Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Apsēstība ar vīrieti, neveiksmīga mīlestība

 
Reitings 5
Reģ: 24.08.2014
Sveiki.

Stāsts īsumā:
Biju kopā ar puisi neilgu laiku, apmēram 8 mēnešus. Viss bija ļoti labi, var teikt nestrīdējāmies un nekas neliecināja par to, kas ir noticis šobrīd. Maija vidu puisis devās piepelnīties uz ārzemēm un ir tur joprojām. Divas nedēļas pēc viņa aizbraukšanas izšķīrāmies, jo viņam vairs nebija/nav jūtu pret mani, bet turpinājām uzturēt normālu kontaktu jo mums bija/ir kopīgs krustbērns. Vēl pēc divām nedēļām viņs pats man izstāstīja, ka ir jau attiecības ar citu sievieti un viņi ir uzsākuši kopdzīvi. Centos ar to samierināties, turpinājām uzturēt kontaktu līdz pagājušonedēļ viņš man pateica, ka man neesot morālo vērtību un es darot pāri nevainīgiem cilvēkiem. Tas, protams, mani ļoti sāpināja, no pārdzīvojumiem man sākās astmas lēkme, puisis to uzzināja. Pateica, ka vairs negrib nekādu ne saistību, ne kontaktu ar mani(nobloķēja visos saziņas portālos, aplikācijās, tel. nr. arīdzen), atteicās no sava krustbērna.

Es vistiešākajā nozīmē neesmu tam visas tikusi pāri, man sāp tieši tikapat daudz kā tajā dienā, kad puisis aizbrauca. Protams, es viņu ļoti mīlu un vēlu viņam to visu labāko gan privātajā dzīvē, gan karjerā, lai arī cik cūciski viņš nebūtu pret mani izturējies.
Darbā, neveicas - "viss krīt no rokām laukā", esmu kļuvusi neiecietīga un riebīga pret cilvēkiem, kas to nemaz nav pelnījuši.
Esmu ļoti daudz runājusi ar draugiem, raudājusi, gājusi uz dažādiem pasākumiem, lietojusi alkoholu- nekas nav līdzējis.
Nedaudz jūtos kā "slima" un apsēsta ar viņu. To visu iespējams var norakstīt uz to, ka esmu vēl ļoti jauna un pirmo reizi ļoti iemīlējusies.

Varbūt Jūs varat dot man kādu padomu, kā aizmirst šo vīrieti un visus notikumus, kas ir bijuši?
Jo es patiešām sevi šobrīd necienu par to kāda esmu un vairs nespēju izturēt to "bardaku" kas notiek manā galvā!
24.08.2014 21:03 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Pozitīvi ir tas, ka viņš Tevi ir visur nobloķējis.. jo, manuprāt, tās lauzto siržu ''draudzības'' ir visai apšaubāms prieks :)
Rodi jaunus iespaidus dzīvē, jauni vaļasprieki, sabiedrība.. nodarbini savu prātu ar vērtīgākām aktivitātēm :)
24.08.2014 21:07 |
 
Reitings 857
Reģ: 08.08.2014
Jājautā kapēc viņš par tevi tā izteicās ka tu liec ciest ?
Varbūt tu viņu bombardēji ar sms , zvaniem un tā ?
Manuprāt daļa tava stāsta kkur palika.
24.08.2014 21:11 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Kam Tev sevi mocīt un sazināties ar viņu. Protams, ka Tev viņš pietrūkst un gribi sāpināt savas sāpes,kaut vai ar vēstulēm, taču tas ne pie kā laba nenovestu un labi,ka nobloķēja. izsāpēsi visu , nevarēsi izmisuma mirkļos rakstīt vēstules un būs atkal labi.
no krustbērna attiecās ,jo viņam bērns nav svarīgs un gan jau uzņēmās krusttēva lomu,jo bērns ir no Tavu radu puses un uztvēra to kā -ja viņai vajag kļūšu , kas tad man. Kad ar Tevi pazudusi saikne, tad arī nav interese par šo svešo bērnu
24.08.2014 21:13 |
 
Reitings 857
Reģ: 08.08.2014
Es tāpat neiebraucu kapēc tevi bloķēja , kapēc tev pateica ka dari pāri...izstāsti ko tu īsti dariji!
24.08.2014 21:13 |
 
Reitings 178
Reģ: 04.02.2013
Kādā ziņā "nav morālo vērtību"?
24.08.2014 21:15 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Man arī radās jautājums par to likšanu ciest citiem-kaut ko Tu nokluseji un visu pamīkstināji..stāsti līdz galam.
Bet par to kā aizmirst? Nekā, nav tādas formulas kas palīdzetu, citām jauni hobiji, citām jaunas aizraušanās citām darbs, sports..utt!
24.08.2014 21:17 |
 
Reitings 5
Reģ: 24.08.2014
Par to kam es esmu nodarījusi pāri tā arī atbildi nesaņēmu.
Jā, bija par daudz ziņu whatsapp, jo biju alkohola reibumā, kad izmisīgi vēlējos noskaidrot, kādēļ tieši viņš spēj pateikt, ka es daru pāri cilvēkiem. Zvanīt, nezvanīju, zināju, ka tam nav nekāda jēga ;)

Kaut kā pašai sev jācenšas ieskaidrot, ka viņš nav ne manis, ne manu asaru vērts!
24.08.2014 21:20 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Iemīlies kādā vīrietī, protams, iespējams, ka viņš kļūs tikai par tavu plāksteri, bet arī tas nav slikti - palīdzēs novirzīt domas no iespriekšējā čaļa :)
24.08.2014 21:21 |
 
Reitings 5
Reģ: 24.08.2014
Aizmirsu piebilst, ka todien, kad "uzzināju, ka man nav morālo vērtību un es darot pāri cilvēkiem", strīds sākās ar to, ka man uzbrauca augumā par to, ka es no rīta biju apskatījusies viņa jaunās draudznes profilu dr.lv. Tādēļ viņam rodas problēmas, jo jaunajai draudzenei esot manis žēl...
24.08.2014 21:28 |
 
Reitings 857
Reģ: 08.08.2014
Es tev neticu. Tāpat vien cilvēku no dzīves neizslēdz. Ganjau tu viņam apniki jo rakstiji par daudz.
Vai arī viņa jaunā meiča izteica pretenzijas pret tevi. Tas vien ir mazohisms tev pašai - tu viņu mīli → viņš tevi nē. A tu ņēmi un viņam turpināji rakstīt.
Ja pasaka viss beidzies un neko nejūt kādi vairs tur draugi.
Pati sevi sasāpināji līdz saviem milzīgajiem pārdzīvojumiem!
24.08.2014 21:28 |
 
Reitings 178
Reģ: 04.02.2013
Un kāpēc skatījies viņa draudzenes profilu? Kas tev no tā?
24.08.2014 21:30 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Pieļauju, ka mūsdienu likumi un vīriešiem liek aizdomāties arī par sievietes uzvedību un iekšējo pasauli. No stervām baidos kā no uguns, tīri tā iemesla pēc ka es zinu, ka attiecības beidzas. Vienmēr esmu pārliecināts, ka attiecības beigsies un paliks tikai neapmierināta sterva un alimentu saistības. No tāda rakursa skatoties, augstprātīgas, neiecietīgas un stervainas būtnes neieteilpst neviena vīrieša ilgtermiņa projektā.
24.08.2014 21:38 |
 
Reitings 5
Reģ: 24.08.2014
Tas bija viņš, kurš uzstāja uz draugu būšanu. Mums ir daudz labu, kopīgu draugu, kā arī man ir fantastiskas attiecības ar viņa ģimeni, tāpat agri vai vēlu mums būtu jāsatiekas.

Vienkārši intereses pēc paskatījos, ne ar kādiem nodomiem, bija garlaicīga diena darbā.
24.08.2014 21:38 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Tu neesi ne pirmā, ne pēdējā, kam salauzta sirds .. un to vajag apzināties. Visi agri vai vēlu tam iziet cauri lielākā vai mazākā mērā. Tātad - ja jau visi tam iziet cauri, tad arī ar Tevi viss būs kārtībā :) Un tā ir pozitīva doma!
Vienīgais jautājums - cik laiku Tev tas prasīs.
Man savulaik tas prasīja pusotru gadu .. esmu dzirdējis par lielākiem un mazākiem laika posmiem. Man ļoti palīdzēja aizraušanās (hobijs), kas ļāva maksimāli ieiet tajā un nedomāt par pagātni un sirdssāpēm. Laiks dziedē.
Vienīgi ceru, ka Tev pietiks smadzenes, lai saprastu, ka daudz vērtīgāk ir laiku ieguldīt pozitīvā gultnē nevis aizrauties ar apreibinošām lietām ..
24.08.2014 21:42 |
 
Reitings 178
Reģ: 04.02.2013
Ir skaidrs, ka vīrietim tagad ir citas attiecības, kas viņam ir svarīgākas par tevi. Un viņa doma par draudzību izjuka, jo iespējams pārlieku viņas uzmācies ar ziņām utt.
24.08.2014 21:42 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Elza - vairums sieviešu ir ļooooti ziņkārīgi radījumi. Es būtu apskatījusies ne pēc pāris dienām, bet uzreiz, kā uzzinātu, kas ta par meiču :D Autorei - nākamreiz stalko caur fb, tur, vismaz, nevar satistiku pasūtīt. Nuuuu vai viltus profilu ;)

Kā aizmirst ? Kādu laiciņu darīt tieši tik daudz, ka domāt neatliek laika. Piecelties, norauties melnāš miesās un atlūzt .. no sākuma par čali iedomāsies reizi pāris h, pēc tam ik pārdienas, reizi nedēļā un tā tālāk. Pozitīvi, ka saproti to, ka citi tavas dusmas nav pelnījuši; ja sanāk uz kādu nepelnīti sabļaut, neaizmirsti arī atvainoties (nu tā to daru es, un neviens draugs nav aizmucis dēvējot par emocināli nelīdzsvarotu psihopāti:)

P.s.
Njā. Tā divās nedēļās jūtas pazūd .. aizdomīgi. Pec tuvo draudzeņu pieredzes - tāš ir pazudušas jau agrāk, bet aizbraukšana izmantota kā attaisnojums.
P.p.s.
Gļēvi, bet esmu rīkojusies līdzīgi.
24.08.2014 21:44 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
pirmās mīlestības visas ir tādas, sāpīgas. vnk tas tevi norūdīs turpmākai dzīvei.
vnk dzīvo un laiks darīs savu.
24.08.2014 21:46 |
 
Reitings 5
Reģ: 24.08.2014
Laikam pirmo reizi mūžā tik ļoti gaidu skolas sākumu, kad varēšu atkal iegrimt grāmatās un rakstīt bakalaurdarbu, tas cerams būs arī tas, kas aizvedinās manas domas un sāpes tālu, jo tālu...
24.08.2014 21:56 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
viņš man pateica, ka man neesot morālo vērtību un es darot pāri nevainīgiem cilvēkiem


Ja tā var pateikt bez iemesla, tad viņam ar galvu kaut kas nav kārtībā. Ja bija iemesls,aizmirsti, atlaid.

Un vispār par visu situāciju, noteikti, ka jāpaiet laikam, nu nekas... būsi skarbāka pret citiem varbūt. Arī Tu esi cilvēks, arī Tev nav vienmēr jābūt saulītei. Pēc laika jau būs labāk (TIKAI JA IZVAIRĪSIES NO KONTAKTA AR VIŅU ,NEBŪSI VĀJA, NECELSI VECO SĀPI AUGŠĀ! )
24.08.2014 21:56 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Laikam pirmo reizi mūžā tik ļoti gaidu skolas sākumu, kad varēšu atkal iegrimt grāmatās un rakstīt bakalaurdarbu, tas cerams būs arī tas, kas aizvedinās manas domas un sāpes tālu, jo tālu...


Lieliski! Priecājies, ka Tev ir iespēja studēt, ka esi gudra, ka Tev nākotnē kaut kas labs arī spīd... Būs OK ;)
24.08.2014 21:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits