Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pamēģināt ar meiteni, puisis pret

 
Reitings 22
Reģ: 26.09.2014
Sveiki.
Manuprāt, nedaudz netipiska problēma...

Jau ilgāku laiku vēlos pamēģināt 'seksu' ar meiteni... Mani tas uzbudina un vienkārši gribētu zināt,kā būtu būt vīrieša lomā, mani tas interesē...

Bet lieta tāda,ka manam puisim tas šķiet galīgi nepieļaujami! No vienas puses es saprotu... Tā kā mēs mīlam viens otru, nevēlos darīt ko tādu,kas otram liekas pretīgi un būtu sāpīgi...

Bet vēlme no tā vien nepāriet, lai gan zinu,ja teicu,ka to nedarīšu, tad arī nedarīšu. Biju jau likusies mierā un negribēju šo tematu mūsu attiecībās atkal aizskart... līdz pagājušajā naktī redzēju sapnī kā to daru ar divām meitenēm. Un teikšu godīgi, ka tas bija labākais sapnis kāds man bijis pēdējo nedēļu laikā...

Ja sākšu atkal cilāt šo tēmu... Esmu 98% pārliecināta,ka šķirsimies, jo viņš to uzskata nevis par 'zinātnisko darbu'(kā tas man šķiet), bet par krāpšanu!
:(
26.09.2014 01:40 |
 
Reitings 22
Reģ: 26.09.2014
Šī diskusija bija ļoti nepieciešama, lai sakārtotu pa plauktiņiem savas domas/vēlmes. :)
29.09.2014 02:15 |
 
Reitings 22
Reģ: 26.09.2014
Paldies meitenes par jūsu domām.

Tā tad, lasīju,ka vēlos to pamēģināt, jo neesmu apmierināta ar savu puisi?! NĒ! Tā nav patiesība. Neviens nevarētu mani apmierināt am...labāk kā mans draugs, viņš zina pilnīgi visu,kas man patīk! Man šī vēlme radās jau iepriekš, pirms mēs vispār bijām pazīstami! ;)

Esmu arī apsvērusi,ka varētu nopirkt to mantiņu, 'locekli',ko piesien sievietei, bet tad manā skatījumā, ja es TO bāztu iekšā mana puiša anālajā caurumā...viņš zaudētu savu vīrišķību - tāpēc šis variants atkrīt!

Man ir nepanesama doma,ka viņš varētu pieskarties kādai citai., tapēc arī 3some atkrīt.

Un esmu samierinājusies,ka tas paliks tikai fantāziju līmenī, jo esmu oldschool, nespētu 'krāpt' un pēc tam skatīties cilvēkam acīs.
29.09.2014 02:14 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Es atbildēju - atnāc ciemos (pēc adreses raksti privāti) un redzēsi, kurš ar ko, cik daudz, kad un kā ņemas. Vari ņemt rokās papīra lapu un veikt uzskaiti.
Tu tāpat manus datus apšaubīsi, apstrīdēsi u.tml., labāk taču visu pašam ir pārbaudīt un pārliecināties.
26.09.2014 23:18 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Atnāc pie mums ciemos, uzzināsi! Varbūt tik ļoti iepatiksies, ka tomēr to vakancīti izdomāsi paņemt - vai sieviņai piedāvāsi.

Neinteresē vakancīte, bet uz jautājumu tomēr neatbildēji.
26.09.2014 23:16 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Atnāc pie mums ciemos, uzzināsi! Varbūt tik ļoti iepatiksies, ka tomēr to vakancīti izdomāsi paņemt - vai sieviņai piedāvāsi. :)
26.09.2014 23:09 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Protams, ka cūku fermā. Kur tad citur. Palīdzēt arī tev ar iekārtošanos? Mums tieši ir brīva viena vakancīte.

Man jau ir darbs (cits), bet gribētos tomēr zināt, cik bieži Tava darba vietā vepri viens otram taisnās zarnas tīrīšanu taisa? Koa? :-D
26.09.2014 23:06 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Protams, ka cūku fermā. Kur tad citur. ;) Palīdzēt arī tev ar iekārtošanos? Mums tieši ir brīva viena vakancīte.
26.09.2014 23:03 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
... vai slaucēja? Vai cūku fermā strādā, ka tik labi zini?
26.09.2014 23:01 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Interesanti, kurā dabā tas ir paredzēts. Tai dabā, ko zinu es, homoseksuāļu ir pa pilnam. Piemēram, dzīvnieku starpā. Nedomāju, ka viņi kļuva par homoseksuāļiem tikai 21.gs. izvirtību ietekmē.

Zootehniķe pēc nodarbošanas esi?
26.09.2014 23:00 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Tāpēc sameklēju kontekstu un pārliecinājos, ka fragments ir absolūti nepareizi izprasts vai speciāli iecitēts, lai rastu nepareizu priekšstatu.

26.09.2014 22:57 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Es izlasīju. Tikai neredzu jēgu no tava FRAGMENTA bez konteksta. Tāpēc sameklēju kontekstu un pārliecinājos, ka fragments ir absolūti nepareizi izprasts vai speciāli iecitēts, lai rastu nepareizu priekšstatu.
26.09.2014 22:52 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Ja citē, tad citē visu, nevis sev izdevīgo vietu

Uzliec brilles. Pirms citāta minēju FRAGMENTS.
Patika fragments no viena raksta

:D :D
26.09.2014 22:51 |
 
Reitings 780
Reģ: 14.03.2014
Nu ja godīgi, es arī nebūtu starā, ja mans puisis man pateiktu-"Mīļā es tevi ļoti mīlu, bet kaut kā gribu paeksperimentēt ar kādu citu puisi" :D
Un ja mans puisis piekristu šādai-manai idejai, es padomātu, ka kaut kas nav riktīgi mūsu attiecībās, tā ka priecājies. ;)
No citas puses skatoties, ja jau tev tādas vēlmes ir, tad kaut kas pietrūkst šajās attiecībās, jo, ja viss būtu okey, staigātu laimīga, apmierināta un sapņotu tik par savu puisi. :)
26.09.2014 22:49 |
 
Reitings 254
Reģ: 05.09.2014
Karma, meitene lūdza padomu, vai tiešām bija jābāžas iekšā ar savu viedokli par to, kas, Tavuprāt, ir normāli un kas nav?

Ko citu no tādas var gribēt, kurai dzīvesmākslas labākais skolotājs un autoritāte ir sūdu mušu tēviņš? :D
26.09.2014 22:48 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Ja citē, tad citē visu, nevis sev izdevīgo vietu:
Pētnieki nonākuši pie secinājuma, ka katrs trešais albatrosu pāris, kas veido savienību uz mūžu, sastāv no divām mātītēm. Iepriekš zinātniekiem šī nianse bija paslīdējusi garām, jo vīriešu un sieviešu kārtas albatrosi pēc izskata ir praktiski neatšķirami.

Zoologi uzsvēruši, ka kopumā homoseksuālas izpausmes novērotas pie aptuveni 1500 dzīvnieku sugām. Pētījumā noskaidrots, ka apmēram katrs piektais pingvīns ir gejs, savukārt melno gulbju populācijā homoseksuāli putni novēroti vēl biežāk.

Dzīvnieku homoseksualitātes eksperts Pīters Bokmans laikrakstam The Daily Telegraph pastāstījis, ka jēdziens "gejs" tomēr vairāk ir attiecināms uz cilvēkiem, bet nav īsti korekts attiecībā uz dzīvniekiem, jo "daudziem dzīvniekiem homoseksuāla uzvedība ir norma".

http://www.delfi.lv/izklaide/archive/dzivnieku-pasaule-ir-loti-daudz-geju.d?id=31978767#ixzz3ES646DCS


Tavs iecitētais izrāvums nes nepilnīgu nostāju - var saprast, ka dzīvnieki sava dzimuma ietvaros pārojas tikai un vienīgi, lai mazinātu konkurenci par citu dzimumu un ka nevar attaisnot cilvēku homoseksuālismu par pamatu ņemot dzīvniekus.

Ja lasa rakstu veselu, var saprast, ka ir dzīvnieku sugas, kur sava dzimuma ietvaros pārojas tāpēc, ka tā viņiem labpatīk, nevis pretējā dzimuma dēļ. Var saprast, ka autors uzskata, ka salīdzināt cilvēkus ar dzīvniekiem šādā kontekstā nav pareizi, jo šāds dzīvnieks, kurš pievēršas sava dzimuma pārstāvim, neskaitas par geju, jo viņiem vienkārši nav tāda apzīmējuma.

Var just atšķirību izpratnēs, ne?

Līdz ar ko var secināt, ka dabā homoseksuālisms (lai kā arī dzīvniekiem tas sauktos, nesauktos, cilvēkiem pārošanās sava dzimuma starpā saucas tā, tāpēc šo vārdu izmantoju) ir bieži sastopams. Tas nekas, ka pēc tam nerodas pēcnācēji (bieži par cilvēkiem saka, ka tas nedabiski, jo nerodas bērni). Salīdzināt cilvēkus ar dzīvniekiem nevar tiktāl, ja netiek salīdzināts absolūti nekas, taču, kā jau rakstīju iepriekš, bieži vien cilvēki paši sevi attaisno ar instinktiem, kas ir dzīvniekiem, piemēram, savu nespēju būt monogāmam. Noliegt vienu parādību, bet piekrist otrai - diez ko nav. Turklāt, ja cilvēki negrib būt līdzīgi dzīvniekiem, viņiem ir nedaudz jāsāk attīstīties un būt "augstākiem" par dzīvniekiem, bet nu pašlaik tā īsti neizskatās. Aitas un cūkas bieži cilvēku izskatā var manīt (atvainojos dzīvniekiem).
26.09.2014 22:46 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Karma, meitene lūdza padomu, vai tiešām bija jābāžas iekšā ar savu viedokli par to, kas, Tavuprāt, ir normāli un kas nav?
26.09.2014 22:39 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Patika fragments no viena raksta -
"Piemēram, sūdu mušas tēviņš spēj pāroties ar citiem tēviņiem, tomēr viņš to dara, lai mazinātu konkurenta spējas un tādējādi būtu iespēja apaugļot lielāku skaitu mātīšu".

Tomēr pētnieks uzskata par lielu kļūdu centienus ar dzīvnieku homoseksuālismu attaisnot šādu uzvedību cilvēku vidū. "Tā ir liela kļūda domāt, ka dzīvnieku uzvedība varētu būt kaut kādā veidā līdzīga homoseksuālu cilvēku motivācijai."

Tomēr šādas paralēles cenšas novilkt daudzi geji. Piemēram, Polijas pilsētas Poznaņas zooloģiskajā dārzā dzīvo homoseksuāls zilonis vārdā Ninjo, un vietējie geji izveidojuši ziloņa atbalsta klubiņu, šo faktoru uzsverot savas rīcības pamatošanai.
26.09.2014 22:27 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Karma - palasi cilvēces kultūru vēsturi, daaaaudz ko interesantu uzzināsi par *augstās būtnes cilvēka* dabu :D Kas tad mēs esam, ja ne zīdītāju pārstāvji ar neeedaudz advancētāku prātiņu (par ko gan māc zināmas šaubas, jo cilvēka kā sugas darbības liecina par pilnīgi pretējo :D ) ?

Anyhow. Offtopic. Mīlestība ir skaista, ceru, ka pārim izdosies atrast kompromisu un nesačakarēt attiecības pāris fantāziju dēļ :)
26.09.2014 22:07 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
1. Tu teici - tā, kā tas dabā paredzēts. Piedod, nebiju iedomājusies, ka kādam jēdziens "daba" asociējas tikai ar cilvēkiem.
2. Cilvēks pieder pie dzīvnieku valsts.
3. Ja iepriekš divi kritēriji bija objektīvi, tad mans subjektīvais viedoklis - cilvēks neko daudz neatšķiras no dzīvnieka, parasti daudz kas tiek attaisnots ar instinktiem (piemēram, tās pašas krāpšanas - dzirdēts, kā vīrieši saka, ka nav viņu dabā būt monogāmam) u.tml.
26.09.2014 22:07 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
No tā, kas lasīts šeit, Tu citu - atšķirīgu viedokļu- argumentus un faktus neuzskati par kaut cik vērā ņemamiem.

Labi! :D Man liekas, ka forumā katrs izsaka savu viedokli, ja man nepatīk homoseksuāļi un esmu par tradicionālo seksu, tad man nav jāmaina savas domas un vēl vairāk - sajūtas pret to, tikai tāpēc, ka tev vai kādai citai tas liekas OK.
26.09.2014 22:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits