Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kafejnīca dzīvei.

 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Labs vakars sestdienā.

Lieta tāda un apstākļi sekojoši: no augusta pēdējās nedēļas līdz pat Ziemassvētkiem pie manis apmetīsies ciemiņi, kuri, tā sakot, ar čalām un dzīvību piepildīs visu manu nelielo mājoklīti. Man šajā laikā būs nepieciešams strādāt, studēt kā zinātniska, tā arī gana erotiska satura literatūru un tamlīdzīgi. Protams, iespēju robežās to darīšu mājās, uz laiku pārvēršot virtuvi par dzīvojamo istabu un ļaujoties cita veida kompromisiem, tomēr ir kāds jautājums, precīzāk, vairāki, ko šovakar uzticu Jums:

1) kuras galvaspilsētas kafejnīcas uzskatāt par rekomendējamām par pusstundu ilgākam darbam ar datoru, grāmatas lasīšanai un citai šāda veida laika pavadīšanai? Kuras ir tās vietas, kurās netikšu greizi uzlūkota par dienā neiztērētām 50 naudiņām un kārtējās kafijas vietā nesaņemšu lūgumu aiziet?

Esmu redzējusi šādus datordarboņus un grāmatu tārpus arī tādās visnotaļ uz vakara izklaidēm tendētās vietās kā Omas briljanti vai Ļeņingrad, nepieciešamības gadījumā izmantošu arī tās, taču ļoti labprāt uzklausīšu iespējami plašus ieteikumus par dažādām sēžamvietām.

2) Plānoju brīvdienu izbraucienus tuvākās apkārtnes iepazīšanai. Mērķis - maksimāli 2 stundu brauciena attālumā esošās pilsētas. Pēc kārtīgas vietējās dabas iepazīšanas pastaigas, vēlēšos kafijot kādā omulīgā vietā! Jelgavnieces, jūrmalnieces, siguldietes, iesakiet mazpieredzējušai rīdziniecei savas pilsētas mājīgākās kūkotavas (ne jau katrā no tām es vēlēšos kūku!, tāpēc šo jēdzienu vēlams uztvert drīzāk pārnestā nozīmē). Tāpat vēlētos dzirdēt, kuras vēl pilsētas un mazpilsētas būtu manas ievērības cienīgas. Sevišķi kārdinošas aģitācijas gadījumā esmu gatava mērot arī garāku ceļu!

Dzirkstošu sestdiennakti!
23.08.2014 22:57 |
 
Reitings 285
Reģ: 12.02.2011
Par vietām - Birojnīca (www.birojnica.lv)
23.08.2014 23:02 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Man patīk Miera ielas Republika. Man šķiet, ka 1/4 Satori arī jābūt piemērotai šādiem mērķiem. Vispār man ļoti patika manas augstskolas bibliotēka. Noslēpies kādā mīkstā ādas krēslā starp plauktiem, kompis klēpī un strādā. Tā kopības sajūta liek sapurināties, mājās slinkums ir biežš sabiedrotais.

Man ļoti patīk manas Latvijas mājas-Koknese. Bet nezinu, kur tur kūku smuki, šūpojot kājas, apēst. Kā jau provincē, cieņā taukainas franču karbonādes. Kkad biju salūgusi draugus, un konstatēju šo neiepriecinošo faktu. Bet netālu ir Liepkalni, kur cep maizi un ne tikai. Rudens Koknesē ir fantastiski skaists :)
23.08.2014 23:07 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Es kādreiz "dzīvoju" LU Ekonomistu mājas kafejnīcā. Mīnuss - pretīga kafija.
23.08.2014 23:11 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Esmu dzirdējusi par birojnīcu, un tas koncepts man šķiet ļoooti saistošs, teju ģeniāls :) Prieks, ka ir tāda vieta Rīgā. Vairāk gan, diemžēl, nemācēšu neko ieteikt. Nez, vai jaunajābibliotēkānevar vnk sēdēt un strādāt kādā stūrītī ? Un kā, ellē, var darbam sakoncentrēties ļeņingradā vai briljantos ? :D
23.08.2014 23:13 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Gaismas pilī noteikti būšu biežs viesis BD ietvaros, tik skaists skats pa logu uz Daugavu un Rīgu, ah (l)

Citādāk man patīk Costa :)
23.08.2014 23:15 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
hanna, vai tev ir draugs? :) Lasot kārtējo tevis veidoto diskusiju/komentāru, visu laiku velku līdzības ar vienu draugu, kurš ir brīvs un foršs un, ar kuru jums noteikti saskanētu, vismaz rakstiski :D
23.08.2014 23:16 |
 
Reitings 824
Reģ: 22.02.2009
1) - Double Coffee (Stabu iela vai Raiņa bulvāris) esmu bijusi vairākas reizes, pārāk daudz cilvēku nav un domāju, ka netiksi dzīta prom. Garšīga kafija un ērti dīvāni...

- Fazenda (pati esmu bijusi Āgenskalnā) tagad interjers ir mājīgāks nekā bildēs un ir papildus telpa, kur cilvēku daudz mazāk un domāju, ka pietiekami ērti tur strādāt. www.fazenda.lv

- Mārtiņa Beķereja (Vaļņu 28). Cilvēku plūsma lielāka, bet ir ērti dīvāni un ir iespēja par nelielām naudiņām paņemt tēju un kādu maizīti. Pati tur esmu gaidījusi kursus pat vairāk kā 3h un neviens neko par to neteica. Sākumā bija grūtāk pierast pie cilvēku čalošanas, bet pēc dažām h to pat vairs nemanīju

- Kafejnīca Mierā
- Birojnīca
- Tea & Coffe garden - jauka atmosfēra grāmatas lasīšanai
23.08.2014 23:18 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es peedeejo reizi, esot Riigaa,biju tiesi taada kafejniicaa,kaadaa es gribeetu nokluut veelreiz,taa mieriigi paseedeet ,palasiit pat varbuut graamatu pie kafijas tases,noteikti vareetu padarboties arii ar kompiiti,bet neatceros ne no saukumu ,ne adresi-loti patika!Paldies meitenei(Cosmo meitenei):),kura mani uz turieni aizveda-kaut kur pie Elizabetes ielas-taada kaa 30. gadu stilaa-taadi eerti klubkreesli,galdi taadi arii taada stilaa-zem stikla veco laiku aktrisu,sieviesu melbaltaas fotograafijas,vareeja paskatiities graamatas-daudzas par maakslu.Loti patika dizains,gleznas pie sienaam utt
23.08.2014 23:19 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Domāju, ka neviens uz tevi šķībi neskatīsies ne DadCafe, ne arī Ezītī. :)
23.08.2014 23:21 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
frivolous,

saprotu Tavu sašutumu. Vienīgais, kam es Ļeņingradā spēju sakoncentrēties, ir maka satura un vēl nopērkamo alus kausu attiecības aprēķins. :D
Bet esmu tur redzējusi datorotājus, saprotams, ne piektdienu vakaros. :)

Cukurvāvere, attiecību statuss neskaidrāks par neskaidru. Dažkārt sāku apšaubīt to, vai esmu ilgstošām sadraudzībām piemērota. (Savu palielo pēcpusi manām attiecībām aizstumj priekšā vai nu iekšējie bubuļi un dēmoni vai neparedzēti dzīves apstākļi.) Bez neglītiem nolūkiem kolekcionēju dvēseļu draudzības.
23.08.2014 23:23 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Varbūt kāds atpazīst Emmanuelles minēto vietu ? Gribētos aziet :)
23.08.2014 23:23 |
 
Reitings 824
Reģ: 22.02.2009
2)Tā kā dzīvoju Jūrmalā, tad kafijas un kā garšīga baudīšanai varu ieteikt:

- Dukāts (Baznīcas 12/14, Dubulti, dažas min no stacijas). Garšīgi gan bistro, gan arī blakus esošajā veikalā vari paņemt ko līdzi uz mājām. Kad nāk ciemiņi, tad vienmēr tur pasūtam konditorejas izstrādājumus - plātsmaizes utt. www.dukats.lv

- Raušu fabrika. Vienmēr ir rindas, jo kūku, smalkmaizīšu, groziņu u.c. izvēle ir plaša un viss ir tiešām ļoti garšīgi, pie tam salīdzinoši lēti. www.rausufabrika.lv

- Madam Brioš. Pavisam jauna kafejnīca, kur ir garšīgi un interjers gaumīgs, taču cenas diezgan augstas. www.facebook.com/MADAM.BRIOS

- Armēņu virtuve. Ja vēlēsies ko citu, tad šis restorāns ir viens no labākajiem Jūrmalā, kur ir garšīgi, lai ko arī pasūtītu un cenas nav uzpūstas, kā tas ir Majoros vai Dzintaros. Interjers arī ir ļoti mājīgs. www.tapan.lv
23.08.2014 23:29 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Drīkstu uzdot naivu jautājumu, kālab kafejnīcā pavadīt tik ilgu laiku, strādājot ar datoru vai lasot grāmatu? Vai piemērotāka vieta minētajām nodarbēm nebūtu dīvāns, šūpuļkrēsls, šūpuļtīkls vai vienkārši rakstāmgalds, kas atrodas pie loga?
23.08.2014 23:34 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Robert, tu neizlasīji, ka viņai būs pilna māja ar ciemiņiem?! Un kur pilna māja ar ciemiņiem, tad ir grūti atrast kādu klusu stūrīti, lai neviens nenāktu klāt un neko nejautātu/nerunātu. Kafejnīcā starp svešiem cilvēkiem neviens tāds, kas uzbāžas, nebūs. :)
23.08.2014 23:38 |
 
Reitings 551
Reģ: 20.07.2009
Robert, katram savi iemesli. Autore min, ka mājās būs liela kņada.
Ir studenti, kuriem kopmītnēs nav normāla rakstāmgalda vai gribas to laiku pavadīt bez istabas biedriem.

Man patīk tā sajūta, kad pēc tādas pasēdēšanas jaukā kafejnīcā pārnāc mājās un tad var darīt citas lietas. It sevišķi, ja dzīvojamā platība ir neliela dzīvoklī un apnicis guļamistabu izmantot arī kā darbistabu.
23.08.2014 23:40 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Drīkstu uzdot naivu jautājumu


Protams, drīksti, bet ar tādām pašām tiesībām es drīkstu cerēt, ka diskusija tiks izlasīta ar pirmo reizi. :)
23.08.2014 23:50 |
 
Reitings 704
Reģ: 29.01.2009
Pati esmu no mājās vai bibliotēkās sēdētājām, taču, manuprāt, Coffee Inn un Costa ir piemērotas vietas gan strādāšanai, gan arī iedvesmas ķeršanai.
23.08.2014 23:59 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Emanuelles aprakstā, šķiet, atpazīstu Art cafe Sienna Strēlnieku ielā. Tur ir ļoti īpaša atmosfēra, lieliska apkalpošana. Manuprāt, dators un darba lietas tai vietai nepiestāv. Vincenta deserti, garda kafija un neatkārtojams interjers- tas ir jābauda :)
24.08.2014 00:22 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
moloko-jaa taa ir taa,paskatiijos arii vairaak video par to vietu!Loti patika-jaaatceraas noteikti!:)
24.08.2014 01:18 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
es balsoju par "Vietu" uz Stabu/Valdemaara vai MiiT uz Laacpleesa pretii sexiistailam
24.08.2014 02:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits