Kā tikt galā ar vīrieti?

 
Reitings 6
Reģ: 14.08.2014
Labdien!

Es vairs nezinu ko darīt? Man ja godīgi viss piegriezies. Pat nezinu kā pareizi rakstīt. Galvenais šai visā būtu - kā ir iespējams tikt ar vīrieti galā, lai viņš palīdzētu savai mīļotajai sievietei?
Šobrīd esmu izmisumā un man ir pēdējais piliens. Pati esmu šobrīd uz kruķiem. Vispār gultā varu savu laiku pavadīt un depresijā krist, bet smagākais ir tas, ka pirms tā visa es biju sieviete kāsieviete..
Gan māju berzu, gan trauku kalnus vācu, gludināju, ēst taisīju, un vēl uz darbu spēju iziet, lai varētu katru mēnesi līdz 240 stundām nostrādāt. Bet runa ir par to, ka man nereāli kaitina tas, ka mans vīrietis neko nedara.
Ēst taisīt negrib, bet es vienmēr gatavoju un mājās sagaidīja silts ēdiens, pat no rītiem cēlos un brokastis pagatavoju, bet šobrīd to nevaru. Un ne reizi vēl neesmu sagaidījusi, ka brīvprātīgi vīrietis man pienesīs brokastis gultā vai pagatavos tās - jālūdz tas.
Drēbes - vienmēr izmazgātas, kārtīgi izgludinātas, salocītas unsaliktas skapī, bet man slimai guļot gultā vēl spēj pavaicāt vai nav kāds gludināts krekls, bet kā, ja uz abām kājām pat nespēju nostāvēt - drēbju kalns mazgātais tikai krājas un negludinās. Virtuve vispār ir tik briesmīga - grīda netīra, galds netīrs - nolipis, trauku kalni stāv - nemazgā - neko nedara. Vispār - pilnībā neko negrib darīt. Bet man vienmēr bija ideāla kārtība.
Vienīgā lieta ko var izdarīt ir sēdēt vairākas stundas pie datora testējot jaunās spēles un pat tur apkārt ir putekļu kalni un netīri trauki, papīri, lipīgs un nosmērēts. Vai otra lieta - stundām sēž pie mašīnas. Darbā arī nav tik noslogots, jo tur var atļauties ierasties vēlāk un ātrāk aiziet un tikai kompi vien spaida tur.
Bet man lamāties vien gribas, ka man apkārt aug netīrība un neko nedara. Tikai tad ja kārtīgi uzbļaušu tad haltūriski kaut ko izdarīs.
Vispār es nesaprotu vai man jābūt tādai dzīvei, ka ir jāraujas gan darbā sev iztiku nopelnīt un vēl mājas visu vācot un vēl vīru audzinot - piedodiet kā mazu bērnu? Es nesaprotu..
Nekad no viņa neesmu saņēmusi kaut reizi gadā kādu īpašu apliecinājumu, dāvanu - smaržas, puķu pušķi vai vienalga ko lai reizēm justos novērtēta viņam blakus.
Mēs pat ceļot nekur nebraucam..
Vienmēr ir aizbildinājums - nav naudas, tur naudu vajag un tur..
Vienīgais tikai mazas bučas un - Es tevi mīlu..
14.08.2014 14:45 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Tu esi savam vīram otra mammīte - a ko, ērti toties! Krekls tīrs ir, paēst ir...ko vēl vajag. Piedod, par sarkasmu, bet seksojiet laikam arī reizi pusgadā, ne?
Vēlu ātrāku atveseļošanos un acu skaidrību! Tu esi pelnījusi daudz ko vairāk.
14.08.2014 15:06 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Kurš pelna ģimenē?


atbildu -
sieviete kāsieviete..
Gan māju berzu, gan trauku kalnus vācu, gludināju, ēst taisīju, un vēl uz darbu spēju iziet, lai varētu katru mēnesi līdz 240 stundām nostrādā



sievietei te 2 darba slodzes faktiski.
14.08.2014 15:11 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Ar vīrieti galā nav jātiek, bet pašai ar sevi. Kamēr vien sieviete būs kā tanks, viņai blakus nebūs vīrietis kā bruņinieks.
14.08.2014 15:14 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Kubiete, slodze itin bieži neatbild uz jautājumu par pelnīšanu ģimenē, tam taču Tu piekritīsi?
14.08.2014 15:15 |
 
10 gadi
Reitings 505
Reģ: 26.08.2013
Paturpināšu sasāpējušo zeķu tēmu, vēl vari taču izmazgāt tādā stāvoklī kādā ir (uz kreiso vai labo pusi) un tad salikt plauktiņā. Tālāk lai pats griež ārā (vai arī negriež) un iet ar tādām kas uz kreiso pusi. Bet šeit ir viens patīkams moments, katru otro reizi ciklā zeķe nonāks pareizajā stāvoklī, respektīvi uz labo pusi.
14.08.2014 15:15 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Kubiete, slodze itin bieži neatbild uz jautājumu par pelnīšanu ģimenē, tam taču Tu piekritīsi?
doma vina ar savu algu ( vairak ka slodze viena pec stundam) slauka pakaļu? Jeb tomer nes maja partiku, apmaksa ari rekinu, saimniecibas preces?
14.08.2014 15:18 |
 
Reitings 6
Reģ: 14.08.2014

sievietei te 2 darba slodzes faktiski.


Tāds darba slogs ir ārstniecības likumā ārstniecības personām..
14.08.2014 15:18 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
es runaju par darbu + majas soli. Jo ja abi daudz strada un nav laiks, var algot majs uzkopeju un pavari atsevišķi... divam maksajot algas. Jeb tema izdomata... ja reiz nesaprati pat domu...:D
14.08.2014 15:20 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Kubiete, ir pilns ar sievietēm, kurām ir sava nauda, par kuru netiek pirkta pārtika, apmaksāti rēķini vai saimniecības preces. Es savu algu tērēju sev. Arī tad, kad 1,5 slodzi strādāju, visa mana nauda bija dāvanām, niekiem, lutināšanai, ne maizei un pienam.
14.08.2014 15:22 |
 
Reitings 6
Reģ: 14.08.2014
Microquasar
Ar vīrieti galā nav jātiek, bet pašai ar sevi. Kamēr vien sieviete būs kā tanks, viņai blakus nebūs vīrietis kā bruņinieks.


Un kāda tad nav sieviete tanks? Kurai viss vienalga kāda kārtība mājās? Kurai pofigs kā izskatās un kas mugurā. Sieviete nav cūcene, lai dzīvotu netīrībā, sieviete vēlas sev tīrību, ne viss apsēžas ar tīru apģērbu pie galda un labā blūze tiek sabojāta vai paslīd uz nolietas grīdas?
14.08.2014 15:22 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Nesaprotu ko jūs te cepaties LOL :D Šeit aprakstīts vidusmēra cosmo meitenes ikdiena, neko nedarīt sēdēt uz dīvāna un cosmoties. :D Un viss tikai tādēļ lai meitene būtu sievišķīga, jo darbs visas padara par vecām vecēnēm. (šo es neizdomāju, teiciens ņemts no mājsaimnieču temata) :D
14.08.2014 15:23 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Tāpēc vecim šajā gadījumā nav ko pārmest :D
14.08.2014 15:23 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Vienbŗīd kad stradaju luelu slodzi, darijam visu uz pusem... ne jau es viena. Un ari tad liela dala mans algas palika man prieks sevis. A te tu viena kā tāds darba lops.
14.08.2014 15:24 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Kubiete esi aicināta vīriešu pasaulē :D
Pēc šī stāsta var noprast kā vecis jūtas tikai stāsts ir apgriestās lomās.

Turot mājās mājsaimnieci vecis ir ritīgs darba lops, jo mūsdienās jau nesaprot to ka naudas nav :D
14.08.2014 15:26 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Forši,Tu slima,bet viņš ne pat pirkstu nepakustina...Jā,nu tā gan ir mīlestība!
14.08.2014 15:26 |
 
Reitings 6
Reģ: 14.08.2014
ervins
Nesaprotu ko jūs te cepaties LOL Šeit aprakstīts vidusmēra cosmo meitenes ikdiena, neko nedarīt sēdēt uz dīvāna un cosmoties. Un viss tikai tādēļ lai meitene būtu sievišķīga, jo darbs visas padara par vecām vecēnēm. (šo es neizdomāju, teiciens ņemts no mājsaimnieču temata)


Man diemžēl nav laika sēdēt uz dīvāna brīvi pavadīt laiku, man ir darbs un tā pati ģimene!!! Ja nu vienīgi Tu spried pēc kādas savas bijušās! :)
14.08.2014 15:26 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Un kāda tad nav sieviete tanks? Kurai viss vienalga kāda kārtība mājās? Kurai pofigs kā izskatās un kas mugurā. Sieviete nav cūcene, lai dzīvotu netīrībā, sieviete vēlas sev tīrību, ne viss apsēžas ar tīru apģērbu pie galda un labā blūze tiek sabojāta vai paslīd uz nolietas grīdas?


Tāda kura jau sākumā apzinās, kas ir viņai jādara un, kas vīrietim un ļauj viņam būt par vīrieti, nevis pati pārņem šo iespēju. Nevajag pārspīlēt, es neesmu vainīga, ka Tu pati esi atļāvusi situācijai tik tālu aiziet, ka pat māju sakopt nevar, kamēr slimo. To kļūdu esi pieļāvusi Tu veidojot attiecības. Izlaidi viņu kā teļu laidarā, lai skrien un tagad gribi dabūt būdā, nenāks viņš.
14.08.2014 15:31 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
urot mājās mājsaimnieci vecis ir ritīgs darba lops, jo mūsdienās jau nesaprot to ka naudas nav
Man vecis majas neko nedara šobrīd, jo slodze vinam tagad lielaka. Te viens no darba atnakot atpusas, otra ruka ka zvers un pati vel par to piemaksaa. Ta ka atkal garam ......
14.08.2014 15:33 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Es spriežu pēc cosmo meiteņu teiktā mājsaimnieču diskusijā :D
Kur dažas labas nekautrējas lepoties, ka nekad nav strādājušas algotu darbu, bet arī paspēj nolikt pārējās un nosaukt viņas par vīriešiem :D Jo tikai nestrādājoša mājsaimniece var veltīt savam izskatam pietiekoši daudz laika, lai izskatītos sievišķīga pārējās krokodīli :D
14.08.2014 15:33 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Man diemžēl nav laika sēdēt uz dīvāna brīvi pavadīt laiku, man ir darbs un tā pati ģimene!!!
Kur tev ir ģīmene? Bērbna nav, vecim uz tevi nospļauties... pasaku ieedomas tev ir ne ģimene. Tev ir vergturs un tu esi verdzene... viss kas tev ir..
14.08.2014 15:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits