Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mati mati mati... :D

 
Reitings 150
Reģ: 23.03.2012
Sveikas,
Kāda gudrāka par mani var apskaidrot?
kondicionieris un matu maska...kāda atšķirība lietošanā? Cik saprotu citas ikdiena izmazgā matus un liek kondicionieri, masku 1x ned. Bet ja es matus mazgāju 1x ned (netaukojās tik ātri un biežāk mazgāt neprasās), tad man masku jāliek 1x mēnesī apm?
Un kā ir ja masku liek katru reizi, bet kondicionieri neizmanto vispār? ( man mati bojāti, pasausi ar tieksmi pūkoties)
Kā arī, kā ir ar tiem visiem leave in serumiem mitros, sausos matos, cik bieži lietot?
palīdziet lūdzu tikt skaidrība :D
03.10.2014 10:06 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Maska ir koncentrēts kondicionieris, ja tā to drīkst nosaukt.
Un jā, ja ir likta maska, kondicionieris nav nepieciešams. Ja matus mazgā tikai reizi nedēļā, tad ir jāvēro savu matu reakcija pēc maskas lietošanas. Pilnīgi iespējams, ka tev nav vajadzīga maska katrā mazgāšanas reizē, jo mati nav tik novājināti.

'Leave in' liec tikai tad, kad esi izmazgājusi matus, ja liksti katru dienu vai katru otro dienu, nemazgājot matus, ātri vien tavi mati pārvertīsies par tā līdzekļa speķa bumbu. Jo nekur jau tas 'leave in' nepazūd, paliek tajos pašos matos. Lieku mitros matos, jo tā ir vieglāk līdzkli izlīdzināt pa visiem matiem vienmērīgā daudzumā.
03.10.2014 10:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits