Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nepieciešams padoms. Sīrups nebūs tā vieta kur meklēt.

 
Reitings 2
Reģ: 07.09.2014
Labs vakars!
Man ir 17 gadi. (Lūdzu, bez nosodījumiem)
Pirms gada iepazinos ar vienu puisi (20) , kurš bija manas dzīves sastāvdaļa veselu gadu. Iepazīstināju ar vecākiem, viņi nebija pret, ka satiekos līdz pāris reizes notika daži starpgadījumi. Svinējām dzimšanas dienu vienam cilvēkam un atnācu mājās tikai no rīta un vēl alkohola reibumā. ļoti nokaitināju savus vecākus un viņi sacēla lielu traci. Bet tad atkal viss bija normāli, līdz puiša vecāki nolēma aizbraukt un viņam nebija kur palikt, jo nākamajā dienā bija darbs. Puiss jautāja vai nevar pārnakšņot pie manis. Pazvanīju vecmāmiņai (ar kuru dzīvoju kopā, jo vecāki šķīrušies) viņa atļāva. 1 nakti viņš pārnakšņoja pie manis, nākamajā dienā mamma un tētis izrādija lielas pretenzijas. Teica ja vēlreiz satikšos, tad ies uz policiju.
Tā nu sākām attiecības uzturēt slepus. Puisis visu laiku teica, ka negrib mani pazaudēt, ka mīl un nekas nespēs viņu apturēt tikai lai nosargātu mani. Tiesa, mani vecāki mūs vienreiz uzķēra. Kaut kā tiku sveikā cauri ar piekrišanu un klausīšanu. Taču tikāmies joprojām slepus.
ne pie kā laba tas nenoveda. Es visu laiku atrados stresā, strīdi bija ievērojami biežāk (gandrīz katru dienu).
Puiša vecāki, saka, ka vislabāk būtu šķirties, jo kā nekā grib nosargāt savu dēlu. bet viņš tam nepiekrīt, nu nekādā veidā. Mani nervi ir galīgi sačakarēti ar šo visu.
Izšķirties es arī nevaru, jo puisis teica, ka atriebsies tad manai ģimenei par to, ka izšķīra mūs. Satikties arī nevaru, jo galīgi piekāst savus vecākus arī negribās + mana garīgā veselība ievērojami pasliktinājusies (kaut kāda vajāšanas mānija , ka vecāki mūs uzķers, nemitīgie strīdi utt)
Tad nu nonācām pie risinājuma izšķirties kamēr man paliks 18 gadi (nākošgad) Viņa izpratnē tas ir uz gadu, bet manā izpratnē uz mūžiem, jo es nekad savā dzīvē vairāk nevēlos pieredzēt šīs šausmas, kas sākās pēc pirmā strapgadījuma ar alkoholu un pārnākšanu mājās no rīta.
Ir pagājusi viena diena kopš nesazinamies. Izjūtu tādu vainas apziņu, sirds satraukta, jūtos galīgi vientuļi. Sirds saka, ka jāturpina, bet prāts, ka jābeidz un jāliek punktu šīm attiecībām.
Es nezinu ko man darīt. Man nav neviena ar ko parunāt.
07.09.2014 00:27 |
 
Reitings 495
Reģ: 12.07.2009
Dzīve tev noteikti ir ko labāku sarūpējusi, notici tam un neizšķied laiku ar cilvēkiem, kas bojā tavu dzīvi. :)
07.09.2014 00:33 |
 
Reitings 13
Reģ: 15.03.2010
Tev ir ļoti smags brīdis.
Turies!


Tas ir normāli, ka vecāki mēģina nosargāt savu meitu, bet nu visam ir savas robežas. 17 gadi ir pietiekams vecums, lai tu spētu pati izlemt, kā ir labāk. viņi nevar kontrolēt tavu dzīvi.
07.09.2014 00:34 |
 
Reitings 85
Reģ: 17.05.2013
Šobrīd Tu vienkārši neapzinies, kas vēl pati esi, lai arī 17 liekas pietiekams vecums.
Viss notiek, kam jānotiek. Nelauz galvu daudz. Ja puisis ir uzdrīkstējies tev draudēt pat ar to, ka sāks bojāt Tavas ģimenes dzīvi. Nu, piedod, saņemies un aizmirsti. Šis nav īstais un nemūžam nebūs, lai kā Tev šobrīd tā arī šķistu.
Tev nav nevienas uzticamas draudzenes, kurai izkratīt sirdi?
07.09.2014 00:37 |
 
Reitings 2
Reģ: 07.09.2014
Hēra, īstas draudzenes nav, ir tikai paziņas :(
07.09.2014 00:38 |
 
Reitings 85
Reģ: 17.05.2013
Sintija, nekas!
Vari man uzraktīt PM vai vienkārši visas savas sajūtas uzrakstīt dienasgrāmtā vai papīrā. Vieglāk paliek, ja tas tiek izlausts uz āru. Vienkāršī mēģini visu mierīgi - uzrakstot, pati sev, man vai kādam izlikt uz āru, citādāk, es zinu, kā ir, kad paša domas smacē un nesaproti virzienu, kurā domāt pareizi un es nesaku, ka es vai kāds Tevs pateiks pareizo, bet citreiz sakopojot domas - rakstot kādam, kaut vai sev, Tu sevi spēj nedaudz analizēt un saprast. Turies!
07.09.2014 00:44 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Sintija ▲ Kaut kā skumji, ka tevi jau pieauguši onkuļi drāž, bet vecāki tevi pilnībā uztur un uzturēs vel ilgi. Ja vecākiem tāds viedoklis tad tas ir jāciena vai arī jākļūst pieaugušai un jātinās.
07.09.2014 00:47 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Izšķirties es arī nevaru, jo puisis teica, ka atriebsies tad manai ģimenei par to, ka izšķīra mūs.

šāda teksta dēļ vien ir vērts viņu sūtīt dillēs.
Bet vispār dīvaini. Sanāk pretrunas. Tad viņš negrib šķirties, ''atriebšoties tavai ģimenei, ka izšķīra'', bet tagad pats piekrīt šķirties uz gadu.
07.09.2014 00:57 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Godigi sakot es domaju, ka tev nav jabeidz attiecibas, ja vien pati velies turpibat tas. Bet ari nav jaslepj no vecakiem. Tev ir japarrauj nabassaiti ar viniem. Es saprastu, ja vini censtos tevi nosargat no alkoholika vai 40 gadiga onkula, vai bezdarbnieka vai citiem nelabveligiem viriesiem, bet tava stastitaja nav neka slikta par puisi vai jusu attiecibam. Si kontrole no vecaku puses turpinasies ne tikai sasniedzot 18 gv, bet ari 25 gadus. Ir jainforme vecaki, ka esi pieaugisi.

Parasti es nostajos vecaku puse un saku, ka japienem vinu noteikumi, bet saja stasta ir acimredzams tas, ka ta ir parasta kontrole, nevis pasargasana, un ka ta tiek istenota, jo autore neparada savu nostaju vecakiem. Kas ta par slapstisanos no vecakiem 17 gados? Tev ir laiks pieaugt un paradit viniem, ka esi pieauguso, jo visam jabut ar meru, ari vecaku kontrolei.

Iespejams, es ta iesaku, jo pazistu paris cilvekus, kam vecaki nosaka visu
jau 22+ vecuma un atseviski dzivojot. Sis stasts izklausas lidzigs.
07.09.2014 00:58 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Atvainojos par kludam.
07.09.2014 00:59 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Amnile, ja ar mani gribetu partraukt attiecibas tikai vecaku del un man butu japacies slapstisanas, kaut neko sliktu neesmu izdarijusi (vienreiz iedzera un vienreiz palika pa nakti, wow), es ari dusmas ne to vien pateiktu. Chalim patik meitene, bet gruti izturet, ka vina attieciba uz vecakiem uzvedas ka 5gadniece.

Ja autore pati negrib attiecibas - ok skirties ir pareizi, bet slepsanas uc stasta norada, ka vecaki ietekme vinas dzivi 100% un tas nemainisies ari pec gada.
07.09.2014 01:04 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Es laikam esmu kaut kā savādāk audzināta, jo mans prāts atsakās pieņemt faktu, ka mīļais cilvēks pasaka, ka atriebsies manai ģimenei dēļ tā, ka neļauj tikties. Vecāki ir dažādi, tā pat kā viņu lēmumi. Var dusmoties par to, var kaut vai ienīst, bet nu atriebties..
07.09.2014 01:25 |
 
10 gadi
Reitings 793
Reģ: 17.10.2013
Izšķirties es arī nevaru, jo puisis teica, ka atriebsies tad manai ģimenei par to, ka izšķīra mūs.

Šis uzreiz man liek teikt- šķiries. Protams, ja ļoti gribi turpināt attiecības, tad turpini, bet nu... Kautkā sviestaini tas būtu.
Puiša vecāki, saka, ka vislabāk būtu šķirties, jo kā nekā grib nosargāt savu dēlu.

viņam ir 20, vaine? Viņš ir pilngadīgs, viņam ir tiesības izlemt ar kuru meiteni liksies gultā. :D
Bet es tev iesaku izrunāties ar saviem vecākiem, vecmāmiņu, puiša vecākiem, ja gribi turpināt attiecības.
07.09.2014 01:27 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Amnile, tu nekad sava dzive dusmojoties neesi pateikusi kaut ko impulsivu? Tak neies neviens realitate atriebties, tie ir dusmas un izmisuma izteiktie vardi.
07.09.2014 01:31 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Puisa vecaki redz, cik histeriski meitenei vecaki un cik bezspeciga vina ir pret viniem un tapec iesaka tureties pa gabalu. Bet puisis neklausa un neiet skirties atskiriba no meitenes.. Ne, nu gan jau vinai nav stipru jutu, bet ja paradisies ista mila pret citu sis scenarijs tak ari atkartosies.

Protams, es atvainojos, ja spriezu galigi garam, bet pec izstastitajiem apstakliem ta izskatas.
07.09.2014 01:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits