Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā tikt galā ar vīrieti?

 
Reitings 6
Reģ: 14.08.2014
Labdien!

Es vairs nezinu ko darīt? Man ja godīgi viss piegriezies. Pat nezinu kā pareizi rakstīt. Galvenais šai visā būtu - kā ir iespējams tikt ar vīrieti galā, lai viņš palīdzētu savai mīļotajai sievietei?
Šobrīd esmu izmisumā un man ir pēdējais piliens. Pati esmu šobrīd uz kruķiem. Vispār gultā varu savu laiku pavadīt un depresijā krist, bet smagākais ir tas, ka pirms tā visa es biju sieviete kāsieviete..
Gan māju berzu, gan trauku kalnus vācu, gludināju, ēst taisīju, un vēl uz darbu spēju iziet, lai varētu katru mēnesi līdz 240 stundām nostrādāt. Bet runa ir par to, ka man nereāli kaitina tas, ka mans vīrietis neko nedara.
Ēst taisīt negrib, bet es vienmēr gatavoju un mājās sagaidīja silts ēdiens, pat no rītiem cēlos un brokastis pagatavoju, bet šobrīd to nevaru. Un ne reizi vēl neesmu sagaidījusi, ka brīvprātīgi vīrietis man pienesīs brokastis gultā vai pagatavos tās - jālūdz tas.
Drēbes - vienmēr izmazgātas, kārtīgi izgludinātas, salocītas unsaliktas skapī, bet man slimai guļot gultā vēl spēj pavaicāt vai nav kāds gludināts krekls, bet kā, ja uz abām kājām pat nespēju nostāvēt - drēbju kalns mazgātais tikai krājas un negludinās. Virtuve vispār ir tik briesmīga - grīda netīra, galds netīrs - nolipis, trauku kalni stāv - nemazgā - neko nedara. Vispār - pilnībā neko negrib darīt. Bet man vienmēr bija ideāla kārtība.
Vienīgā lieta ko var izdarīt ir sēdēt vairākas stundas pie datora testējot jaunās spēles un pat tur apkārt ir putekļu kalni un netīri trauki, papīri, lipīgs un nosmērēts. Vai otra lieta - stundām sēž pie mašīnas. Darbā arī nav tik noslogots, jo tur var atļauties ierasties vēlāk un ātrāk aiziet un tikai kompi vien spaida tur.
Bet man lamāties vien gribas, ka man apkārt aug netīrība un neko nedara. Tikai tad ja kārtīgi uzbļaušu tad haltūriski kaut ko izdarīs.
Vispār es nesaprotu vai man jābūt tādai dzīvei, ka ir jāraujas gan darbā sev iztiku nopelnīt un vēl mājas visu vācot un vēl vīru audzinot - piedodiet kā mazu bērnu? Es nesaprotu..
Nekad no viņa neesmu saņēmusi kaut reizi gadā kādu īpašu apliecinājumu, dāvanu - smaržas, puķu pušķi vai vienalga ko lai reizēm justos novērtēta viņam blakus.
Mēs pat ceļot nekur nebraucam..
Vienmēr ir aizbildinājums - nav naudas, tur naudu vajag un tur..
Vienīgais tikai mazas bučas un - Es tevi mīlu..
14.08.2014 14:45 |
 
Reitings 663
Reģ: 01.08.2011
Pag pag- kam tev tāds vīrietis? bučas var arī suns iedot.
14.08.2014 14:49 |
 
Reitings 385
Reģ: 15.01.2014
Ārprāc, es pat caur tekstu jūtu tavu sāpi. Tavs vīrietis attiecību sākumā ticis izlutināts, respektīvi- tu visu darīji, teici viņam vienmēr- es pati utt. Te lūk arī rezultāts.
Ko darīt ar tādu bezjēdzīgu vīrieti? Vai nu samierinies vai samierinies. Citu variantu nav :D , jo pieļauju, ka visā visumā tu viņu mīli, viss ir kārtībā, negribi viņu pamest utt.
14.08.2014 14:51 |
 
Reitings 518
Reģ: 17.09.2011
Bet pati jau esi vīrietim ierādījusi tādu kārtību mājas... visu darot viņa vietā ;)
14.08.2014 14:51 |
 
Reitings 203
Reģ: 31.01.2014
Skumji, ka tā... jūs jau esat precējušies?
Daudzas sievietes attiecībās, laika gaitā, atklāj, ka jūtas nenovērtētas, vīrieši uztver par pašsaprotamām, daļēji arī pašas sievietes ir vainīgas - izlaiž, izlutina un tad punkojās...
14.08.2014 14:51 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
sievietes pašas savus večus izlaiž un pēc tam raud, un tavs gadījums izskatās no tādiem :) bieži vien pēc tam viss jau ir tik ļoti ielaists, ka darīt vairs nevar neko. Vai esi mēģinājusi izrunāties? un padoms turpmākai dzīvei - nevajag visu vienmēr uz paplātes pienest, īpaši, ja otrs nedod to pašu pretī
14.08.2014 14:51 |
 
Reitings 385
Reģ: 15.01.2014
Pēc tam tādi vīrieši brīnās kapēc viņu sievas/ meitenes aiziet pie citiem večiem, kas elementāri puķes uzdāvina.
14.08.2014 14:53 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Vispār es nesaprotu vai man jābūt tādai dzīvei, ka ir jāraujas gan darbā sev iztiku nopelnīt un vēl mājas visu vācot un vēl vīru audzinot - piedodiet kā mazu bērnu?

Sorry, bet pati Tu viņu tādu esi izlaidusi. Sakumā parādīji, ka vari visu, tad tagad vilksi kā ēzelis i darbu, i mājas soli.
Es vienmēr šīs lietas izrunāju jau sākumā. Nekad nav bijušas lielas problēmas! Un, ja ir bijušas, tad es tās nocirtu jau saknē. Viņam ir dīvains paradums vilkt nost zeķes tā, ka viņas vienmēr ir uz otru pusi. Un pirms mazgāšanas man jāsēz un jāgriež viņas ārā. 1x teicu, lai nedara tā, 2x teicu, pēc trešās reizes pateicu, ka nemazgāšu tās zeķes. Tā viņas krājās, krājās, es neko! Līdz vienā dienā sēdēja pats un visas grieza uz otru pusi! :D
Tgd vienmēr zeķes pats saliek veļas maisiņā un uz veļeni! :)
14.08.2014 14:54 |
 
10 gadi
Reitings 505
Reģ: 26.08.2013
Un pirms mazgāšanas man jāsēz un jāgriež viņas ārā.


Izdari to pēc mazgāšanas. Problem solved.
14.08.2014 14:56 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
pirms tā visa es biju sieviete kāsieviete..
Gan māju berzu, gan trauku kalnus vācu, gludināju, ēst taisīju, un vēl uz darbu spēju iziet, lai varētu katru mēnesi līdz 240 stundām nostrādā
Darba lops nav sieviete. Tagad ir daudz par velu, pati sevi ta nostadiji.
14.08.2014 14:59 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Izdari to pēc mazgāšanas.

Negribu! Man tas process vnk kaitina! :D Pirms vai pēc, bet kaitina!
Es nemāku novilkt zeķes tā, ka viņas ir uz otru pusi! A viņš tikai tā velk! :D
14.08.2014 15:00 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Nekad no viņa neesmu saņēmusi kaut reizi gadā kādu īpašu apliecinājumu, dāvanu - smaržas, puķu pušķi vai vienalga ko lai reizēm justos novērtēta viņam blakus.
Pag vergiem ziedus nedavina. :D Un nē, nav man tevis zēl..pati esi vainiga.
14.08.2014 15:01 |
 
Reitings 6
Reģ: 14.08.2014
Tad viss kopumā - savs mīļotais vīrietis man ir izlaists un nav pat iespējas laikam mainīt? Visa pamatā mana pārāk lielā mīlestība cilvēku ir izlaidusi..
14.08.2014 15:01 |
 
10 gadi
Reitings 505
Reģ: 26.08.2013
Tā laikam ir visu veču hroniska problēma. Tomēr pēc mazgāšanas to darīt ir patīkamāk (tīras taču).
14.08.2014 15:01 |
 
Reitings 385
Reģ: 15.01.2014
Kristīna Labs. :D Pilnīgi sasmējos. :)
14.08.2014 15:02 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
. Tomēr pēc mazgāšanas to darīt ir patīkamāk (tīras taču).
Tīras...ak jel..:D
14.08.2014 15:03 |
 
Reitings 65
Reģ: 30.07.2014
cik tipiski sievietei - it kā cepties par netīriem traukiem, bet beigās tomēr nonākt pie tā,ka nesaņem pietiekami uzmanības :D
taisnība jau ir, ka esi izlaidusi viņu. un,ja viņam tie trauki kalni netraucē, tad, cieties vien kamēr atkal varēsi berzt un šrubēt.
(es ar no sušķiem - ja nav iedvesma, varu arī nedēļu traukus un grīdas nemazgāt un man pie kājas, ko kāds teiktu)
14.08.2014 15:04 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Ui, izlaist vīrieti var ļoti ātri.
Nezinu, ko pat vairs ieteikt, varbūt novāc vien savas lietas, viņējās, lai krājas. Kad vairs nebūs šķīvja, no kā ēst un tīra krekla, varbùt sapratīs. Runāt par sajūtām, protams, pats par sevi, bet pieņemu, ka tas strādā tikai īstermiņā.
Vispār es neesmu nekāds dižais piemērs, jo kreklu izgludinu tikai, kad man ir laiks un pati piedāvājos, ēst arī (bez brokastīm svētdienā) negatavoju. Bet es savācu aiz viņa nomestās drēbes un mazgāju un smuki sakārtoju, piemēram, un, jo vairāk vācu, jo vairāk mētā, fakts.
14.08.2014 15:04 |
 
Reitings 385
Reģ: 15.01.2014
Kristinella visa pamatā bija nenormālā gribēšana pierādīt un parādīt vīrietim, ka tu esi stipra un visu vari.
14.08.2014 15:05 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Kurš pelna ģimenē? Neko neieteikšu, jo Tu pati esi visu sabojājusi, pati esi izvēlējusies šo vīrieti+pati esi viņu audzinājusi!
Mans vīrs pelna, es tērēju. Māju kārtojam kopā, lai gan viņš dara vairāk. Viņš man ir pateicis, ka precējās ar sievieti, kura nav mājkalpotāja. Drēbes mazgājam kopā, tā mums ir ļoti jauka izklaide. Gatavojam abi, ja esmu nogurusi, viņš, ja man ir labs noskaņojums, es palutinu. Ja es tagad gribētu pierādīt, ka es varu būt super sieviete un viena visu mājās darītu, viņš man ļautu. Un tad, ja es nepalūgtu, reizēm, lasot kādu grāmatu, viņš nepamanītu, ka man vajag palīdzību. Bet es vienmēr lūdzu. Ja man burciņa jāatver, es palūdzu. Ja man grūti lielos katlus mazgāt, arī palūdzu. Ja man kaut kā pietrūkst, es pasaku. Un man ir ziedi, dāvanas un nauda tēriņiem, našķu pilns ledusskapis un palīdzība jebkurā brīdī, jo viņš ir informēts, ka esmu vāja sieviete, kura 240h nestrādās.
14.08.2014 15:06 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
A viņš tikai tā velk!

Nopērc zeķes, kurām abas puses vienādas! :D

Par tēmu - var jau mēģināt mierīgi ar viņu izrunāt to, ka viņam arī jāuzņemas mājas darbi, bet nu šaubos vai tas ko līdzēs, jo izklausās pārāk "ielaista" tā problēma. Ja viņš atsakās ko mainīt, tad vai nu samierinies un turpini viņam kalpot, vai arī meklē citu vīrieti un pacenties viņu neizlutināt tik traki.
14.08.2014 15:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)