Neglītais pīlēns....!

 
Reitings 10
Reģ: 26.09.2014
Pat nezinu īsti kur lai sāk, man ir problemātiska sejas āda, tāpēc uz sejas reizem sametas daudz sarkanas pumpas un es izskatos šausmīgi, esmu visādi mēģinājusi šo problēmu atrisināt tomēr es to nevaru izdarīt, viņas kā ir tā ir. Kad paskatos uz sevi spogulī jūtos vienkārši neglīta un viss, citām draudzenēm ir puiši, pat uz ielas paskatoties tik daudzam meitnem ir puiši, bet man tāds vispār nav bijis :(
Esmu tik ļoti sapņojusi, par savām pirmajām attiecībām un to ka man varētu būt arī savs puisis, bet dēl manas šausmīgās seja esmu viena, es tik ļoti vēlētos sev draugu, bet džeki viekārši uz mani neskatās, jo apkārt ir tik daudz skaistu meiteņu ar skaitām sejām :(
Man jau liekas ka es ģērbjos smuku, sportoju man ir laba figūra, tikai tā seja :(
Man 23 gados vispār nav bijušas nekādas attiecības, pat skolas laikā visi džeki bēga vai gandrīz no manis, vai es vienkārši neeksistēju, jo apkārt bija tik daudz citu skaistu meiteņu.
Jūtos pilnīgi vientuļa, neglīta un nekam nevajadzīga :(
Kamēr citas stāsta par saviem tagadējiem bijušiem puišiem, randiņiem, tikmēr es neko no tā neesmu pieredzējusi... :(
26.09.2014 17:56 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
nopietni. ja meitene ir brīnišķīgs sarunu biedrs, sen jau iepazīta, tad pumpu dēļ neaizmuks.
27.09.2014 18:45 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
varbut vainiga attieksme? raksturs ar var atbaidit cilvekus.
27.09.2014 18:53 |
 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Nu nezinu.. es gan domāju, ka izskatam attiecību veidošanā ir liela nozīme. Jautājums tikai cik nesmuks esi.

-Ja pumpas ir vienīgais trūkums, bet meitenei ir izteiksmīgas acis, skaista sejas forma,normāls deguns visdrīzāk daudzi pieņems viņu tādu, kāda ir un pumpas īpaši neievēros!

-Ja ir pumpas+ liels deguns+ resni vaigi visdrīzāk viņa būs tā nepieņemtā lai arī kā censtos būt draudzīga un jauka

Labā ziņa jebkurā variantā: Viss ir maināms! Tikai tici un nepadodies!
27.09.2014 18:59 |
 
Reitings 65
Reģ: 29.01.2009
Man ari ir nav ideala sejas ada -nu,un?! Ejot ara es vienmer uzlieku tonalo kremu,lai nomasketu sarkanas pumpas. Problema tiek risinata,ar puisiem problemas nekad nav bijusa,uznak reizes,kad mani si problema satrauc vairak ka parasti,jutos neglita,bet tas ir tikai sliktas dienas. man daudz puisi pievers uzmanibu,uz ielas flirte utt. Un ari redzot mani bez kosmetikas neviens nav aizmucis :D Tu to problemu redzi sliktak ka ta ir,Tu tada neesi vieniga,bet citi atrod veidu ka pilnvertigi dzivot ar visam savam pumpam,problema ir vairak Tava galva neka uz Tavas sejas.
27.09.2014 19:01 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
AnnaAnna, cik saprotu, tad, izņemot pumpas, viss pārējais meitenei vizuāli ir OK. Problēma visdrīzāk ir galvā, nevis pumpās.
27.09.2014 19:03 |
 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
3 varianti
1)Diskusijas autore troļļojās un šī diskusija viņu izklaidē
vai nu
2)Ir pumpaina un tiešām ir baigais aizsargs galvā, nevienu nelaist sev klāt
vai nu
3)Bez pumpām ir citas vizuālas nepilnības

Jautājums vai meitenei nav bijušas ilgstošas attiecības? Tas ir vēl ok. Bet ja 23 gados nav bijuši ne skūpsti, ne sekss, ne pastaigas, tad kaut kas nav labi.
27.09.2014 19:19 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
ja vinja jau kopš 16 gadu vecuma ir sev iestāstījusi, ka ir
neglīta un nekam nevajadzīga
tad par ko brīnīties?
27.09.2014 19:43 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Pumpas biezhi ir liela probleema, kad man pusaudzhu gados bija ljoti problemaatiska aada, daudz sarkanu pumpu un nesmukas poras, tas radiija diezgan fucked up barjeras manaa praataa - vienu laiku man bija gruuti staaveet citiem cilveekiem tuvu un man bija ljoti nepatiikami, kad kaads ilgstoshi skatiijaas man sejaa, uzreiz noveersos, meegjinaaju kaut kaa noveerst uzmaniibu, utt, tas komplekss bija tik liels, ka likaas, ka visi veero taas pumpas un tuuliit teiks kaut ko par taam. Bet es ciitiigi maskeeju taas pumpas un paraleeli aarsteeju ceeloni, ar laiku viss izmainiijaas, sheit izskataas, ka meitene neko nemaz negrib dariit, tikai chiiksteet un zheelot sevi.
27.09.2014 19:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits