1) Labāk jau ir sagatavoties, pašai būs vieglāk eksāmenā, ja būsi mācījusies visu semestri, nevis pēdējā nedēļā visus priekšmetus ''saraut'' centīsies.
2)Tas ir kā ''mammas un tēta'' pienākumus veikt veselam baram ''supergudro''. :D Nepieciešamība, teiktu, ka nav liela, ja kurss ir tāds, kuriem pašiem interesē visu ko uzzināt. :) Ja ir tāds pasīvs, neaktīvs, jā, tad vajag kādu, kas visus pabaksta. Varētu teikt, ka pilda arī ''klases audzinātājas'' lomu.
3)Tā kā man vidusskolā neviens arī neauklējās īsti, tad nu man nav tāda sajūta, ka būtu daudz atšķirību. Augstskolas pluss - vari nenest zīmes, ja neierodies (izņemot kontroldarbus, ja kavē, tad mums mēdz prasīt). Vēl - tas, ka nav katru dienu jādodas uz fakultāti. Vēl - ka cilvēku beidzot uztver kā puslīdz pieaugušu būtni, nevis mazu bērnu, kam pakaļ jāstaigā. :D Mīnuss - pasniedzēji bieživien ir tādi, kuriem, šķiet, tas ir verga darbs ierasties un nolasīt lekciju. Līdz ar to studentam automātiski sāk rasties priekštats, ka tas ir kaut kas ļoti garlaicīgs, nomācošs un bezjēdzīgs. Kā to labot - tikai paša spēkiem cenšoties sev ieskaidrot, ka tas ir forši! :D