Karš Latvijā

 
Reitings 1010
Reģ: 29.01.2009
Skatoties uz to, kas notiek Ukrainā, tāpat stulbie Žirinovska izteikumi, Jums nav bail, ka varētu sākties karš arī pie mums?
28.08.2014 17:30 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Vispaar briivaa Latvija eksistee taapeec, ka PSRS vadiiba nolazojaas un viss kaarshu naminjsh sabruka. Buutu speeciiga PSRS, latvietis vareetu njemties cik uziet, bet briiviibu neieraudziitu.


Brīvu Latviju mūsu senči izcīnīja ar savām asinīm arī pagājušā gadsimta sākumā. Un arī astoņdesmitajos- deviņdesmitajos - ja nebūtu bijuši cilvēki, kas bija gatavi nepieciešamības gadījumā arī ziedot sevi savas tautas labā, tad arī mēs nebūtu tur, kur esam. Personīgi pazīstu nacionālās pretošanās kustības dalībniekus, Astras līdzgaitniekus, kuru stāstos klausoties, vien ir iespējams izjust tā laika noskaņu un atliek vien cerēt, ka arī mūsdienās atrastos tie, kam būtu tāda drosme un pašaizliedzība kā šiem cilvēkiem, kurus cienu un apbrīnoju.
28.08.2014 19:48 |
 
Reitings 119
Reģ: 28.08.2014
Līdz Latvijai viņiem netikt!
Mums ir aizsardzība NATO tiks Latvijā ātri ka korķis izlidos no šejienes!

ja jau viņi tik ļoti grib Daugavpili savā īpašuma lai savāc tur dzīvo vieni vienīgi KRIEVI! KAS NEJēDZ RUNAT latviski!
28.08.2014 19:48 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Ak Kungs, neaptverams debīlisms. Ej un karo, ja ir tāda vēlme, nerunā bet dari, ja tik ļoti rokas niez. Bet nebāzies virsū , visās diskusijās ar savu pārspīlēto vēlmi pēc suicīda, tēvzemes vārdā. Goda vārds, visās diskusijās.


Nezināju, ka vēstures zināšanas ir debīlisms. :D Ok, tagad zināšu.

Ar ko man tagad būtu jākaro? :D
28.08.2014 19:50 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Tikai pateicoties tiem, kam spēcīgāka bija mīlestība pret savu valsti, TU pašreiz vari dzīvot brīvā Latvijā, nevis Krievijas guberņā.

+++

Pretīgi skatīties uz to necieņu, ko šīs te "latvietes" izrāda visiem tiem, kuri cīnījās un ticēja brīvajai Latvijai.
28.08.2014 19:51 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ar ko man tagad būtu jākaro?

Vismaz aizej uz shautuvi kopaa ar gimeni, iemaacaties shaut. Iegaadaajies bises utt, jo visticamaak, valdiibai nebuus tik daudz naudinjas, lai visiem taas nopirktu. Arii uniformas labaak pashai sagaadaat deelj iepriekshmineetaa iemesla.
28.08.2014 19:52 |
 
Reitings 786
Reģ: 02.03.2014
Nu, mani tavi uzskati nepārsteidz, jo tu spried pēc "savas" sabiedrības, kur acīmredzot daudzi aizbrauc uz UK fermām, no sava imigrantu rajona noliek LV, jo pēkšņi ir sajutušies krutie ārzemnieki, tai pat laikā jaunās valsts valodu nezina un ārstēties un izmantot citus ērtos pakalpojumus brauc uz Latviju. Pāri palikušie latvieši Latvijā gaida šī radinieka naudu, kas sapelnīta verga darbā un sakrāta tādā veidā, ka ārzemēs pērk nocenoto pārtiku utt., un gaida, ka valsts visu viņiem pasniegs (labs piemērs šai gaidīšanai ir tā čīkstule no nesenā feikstāsta, kur dominēja vīriņš, aldziņa, darbiņš utt.), turklāt domā, ka, ja jau valdība zog, tad viņi arī var zagt, tas ir, nemaksā/krāpjas ar nodokļiem utt., uzskatot, ka valdība nav tā pati tauta.

Jā, šādi cilvēki tiešām diemžēl pastāv un tad nu es nebrīnos, ka viņiem cīnīties par LV šķiet lieka doma, bet es jau teicu, ka viss nāk no ģimenes.
Manējie LV radi aizbraukuši nav, draugi ir tepat utt., nekādu necieņu neizjūt.


Pilnīgi un absolūti garām. Pēc sevis nespriežu, bet tas neliedz man, paraudzīties apkārt, kā dzīvo liela daļa latviešu.

Tādām kā tu cauri redzu. Runā jau skaisti, bet tas tik runu līmenī, ja pienāktu attiecīgā situācija, tad gan būtu pirmā, kas mestos bēgt. :D
28.08.2014 19:55 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Ja Eiropa un NATO nenaaks lv paliigaa, tad tieshaam vieniigais praatiigais darbs buutu pieslieties Krievijai un nobuchot to peecpusi. Labaak dziivs zem krievu karoga, nekaa visi beigti. Kaada jeega ir meeginaat spirinaaties pretii, ja 100% ir zinaams iznaakums? Tad labaak lai cilveeki paliek dziivi un turpina saglabaat latvieshu kultuuru kaut vai zem cita karoga un gaidiit labaakus laikus.

Nu, ir jau gan uz pasaules vēl tādas tautas kā čečeni, dagestāņi, inguši ... Ne vairāk kā latvieši un jau 250 gadus bez NATO un ES palīdzības krieviņiem zobus rāda. Atbilde ir vienkārsa - vajag dēlus par vīriešiem audzināt, nevis par koru dziedātajiem, tautisko deju dejiniekiem un tamborētājiem.
28.08.2014 19:57 |
 
Reitings 786
Reģ: 02.03.2014
Vismaz aizej uz shautuvi kopaa ar gimeni, iemaacaties shaut. Iegaadaajies bises utt, jo visticamaak, valdiibai nebuus tik daudz naudinjas, lai visiem taas nopirktu. Arii uniformas labaak pashai sagaadaat deelj iepriekshmineetaa iemesla.

+
28.08.2014 19:58 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Pilnīgi un absolūti garām. Pēc sevis nespriežu, bet tas neliedz man, paraudzīties apkārt, kā dzīvo liela daļa latviešu.

Tādām kā tu cauri redzu. Runā jau skaisti, bet tas tik runu līmenī, ja pienāktu attiecīgā situācija, tad gan būtu pirmā, kas mestos bēgt.

Mēs redzam savu sabiedrības loku. Piemēram, manējā aizbraukušo nav. Tā kā sanāk gan tev spriest pēc sevis, arī otrā rindkopa ir tieši tādā pašā stilā rakstīta. Tu brauksi prom, gribi sevi attaisnot, līdz ar to tev vieglāk domāt, ka visi ir tikpat gļēvi, cik tu. Bet nē, ne visi. Un tiešām tikai tāpēc, ka visi nav tik gļēvi, tu pašlaik runā latviski un dzīvo brīvā Latvijā.. Nožēlojami.
28.08.2014 19:58 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
vajag dēlus par vīriešiem audzināt, nevis par koru dziedātajiem, tautisko deju dejiniekiem un tamborētājiem.

+
28.08.2014 19:59 |
 
10 gadi
Reitings 719
Reģ: 17.10.2013
Es gatavojos uz ļaunāko- skarbi, bet tā ir... Paldies dievam, ka šaut es māku :D
28.08.2014 19:59 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Vismaz aizej uz shautuvi kopaa ar gimeni, iemaacaties shaut. Iegaadaajies bises utt, jo visticamaak, valdiibai nebuus tik daudz naudinjas, lai visiem taas nopirktu. Arii uniformas labaak pashai sagaadaat deelj iepriekshmineetaa iemesla.
Varbuut sakastiski skan,bet taisniiba vien buus,jo ar to "lielo gribeesanu" ciiniities jau tomeer ir par maz...mazliet ir jaapaardomaa,vai tas ko beigaas dos?
28.08.2014 19:59 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Ideja, protams, optimistiska, bet vai atceries vecāku, vecvecāku stāstīto par PSRS? Par virtuves sarunām, par cenzūru, par pļāpīgiem kaimiņiem ar blatu čekas mājā un iznīcinātiem mākslas darbiem? Par to kā viņi (ne)svinēja Jāņus un Ziemassvētkus, par to, kā māju bēniņos pa kluso viss rajons pārrakstīja no kāda kaut kur dabūto Pink Floyd kaseti, par rindām veikalos un preču izvēli?

Lai cik tas dīvaini nebūtu, sliktās PSRS laikā Igo, Maija Lūsēna un daudzi citi varēja atļauties ikdienā nodarboties ar mūziku, jo bija iespējams iekārtoties tā, ka būtībā valsts par to maksāja. Šodien dziedāt valodā, kura runā 1 milj. cilvēku nerentējas.
28.08.2014 20:00 |
 
Reitings 21
Reģ: 28.08.2014
Tu brauksi prom, gribi sevi attaisnot, līdz ar to tev vieglāk domāt, ka visi ir tikpat gļēvi, cik tu. Bet nē, ne visi. Un tiešām tikai tāpēc, ka visi nav tik gļēvi, tu pašlaik runā latviski un dzīvo brīvā Latvijā..

Negribu ne ar vienu strīdēties, bet es arī nedotos kaut kādās kara gaitās aiz labas gribas. Patīk LV tradīcijas, vispār pati LV liekas skaista, bet īsti izteikta patriotisma man nav. Tradīcijas varu ievērot arī zem cita karoga un citas valodas pielietošana man arī nebūtu nekas traks :D
28.08.2014 20:02 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
P.S. Šaut māku, ieroču personīgi man nav, bet ģimenē gan ir.
28.08.2014 20:02 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nu, ir jau gan uz pasaules vēl tādas tautas kā čečeni, dagestāņi, inguši ... Ne vairāk kā latvieši un jau 250 gadus bez NATO un ES palīdzības krieviņiem zobus rāda. Atbilde ir vienkārsa - vajag dēlus par vīriešiem audzināt, nevis par koru dziedātajiem, tautisko deju dejiniekiem un tamborētājiem.

Koru dziedaataajs vienaa naktii par pieredzeejushu ciiniitaaju nekljuus. Tu vari iedomaaties latvieshus ar bumbaam ap vidukli, ienjemot kaadu krievu skolu? Es nee. Mentalitaate cita.
28.08.2014 20:03 |
 
Reitings 786
Reģ: 02.03.2014
Tu brauksi prom, gribi sevi attaisnot, līdz ar to tev vieglāk domāt, ka visi ir tikpat gļēvi, cik tu. Bet nē, ne visi. Un tiešām tikai tāpēc, ka visi nav tik gļēvi, tu pašlaik runā latviski un dzīvo brīvā Latvijā.. Nožēlojami.

Pārāk ļoti mīlu savu bērnu, lai riskētu ar dzīvību. Un kara gadījumā, jā brauktu prom. Bet tev es novēlētu veiksmi. :D
Pēdējais teikums vispār grāvējs. :D
28.08.2014 20:03 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Lai cik tas dīvaini nebūtu, arī kara apstākļos ir nepieciešami ne tikai frontē karojošie, bet arī sievietes, kas aprūpē cietušos, utt. Jeb - katrs dara to, kas tam labāk padodas, taču kopīgā mērķa vārdā. Protams, šaušanas prasme par ļaunu nenāks nevienam.
28.08.2014 20:03 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Ja mēs izklaides pēc pieņemam, ka Krievija tiešām uzsāktu Baltijas okupāciju, tad tas tiktu realizēts aptuveni diennakts laikā, nesastopot nekādu pretestību. Nešaubos, ka daudzi krievvalodīgi rīkotu svinības, bet vairums latviešu steigtos uz "Saktas" tirdziņu pēc ziediem, ar ko sveikt tankus.

Valstī, kurā valdošie uzskata, ka nonākšana pie siles nozīmē automātisku mandātu zagt no kopējā katla, neko citu no cilvēkiem gaidīt nevar. Pēdējais laiks būtu visām āboltiņām un straujumām sākt domāt, ko darīt ar depresīvo latgali, kamēr tur tiešām kāds par automomiju skaļi nav ierunājies, bet to no mūsu valdības ūdesgalvam nez' vai būtu iespējams sagaidīt.
28.08.2014 20:05 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Visticamāk, ja sāktos karš, robežas slēgtu un būtu piespiedu iesaukšana armijā... Tā kā, piespiedu kārtā visi būtu vienoti... Vai nav jauki? Nekādas izvēles iespējas...
28.08.2014 20:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits