kā pēdējā bilde apliecina, kad ilgi, uzturoties, draudzīgās attiecībās, flirti, pieskarieni izpaliek, tad pēc kāda laika, kad viņš Tev pieskarsies, tad uzreiz : Wft, kas notiek...veiksmīgi!
07.10.2014 23:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits