TIEVĒTĀJAS III

 
Reitings 334
Reģ: 17.04.2013
Sākam jaunu diskusiju par šo tēmu :)
Motivējam viena otru, dalamies ar ikdienas lietām, sportošanu, ēšanu un mērķiem :)
Aiziet meitenes :)
14.09.2014 00:48 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
sunscreen, es zināju,ka kāda tā padomās :D kāpēc bada sajūta? Jo gribu ēst! Man visu laiku ir bada sajuuta,bet es nebadojos.

fejja, es zinu zinu, es uzreiz atcerējos,ko man ģimenes draugs teica zāles sakarā un aizgāju mocīties :D
21.04.2015 23:05 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Meitenes, ko jūs sakat par Spilvas dresingiem? Piemēram, salātu mērci? Šodien gadījās ēst pusdienas ārpus mājas, gribējās salātus, bet visi bija ar majonēzi :D Tikai vieni bija ar šo salātu mērci. Garšīgi jau bija. Sāku domāt, ka jānopērk un jāliek klāt arī, jo kaloriju ziņā no viņas tur nekā nav - 100g = 40 kcal.
22.04.2015 16:43 |
 
Reitings 185
Reģ: 21.08.2012
Hei!

Es ar atskaitos - turpinu darboties un ēst veselīgi, viss kārtībā, tikai tagad tuvojas tas laiks mēnesī, kad viss riebjas, sajūtas kā būtu piepūsta, bet mierinu, ka pēc pāris dienām tas pāries un neļaušu sev neko mērīt un kāpt uz svariem šīs dienas :-D

Prieks, ka visām pa lielam arī viss iet uz priekšu! Man šķiet, ka motivācija rodas kaut vai no tā, ka ārā saulains un apziņa, ka būs jātērpjas arvien plikāk! (l)

fejja - es nezinu, vai baigi pareizi, bet es šad tad pērku šīs mērces, piemēram salsas mērci Spilvai. Vienmēr izpētu sastāvu (tādā ziņai vai nav daudz visu E), paskatos uzturvērtību (vai nav daudz oh, daudz cukurs sagrūsts) un ja ir maz kcal, tad neraizējos un ņemu, jo reāli cik vienā reizē tu tur uzgāzīsi, 50 gramus? Lielu ļaunumu tas noteikti nenodara.. Varbūt katru dienu gluži nē, bet nu mazos apmēros tiešām ir ok! Pati skatos dažādus youtube kanālus, kur veselīgās receptes un tur ar izmanto šīs mazkaloriju mērces, tā kā.. Lai labi garšo :-D(l)
22.04.2015 23:45 |
 
Reitings 185
Reģ: 21.08.2012
Pie reizes uzjautāšu!
Es lielā mērā esmu atsacījusies no gaļas, neesmu veģetāriete, taču daudz nelietoju, vienkārši neprasās un īsti arī negaršo.. No zivīm ēdu lasi un reti tunci, bet tas nav ikdienā. Pēdējā laikā esmu pamanījusi, ka mati ļoti plāniņi palikuši, kā arī aplūzuši, sāku domāt, ka uzturs iespējams pie vainas.. Taču nejau es badojos, katru dienu normāli ēdu, aizdomājos par gaļā esošajām vērtīgajām uzturvielām. Vai ir kas tāds, kas palīdzētu matiem ? Pirmais, ko iedomājos bija zivju eļļa un uzreiz jau sāku to dzert vakaros. Taču varbūt kāda zina vēl kādu uzturvielu ?
Paldies(l)
22.04.2015 23:50 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
padalīšos arī es ar savu prieku, rīt atsākšu iet uz sporta zāli :) gandrīz 3 mēnešus nebiju bijusi un beidzot varu atsākt, viss komandejums sajaucis manu dzīves ritmu un nu atgriežos ierastajā un foršajā dzīves ritmā :)

catherine gaļu neēdu 14 gadus un lietoju vitamīnus matiem, nagiem un ādai, problēmu līdz ar to nav...
22.04.2015 23:59 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Nu jā, nedomāju jau katru dienu to Spilvas pudeli izēst :D bet nu vnk drošvien labāks variants, nekā majonēzes utt :D

Es atkal ēdu tikai gaļu :D nu tādā nozīmē, ka esmu veiksmīgi tikusi vaļā no desām, cīsiņiem, kkādiem kūpinājumiem utt. Vistas fileja, pa retam netreknāka cūkgaļa. Katru dienu neēdu, bet šad tad uzēdu.

Gaļā ir dzelzs, vistā olbaltumvielas. Tā kā varbūt pie tā jāpiedomā.
23.04.2015 09:51 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Meitenes, man jūk ar to gramu skaitīšanu auzu pārslām, rīsiem,makaroniem, grikiem. Kā jāskaita? Sausais svars vai gatavais? Tas ir, jāsver pirms vārīšanas vai pēc?
23.04.2015 11:29 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Pirms vārīšanas, sausā veidā.
23.04.2015 11:45 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
Jāskaita nepagatavotā veidā.
23.04.2015 11:45 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Paldies,dāmas! Man jūk.
23.04.2015 11:53 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
šodien nav saldumu diena, bet riekstu diena :D laikam nedaudz par daudz šodien būs apēsts :D Tā notiek, ja viens apgrauzdē pilnu pannu ar zemesriekstiem ar vārdiem - sāli neliku, eļļā necepu :D Tas lika iedomāties, ka nav tik traki. Bet rieksti paliek rieksti :D
23.04.2015 19:06 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
fejja man agrak arii bija taa, kaa saku riekstot,nevareju apstaties kamer nav visi piebeigti :D bet nu riekstosana jau ka vairak 3 menesus izbeigta jo 14eirikus/kg zzel teret par viniem :D
labs iemesls attureeties :D
23.04.2015 19:22 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Jā, ar riekstiem nevar apstāties, tāpēc ļoooti reti pērku :D Bet nu ja atnāc mājās un Tevi sagaida bļoda ar viņiem, nu, sitiet nost, bet nevaru atturēties :D

Cena jau arī laba protams, bet ja uz kādu lielāku atlaidi redzu riekstu maisījumu, tad automātiski ņemu, un tad cenšos slēpt, lai nerēgojas acu priekšā
23.04.2015 19:39 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Mans šodienas kārumiņš bija liela karote ar zemesriekstu sviestu + ābols. Dikti garšo tāda kombinācija. Vakariņās "pica" - pilngraudu tortilja ar saceptu vistas malto gaļu un pašdarinātu tomātmērci, pa virsu liesais siers un klāt daudz, daudz salātu ar ķirštomātiņiem. Dikti garšīgi bija, ne tik garšīgi kā īsta pica, bet konkurētspējīgi :-D Jāpagaida kamēr puncī nostāsies, lai var iet trenēties.
Kaut kad pirms pāris dienām, kardio taisot, skatījos Elliot Hulse jūtūbē un viņš stāstīja par vienu savu iecienītu kultūristu OH ciklēšanas diētu... Tagad tā viņa diēta man pa galvu vien maisās, nevaru saprast, varbūt jāpameklē vairāk info, jāparēķina apjomi un uz nedēļu jāpamēģina. Man tieši nākamnedēļ tikai 2 darbadienas, varētu mājās sēžot eksperimentēt. Doma tāda: 1. un 2. dienā tuncis/tītara fileja + brokoļi, 3. dienā uzladējies ar OH - auzas, saldie kartupeļi, augļi, tad atkal 2 dienas tuncis un brokoļi, ēdiena daudzums tāds, lai kaloriju limitā iekļaujas (man ~1400). Man gan vispār doma par diētām īpaši nepatīk, bet šajā gadījumā jau nav nekas ekstrēms, tikai vienveidīga pārtika un tikai nedēļu. Un klāt to Jiilianas tēju... Ko jūs par šo domājat?
23.04.2015 19:43 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Ak jē, zemesriekstu sviests vispār ir mana mūža mīlestība :D Bet es viņu nepērku, jo zinu, ka nevaru dienā apēst tikai 1 karoti :D Man reizēm māsa viņu "uzdāvina" un tad es esmu dusmīga un priecīga reizē :D

hmm nu tā diēta izklausās daudz maz normāli. Nav no sērijas kefīrs un āboli :D Pamēģini un skaties kā jūties :)
23.04.2015 19:57 |
 
Reitings 185
Reģ: 21.08.2012
mjāāa, man arī ir problēmas ar zemesriekstu sviestu :-D

es tā padomāju par saldumiem - nu es dienā noteikti kaut ko apēdu saldu - vai tie būtu augļi vai rozīnes vai žāvēti augļi, zemesriekstu sviests.. dažreiz viss kopā! :D:-D it kā savadot man viss tāpat ir ok, bet vai tas ir labi ?

teiksim šodien bija gan ēdamkarote zemesriekstu sviests, gan banāns, gan 2 gabaliņi melnā šokolāde, gan Selga nature rudzu cepums! varbūt es forsēju ? :-/(t)
23.04.2015 21:32 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Chau, dāmas! Pievienojos diskusijai ar vēlmi - 10 kg.
ieinstelēju telefonā kaloriju skaitītāju, nopirku jaunas skrienamās kedas un jūtos apņēmības pilna. :)

par ēdieniem takā būtu skaidrs, esmu vairākkārt savas dzīves laikā kalorijas skaitījusi, bet kuri sporta veidi ir labākie kaloriju dedzinātāji?

Gan jau visi kardio treniņi, ne?

Un cik kalorijas var nodedzināt parastās presītes taisot? Kura zina?
23.04.2015 22:05 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Inga88 - kā patika Liepāja? ;-)
Malacis par kaloriju skaitīšanas appu, pati no sākuma mazliet pretojos šai idejai, bet tagad redzu cik liela atšķirība efektivitātē tievējot. Kalorijas pēc jaunākajām ziņām vislabāk dedzina intervāli - HIIT un Tabata. Parastās presītes dzedzina salīdzinoši maz kaloriju un arī muskuļus kā izrādās nemaz tik labi netrenējot, tikai muguru čakarējot. Es tapēc ar atvieglojuma sajūtu (jo presītes dziļi riebjas) taisu dažādus citus vingrojumus :-D
23.04.2015 23:01 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
NordicBelle, Liepājā gāja super! Kolosāli, forši, lieliski! Mīlu to pilsētu. Biju karaostā eksursijā, un tāpat izstaigājos apkārt. Biju fortos, tur veselu dienu skriadīju apkārt. Ar tramvaju izbraukājos vairākkārtīgi. Un izbaudīju ēšanas un dzeršnas iespējas uz pilnu klapi. Man ļoti patika Darbnīca. Sānslīdes alus tur vienkārši izcils. Un kūkas.... kādas tur garšīgas kūkas. Un tā patiešām ir, jo kūkas man principā negaršo un parasti neko neizsaka. Es tur apēdu divas. Tas priekš manis un kūkām ir daudz.
Bet absolūts favorīts BOULANGERIE. Kā man tā vietiņa patika... Un tur bija superīgs brančs svētdien.

Redz, es te tikko stāstīju, kā kaloriju skaitītāj apu ielādēju un gribu notievēt :D
Bet, ja godīgi, ieinstelēju apu aizpagājušās nedēļas beigās un ar visu Liepājas uzdzīvi i - 1 kg. Tas laikam labi :)

Nu ja, tā jau man arī likās.... labi, ratā presītes...
Kas ir HIIT un Tabata?
23.04.2015 23:33 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Nu, HIIT un Tabata ir tavi jaunie labākie draugi! :-D
HIIT - high intensity interval training: to var darīt, skrienot, uz velo utt, princips - pāris (5-10) minūtes iesildies, tad sāc intervālus -30 sekunžu sprints, minūte mierīgā tempā un tā kādas reizes 5-7 iesākumam, tad 5-10 min mierīgā tempā atsildies. Tabata arī ir intervāli tikai tur, šķiet ,bija 4min aktīvi, 30 sec. no visa spēka, tad 30 sec atpūta un katrā workout-ā tikai 3 tādi "superintervāli", nu, un, protams, iesildīšanās-atsildīšanās. Pati Tabatu nekad neesmu taisījusi tikai hiit.
23.04.2015 23:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits