Skaisti un veselīgi mati

 
Reitings 18
Reģ: 06.10.2014
Gribēju padalīties ar savu pieredzi šajā jautājumā, varbūt kādai noder. :)
Pirms vairākiem gadiem nogriezu matus, kas sniedzās knapi līdz plecam, pirms tam - bija pāri krūtīm. Tad sākās balināšana, taisnošana, kas beigās noveda pie salmu kušķa. Tad visu laiku sūdzējos par to, ka itkā mati neaugot, saknes tumšas, taču garumā nestiepjas, protams, ka visi gali aplūzt i vsjo! Sapratu, ka tā nevar turpināties, jāsāk kaut kas darīt lietas labā, tāpēc nolēmu, ka atvadīšos no blondīnes un pārgāju uz bruneti, lai vairs nevajadzētu matiņus tik šausmīgi gandēt ar balināšanu. Tā nu jau labu laiciņu esmu tumšmate, kas, manuprāt, 100x labāk izskatās, kā arī mati ir ļoti pateicīgi, gan jūtās, gan izskatās. Tagad tikai tos loloju un kopju un ar visām labajām domām ticu, ka tie aug aug aug! :D
Tātad mana "hair routine" un ieteikumi
-Matus nevajadzētu mazgāt katru dienu, mazgāju 2-3x nedēļā.
-NEĶEMMĒJIET slapjus, jau 100x malts, taču atkārtošana zināšanu māte! :D
-Pēc iespējas atsakieties no fēna un matu taisnotāja, kādreiz matus cepināju kā dulla ar taisnotāju katru dienu, tagad ļoti reti, varbūt reizi divos mēnešos, staigāju vieglās copītēs.
-Vienreiz nedēļā uz nakti lieku olīveļļu, ļoti stiprina matus!!!
-Noteikti galvas masāžas!
UN MAN PĒDĒJĀ LAIKA MILZĪGAIS ATKLĀJUMS!!!
Pēc visa lietotā.. pēc sinepju pulvera maskām, dzintara smirduļiem, nātru novārījumiem un tā un šitā, esmu atradusi brīnumlīdzekli, - vismaz priekš manis! Un tā ir MEDUS MASKA AR OLĪVEĻĻU! Nobijusies biju pamatīgi, jo likās, ka palikšu vai nu bez matiem vai nu drediem! :D Bet nē, viss ok, medus labi šķīst ūdenī. Salasījos atsauksmes un skrēju uz virtuvi! Rezultāts ir vienkārši nepārspējams, vēl nekas līdz šim nebija devis tādu efektu! Tik mīksti, spīdīgi, gludi un maigi, ka nespēju noticēt! Tas ir tāpēc, ka medū ir viss viss vajadzīgais, ko matiņam vajadzīgs, tapēc šī medus procedūra strādā kā dziļā mitrināšana. :) ļoti iesaku!!!
Traki gari sanāca, tomēr sapratu, ka vairākus gadus esmu sēdējusi šajos forumos un lasījusi viedokļus, zinu kā tas ir, skatīties entās bildes ar garu matu īpašniecēm un raudāt! :D Tāpēc vēlējos padalīties, varbūt kādai šis viss noder! Lai veicas! :) :) :)
06.10.2014 03:03 |
 
Reitings 18
Reģ: 06.10.2014
black dress 2 ēdamk. sausā sinepju pulvera sajaukt ar 2 ēdamk. karsta ūdens, 1 olas dzeltenumu, 2 ēdamk. olīveļļas (persiku, dadžu vai jebkuru citu eļļu) un 2 tējk. cukura (jo vairāk cukura, jo vairāk "dedzinās". Smērēt to visu celiņos (kā krāsojot matu saknes), šeit labi noderēs friziera otiņa.
* ja kas sinepju pulveris nopērkams aptiekā. procedūras laikā iesaku matu galus iesmērēt ar kādu eļļiņu, jo sinepju pulveris baigi sausina matus. :)
06.10.2014 10:21 |
 
Reitings 100
Reģ: 07.05.2014
ā,un maska protams jālieto regulāri VISMAZ 1 reiz nedēļā,es lietoju 2-3. Un līdz rezultātiem jāgaida ilgāk nekā mēnesis. ar otro mēnesi jau var redzēt ka mati aug vairāk nekā cm. Bet nevajag gaidīt ka pēc nedēļas mati būs garāki :D
06.10.2014 10:22 |
 
Reitings 100
Reģ: 07.05.2014
neieskau 2 tējkarotes cukura pirmo reiz likt,tad pēc tam visas brīnās,ka tik šausmīgi dedzina :)
06.10.2014 10:23 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Paldies, meičuki! Man laikam tā maska neder, jo nevaru izturēt olas smaku (smaržu, kā kurai tuvāk :D) uz galvas :(
06.10.2014 10:53 |
 
Reitings 557
Reģ: 02.03.2010
06.10.2014 14:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits