Vai sievietei ir vajadzīga tikai vīrieša nauda?

 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Šodien izlasīju rakstu par jautājumu, kas Cosmo ir mūždien aktuāls, proti, vai sievietēm interesē tikai vīrieša maks? Troļļu viedoklis visiem jau zināms, tāpēc bez tā lūdzu iztiksim.

Es kopumā piekrītu psihologa viedoklim, ka visbiežāk ar šādiem izteikumiem mētājas vīrieši, kuri paši ir ieciklējušies uz naudu un uzskata, ka tā ir praktiski vienīgais viņu vērtības noteicējs. Man paziņu lokā ir viens tāds tips - visur tikai nauda, nauda, kā viņam tādas nav, bet kā gribētu pelnīt miljonus. Un var redzēt, ka puisim tas ir atstājis iespaidu uz pašvērtējumu, vērtību sistēmu un neļauj atrast draudzeni, kurai intereses būtu sevišķi plašākas.

Cik jums svarīga vīrieša rocība? Vai jūs pieļautu situāciju, ka vīrietis pelna mazāk nekā jūs pašas?
19.09.2014 22:28 |
 
Reitings 18
Reģ: 03.10.2014
Viirietis ar naudu tomeer ir labaaks kaa viirieties bez naudas. Man, piemeeram, kopsh 16 gadu vecuma ir bijis jaaruupeejas un jaapastaav par seviim, neviens nekad nav paliidzeejis un savus reekjinus nekad neesmu ar kaadu daliijusi, bet gan apmaksaajusi pati, esmy piedziivojusi arii vaajuma briidi, kad satikos un iemiileeju viirieti, kursh, kaa veelaak izraadijaas, bija alfons, kuru es uztureeju kaadu laiku, bet nu vinjsh bija tik labs gultaa, ka nevareeju vinjam atteikt ;) o.k tas taa, pagaatnes "what a fuck" patreizeejaa briidii, kad man ir 28 un pelnu 2500 euro meenesii, veelos sev redzeet blakus liidzveertiigu partneri, iespeejams, es vareetu paruupeeties gan par vinju, gan par sevi, bet tie laiki, kad biju stulba un naiva ir pagaajushi, neveelos, lai kaut reizi dziivee veel pieljautu, ka kaads vecis, pat ar lieliskaam prasmeem gultaa, man seedeetu uz kakla, mums sievieteem jaaprot sevi vairaak noveerteet un, ja godiigi, tad, ja esam gudras, izgliitotas, ar labaam soc. Attieciibaam, labu darbu....tad esam pelniijushas vislabaako exemplaaru, pameegjinaat dziivee vajag visu, bet apstaaties veelams pie lieliskaakaa viiriesha:))
05.10.2014 20:03 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Zinu vīriešus, kuri satiekoties ar sievietēm stāsta, kādā skaistā dzīvesvietā dzīvo, ar cik labu mašīnu brauc vai kādā ceļojumā uz ekskluzīvu valsti bijuši, un kādas dārgas dāvinas dāvināja savām ex sievietēm utt. Paši izlielās ar savu naudu un tad brīnās, kāpēc uz viņiem uzķeras tikai tās, kas grib viņus izmantot - jo normālās sievietes saprot, ka ar tādu lielīgu cilvēku un tādu, kuram vienīgā interese ir NAUDA, nav pa ceļam, bet izmantotājas redz zaļo signālu. Tā kā doma'ju, ka tiem, kuri izsaka šādus apgalvojumus, būtu jāpiedomā pie savas uzvedības.
05.10.2014 20:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits