Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai uzrakstīt, ka skumstu?

 
Reitings 1091
Reģ: 17.05.2013
Biju kādu laiku attiecībās ar puisi, bet viss nebija tik skaisti un rožani. Tas, kas trūka, bija mīlestība un vispār stiprākas jūtas. Kaut arī manas jūtas ar laiku pastiprinājās, un pēdējā laikā jau bija spēcīgākas, es to jutu.
Bet tomēr mēs izlēmām uztaisīt pārtraukumu (ne gluži pavisam pauzi tā, ka izšķiramies, bet vnk dzīvojam atsevišķi, netiekamies, varbūt pat aizejam uz kādu ar randiņu). Ar mērķi, lai paskatītos, vai vēlāk gribēsim būt kopā, vai tomēr šķirsimies.
Es nebiju pārliecināta, ka skumšu pēc viņa, jo, kad es aizbraucu prom uz pāris dienām, es parasti skumstu tikai mazliet. Bet tomēr tagad es jūtu, ka ilgojos un pēc šī pārtraukuma negribu šķirties.
Mēs sarakstamies mazliet, vienkārši tāpat, lai apjautātos, kā iet. Pārtraukumu sākās pirms četrām dienām.
Un tagad es domāju, vai uzrakstīt viņam, ka ilgojos? Vai tomēr labāk nē? Esmu gandrīz pārliecināta, ka viņš arī ilgojas. No vienas puses šāda īsziņa viņu varētu iepriecināt, no otras puses atbaidīt, jo viņš tomēr saprot, ka es pret viņu jūtu ko stiprāku, nekā viņš pret mani. Varbūt tomēr labāk izrādīt pagaidām vienaldzību, neko šādu nerakstīt, pagaidīt, kad viņš pats izradīs kādu iniciatīvu. Jo tā jau, man liekas, parasti ir - ja otrs cilvēks vairāk izrāda vienaldzību, tad vairāk gribas pievērst viņa uzmanību sev. Bet, ja viņš sapratīs, ka es jau tagad ļoti ilgojos, viņā var uzrasties vairāk vienaldzība, nevis prieks un sajūsma.
Vārdu sakot - kā rīkotos Jūs? :)
21.09.2014 17:10 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Jāskatās arī kāds ir puisis. Zinu, ka ir tādi, kuri kaut vai ilgosies bez gala, pirmie nerakstīs..
Es rakstītu pirmā, ja arī neatbildēs vai atbilde būs negatīva, tātad nav man piemērots..
21.09.2014 17:15 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
varbuut vnk apjautaajies kaa iet, bez tiem visiem - skumstu, ilgojos
21.09.2014 17:15 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
otrs cilvēks vairāk izrāda vienaldzību, tad vairāk gribas pievērst viņa uzmanību sev.

Es tā arī puisim pateiktu, ka ir jūtas un negribu šķirties, pirmklasnieku spēlītes nemēģinātu spēlēt! Jāatceras, ka puiši nav no citas planētas nākuši, arī viņiem ir grūti pirmajiem soli pretī spert!
21.09.2014 17:15 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Es tik daudz nelauzītu galvu un uzrakstītu pirmā, ka esmu sailgojusies. Vīrieši ir primitīvākas būtnes, viņi šādas shēmas neshēmo - ilgojās, tātad uzraksta. Neilgojās - neraksta. Viss. Un domāju, ka vīrietis tikai jutīsies iepriecināts un mazliet glaimots, ka kāda pēc viņa tomēr ilgojas un ka kādai viņš ir svarīgs.
21.09.2014 17:16 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Nedomāju, ka vajag taisīt nez kādas mahinācijas ar aprēķinu "ja tēlošu sniega karalieni, viņam mani vairāk sagribēsies". Visticamāk, ka tādā gadījumā džeks izdomās, ka Tev tā pauze tīri labi patīk, un viņš Tev nav vajadzīgs. Un dosies dzīvē tālāk.

Ja jau joprojām sarakstieties un interesējieties viens par ptru, kā iet, tad diezgan viegli vari savā atbildē - kā Tev iet - pastāstīt, kā jūties.
Vai, ja negribi uzreiz tik atklāti teikt, bet noskaidrot viņa izjūtas, tad dot kādus mājienus, ka bija forši tad-un-tad, kad kopā tur-un-tur aizgājāt vai to-un-to darījāt. Gribētos vēl.
21.09.2014 17:18 |
 
Reitings 1091
Reģ: 17.05.2013
varbuut vnk apjautaajies kaa iet, bez tiem visiem - skumstu, ilgojos


to jau mēs apjautājāmies viens otram.


Es tā arī puisim pateiktu, ka ir jūtas un negribu šķirties, pirmklasnieku spēlītes nemēģinātu spēlēt!


Bet viņām no šādas manas atzīšanās taču jūtas neparādīsies. Vinš arī grib pārbaudīt un paskatīties, cik spēcīga būs tā ilgošanās. Un, ja es negribēšu šķirties, nenozīmē, ka viņš arī negribēs.
21.09.2014 17:18 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Domāju, ka pagaidām pietiktu ar neitrālākām sarakstēm, kā iet utt., jo īpaši tāpēc, ka
viņš tomēr saprot, ka es pret viņu jūtu ko stiprāku, nekā viņš pret mani.
Skaties kā turpinās jūsu saruna, varbūt var rakstīt kad vēlāk, bet pagaidām nogaidītu.
21.09.2014 17:21 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
kreimene2, ja viņam jūtu nav, tad pārtraukuma laikā tās noteikti neuzradīsies! Atklāti izrunājot vismaz netērēsi laiku gaidot nesagaidāmo!
21.09.2014 17:21 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
ja es negribēšu šķirties, nenozīmē, ka viņš arī negribēs
Un? Ko tad būsi zaudējusi?

Pie tam - kāpēc domā, ka, ja tēlosi vienaldzīgu pret viņu, tad gan viņam jūtas parādīsies, taču tad, ja izrādīsi, ka viņš Tev svarīgs, tad tas viņam neko nenozīmēs?
21.09.2014 17:22 |
 
Reitings 1091
Reģ: 17.05.2013
Nedomāju, ka vajag taisīt nez kādas mahinācijas ar aprēķinu "ja tēlošu sniega karalieni, viņam mani vairāk sagribēsies". Visticamāk, ka tādā gadījumā džeks izdomās, ka Tev tā pauze tīri labi patīk, un viņš Tev nav vajadzīgs. Un dosies dzīvē tālāk.


Bet nu lielākoties viņam tā pauze ir vajadzīga, manuprāt. Tāpēc man būtu jāizdara tā, lai pēc šī pārtraukuma viņš negribētu šķirties. Tikai es nevaru saprast, kāds veids būtu labāk, kā man rīkoties. Jo ar to savu mīļumu un teikšanu, ka ilgojos, viņa jūtas nepalielināsies.


noskaidrot viņa izjūtas, tad dot kādus mājienus, ka bija forši tad-un-tad, kad kopā tur-un-tur aizgājāt vai to-un-to darījāt. Gribētos vēl.


To viņš zin. Bijām kopā pietiekami ilgi, arī dzīvojām kopā. Un pirms šī lēmuma daudz runājām.
21.09.2014 17:23 |
 
Reitings 1091
Reģ: 17.05.2013
varbūt var rakstīt kad vēlāk, bet pagaidām nogaidītu.


jā, vairāk piekrītu šim.


Atklāti izrunājot vismaz netērēsi laiku gaidot nesagaidāmo!


viss jau ir daudzreiz atklāti izrunāts. bet šķirties uzreiz vēl neviens negribam. gribam sākumā paskatīteis, kā būs.


Pie tam - kāpēc domā, ka, ja tēlosi vienaldzīgu pret viņu, tad gan viņam jūtas parādīsies, taču tad, ja izrādīsi, ka viņš Tev svarīgs, tad tas viņam neko nenozīmēs?


Jo, man liekas, esmu piefiksējusi, ka kaut kas tamlīdzīgs notiek mūsu attiecībās, arī man. Iespējams, kļūdos.
21.09.2014 17:27 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
vnk dzīvojam atsevišķi, netiekamies, varbūt pat aizejam uz kādu ar randiņu).

Man jau liekas, ka tā arī ir šķiršanās.

Es ieteiktu rīkoties.
21.09.2014 17:29 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
ar to savu mīļumu un teikšanu, ka ilgojos, viņa jūtas nepalielināsies

Ir jau variants pateikt, kā jūties, bet neprasīt no viņa neko pretī. Lai ir tā pauze. Tikai lai tās laikā viņš zin, kā Tu jūties (jo tas tad viņam palīdzēs labāk saprast situāciju un pieņemt pamatotāku lēmumu).
Un joprojām nesaprotu, kāpēc domā, ka viņa jūtas "palielināsies", ja Tu tēlosi, ka viņš Tev nafig nav vajadzīgs.
Bet, protams, šādās situācijās neviens no malas Tev nevarēs pateikt "pareizo atbildi". Tādas nav.
21.09.2014 17:30 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Un man personīgi šķiet, ka tad tās ir draņķīgas attiecības, ja vienam otru gribas tikai tad, kad tas otrs izturas vienaldzīgi un neieinteresēti.
21.09.2014 17:32 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Es vispār visām šitām pauzēm neticu, kā mazs bērns arī neuzvedos, atklāti uzrakstītu, ko jūtu, dotu dažas dienas apdomāties un ja ne, tad ne, negaidītu un necerētu ne uz ko, bet dotos tālāk bez viņa, diez vai gribētu puisi, kuram mūsu attiecības nenozīmē vismaz tikpat daudz, cik man :)
21.09.2014 17:33 |
 
Reitings 1091
Reģ: 17.05.2013
Es ieteiktu rīkoties.


Kā rīkoties? Saglabāt attiecības?


Ir jau variants pateikt, kā jūties, bet neprasīt no viņa neko pretī. Lai ir tā pauze. Tikai lai tās laikā viņš zin, kā Tu jūties (jo tas tad viņam palīdzēs labāk saprast situāciju un pieņemt pamatotāku lēmumu).


Paldies, ieteikums labs.
21.09.2014 17:34 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Kā rīkoties? Saglabāt attiecības?

Rakstīt pirmajai, kā jau te teikts, netēlot sniega karalieni. Man šitie visi "jo vienaldzīgāka meitene, jo vairāk puisis pavilksies" atgādina Cosmo u.c. sieviešu žurnālus. Ok, varbūt tā arī ir taisnība, bet priekš kam tad vajag attiecības, kurās tu speciāli sevi aprobežo, lai izskatītos vienaldzīga? Sviests tas ir. Ja gribi saglabāt attiecības, rīkojies rakstot, iesakot pārtraukt šo pauzi un risināt problēmas runājot un turpinot būt kopā..
21.09.2014 17:35 |
 
Reitings 1091
Reģ: 17.05.2013
diez vai gribētu puisi, kuram mūsu attiecības nenozīmē vismaz tikpat daudz, cik man


Bet nu tagad iedomājies šādu situāciju. Tu puisi ļoti mīli, viņš tevi mazāk. Un tu izšķiries no viņā dēļ tā, ka viņam attiecības nenozīmē tikpat daudz kā tev, kaut arī tev tās būs mocības un ilgosies un pārdzīvosi tu nereāli?
21.09.2014 17:40 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Jā, piekrītu meitenēm, ja tiešām gribi attiecības saglabāt, rīkojies, citādāk puisis tā nemanot atsvešināsies un aizslīdēs prom pavisam ..
21.09.2014 17:41 |
 
Reitings 1091
Reģ: 17.05.2013
Ja gribi saglabāt attiecības, rīkojies rakstot, iesakot pārtraukt šo pauzi un risināt problēmas runājot un turpinot būt kopā..


Tas ir jau darīts.. tāpēc tagad tika pieņemts lēmums tomēr uztaisīt šo pārtraukumu.



Ai, pagaidīšu vēl kādu nedēļu. Tad skatīšos, kā es jutīšos tad, un tad arī uzrakstīšu viņam šos vārdus.

Viņš pats teica, ka zin, ka pirmās 5 dienas ilgosies ļoti, bet viņam jāpaskatās, kā jutīsies pēc tam.
21.09.2014 17:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits