Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

PL studijas un pilnas slodzes darbs

 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Šeit ir kāda,kas studē pilna laika studijas un strādā pilnu slodzi? Kā ir? Reāli-Jums dzīve ir? :D
Protams,atkarīgs no lekciju grafika,kurš manā gadījumā nav saspringts,darba devējs nāk pretī,piedāvā pielāgot lekcijām,tomēr man nedaudz bailes ir.Tā darba piedāvājums ļoti kārdinošs.
01.10.2014 19:45 |
 
Reitings 160
Reģ: 06.03.2009
Strādāju pilnu slodzi un mācos PLK. Dzīves nav. Lai savāktu nepieciešamās stundas darbā, nākas strādāt arī brīvdienās. Tās dienas, kuras man pienākas brīvas (jo strādāts ir brīvdienās) pavadu mācoties. Priecājos, ka šāds periods man tikai uz pusgadu. Ir pagājis tikai mēnesis, bet jau jūku prātā.

Ja mācības interesē un darbs patīk - var apvienot. Bet par papildus aktivitātēm var aizmirst. Ja darba devējs ir pretimnākošs - ļoti labi. Tad var mēģināt sarunāt arī kādu dienu brīvu ik pa laikam, lai pavisam nesajutu prātā.
01.10.2014 19:55 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Tev tās lekcijas pa dienu?
Man bija lekcijas 2x nedēļā vakaros + 6dienā un darbs kā jau "parasts darbs" katru dienu no 9iem līdz 6iem (+diezgan bieži virsstundas). Viegli nebija. Par laimi lekcijas bija tikai pusgadu, bet tajā laikā dzīves laikam nebija nemaz. Pat neatceros to periodu, jo nav jau ko atcerēties :D
01.10.2014 19:57 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Ideali apvienot ar maiņu darbu, īpaši ja vakarā jāstādā un pa dienu skola. Perfekto. Dzīve sākas brīvdienās. :D
01.10.2014 20:00 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Ideali apvienot ar maiņu darbu, īpaši ja vakarā jāstādā un pa dienu skola. Perfekto. Dzīve sākas brīvdienās.
Kāda dzīve? Brīvdienās tad, pirmkārt, jāizguļas, bet, otrkārt, jāpilda studiju darbiņi (referāti utt.)
01.10.2014 20:05 |
 
Reitings 264
Reģ: 14.08.2011
Strādāju pilnu slodzi un mācos PLK maģistros. Bieši vien ir sajūta it kā ceļa rullis būtu pārbaraucis pāri :D, jo nogurums ir šausmīgs. Mierinu sevi, ka tas tikai uz 1,5 gadiem :D
Patiesībā ļoti liela nozīme ir tam, kāds ir darbs. Arī bakalaura laikā esmu strādājusi pilnu slodzi un paspējusi arī izklaidēties, bet darbs bija vieglāks, nebiju tik nogurusi kā šobrīd.
01.10.2014 20:06 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Dohh..
nejau Tu katru weekendu taisi studiju darbu. Protams, ir periodi, kuros tā ar to privāto dzīvīti ir tā, ka tās nav.
Studentu dzīve joptvai. Ko Jūs gribat? Strādāt un mācīties uz pilnu slodzi vel paralēli baudīt dzīvi?
Ko Jūs tur pīpējat.
01.10.2014 20:07 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Kādu laiku bija tāds režīms, bija grūti, pat ļoti. Reāli mācības cieta diezgan pamatīgi, jo pēc darba nebija ne spēka, ne vēlēšanās mācīties, arī brīvdienas bieži vien pagāja darbā vai vienkārši atpūšoties. Bet jāskatās, kāds ir lekciju grafiks, citiem ir tā, ka jāiet 2x nedēļā uz 1,2 lekcijām, tad nekādu problēmu.
01.10.2014 20:09 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Nu vispār jau, ja normāli pieiet mācībām, nevis atsēž ķeksīša dēļ un diplomā visas atzīmes viduvējas, tad ir jāmācās katru nedēļu. Man vismaz tā bija.
Ko Jūs gribat? Strādāt un mācīties uz pilnu slodzi vel paralēli baudīt dzīvi?
Kurš šeit minēja, ka grib strādāt + mācīties + izklaidēties kā traks? Te prasīja pieredzi, kāda bija. Tad arī atbild, kā ir, bez melošanas. ;)
01.10.2014 20:10 |
 
Reitings 99
Reģ: 14.03.2014
Man tā ir. Izdzīvot var, bet jārēķinās ar papildu uzmanību lekcijās, nevaru atļauties vairs nogulēt vai kaut ko nepierakstīt, ja gribu sekmīgi un teicami pabeigt šo gadu.

Laiks sanāk arī paballēties, bet man visi weekendi ir brīvi, lekcijas no rītiem, viens darbs pa dienu, otrs vakarā, ir 2 dienas nedēļā, kad eju tikai uz lekcijām, bet tad arī visu dienu pavadu universitātē. Vienīgais, kas cieš, ir draugs, jo man šāds ritms tīri labi patīk, motivē darboties un abi darbi ir ar studijām saistītā sfērā.
01.10.2014 20:25 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Man lekcijas ir 3x nedēļā,nav no rīta līdz vakaram un brīvdienās,respektīvi, 6dienā vai 7dienā sanāk mēnesī kādas 3x strādāt.
Darbs ir dikti vilinošs un man ļoti gribas mēģināt,mani atbalsta draugi,bet man jau šodien sākās lielais besis,ka nesavilkšu galus,ka pārāk stulba esmu utt.Ar atzīmēm nekad problēmas nav bijušas augtskolā,tomēr,nu nezinu. :(
02.10.2014 15:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits