Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kaa aatraak aizmirst un "move on" ?

 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Laba diena!
Mans pedeejais ieraksts bija par paranoiki boyfriendu. Viss beidzaas taa, ka vins man atveda mantas un es jau vairaakas dienas nonstopaa veel kaut ko rakstu, vins saka, lai beidzu un pagaidu kaadas dienas, vins pateiks ko labaak mums dariit - uztureet kontaktu vai ne. Protams, ka pats nomiiza no savas impulsivitaates. Tragjiski, bet es loti paardziivoju, jo attieciibas bija tiesaam loti tuvas un esmu uz nervu zaaleem, plus veel alkohols katru dienu. Vai buutu praatiigi vienkaarsi nomainiit numuru? Jo es zinu, ka paies laiks un vins gribees atpakal (esmu 100% paarliecinaata). Jebkuraa gadiijumaa, kaa man sev iestaastiit, ka tas cilveeks ir vienkaarsi slikts prieks manis? iet uz randiniem ar citiem? Es vienkaarsi negribu mociities meenesiem...kaada jums pieredze paartaucot attieciibas ar cilveeku, ko miilat, bet zinat , ka vins juus nespej dariit laimiigu....
11.09.2014 14:57 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Vienkārši pēc iespējas vairāk izolējies no tā cilvēka/ pārtrauc visus kontaktus, un dzīvo tālāk. Šķiršanos ir jāizsāp, un, ja tu zini, ka cilvēks tevi nedarīs laimīgu, tad par ko vēl domāt?
11.09.2014 14:59 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc Tu viņam nepārtraukti raksti?
11.09.2014 15:02 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Nu muziigaa stulbaa ceriiba, ka vins peeksni mainiitos, atdziitu savas kluudas, gribeetu izrunaaties....
11.09.2014 15:03 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Annie , es nezinu. Jo visu laiku par so visu domaju, dusmas mijas ar saapeem, tad ar nozeelu...Vins saka, ka veel juutas, it kaa mees buutu kopaa..Zinu, ka pats nozeelo.. Laikam esmu stulba un veel ceru uz kaut ko.
11.09.2014 15:07 |
 
Reitings 180
Reģ: 05.08.2014
Nu kā gan Tu varētu aizmirst un dzīvot tālāk, ja vēl ceri uz kaut ko?

Tad, kad sapratīsi, ka nav vairs jēgas cerēt, jo cilvēks tāpat nemainīsies, kad sapratīsi, ka nevēlies izniekot savu laiku un enerģiju ar cilvēku, kurš Tevi nedara laimīgu, tad arī spēsi viņu atstāt pagātnē un dzīvot tālāk.
11.09.2014 15:07 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Nu muziigaa stulbaa ceriiba, ka vins peeksni mainiitos


Cilvēki nemainās! Uz brīdi var šķist, ka kaut kas mainās, bet pēc laika vecā daba sāks atkal "sisties" ārā.
11.09.2014 15:08 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Sommer, Diez gan logjiski. Es taapat zinu, ka sis cilveeks uz kompromisiem reti iziet. Bet noriita kad pamostos, atkal domaaju, ja nu.. Un zeel, ka attieciibas tiek paartrauktas deel lepnuma un pilniiga idiotisma. Liekas, ka mees veel buutu laimiigi un kopaa.. Un liekas, ja es saaksu jaunu dziivi, vins mani meklees, bet es vairs negribeesu.. klasiski... bet sapiigi, ka dziivee taa jaanotiek,.
11.09.2014 15:12 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
jo ātrāk sāksi dzīvot sev, jo ātrāk viņu aizmirsīsi
11.09.2014 15:15 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Tev viņš 2000 eiro mēnesī pelna, ka tev viņu vajag vai arī Tu esi vnk lupata?
11.09.2014 15:17 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Nu muziigaa stulbaa ceriiba, ka vins peeksni mainiitos, atdziitu savas kluudas, gribeetu izrunaaties....
To viņš darīs, kad gribēs Tevi izvizināt uz mocīša .. Un nākošajā rītā viņš jau būs mainījies atpakaļ uz tagadējo "es" ..
Ātrākās zāles ir cita mīlestība, bet, piemēram, priekš manis tas nestrādā. Nesmēju es ļaut nepazīstamām rokām pieskarties sev ..
Nākošās - tā nodzīt sevi, ka nav laika domāt par kaut kādiem tur Santa Barbaras cienīgām scēnām .. vakarā iekrīti gultā un atslēdzies .. un no rīta atkal močīt tālāk nonstopā.
Tad seko izsāpēšana un ar laiku viss pāriet.
Vēl var tusēties apkārt un dzerstīties, bet to es nekādi neatbalstu, jo tas īstenībā, manuprāt, vēl saasina procesu un padara ilgāku.
Palīdz arī vienkārši izrunāties ar kādu uzticības personu vai vienkārši cilvēku, kas spēj uzklausīt.
11.09.2014 15:18 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Abi varianti. haha.. Ir pat vairaak par mineto summu... bet es ne naudaa iemiileejos..
11.09.2014 15:18 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Nu tad man ir vienīgi žēl jūsu bērnu. :D Jūs abus ne drusciņ. :D
11.09.2014 15:22 |
 
Reitings 61
Reģ: 01.07.2014
^^2 Patīk Tava atbilde, tiešām sakarīgs vīrietis, šķiet, esi.
11.09.2014 15:32 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
^^2... Nav tas tipiskais gadiijums, kad sekss saved kopaa. uzsaakaam attiecibas abi ar domu par nopietnu naakotni. Tad mums sakaas diezgan pabiezhi striidi un vins vienmeer teica, ko dariisim, kad buus beerni? Vienmeer teica, ka miil mani utt., bet esot bailes par naakotni. Vinam ir 36 un beerni nav bijusi, preceejies arii ne. Tagad vienkaarsi attieciibas negrib kopt, ja kkas nav tad...drosi vien meklees kaadu, kas atrazhos vina sapni par siikajiem un klausiis vinu uz vaarda..
11.09.2014 16:45 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
melone_1 acīm redzot, Jums abiem nebija pa ceļam, ja jau bieži strīdi, kas aizved līdz tik nopietnām tēmām. Priecājies, ka pašķīrāties ātrāk nevis vēlāk. Iedomājies, ka Tev visu atlikušo dzīvi būtu tā jādzīvo ..
Laid viņu vaļā, ja nevēlas Tevi par savu dzīvesbiedru pēc paša iniciatīvas. Daudz negatīvu emociju savā dzīvē ietaupīsi. Attiecības tomēr ir kompromisu māksla un tās ir jākopj abiem. Ja viens to nedara, tad agri vai vēlu rezultāts būs negatīvs.
Galu galā, ja mīli viņu, tad vēli viņam to labāko, pat ja tas nav nākotne kopā ar Tevi ..
11.09.2014 17:30 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
^^@
Es neeveelos naidoties. Bet saakumaa laikam palaist ir gruutaak. Tikai nedeela vien pagaajusi. Varbuut es paaraak intensiivi eju cauri emocijaam, no vienas puses vilsanaas, lai gan es pati vainiiga, nenoveerteeju cilveeku laikus, redzeeju truukumus, bet ignoreeju. tagad es saprotu, ka miinusu, protams , ir vairaak, nekaa plusu. Un vins arii to saprot un viiriesiem jau taa parasti ir, kad vini domaa, no viniem gaida to, ko nav speejiigi dot. Bet par spiiti visam, es zinu, ka zaudeeju draugu. Draugu, kuram , iespeejams par mani bija nosplauties, jo vins man vareeja paarmest, ka esmu depresiiva, taa vietaa lai paliidzeetu...
11.09.2014 17:41 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Es reizēm mēdzu sev uzzīmēt šādu ainu - mazs bērns ēd šokolādi, tad lielāks pieskrien, atņem šokolādi un aizskrien prom. Mazais sāk gaudot, ka nu palicis bez garduma. Šo, projecējot uz šķiršanos, tas, kurš ir pamestais, ir tas mazais, kas raud pēc šokolādes. Pietiek viņam novērst uzmanību uz ko citu, kas izraisa viņā interesi un momentā šokolāde ir ārā no atmiņas un interese jau ir koncentrēta uz ko citu.
Jā, ok saprotu - diezgan stulbs piemērs, bet nu vienkārši neesi tas mazais bērns, neraudi par atņemto un pazudušo, saproti, ka tā nav vienīgā "šokolāde" uz pasaules :) Ir tik daudz interesantu cilvēku, nodarbju, grāmatu, hobiju .. Paskaties pa malām, nevis uz projām skrienošā muguru ..
Katram mākonim vienmēr ir zelta maliņa :)
11.09.2014 17:54 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
^^2
...Paldies par patiesiem vardiem... Es sev arii to katru dienu saku.. Pie attieciibaam, miiluma un atbalsta diemzeel pierod un tad vientuliiba liekas tragjiska.. Bet tagad vienkaarsi meegjinaasu domaat par dziivi, kas man bija pirms vina. Un smaidiisu. Jo apzinos, ka eksistee nerdzama energjijas apmainja, un kad raudam un domaajam par kaadu, vini intensivi sanem energjiju visu ko dariit.. Ceru, ka riit modiisos ar siim pasaam domaam..
11.09.2014 18:02 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Vajag sev ieskaidrot to, ka tas cilveeks negrib buut ar Tevi!! Kam Tev vispaar vajag blakus cilveeku, ja vins ir paartraucis Juusu attieciibas un taas vairs neveelaas?! Meeginaat tomeer taas atjaunot un, ja nu izdoadas, dziivot ar to, ka vinjs patiesiibaa negribeeja un Tu vinju atguvi ar ciiksteesanu?! Tas ir tas, kas man paliidzeeja reiz..

Šķiršanās ir jāizsāp


Ir vajadziigs laiks, lai Tu tiktu paari tam, ka Juus vairs neesat kopaa. Nodarbini sevi kaut kaa, lai Tava diena ir aizpildiita un, ir mazaak laika domaat par so visu saapi.
11.09.2014 18:14 |
 
Reitings 327
Reģ: 08.09.2014
Es kad izskiros ar savu pirmo milestibu, es centos izvairities no vina cik vien iespejams...
Ka saka talak no acim, lauka no sirds.Zinu ka tas ir loti sapigi, bet es tev ieteiktu nodarbinat sevi ar kaut ko kas pasai loti patik, jo alkahols tikai tas emocijas pastiprinas.Saku pec pieredzes...
Man pasai ir bijusi lidziga situacija.Tam sapem tikt pari nevareju 3gadus.
11.09.2014 19:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits