TIEVĒTĀJAS III

 
Reitings 334
Reģ: 17.04.2013
Sākam jaunu diskusiju par šo tēmu :)
Motivējam viena otru, dalamies ar ikdienas lietām, sportošanu, ēšanu un mērķiem :)
Aiziet meitenes :)
14.09.2014 00:48 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Bet man arī liekas, ka, ja ne pie vainas, tad būtisks faktors tabletes gan ir, katru mēnesi domāju pārtraukt, ja jau man ir tādas domas, tad jau nav viss pilnīgi ok, laikam tiešām jāsaņemas un jāpārtrauc tas viss.
23.05.2015 13:22 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Man arī ir celulīts, bet es neļaujos tādām domām, ka esmu galīgi norakstāma.

Izmēģinu jaunas ēdamlietas. Jaunie Ādažu Mačo čipši ir ļoti garšīgi, tāpat kā Valmieras tīrkultūra ar kazenēm.:-P
23.05.2015 13:26 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Man vienkārši vajag sākt sevi vairāk mīlēt un priecāties par visu labo, kas man ir, un ar slikto vienkārši klusībā strādāt, nevis ļaut tam nomākt mani.
Malači visas meitenes,kuras mīl sevi, priecājas un vēl strādā ar sevi! :))

Artemzija, jā, izmēģināt jaunas ēdamlietas noteikti vajag, īpaši, ja tās ir garšīgi veselīgas!
23.05.2015 13:31 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Apple_pie, Tu sporto un rūpējies par savu veselību, daudzas sievietes pat nedara šo minimumu. Tā kā nepārdzīvo tik traki.

Ar tām ēdmlietām ir tā, ka man vajag visu jauno un garšīgo izmēģināt un tā tas dupsis aug vēl lielāks. :D Bet pēc tam uztaisu vingrojumu minimumu un ir ok.
23.05.2015 13:35 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Bet vismaz nekas nav palicis nenogaršots! Man arī patīk garšot visādas lietas, ko iepriekš neesmu ēdusi (arī burgerus) :D
23.05.2015 13:36 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Nē, ir jau lērums lietas, kas nav nogaršotas, bet principā, ja ieraugu ko jaunu un ņammīgu, nopērku. Nopirku Nagetus ar sieru, man garšoja, a draugs izbrāķēja pusfabrikātu. Dažreiz jau var ko tādu notiesāt. :)
Hesīša jaunais burgeris ar kūpināto sieru man garšoja, a smūtiji tādi nekādi. :/
23.05.2015 13:40 |
 
Reitings 158
Reģ: 28.04.2015
Izmēģinu jaunas ēdamlietas. Jaunie Ādažu Mačo čipši ir ļoti garšīgi, tāpat kā Valmieras tīrkultūra ar kazenēm.


Šim piekrītu pilnībā :D Jā, jā, pat tievētāju diskusijas sadaļā nekautrējos teikt, ka man patīk pagrēkot (l)

Par celulītu - manuprāt, tā vispār ir tāda ļoti mistiska lieta :D Ir tādas meitenes, kam nekad celulīta nebūs, ir tādas, kam palīdzēs kādi SPA seansiņi, ir tādas, kas apēdīs bulciņu un nākamajā nedēļā celulīts jau būs klāt.
Man palicis prātā skats no pagājušās vasaras - tepat Rīgā pie operas - redzēju ļoti smuku meiteni, tāds caciņu stils, smaidīga un pozitīva, ļoti slaida, šortiņos un smukā koptēlā - bet, kāāāāds viņai bija celulīts, nekad nebiju tik traku redzējusi - iekāpa kabrioletā - tātad naudas dažādām procedūrām ,domājams, ir atliektiem galiem.
Ko es ar to gribu teikt - pirmo es pamanīju viņas pozitīvo personību, bet uz tās celulīts vairs ir tikai fona attēls :D Vairāk smaidīt un priecāties par dzīvi vajag (l) Nu un, ka kaut kur tur ir kaut kas lieks, kaut kāda rieviņa, grumbiņa.. ;) Galvenais - pašai justies labi, jo gadu mazāk nepaliek :)
23.05.2015 13:43 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Artemzija, es strādāju paralēli studijām burgeros, tāpēc jau ir problēmas man ar visu to "nogaršošanu" :D

Taisnība jau ir jums visām, meitenes! Paldies par uzmundrinājumu un iespēju vēlreiz pārdomāt, ka tā viena vai otra rieviņa nav pasaules gals. Vajag dzīvot un priecāties! :)
23.05.2015 13:46 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Par godu Eirovzijai (un tam, ka veiksmīgā kārtā mājās bija) šodien vakariņās ēdām pelēkos zirņus ar speķi un sīpoliem (l) un (norvēģu lieso) kefīru klāt. 100g zirņu ir ~340kcal un 22g OB, speķītī, kas bija mūsu ledusskapī 100g tikai 303kcal, tā, ka 1 porcija sanāk ~500kcal un pieklājīgs OB daudzums. Sirsnīgi iesaku!
Spēka treniņš Nr2 bija vnk drausmīgs, vienā brīdī pat apraudājos. Labi, ka neeju uz sporta zālēm, vismaz manu kaunu redz tikai vīrs :-D Bet āķis lūpā un šo programmu es gribu piebeigt (nevis, lai tā piebeidz mani :-D ) un kādreiz es varbūt spēšu uztaisīt 5x15 dipus...
23.05.2015 21:56 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Ak Dievs, kāds palīdziet !!! Man viss sap!!! Mēnešreizes un sports nav tas labākais, kaut kur velk, kaut kas sāp, pieliekties nevar. Tikai pa gultu. Ak, Jēzus es saprotu Tavas ciešanas!

Bet ja, nopietni, ir liti sāpīgi šis viss.
Es negribu but sieviete ne šodien, ne rit, ne parīt.
23.05.2015 22:45 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Antigone, tieši tapēc es lietoju hormonus, man arī šitā kādreiz bija. Tagad jau 7 gadus mēnešreizes nav bijušas :-D Turies! Un pamēģini kosas lakstu tēju, aptiekā var dabūt.
23.05.2015 23:04 |
 
10 gadi
Reitings 3543
Reģ: 13.03.2013
Antigone ,es nezinu vai tu apsvērsi manu domu vai ne, bet es to izteikšu. Es sportoju arī mēnešreižu laikā ,slodzi nesamazinu, pat mēdzu uzdot vēl papildus, man nav ne sāpju, nekā ,asiņošana ir minimāla ,dienu skaits arī saruka uz 3dienām , līdz ar to ,kā es pārtaucu lietot dzīvnieku valsts produktus, reāli gada varbūt mazliet vairāk, tagad cikls ir diezgan stabils, ja salīdzina ar agrāko, tad ir ok, un pašsajūta ir laba ,vairs nekādu moku šajās dienās ,kā tas bija agrāk. Agrāk bija man traģiski, cikls nestabils, sāpes un viss pārējais.
23.05.2015 23:13 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Andie, viss čiki. Es vispār tikai vistu ēdu, sarkano gaļu (varbut vienreiz pa 9dienam).
Man reāli citas reizes sāp tā, ka neko nevaru padarīt, bet citu mēnesi varetu lēkāt no priekiem, tā it kā nekas nebūtu.

Protams, jāsporto ir pat ar lielāku atdevi!! Mantas stimuls, liekas, ka karoju pati ar sevi !!
23.05.2015 23:22 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Andie, ja tā pavisam godīgi, tad man brīnums, ka tev viņas nav pavisam pazudušas. Ar tik zemu tauku procentu ķermenim ir grūti vajadzīgos hormonus uzražot, tapēc arī kultūristēm žāvējoties mēdz pazust.
24.05.2015 00:34 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
ēšanas plānu es iečekoju :D Tikai iečekoju :D Vispār jau grūti man ievērot tādus plānus, kur 2x dienā vistas fileja ar dārzeņiem jāloca iekšā, un arī manā gadījumā baigā pēršanās, Jo man te vesels bars mājās dzīvo, kas pieprasīs, lai tad viņiem arī to pašu tgd :D Bet nu jā, es domāju, ka uzturs ir tas, kas man nobremzē un uztur to nevēlemo tauku :D Es negribu no vienas puses tgd kāpt uz kkādas stingrās diētas, jo zinu, ka visu mūžu neziturēšu. Man kkā jāmēģina atrast to vidusceļu :D

NordicBelle - man ir tieši tas pats variants, kas tev - svaru man mazāku drošvien, ka nevajag sveru 49-51 kg robežās (jo pie 48 man jau zūd MR :D), bet vienalga vajag to tauku no gurniem/ ciskām nost :D Tāpēc es arī nezinu, ko darīt, un liekas, ka visa vaina ir uzturā. Un zinu, ka tīri cilvēcīgi, es nevaru 100% tīri ēst :D kur nu vēl noteiktos laikos utt.. Laikam vnk jāsamierinas ar sevi :D
24.05.2015 00:38 |
 
10 gadi
Reitings 3543
Reģ: 13.03.2013
Bet nav pazudušas,diemžēl ,bet ņemot vērā ,cik vājas ir, tad nav tik traki ,var pat paciest, man tieši otrādi, nostabilizējās:-D
24.05.2015 00:53 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Fejja, par filejām: es daru tā, ka nopērku lielo paku (~1,2kg), salieku cepamtraukā ar sīpoliņu, ķiplociņu, dažreiz arī burkānu un sleriju + sāli&pipariem un visu reizē izcepu. Tad glabāju ledusskapī un kad laiks ēst, makšķerēju ārā. Īpaši labi man garšo ar salātu mix, tomātu, gurķi un tādām lietām. Vīrs bišķi sasilda un pievāra kādu brokoli klāt. Meal prep īstenībā ir baigā fīča, vērts izpētīt, jo var visādus trikus atrast un iemācīties, jo citi, kas baigi aizņemtie mēdz nedēļai uz priekšu katru maltīti sagatavot, sasvērt, ielikt kastītē/maisiņā, lai var pēc grafika apēst :-)

Nezinu, kad būšu tikusi uz tiem 55 ļoti iespējams tālāk mērķēšu uz 53, bet zemāk gan droši vien ne. Ar to gurnu tauku ir tā, ka tur ķermenis krāj priekš nākotnes grūtniecībām un krāj specifiskas lietas. Būtībā jau būtu jābūt tā, ka ,ja tu tās lietas visu laiku ēd, tad ķermenim nav sajūta, ka baigi jākrāj un viņš to gurnu atuku atdod. Krāj pa lielam omega taukskābes, tātad treknās zivis, zivju eļļa, aknas, linsēklas... Padomā par to ;-)
24.05.2015 01:04 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Vēlējos padalīties ar to, ka es devītajā un astotajā klasē biju tik tieva sveru kaut kur 50kg, man mēnešreizes nebija 6mēnešus. Es, kad apēdu dienā divus ābolus likās, ka esmu izdarījusi noziegumu!! Es metu ēdienu āra, slēpu to no mātes, it kā es būdu paēdusi vakariņas vai pusdienas. Es ceru, jus sapratāt, ka man bija nopietnas problēmas un ēšanas traucējumi. Un nezinu kā, bet vienā dienā sapratu, ka. Tam ir jābeidzas un saku est normāli un viss bija ok no ta brīža sakot.
24.05.2015 09:13 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Meitenes, vai kāda ir bijusi uz Outdoor treniņiem? Mežaparks, Grīziņkalns? Esmu dzirdējusi labas atauksmes, tagad ir brīvs laiks, varētu vasaras periodā paralēli mājas skriešanai un vingrošanai aiziet arī uz tādiem, izklausījās pēc kārtīga 1h intensīva darba! 8-)
24.05.2015 10:36 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Es arī esmu no tām, kas ļoti mokās mr laikā. Tagad vēl daudz maz, lai gan citreiz joprojām ir tā, ka no gultas ārā netieku.. Bet agrāk, pirms izoperēja endometriozos perēkļus, katra reize bija nenormālas mocības, esmu pat ğībusi. Tagad arī bija nedēļas pauze dēļ mr un lielā darba apjoma, šodien atsākšu treniņus, nevaru vien sagaidīt :)
Bet ēšanas ziņā gan nespēju savākties, motivācija pilnīgi izzudusi :( Slikti jau neēdu, bet katru dienu mutē ieripo kāds šokolādes vai biežāk raw našķa gabaliņš. Kas gan arī nav tik traki, bet tomēr iepriekš spēju šo visu izslēgt no ēdienkartes uz vairāk kā mēnesi.
24.05.2015 11:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits