Tad kad vairs nav ko gaidiit??

 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Ir pagajushi 3 gadi kopsh esmu kopa ar savu puisi, tachu nu jau ir sen roza brilles ir nokritushas un piedzivotas daudzas vilshanaas.Biju patiesham smagi iemilejusies, tachu shobrid man pat ir pilniiigi vienalga, ja viss izbeigtos.No vienas puses it kaa jau bija skaisti mirkli kopaa bet es laikam esmu paraak prasiiiga. Jutos tik looti izsmelta un nogurusi.Man ir sajuta ja skaistaakais un gudrakais,milaikais puisis mani gribetu precet es atteiktu, jo visssssss dzive sagadaa vilshanos.
Man tiesham baida vientuliiba, ka bushu veca un nevienam nevajadziiga grezele bet no otras puses es nespeshu vairs ilgi veidot normalas attieciibas.
PASTASTIET VAI JUMS ari taa ir bijis? Man vienkarshi ir paaaraak augstas prasiibas pret virieti un man neder peleekaa viduvejiiba.Briesmiigi apzinaties ka dzive vairs nav ko gaidiit no attieciibam.Traki kad agraa jauniiba atveras acis un es jutos ka 40 gadiiga sieviete, kas nespej nepratiigi iemiileties.
07.10.2014 03:16 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Es teiktu, ka Tu pārāk daudz domā ar galvu.
Ja Tu jau tagad esi stadijā, kad principā Tev ir vienalga uz attiecībām, tad pārdzīvošanas periods pēc šķiršanās nebūs ilgs un nav jāuztraucas par to.
Ja pati atbilsti savām prasībām, tad arī līdzīga vīrieša piesaistīšanai nevajadzētu būt problēmām. Tādi vīrieši eksistē.
Es atkal esmu nonācis pie secinājuma, ka tieši emocijas ir tās, kas nosaka mūsu dzīves kvalitāti. Man būtu lielā mērā vienalga uz sievietes sasniegumiem, ja man ar viņu ir pareizā ķīmija. Tomēr piebildīšu, ka pareizā ķimija nevar izveidoties, ja cilvēks nav vienā intelektuālajā līmenī ..
07.10.2014 12:27 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Man liekas, ka puisis apzinās savu vertību (pat pārspīlēti), tāpec neuzskata, ka ir vērts pat pirkstiņu pakustināt. Apgriezta variantā, kur sieviete ir rets dārgums, arī viņa sēž un gaida, kamēr visi ap viņu dancos un novērtēs viņas burvību.


Piekrītu šim vairāk vai mazāk. Būtībā liela laime ir atrast tādu vīrieti, kā tavā apraksta bez tevis minētajām negatīvajām īpašībām, parasti gan nākas samierināties ar kādu slikto īpašību vai arī pieņemt, ka nepiemīt kāda no tevis minētajām labajām īpašībām. Tāda nu ir realitāte. Es tavā vietā ar tādu kopā nebūtu, jo tās sliktās īpašības man nav pieņemamas, bet jārēķinās , ka ideāls nav neviens un ir jādomā pašai - kas tev ir svarīgāk. Veiksmes pieņemt pareizo lēmumu :)
07.10.2014 16:14 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Es atkal esmu nonācis pie secinājuma, ka tieši emocijas ir tās, kas nosaka mūsu dzīves kvalitāti. Man būtu lielā mērā vienalga uz sievietes sasniegumiem, ja man ar viņu ir pareizā ķīmija. Tomēr piebildīšu, ka pareizā ķimija nevar izveidoties, ja cilvēks nav vienā intelektuālajā līmenī ..


Lieliski pateikts un vēl vīrietis rakstījis, visu cieņu :)
07.10.2014 16:16 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Kādā sakarā tev ir kāds jāpārtaisa? Tev nav nekādu tiesību uz to. Un tavs apraksts ir nereāls, pati tam atbilsti? Ko vēlējies, to saņēmi, respektīvi, Tu saņēmi puisi, kurš ir tāds pats egoists kā Tu, no diskusijām var manīt tavu augstprātību. :D
08.10.2014 19:42 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Esmu jauna un man ir svariigi, lai puisis butu vienaa liimeni ar mani.Vinam jabut augstakajai izglitibai, japrot vairaakas valodas, jabut eruditam, daudz jalasa, jaapmekle kulturas pasakumi, komunikablam.Nekadi sliktie ieradumi, janodarbojas ar sportu, patiik celot un aktiva atputa.Nekada dzershana nedelas nogales, noteikti garsho veseligs ediens.Kopj savu kermeni un looooti laba stila izjuta.


Neko sev... un man likās, ka man ir augstas prasības... :D Izskatās, ka ar mani nepavisam nav tik traki. :) Tas priecē.
08.10.2014 20:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits