TIEVĒTĀJAS III

 
Reitings 334
Reģ: 17.04.2013
Sākam jaunu diskusiju par šo tēmu :)
Motivējam viena otru, dalamies ar ikdienas lietām, sportošanu, ēšanu un mērķiem :)
Aiziet meitenes :)
14.09.2014 00:48 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Sen neesmu te atskaitījusies..
Man ar tievēšanu iet labi, februārī atsāku iet uz zāli un sevišķi neiespringstot esmu tikusi vaļā no liekajiem 8kg, vēl kāds 1 lieks varētu būt palicis, bet es uz to ļoti neiespringstu. Ir redzams muskuļu reljefs, pieaudzis spēks un uzlabojusies imunitāte. Biju ļoti noilgojusies pēc zāles, eju turp ar prieku, tāpēc arī rezultāti nāk pavisam viegli. Ēdienkarte sakārtota, bet tāda tā bija arī pirms zāles .

Vienīgi mani nomāc viena lieta - zūdot svaram, samazinājušās arī krūtis - bija stabils C, tagad ir B... Viss jau būtu labi, taču mani ne pārāk apmierina manu "jauno" krūšu stāvoklis- proti, āda nav pietiekami savilkusies un krūtis līdz ar to vairs nav tik , hmm, tvirtas? Tāpat jau smukas, bet gribētos kaut kā panākt to, lai āda atgūst tonusu. Kā to panākt? :-/
22.05.2015 10:15 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Jā, krūtis mani arī uztrauc. Es negribētu diži mazākas, bet saprotu, ka motirvējot samazinās arī krūtis. Bet kā tās saglabat tvirtas?
22.05.2015 11:19 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Tas, ka mazākas, tas vēl būtu štrunts, bet galvenais tas, ka nav tādas stingras :D Krūšu muskulatūru trenēju, protams, bet varbūt ir arī kaut kādi krēmi, kas palīdz ādai adaptēties?
22.05.2015 11:34 |
 
Reitings 478
Reģ: 24.01.2014
Apple_pie

Es arī cīnos ar celulītu, viņš ir nu tāāāds preteklis :-D Taisu medus masāžas, ietīšanos ar melno mālu + kanēli un guļu zem segām - ļoooti palīdz, pagājušā gadā regulāri tinos (pa ziemu, protams, celulīts izaug par jaunu un viss sākas no gala) :-D

reizēm vispār uznāk panika - tūlīt jau vasara, bet vēl tik daudz kas nav sasniegts :-O galvenā mana problēma - tiklīdz zaudēju kādu kg, tā ''es taču varu atļauties/esmu pelnījusi to un šito našķi''. un uzēdu zaudēto atpakaļ... :-( kaut kā zūd mana motivācija, ļoti slikti, ka man darbā nav skaistu sieviešu kolēģu. Piemēram augstskolā kursā bija smukas meitenes un bija jātur līdzi un jāsacenšas, kura modernāka, slaidāka, kam plakanāks vēders.. :-D:-D:-D:-D Tagad man nav ar ko mēroties :-D Draugs arī neprotestē, jo A izmēra mandarīnkrūtis un palikušas par kādu B :-D

Pašai gribas būt daudz tievākai, bet es nevaru pārdzīvot to sajūtu, kad man nav brīvība - piemēram ieiet veikalā un zināt, ka es nedrīkstu pirkt un ēst saldumus, čipsus, bulciņas, limonādes, saldējumu... Mani padara traku aizliegumi, liekas ka pus pasaule ir nogriezta un man viss liegts :-D Tik stulbi... Man ēdiens nozimē pārāk daudz, es viņā apēdu visu slikto, visu labo.. :'-(
22.05.2015 11:56 |
 
10 gadi
Reitings 4392
Reģ: 30.09.2013
Par krutim - ja tas tievejot paliek mazakas parasti .. bet ir sistas kas var so situaciju vismaz daleji kompenseeet
22.05.2015 12:21 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Krūšu tvirtumam laba ir auksta duša, kā arī peldēšana. :)
22.05.2015 12:35 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Mazgājos jau mēnesi tikai aukstā dušā. Nu cerams tā glābs manas krūtis :)
22.05.2015 13:39 |
 
10 gadi
Reitings 4392
Reģ: 30.09.2013
Inga88 Tev vestullite no manis
22.05.2015 14:00 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Mincija - Nevajag tā ieciklēties, ka kaut kas ir aizliegts! Var jau panašķēties, bet ar mēru. Man arī ļoti garšo, piemēram, šokolāde, bet es nenoriju visu lielo Fazer šokolādi vienā rāvienā - apēdu 1/2 gabaliņus un ok, nākošā dienā var atkal kādu gabaliņu apēst :D Vai konfektes - ja ļoti gribas, tad apēdu to 1 vai 2 :D

Bet nu man pašai arī uzturs galīgi garām, jo ķermenī man nekas nemainas/ viss stāv uz vietas :D

No krūtīm jau sen esmu atvadījusies :D Bet man lielākas problēmas ar viņām bija pēc bērna piedzimšanas, Tagad liekas, ka ir ok, nekas dižs, bet nu dzīvot var :D
23.05.2015 06:31 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Šorīt nosvēros un līdz mērķa svaram vēl tikai kilograms... (l) Kaut kā dikti ātri šonedēļ viss notikās, puskilo vietā nokrita vesls kilograms. Bet jautājums, ko, lai dara tālāk? Jo svars ir viena lieta, bet problēmzonas pavisam cita. Un tās ir turpat, kur bijušas. Turpināt cutting? Samazināt kcal deficītu un trenēties smagāk? Aizmirst par svaru un koncentrēties tikai uz tauku %? Tā izčamdot, ap nabiņu ir kāds kg tauciņu + balkonos, cisku augšiņās, augšdelmos vēl viens. Es šobrīd esmu tādā dīvainā stadijā, ka pa visu ķermeni zemādas tauks tā vienmērīgi, smuki un gludi sadalījies, bet tur, kur ir ekstra, tur izskatās, ka zem ādas būtu pabāzts slikts polsteris (īpaši uz vēdera) :-D

E pastā atradu bildes no "pirms 3 gadiem jūrmalā", kas šķiet arī ir bezmaz manas vienīgās bildes peldkostīmā un tur ir ~53kg, kājeles un roķeles kā cīsiņi un resns vēders. Brrr, baiss skats! :-D tapēc man pēc pieredzes šķiet, ka neatkarīgi no svara problēmzonas jau tapēc ir problēmzonas, lai grūti zustu :-)
Par krūtīm un celulītu - nav tik traki! Neizskatos kā 18 gados, bet dzīve atstāj pēdas uz ķermeņa un kāda rētiņa, strija vai negludums ir ok. Rūpējos par sevi pēc labākās sirdsapziņas, bet stundu dienā celulīta apkarošanā ieguldīt nejūtos gatava. Paminos uz velo, ieeju vēsā dušā, apziešos ar eļļiņu un jūtos izpildījusies :-P
Fejja, tu domā, ka tev ir "priekšā siena" tikai dēļ ēšanas? Jauno plāniņu esi sākusi? :-)
23.05.2015 12:22 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Man vispār.. aj, es nesaprotu. Liekā svara man nav, kopš beidzu trenēties, muskuļi palikuši slābani, kājas ļumīgākas, vajag to visu tonusā dabūt, bet teikt, ka man būtu liekais svars, īsti nevar. Bet tas celulīts.. es nezinu, es tik daudz tagad daru, jau 2 dienas noraudājos kā kaut kāda slimiķe par to stulbo celulītu, kas nu nav tik mega traks, lai tā uzvestos, bet es nevaru. Daļu norakstu uz pms, daļu norakstu uz to, ka man tiešām ir ļoti krities pašvērtējums, kad trenējos, man likās, ka nu man točna nekad nekas tāds nebūs..
Es jau beztēmas diskusijā minēju, varbūt jāmet pie malas kontracepcijas tabletes un kopā ar visu to, ko jau tagad daru, viss ievirzīsies pareizajās sliedēs? Varbūt tablešu lietošana bremzē visu procesu un nekam nav jēgas, ko tagad daru.... :'-(:'-(
23.05.2015 12:27 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015

Milulīt, dzīve negaida kamēr tev pāries celulīts, lai tikai tad dāvātu tev skaistus brīžus! Dzīvo tagad, tas nav nekas briesmīgs! Sūtu apskāvienu! :-)
23.05.2015 12:34 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
http://breakingmuscle.com/womens-fitness/the-dirty-secret-of-the-female-athlete-cellulite - te ir vienas sportistes stāsts par savu cīņu ar celulītu. Varbūt tev noder.
23.05.2015 12:37 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Paldies par rakstu, izlasīju!

Protams, ar galvu es saprotu, ka nav nekas traks, jādzīvo, jāpriecājas, jāturpina būt veselīgai! Bet manas acīs spogulī skatās un domā citādāk, man gribas ielīst zem segas un nelīst ārā šī briesmīgā bubuļa dēļ. Var jau teikt, ka jājūtas labi arī tāpat, bet ko darīt, ja es nejūtos? Sasprindzinu kājas, redzu to briesmīgo bubuli...
23.05.2015 12:40 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Varbūt man nepārtraukt lietot tabletes, jo tas ir tik ērti, bet turpināt cīnīties tāpat? Vai pārtraukt un turpināt cīnīties, iespējams, visu beidzot sakārtot. Šis man tiešam ir būtisks jautājums, jo mētāties arī negribu - lietot, tad nelietot, tad atkal lietot. :/
23.05.2015 12:42 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Es domaju, ka Tev vajag pārtraukt tas lietot!
23.05.2015 12:52 |
 
Reitings 3044
Reģ: 30.06.2010
Apple_pie, es Tev ieteiktu tik tiešām uz to celulītu tik ļoti neieciklēties. Varbūt viņš nekur nepazūd, jo esi tik ļoti ar to visu pārņemta.
Turpini iesākto un pacietīgi gaidi rezultātus. Tas nepazudīs ne dienas, ne nedēļas, pat ne mēneša laikā. nevajag sevi tik ļoti šaustīt par to.
Un varbūt ir tā, ka pati neredzi izmaiņas kaut arī tās ir?
23.05.2015 13:12 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Jā, taisnība, esmu ļoti ieciklējusies uz to... un, ja liekas, ka kaut kas ir labāk, tad nākamajā dienā atkal viss šķiet slikti. Jāsaved kārtībā sava galva un viss būs labi!
Man ir laiks līdz otrdienai izlemt, vai turpināt lietot tabletes, jo tad būtu jāsāk jaunā paciņa, ja izlemšu pārtraukt, tad tas tomēr nav tā, ka nākammēnes atkal nopirkšu un lietošu, bet tik daudz ērtību, eh.. varbūt vaina nav nemaz tabletēs, bet manā burgeru rīšanā pēdējo gadu un apsēstībā.
23.05.2015 13:15 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Apple_pie, manuprāt, tev pie vainas ir tabletes. Tu esi no tām sievietēm, kurām viņas nav piemērotas, pati jau redzi sekas. Pārtrauc, ja nevēlies vēl nopietnākas komplikācijas, piemēram, vēnu trombozi.

Un Tu esi esi ēdusi visu laiku burgerus, vai arī es pārlasījos?
23.05.2015 13:19 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nu pirms nedzīvoju Rīgā, principā neēdu, tad, kad sāku studēt, jau divus gadus, biežāk sāku ēst, lai gan man liekas, ka tad, kad nelietoju tabletes, ēdu sūdus pat biežāk, bet nekāda celulīta nebija, kad sāku lietot (pag.gada augustā), diezgan bieži sanāca ēst fast food, citreiz pat 3x ned, bet nu jau kādus 3 mēnešus atturos un ēdu visai reti, lai gan pilnībā izslēgusi tāpat neesmu.
23.05.2015 13:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits