Pateicība ārstam

 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Beidzot tiku vaļā no saviem gudrības zobiem (skatīt vecās diskusijas, kur viena zaķpastala vesela gada garumā uzdeva jautājumus par labākajiem zobu ķirurgiem, raudāja komentāros par to, cik ļoti bail un veidoja diskusiju par nomierinošām vielām, kas palīdzētu neko nejust un nedomāt procesa laikā (tās galīgi nebija vajadzīgas)).
Dakteris bija tiiik superīgs, ātrs, mierīgs un māsiņa tiik jauka, ka es nevaru neuzdāvināt viņiem kaut ko, pateicoties par diviem izoperētiem/izrautiem zobiem 5 min laikā un par diskomforta (sāpes, pampums, utt.) trūkumu nākamajās dienās. 4dien būs jāiet izņemt diegus, tad nu domāju, ka kaut ko vajadzētu.. Naudu dot kaut kā galīgi banāli un pārāk formāli. Varētu ziedu klēpi :D, bet tas arī laikam ne. Tad nu jautājumsJUMS - ko aiznest dakterim un viņa māsiņai?
23.08.2014 13:48 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
oooti lielai daļai ārstu liekas, ka viņiem pacients ir parādā.
Iedod kukuli - i smaidit sāk i pretīgais garastāvoklis pāriet.
Atvaino,bet neviens cits iznjemot juus pashi-pacienti,pie taa neesat vainiigi.
Vajag parstat shitos kukuljus/pateicibas,tad ari vairak nevienam nebus iemesla iedalit,jo bus jadara savs darbs visiem vienadi.

Cukurvāvere Sheit jau tiesham tev mineja,ka paldies no sirds,laba atsauksme un daktera ieteikshana talak,bus daudz patikamaka pateiciba. Ja velies tiesham kaut ko no sirds,tad aiznes kaut vai kartinju ar parakstu un labiem vardiem,uzadi cimdus vai zekjes,kaut ko personiskaaku,ja tiesham nevari bez taa iztikt.
23.08.2014 16:23 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Nē, Selīna, man neliekas, ka man pacients būtu parādā. Vēl jo īpaši naudu. Murgs.
Esmu pret naudu aploksnē. Pacienti dažreiz uzdāvina ziedus, bet vairāk par visu es novērtēju, ja viņi atzinīgi novērtē manu darbu. Svešu naudu man nevajag.
Es šajā situācijā nemaksātu, jo esmu principiāla. Un stomatologi laikam skaitās labi situēti.
23.08.2014 16:24 |
 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
Jā, piekrītu, ka dāvanu karte uz teātri būtu labāk kā gatavas biļetes.
Par to zapti neiedomājos, ka kāds varētu arī draņķīgas uztaisīt. Nu dāvinātu tikai gadījumā ja būtu tiešām garšīgas un foršās burciņās.
Foršas vilnas zeķes ar kaut ko klāt arī ir forši tagad uz rudeni, var kopā ar to pašu zapti, citroniem, labu tēju, nu kjipa rudens veselības groziņš. Bet naudu nē, tad labāk neko.
23.08.2014 16:27 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
a manā gadījumā, kā sadalīt to, ko dod? Divas vienādas "paciņas" ar kādu našķi vai puķēm, vai balzāmu (pieņemsim)? Vai to visu dakterim un māsiņai "kādu nieku"? Vai kā?
23.08.2014 16:30 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Jā, protams, ka paši pacienti ir vainīgi! Es nemaz par to nestrīdos.
Man ir prieks, ka ir ārsti, kuri neņem kukuļus un ir vienlīdz labi pret visiem pacientiem. Bet saprotu arī tos, kuri dod tos kukuļus, lai attieksme pamainītos.
23.08.2014 16:31 |
 
Reitings 782
Reģ: 03.06.2014
Divi gudrības zobi 5 minūšu laikā? Nopietni?? Tev no uztraukuma laika izjūta buksēja. :D
23.08.2014 16:40 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Es laikam Tev īsti nelīdzēšu, bet nevaru iedomāties kaut ko zobārstam nest. Nopietni!

Pateikti sirsnīgu paldies un viss. Domāju, samaksa par pakalpojumu jau arī bija. Nē, neko nenestu. Nu ja jau tik ļoti vēlies - kaut ko tīri simbolisku. Ziedus tos pašus.. Nez.
23.08.2014 16:43 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
RedColour, tas jau tas labākais. 11:05 ienācu kabinetā, parunājos, sašpricēja anestēziju, tad ar māsiņu gājām taisīt Rntg, tad nācām atpakaļ, 11:15 sāka darboties un 11:25cās es jau maksāju reģistratūrā :D Augšējais zobs, kas mani visvairāk satrauca, jo atverot muti, zobs atdūrās vaiga muskulī/žokļa locītavā. To viņš ar pāris "urķējieniem" dabūja laukā max 10 sekunžu laikā. Māsiņa tik nosaka : "Nu re, viens jau ārā". Man acis lielas un ar WTF izteiksmi prasu: "Ko? Kā tad?!" Tad viņi parādīja to zobu un es sāku smieties :D Ar apakšējo mazliet ilgāk pamocījās, jo tam tomēr divas saknes un līdzinājās aisbergam - ārā bija puse no kronīša (otra puse vēl tikai līda ārā - bija zem smaganas). Beigās, kad izrāva/izņēma, nošokējos, kāds milzenis tas zobs tomēr. Tad nu tā šūšana bija ilgākais process.
Vienvārdsakot, par to jau man tas patīkamais šoks - ka tik ātri, tik viegli. Teica, ka šovakar būs vistrakāk un nākamajā dienā - var sāpēt, ka jādzer ibumetīns un būs pampums. Braucot mājās, turēju ledus maisu pie vaiga, mājās arī mazliet. Vakarā nekas nesāpēja, jau omleti varēju ēst. Un nākamajā dienā jau grauzu ceptus kartupeļus un karbonādi :D Ne sāpju, ne tūskas. Velti ņēmu 10 dienu atvaļinājumu šķietamajai rehabilitācijai.

Es dikti brīnos par to, kā šeit daudzas ir stāstījušas, cik ilgi atkopjas, kā dzīst brūce, ka nevar ēst neko citu kā tikai šķidrumus caur salmiņu vairākas dienas, par to, cik ilgi rauj to zobu un kā moka pacientu.... Šis ārsts to visu izdara "aizvērtām acīm" pāris minūšu laikā! Cepuri nost!
23.08.2014 17:00 |
 
Reitings 93
Reģ: 09.07.2013
Nezinu, daktere izskatījās ļoti pat priecīga un nākamajā apmeklējuma reizē slavēja dāvinājumu, bet tas vairāk tiešām atkarīgs no paša cilvēka, citam mīļš paldies un apskāviens darīs vairāk nekā nauda. Nejau visi, kas iet mācīties par ārstiem domā, ka nu tik lielais piķis no cilvēku kabatām ripos iekšā.
23.08.2014 17:02 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
par abiem zobiem un rentgenu vienam zobam (otram man jau bija), un par iesaiņotiem zobiem līdzņemšanai :D, samaksāju 82,10 eur. Un tas nav SI.
23.08.2014 17:05 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Cukurvāvere, kurā vietā tev tik ātri un lēti sanāca? kas par dakteri? :O
23.08.2014 17:08 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
ejot uz turieni, līdz pēdējam brīdim uztraucos, vai viņš man nesavainos vaigu/muskuli/žokļa kaulu/nervus. Uztraucos kā zaķis par to, vai nebūs kā te vienai meitenei bija, kad traumēja nervus, kā rezultātā uz mūžu seja nejūtīga. un tā tālāk un tā joprojām. Pirms došanās kabinetā, es vēl draugam pastāstīju, kur atrodas SI, gadījumam, ja vajadzēs nesties uz turieni un šūt kopā seju :D :D (lai gan par to ārstu biju pārliecināta).
Tas, kā dabūja to zobu ārā, bija unikāli. Jo man tagad, trešajā dienā nesāp ne brūce, ne vaigs, ne blakuszobi.
23.08.2014 17:09 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es Latvijaa vienmeer nesu dakteriitei ziedus,kad gaajaam loti biezi ar manu mazo puisiiti(iznaaca iet katru nedeelu,kad bija mazins)Atminas!!!
Man patiik tomeer taa kaartiiba seit-lai cik labi dakteris nestraadatu-nekaadas aploksnes ,un nekaadi ziedi utt
23.08.2014 17:10 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Mana tante arī ir zobārste un nekad neesmu dzirdējusi, ka šī teiktu, ka viņai kaut kas baigi neder un ko tie klienti vispār viņai te nes tādas figņas. :D

Tantei ir nests viss.. - kūpinājumi, olas, medus, zeķes, puķes, sēnes, konfektes, tējas, paštaisītas rotas.. nu, viss tak cilvēkiem noder. Un ja nenoderēs atdos kādam citam. No tā jau prieks nekļūs mazāks par to, ka kāds pateicas kā viņš māk.


Vispār, man liekas, ka viena no noderīgākajām un ejošākajām lietām varētu būt kafija.
23.08.2014 17:13 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Cukurvāvere

Omg.. Cik labi, ka es tādus briesmu stāstus nezināju pirms savas raušanas.
23.08.2014 17:13 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Rīgas zobārstniecībā (Blaumaņa ielā), ārsts Linards Galvess-Neimanis.

Veidojot te diskusijas ar lūgumiem pēc atsauksmēm par labākajiem zobu ķirurgiem, nolēmu, ka viennozīmīgi iešu uz SI pie Sējas, jo daudzas meitenes te ieteica kā labāko, foršāko. Tad izlasīju vienu komentāru šeit par Galvesu. Sāku meklēt info. Pietika ar pāris komentāriem un pierakstījos uz vizīti. Secinājums tāds: ne visi Latvijas labākie zobārsti-ķirurgi strādā slavenajā Stomatoloģijas institūtā. Vietai nav nozīmes, bet gan ārsta rokai un pieredzei . (jāpiebilst, ka Galvess ir gados jauns :))
23.08.2014 17:15 |
 
Reitings 2840
Reģ: 29.01.2009
Man gan nerāva,bet laboja zobu.Pirmajā reizē uzlika zāles, daktere teica,ka iespējams vakarā sāpēs,jo nācās dedzināt smaganas, ieteica nopirkt zāles. Sapirkos un ar bailēm gaidīju narkozes iziešanu.Bet nekādu sāpju nebija.Tā pat bija,kad salaboja to gudrības zobu,teica,iespējams sāpēs, jo vienā dienā iztīrīja gan kanālu,gan izrāva nervu,gan aiztaisīja ciet, uzrakstīja antibiotikas, lai noņemtu visas sāpes. Atkal visu sapirkos, bet vakarā nekādu sāpju.

Tas vairāk laikam atkarīgs kā organisms pārciešu un uzņem šādas sāpes.
Kolēģei pavasarī izrāva 2us gudrības zobus, teica,ka pampums turējies nedēļu, pēc kāda laika viņas mammai arī izrāva gudrības zobus un nākamajā dienā vispār nebija sajūtas,ka ir rauti zobi ārā :)
23.08.2014 17:19 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Ai, man patīk iepriecināt laba darba darītājus. Esmu nesusi tās pašas puķes un īpašākus saldumus. Vai arī bieži nesu-pirms, labākai attieksmei, tā teikt- 'iebaroju', kušš:D
Kaut gan, protams, sapratu, ka saldumi noteikti varētu būt par daudz, kur viens cilvēks, lai liek n- tās konfekšu kastes nedēļā. Es, teiksim, savai grūtniecības pieskatītājai atvedu suvenīru no ārzemēm- metāla zilonīti laimei. Kad jau pēc gadu aizgāju atrādīt savu bērnu, viņš tur joprojām stāvēja uz rakstāmgalda, mīļi.
23.08.2014 17:19 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Tb.Tas zilonis stāvēja uz galda, ne bērns. Man nerakstās šodien..:)
23.08.2014 17:21 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
maz..maz, piekrītu, ticu. Manā gadījumā man ir tā, ka mute ir ļoti jūtīga - pirms daudziem gadiem, kad izņēma nervu zobam, man visu atlikušo nedēļu bija sāpīgi banānu nokost un košļāt - LŪK, cik jutīgi bija zobi un viss žoklis :D Tas pats ar visādām zobu labošanām, sāp, jutīgs, smaganas sāp, utt.
A tagad smaganā caurums sašūts, kuru es pat nejūtu, bakstot ar mēli :D
23.08.2014 17:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits