Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atsauces

 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Šis maniem zobiem liek sāpēt - vai es drīkstu kursa darbā vairākas rindkopas pēc kārtas izmantot info no viena un tā paša avota?
Un tad katras rindkopas beigās man jāatkārto avota atsauce (manā gadījumā viena un tā pati)?

Kā mani kaitina šie rakstu darbi... :D aiiii
16.08.2014 14:07 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Principā, vari. Un jā, jāatkārto ta pati atsauce. Ja tās nav sekojošas lappuses, tad vēl neko, bet ja tu veselu lappusi pārstāsti nodaļu no kādas grāmatas, tad, nu, nav baigi forši.

Iesaku iebāzt pa vidu pāris atsauces uz citiem tekstiem/materialiem.
16.08.2014 14:11 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Es zinu, ka nav forši, bet tāda dzīve un neredzu jēgu izcelties ar simtpadsmit avotiem, ja reāli rakstu "vēstures" nodaļu un jaatreferē tikai vēsturiski fakti, kas no grāmatas uz grāmatu neatšķirsies. Tiesa gan, mēģināšu kaut ko pa vidu iespiest vēl citu..
57days, kā Tu domā, vai es varētu tādā veidā darīt, izmantojot vienu un to pašu organizācijas mājaslapu, kur ir viss man nepieciešamais info? :D Šis laikam ir galīgi neforši, bet piemērotu grāmatu attiecīgajai sadaļai nav..

Laikam var just, ka esmu dusmīga? Kursa darbi ir lietas, ko ienīstu ar visu savu sirdi :D
16.08.2014 14:18 |
 
Reitings 104
Reģ: 06.08.2014
Drusku papildinot 57days varu norādīt, ka daudziem pasniedzējiem labāk patīk, ja ir izmantoti dažādi avoti vienā lapā. Tu jau norādīji, ka fakti jau neatšķirsies, tomēr pasniedzējam var rasties priekšstats, ka tu nevienu citu avotu nezini, tāpēc izmantot tikai vienu avotu skaitās slikts stils (tā vismaz man stāstīja pasniedzēja, kad rakstīju pirmā kursa darbu), ja ir iespējams izmantot daudz vairāk avotus (ir atsevišķas tēmas, kurās ir ļoti maz avotu, tādā gadījumā pasniedzējs neko neteiks) . Plus parasti augstskolas ir noteikušas minimālo avotu daudzumu, piemēram, 5, 10 vai 15 avoti, tādā veidā tu iegūsi lielāku avotu skaitu un līdz ar to arī pasniedzēja labvēlību (komisija, pārbaudot tavu darbu aizstāvēšanas laikā neskatīsies cik daudz tu katru avotu esi izmantojusi, bet gan to skaitu līdz ar to labāk, ja viņi ir vairāk nekā mazāk).
16.08.2014 14:42 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.06.2013
Vari gan. Skatoties pēc augstskolas metodiskajiem norādījumiem, ja ir zemsvītras atsauce, pirmo formē pēc tiem, otrajā, trešajā raksti - ,,turpat", ja mainās lappuse, norādi arī, no kuras lappuses ņemts. Ja ir atsauce kā cipars kvadrātiekavās vai uzvārds, gads (lappuse), vari norādīt divreiz, bet vairāk gan nevajadzētu, vienu avotu izmantot vairāk par divām reizēm nav labs stils, un skaties, lai pa vidu būtu kaut mazliet savas domas / sasaistei.
16.08.2014 15:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)