Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meitenēm, kuras strādā solārijā.

 
Reitings 549
Reģ: 18.08.2009
Sveikas! Ir vajadzīga palīdzība, ceru, ka šeit ir kāda, kurai nebūs grūti sniegt padomu..
Rakstu NE savā vārdā:

Paziņai , kura strādā solārijā ( bet kurai tas nepieder ) jau ento reizi nāk SES un taisa sūdzības par visa veida papīriem, kuriem jābūt pēc ES normām pie sienas, bet kuri viņai neesot. Tikko ir izieti speciālie kursi, taču arī tur nekādus paraugus nedeva..

Īsāk sakot, Varbūt šeit ir kāda meitene, kurai nebūtu grūti nofočēt savā darba vietā vai vēl labāk -atsūtīt failā papīrus, kuriem obligāti jābūt solārijā pie sienas?
Interesē tieši:

1. Dezinfekcijas un tīrīšanas plāns
2.Solāriju tīrīšanas grafiks
3. Citi papīri, kurus jūs uzrādat SESAM?


Priecāšos par jebkādu info. Šobrīd , liekas, visa siena jau ir salikta ar vajadzīgajiem dokumentiem, bet viņai vajag vēl kaut ko, kas nav. Piebildīšu, ka solārijs nav Rīgā, tādēļ paziņa nav lietas kursā par visām ES jaunajām regulām, jo viss plūst un mainās.


PALDIES!!!!! :)
28.08.2014 21:52 |
 
Reitings 549
Reģ: 18.08.2009
Ja nu kas, šeit mans e-pasts [email protected] ( Ja nu gadījumā kādai ir šādi faili saglabāti )
:)
28.08.2014 21:53 |
 
Reitings 549
Reģ: 18.08.2009
Paceļu! :)
29.08.2014 09:28 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Esmu strādājusi solāriju studijā.. Vispār, interesanti, ka viņai jātiek ar to visu galā.. Manā darba vietā to visu nokārtoja priekšniecība. Mums bija jāatbild tikai par to, lai papīros tiktu ierakstīta nepieciešamā informācija (par solārija tīrīšanu utt.), nekas vairāk.
29.08.2014 09:32 |
 
Reitings 549
Reģ: 18.08.2009
Jā, tieši tā arī vajadzētu būt šeit, bet nav! :( Priekšniecība uz vietas ir ļoti reti, līdz ar to, visas SES apciemošanas tiek manai paziņai! Varētu jau nelikties ne zinis, kamēr firma pati sāk kko darīt, bet SES jau katru tro nedēļu ir klāt un atkal jāskaidrojas!
29.08.2014 09:39 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Ja priekšniecībai vienalga, man arī būtu. Es neuzņemtos uz sevi problēmas, kuras būtu jārisina viņiem!
29.08.2014 09:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits