Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viss sliktais un ļaunie cilvēki

 
Reitings 9
Reģ: 01.07.2014
Bāc, pilnīgi neiet pēdējās dienas... Šodien paliku pa nakti pie vienas paziņas, nu ne jau ar kādiem nolūkiem pārgulēt utt, bet vienkārši pārnakšņot. Viņš devās ārā uz pāris stundām, atgriežas piecos no rīta ar draugiem, dzerstās, mani modina augšā, viens no viņa draugiem man 30 minūtes rupji (ļoti atvainojos, bet...) dirš virsū, sauc pretīgos vārdos, bet mans paziņa tikai smejas un saka, lai neņemu galvā un nemaz nemēģina mani aizstāvēt. Būtu man kur iet, ietu uzreiz projām no šīs vietas, bet neko ārā nezinu un biju spiesta visos tajos murgos klausīties. Gulējusi neesmu, garastāvoklis nekāds un vēl no rīta jāsatiek atkal visi tie stulbie dzērāji... Vispār nesaprotu, par ko man tāds lāsts uzlikts, pēdējās dienas visādi sīkumi un cilvēki grūžās virsū kas liek justies kā skolas laikos kad tiku apsmieta. Protams, bez reāla iemesla. Nu jau lēnām nonāku atkal pie zemas pašapziņas un vēlēšanās visus cilvēkus pasūtīt... jo tik daudz negatīvas pieredzes pēdējā laikā. Dalamies meitenes ar savām negācijām un pēdējā laikā slikto piedzīvoto.
15.09.2014 08:26 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Tagad nozeeloju, ka so diskusiju atveeru un izlasiiju.. Tik negatiiva un viss autorei slikti! Pee!
Meegini arii saskatiit labo, kas notiek Tev apkaart! ;)
15.09.2014 08:35 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Ienāca prātā, izlasot šo diskusiju: :D


15.09.2014 08:36 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
15.09.2014 08:41 |
 
Reitings 9
Reģ: 01.07.2014
Bāc, skaidri un gaiši ir rakstīts "viss sliktais", nu tad nenāciet un nelasiet diskusiju kurai nosakumā jau skaidri izteikts, par ko būs rakstīts!!!
15.09.2014 08:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits